RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 9. detsember 2019

"Räägime asjast" 08.12.2019

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-08122019/
 

Read more...

Andro Roos: ametnike omakohtule tuleb vastu astudaPortaali Objektiiv videoproduktsioon. Vaata lisaks https://objektiiv.ee.

Read more...

Toetame M.V.Wooli Grouppi

Nähtud eile Merimetsa Selveris! Kõige nähtavamal kohal olev riiul oli täis laotud Heimoni kalatooteid. Heimoni kaubamärk kuulub Indrek Kasela firmale. Mees, kes nimetab oma riiki ja rahvast kaitsvat eestlast marurahvuslaseks. Mees, kes lubas kevadel EKRE põhja laskmise oma südameasjaks võtta ja mees, kelle kaaslane käis kaks talve tagasi EV kõige pidulikumal üritusel - presidendi vastuvõtul - rinnal kaunistuseks rippuv DILDO.

Allikas: Lea Asi, Facebook

Read more...

pühapäev, 8. detsember 2019

Huvitavat pühapäevaks: Angela Merkel: ühiskonna vabana hoidmiseks tuleb piirata sõnavabadust

Paul Joseph Watson | Infowars.com

Saksamaa kantsler Angela Merkel ütles, et ühiskonna vabana hoidmiseks tuleb sõnavabadust piirata.
„Kõigile neile, kes ütlevad, et neil ei ole enam võimalik arvamust avaldada, ütlen mina: kui te väljendate äärmuslikke vaateid, siis peate arvestama sellega, et teile hakatakse vastu,“ ütles Merkel Saksamaa parlamendis peetud kõnes.
„Sõnavabadusel on piirid. Need piirid algavad sealt, kust algab viha levitamine, siis kui rikutakse teiste inimeste väärikust. Me peame vihakõnele vastu astuma, vastasel juhul pole meie ühiskond enam see vaba ühiskond, mis ta oli, “ütles Merkel.
https://twitter.com/ezralevant/status/1200191002629345281?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1200191002629345281&ref_url=http%3A%2F%2Fvanglaplaneet.ee%2Fangela-merkel-uhiskonna-vabana-hoidmiseks-tuleb-piirata-sonavabadust%2F

Muidugi on see, mis “riivab” teiste inimeste “väärikust”, täielikult subjektiivne ja võib hõlmata ka neid väljaütlemisi, mida enamik inimesi peab täiesti vastuvõetavaks.
Arutelu sõnavabaduse üle Saksamaal on intensiivistunud, kuna riik on alates 2015. aastast võtnud vastu üle miljoni Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast pärit sisserändaja.
Paljusid sakslaseid on süüdistatud vihakõnes vaid selle pärast, et nad viitavad „vihafaktidele“ – sellele, et sisserändajad on vastutavad paljude kuritegude ja seksuaalsete rünnakute eest.
Hoolimata sellest, et Saksamaa valitsuse enda arvud näitasid, et vägivaldne kuritegevus riigis kasvas aastatel 2015 kuni 2016 10 protsenti ning rohkem kui 90 protsenti kuritegudest panid toime noored meesoost sisserändajad.
Osad Saksamaa seadusandjad üritasid isegi vastu võtta seadust, mis oleks inimesi vangi pannud ELi hümni solvamise või ELi lipu põletamise eest.
Selle asemel, et valitsus tegeleks massiimmigratsiooni probleemidega, korraldatakse sakslastele ümberõppe kampaaniaid, et julgustada neid aktsepteerima oma uut reaalsust.


Allikas: http://vanglaplaneet.ee/angela-merkel-uhiskonna-vabana-hoidmiseks-tuleb-piirata-sonavabadust/

Read more...

Sugu muuta soovivate neidude hulk on Soomes plahvatuslikult kasvanud, üks neist kahetseb tehtud lõikust

Esmaspäevases Yle MOT saates tuleb juttu sugu muuta soovivatest neidudest, kelle hulk on Soomes plahvatuslikult kasvanud. Kuue aastaga on number neljakordistunud.
Enamus on sündinud kui tüdrukud, kes pole rahul oma sugupoolega. Sarnane trend on iseloomulik kõigile Läänemaadele, vahendab Iltalehti.

Noorte suhtlusgruppides jagatakse nõuandeid selle kohta, mida rääkida, et saada trans-diagnoos. MOT kohtus naisega, kes vihkas oma naise keha. Ta ei leidnud muud lahendust kui see, et ta on poiss.

Soomes leitakse, et ravi peab trans-diagnoosi puhul saama varakult ning riik peab sekkuma, kui vanemad last ei toeta. MOT tõstatab küsimuse, kas sugupoole vahetuse vastu olevad vanemad on transfoobsed või lihtsalt hoolivad lapsevanemad.
Saates on räägitud 27-aastase Nitaga, kes kahetseb oma muutumist naisest meheks. Nita väitel pole aga sobilik rääkida, et inimene oma otsust kahetseb või et saab oma olukorras diagnoosi liiga kergesti.

Read more...

Mart Helme: riigireeturite ennetähtaegne vabastamine kohtute poolt pole mitte juriidiline, vaid poliitiline otsus

Siseminister Mart Helme.
EKRE liider ja siseminister Mart Helme kritiseerib teravalt riigireetmises süüdi mõistetud kurjategijate vabastamist kohtute otsustega enne karistusaja lõppu.
“Me näeme järjekordselt, kuidas justiitssüsteem tegeleb poliitikaga: riigireeturite ennetähtaegse vabastamise puhul pole tegu mitte juriidilise, vaid poliitilise otsusega, ükskõik kuidas seda ka ei põhjendataks ja kes või mis selle taga ka poleks,” sõnas Mart Helme.

Siseministri sõnul on riigireeturitele andestamine eriti ohtlik ja kahetsusväärne otsus. “Sellega edastatakse sõnum, et riigireetmine on tegu, mille eest seesama riik andestab, ja see arusaam ergutab uusi potentsiaalseid riigireetureid reetmise teele minema,” hoiatab Mart Helme.
Teatavasti otsustas Tartu Maakohus sel nädalal vabastada enne karistusaja lõppu ühe kuulsaima riigireeturi Hermann Simmi, kes andis pikkade aegade jooksul Venemaale Eesti riigi kohta käivat salajast infot. Vabastamist on toetanud ka prokuratuur.
Järgmisel nädala kaalub Viru Maakohus teise riigireetmise eest süüdi mõistetu, Vene luureteenistuse FSB kasuks töötamise eest neljaks aastaks vangi mõistetud Aleksei Vassiljevi enne tähtaega vabastamist.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-riigireeturite-ennetahtaegne-vabastamine-kohtute-poolt-pole-mitte-juriidiline-vaid-poliitiline-otsus/

Read more...

laupäev, 7. detsember 2019

Laupäevased pildid


Allikas: Facebook

Read more...

KUUM: Helsingi tõrvikurongkäigus plahvatas pomm, polisei võttis kinni üle 10 inimese

Helsingi tõrvikurongkäigus 6.12 plahvatas tänase iseseisvuspäeva õhtul paukpomm, politsei võttis kinni üle 10 inimese.
Kokku oli rongkäigus üle 1000 inimese. Seda üritati politsei info kohaselt takistada.

Read more...

Järvik ja Helme juhivad tähelepanu poliitikute pealtkuulamisele

EKRE ministrite tutvustus. Pildil on Martin Helme, Marti Kuusik, Rene Kokk ja Mart Järvik. Foto: Scanpix
Nüüdseks juba endine maaeluminister Mart Järvik avaldas, et leidis oma kabinetist pealtkuulamisseadme. Seda, et poliitikuid kuulatakse pealt ning loetakse nende kirjavahetust, väitis äsja ka rahandusminister Martin Helme.

Valitsusest lahkuma sunnitud EKRE poliitik Mart Järvik rääkis Pärnumaal valijatega kohtudes, et leidis maaeluministri kabinetist laest pealtkuulamisseadme, vahendab ERR.
“Kui palju neid on, ma ei tea. Ma sain Henn Põlluaasalt aparaadi, mis näitab neid,” rääkis eksminister. “Saatsin ametliku kirja [siseminister] Mart ­Helmele, et seal majas tehtaks lutikatõrje.”
Sel nädalal nentis EKRE aseesimees Martin Helme portaalile Uued Uudised, et korduma on hakanud muster, et ametnikud kaebavad neile ebasobiva ministri prokuratuuri, kes algatab kriminaalasja.
“Ja miks nad seda teevad? Kriminaalasja algatamise järel on võimalik poliitikuid hakata pealt kuulama, nende kirjavahetust lugema ja loomulikult lekitama kõike ka meedias, et püsti panna süüdistusi korruptsioonis mingisugustes mõjuvõimuga kauplemistes jne. Ja see on banaanivabariik,” rääkis Helme fabritseeritud kaebustest ja väljamõeldistest.

Juba 2018. aasta veebruaris ütles Martin Helme raadiosaates “Räägime asjast”, et riigivõim nuhkis aastaid ka tema tagant, kuulates pealt telefoni ja lugedes kirjavahetust.
“”Pealtnägijas” tuldi tohutu suure paljastusega lagedale – minu kohviku pankrot 2008. aastal, millele järgnes – üllatus-üllatus – mulle teadmata kriminaalasja algatamine. Mind tehti kahtlustatavaks ja ma olin kolm aastat järjest kriminaaluurimise all, nii et ma isegi ei teadnud seda. Kogu selle aja jooksul mind jälgiti – kuulati pealt, loeti meile jne,” rääkis Martin Helme ning andis mõista, et kogutud infot võidi kasutada tema poliitiliste konkurentide huvides.

“Mis juhtus 2009. aastal? Ohoo, 2009. aastal olid europarlamendi valimised, kus ma olin üksikkandidaat… Need olid valimised, kus oli tohutu protestimeelsus suletud nimekirjade vastu ja üksikkandidaadid said väga häid hääli. Ja ma vaatasin, et kuidas Indrek Tarandi kampaania põhimõtteliselt teeb enne seda, kui mina ära teen, asju, mille mina olin välja mõelnud, oma sõpradega, meeskonnaga läbi arutanud… Ta teeb nädal varem need ära. Samm ees kogu aeg. Aga näe, kuidagi oli nii andekas inimene.”

Toimetas Veiko Vihuri

Allikas: https://objektiiv.ee/jarvik-ja-helme-juhivad-tahelepanu-poliitikute-pealtkuulamisele/

Read more...

reede, 6. detsember 2019

MATTI ILVES: Uuring: Rahvuslik Tõeliste Soomlaste Partei suurim partei Soomes

Tõeline soomlaste partei, rahvuslik populistlik partei, mis on kriitiline Euroopa Liidu, massilise rände ja lääne islamiseerimise suhtes, on nüüd Soome suurim erakond, selgus uuest uuringust.
Soome ajalehe Helsingin Sanomat korraldatud uuring näitas, et kui täna korraldataks valimised, saaksid tõelised soomlased rohkem kui 22,4 protsenti häältest, tehes neist riigi suurima partei.

Uurimisandmed näitavad, et tõelistel soomlastel on kogu Soomes laialdane toetus, mis hõlmab erinevaid rahvastikurühmi ja vanuseid. Partei saab meestelt siiski oluliselt rohkem tuge kui naised, väidab Susanna Ginman, kes on Soome ühe suurima ajalehe Hufvudstadsbladet juhtiv kirjanik.
Nagu teisedki kogu Euroopas tegutsevad populistlikud parteid, on ka tõelised soomlased positsioneerinud end ainsaks tõeliseks alternatiiviks globalistlikele nägemustele, mida järgivad traditsioonilised paremtsentristlikud ja vasaktsentristlikud parteid.

Küsitlusest selgus ka, et aprilli parlamendivalimised väikese häälteenamusega võitnud sotsiaaldemokraadid libisesid riigi tsentristliku koalitsioonipartei järel riigi populaarsuselt kolmandaks.
Eelmise kuu alguses Yle korraldatud eraldi uuring näitas sotsiaaldemokraate Soome suuruselt neljanda parteina.
Uuringu tulemused selgusid alles mõni nädal pärast seda, kui Rootsis korraldatud küsitlus näitas, et rahvuslikud populistlikud Rootsi demokraadid on nüüd Rootsi populaarseim partei, mida toetab 24 protsenti riigi valijaskonnast.

Vaatamata peavoolumeedia pidevatele katsetustele neid radikaalse parempoolse parteina mustata, on tõeliste soomlaste toetus ainult laienenud.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP