RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 19. märts 2018

Risto Nahkor: Võib-olla oleks lihtsam silmaklapid peast ära võtta ja ise reaalsusega tutvuda

Oletame, et Teil on silmaklapid peas ja Te ei näe midagi. Te valite enesele juhi ja kujundate enda arusaamad ning liikumised tema juhendamisele vastavalt.

Oletame, et see juht räägib Teile ilusaid lugusid ja annab lubadusi... Teile räägitakse kuidas Teid talutatakse uhkesse lossi, kus on nauditav ja rõõmus elu... Te jalutate ja unistate...
Teil on raske ja Te olete enesele loonud peas turvalise ootuse tulevikust ja liigute seatud sihini.(Te fantaseerite ja petate ennast, et rasked olud ületada.)

Oletame, et Teie ligidusse tuleb teine isik, kes näeb, et Teid talutatakse tapamajja ja ütleb Teile seda... Teie esmane reageering on eitus, sest Te tahate uskuda juba enesele seatud eesmärke ning enda valitud "liidrit" - Te ei saa enesele kohe tunnistada, et Teie olete eksinud ja "liider" valetab Teile(miks ta peaks valetama... ?) Te lähete lausa põlema tõenäoliselt ja hakkate enese valikut ja "juhti" kaitsma - Teie mõistus kiilub kinni ja Te ei näe enam selgelt. (samal ajal sosistab "juht" Teile kõrva magusaid sõnu ja mõtteid... läheme lossi... läheme lossi... )

Ja Te marsitegi vabatahtlikult tapamajja... sest tahate uskuda magusaid sõnu ja ilusaid lubadusi... sest need tekitavad positiivseid ja häid emotsioone... emotsioonid, mida "juht" Teis tekitab on ju olulised, tühja sellest reaalsusest... ?

"Me tuleme rahus!" loosungi levitaja naeratab ja tekitab samuti häid emotsioone... tuleb tõsiselt mõtelda võõraste motiivide üle ja kas ühised huvid ikka kattuvad... Suvaline võõras tuleb rahus Sinu koju? Nagu mida ##### !?
Allpool on viide võõrvallutajate mänguasjadele! Usume, et võõrvallutajad tulevad rahus ja neil ei ole plaani kohaliku Valge rassi rahvaste maha tapmiseks... usume, sest nad ju ise ütlevad, et tulevad rahus... usume... tulevad rahus Meie koju... relvastatult ja endale sobivate "väärtustega"...
Täpsustamata andmetel: "Andmed Inglismaa kohta on lausa ehmatavad. 30 a. tagasi oli moslemeid seal 80 000, nüüd 3 000.000!!!
Sissetung on olnud rohkem kui edukas. Ega mujalgi Lääne-Euroopas olukord parem pole. Samamoodi jätkudes on juba enne selle sajandi lõppu lääneosas kalifaat. ..."(... tsiteeritud mõte... Mati Kivistik ? )

Ega tegemist ei ole ju võõrvallutusega? Kohalik rahvas väheneb ja kaotab üha enam jõudu. Mida tehakse kohaliku rahvaga kui nood päris jõuetuks ja vähemusse jäävad? -tapetakse ära!
Euroopa Valge rassi rahvastele on kuulutatud sõda mida esmases järgus peetakse ideoloogiliselt - erinevate ilusate siltide all: "sallimine", "inimõigused", "rassism", "nutunägudega võõraste abistamine" jne jne jne... ... Valge rass muudetakse oma kodus tahtejõuetuks ja alandlikuks ning kõigega nõustuvaks. Meie "liidrid" ütlevad meile, et Teid on vähe "me peame võõraid sisse vedama", "me peame sallima isiksuse häiretega vaimuhaigeid, kes arvavad, et inimene ei olegi inimene vaid võib olla isikliku tahte alusel ka loom või sootu olend...", "me peame enda lastele õpetama, et võõrad ja vaimuhaigused on uuteks väärtusteks", "me peame leppima sellega, et meie ravas ja rass tapetakse maha, sest ajad muutuvad...", "me peame laskma vägistada enese tervet mõistust ja tahet, sest peame austama ja sallima võõraid...", "me peame katma ja toitma võõraid, olgugi, et oma rahvas on näljas ja külmas,", "me peame", "me peame", "me peame"... "me peame alluma võõrale tahtele", "me peame alluma võõrale tahtele"... "Me peame laskma vägistada enese lapsi". Aitab! Võõrast tahet peale sundivad võõrad ja neile alluvad reeturitest "omad" tuleb maha tappa! (Loomulikult taastatud surmanuhtluse ja õiglase kohtupidamise kaudu! )

Meie ei pea enese kodus mitte ühegi võõra tahtele alluma! Meie teeme enese kodus seda mida meie ise tahame ja heaks arvame!
Meie koju on toodud ideoloogia, mis sunnib meid enesehävitusele... meid on muudetud ohvriteks, meid sunnitakse nautima alandamisi ja piinamisi ja sisendatakse, et see ongi õige ja hea ning me väärime alandatud olemist... meist on tehtud submissiivsed orjad, kes naudivad peremehe tahtele allumist ja enese vigastamist... Valge rassi rahvaid on erinevate psühholoogiliste tehnikatega töödeldud-hüpnotiseeritud ja veendud enesehävituslikule käitumisele... Meie liidrid on korrumpeerunud värdjad, kes juhivad enda rahvast ja rassi hukatusse... tapamajja... osad-paljud isegi endale teadvustamata kuhu nad ise lähevad ja kuhu Teisi juhivad...
"Me tuleme rahus!" loosungi levitaja naeratab ja tekitab samuti häid emotsioone... tuleb tõsiselt mõtelda võõraste motiivide üle ja kas ühised huvid ikka kattuvad... Suvaline võõras tuleb rahus Sinu koju? Nagu mida ##### !?

Kas tahate kellegi teise ilusate sõnade-lubaduste järgi jalutada või siiski võiks silmaklapid peast ära võtta ja reaalsusele otsa vaadata?
Tapamajja minek või enese eest seismine? Mis valiku Sa teed?
Aeg on üles ärgata ja üles tõusta ning vastu hakata!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=jvW39mxW-dU
https://www.rt.com/ne…/380745-firearms-arsenal-seized-spain/

Allikas: Facebook

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP