RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 18. jaanuar 2017

Sinine Äratus piketeeris Tartus rollimängude ja ajupesu vastu koolides

 
 
 17. jaanuaril korraldas EKRE noorteühendus Sinine Äratus Tartus Haridusministeeriumi ees piketi, et seista vastu soovitusele hakata koolitundides läbi viima pagulasteemalisi rollimänge ning teisi väärtuspõhist kasvatust õõnestavaid tegevusi.

Sinise Äratuse juhatuse esimehe Ruuben Kaalepi sõnul tuleb rollimängud koolidest ja klassiruumidest kindlalt eemal hoida, sest vastasel korral jõutakse üsna pea totalitaarsesse käsuühiskonda.

Haridusministeeriumi esindaja piketeerijatega kohtuda ei soovinud, sestap peeti kõnesid, et oma protsesti Haridusministeeriumile, tartlastele ja kogu Eesti avalikusele näidata.
Sinise Äratuse liige Rain Pärnaste rõhutas oma sõnavõtus, et tegelikult saavad kõik aru, mis on selliste rollimängude tegelik ja kaugem eesmärk: “Selleks on Eesti ühiskonna ettevalmistamine immigrantide tulekuks. Loomulikult haridusametnikud seda ei tunnista ja pole võimatu, et nad ei anna sellest isegi endale aru.”

Evelin Marjamägi aga tõi esile selle, et vasakpoolsed jõud viivad jätkuvalt läbi sotsiaalseid eksperimente, mille tagajärjed võivad olla ühiskonnale katastroofilised. “Loomulikult tembeldatakse meid selle eest kõikvõimalikeks foobideks, et me julgeme Euroopas endiselt populaarsele vasakpoolsele ideoloogiale vastu astuda ja välja öelda oma neist erineva seisukoha. Meis üritatakse tekitada süütunnet sellepärast, et soovime hoida elus neid väärtusi ja tavasid, mis on meile edasi antud eelnevate põlvkondade poolt. Kuid selline asi ei õnnestu”

UU
Fotol: Sinise Äratuse juhid – Ruuben Kaalep, Evelin Marjamägi ja Rain Pärnaste 

Allikas: http://uueduudised.ee/poliitika/sinine-aratus-piketeeris-tartus-rollimangude-ja-ajupesu-vastu-koolides/

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP