RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 22. aprill 2018

Huvitavat pühapäevaks: Valitsus otsustas alkoholiaktsiisi mitte tõsta.

Raha on aga vaja.
Peaminister arutab täna Soome peaministriga võimalust, et juba homme hommikul rünnatakse ühiselt Põja Lätis olevaid alkoholipoode.

Peaminister: "Meie eesmärk ei ole kindlasti rünnata Riiat või ohustada Läti demokraatiat. Me oleme sihtmärgiks võtnud vaid need Läti tegevused, mis rahvusvahelist õigust jämedalt ignoreerides kahjustavad eestlaste tervist."

No me ei saa ju teistmoodi kui teised.
Ja Trump toetab meid kindlasti.

Allikas: Marek Strandberg, Facebook

Read more...

Mart Helme: Me oleme siin sellepärast, et me oleme saanud mandaadi kaitsta ja esindada eesti rahvast


Read more...

Vangistati skandaalne Soome meediaettevõtja

Teisipäeval, 17. aprillil vangistati kohtu otsusega skandaalne Soome meediaettevõtja Ilja Janitskin, kes toimetas veebilehte MV-lehti.
MV-lehti kogus tuntust pagulas-vastasusega ja nüüd kahtlustatakse Janitskinit politsei info kohaselt muu hulgas viha õhutamises ühe rahvusgrupi vastu. Lisaks kahtlustatakse Janitskinit korjanduse ja hasartmängudega seotud kuritegudes.

Janitskin varjas end pikka aega välismaal, algul Hispaanias ja siis Andorras, aga ta vahistati Andorras 2017. aasta suvel ja toodi tänavu 14. aprillil Soome.
Janitskin on sündinud Soomes ja on Soome kodanik.

Read more...

laupäev, 21. aprill 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Fookuses: tõendid Süüria keemiarünnakutest puuduvad tänaseniPortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Harri Kingo: Kaks mõtet, kaks viga (valet?)

Esiteks, Kaja Kallas eksib (valetab teadlikult?), kui räägib integratsionist. Ühelt poolt moslemid ei kavatse integreeruda - sulanduda uude ühiskonda ja omaks võtta selle ühiskonna norme ja kultuuri. Teisalt ei ürita EL neid kuidagi integreerida.

Reaalsus on vastupidine - nad säilitavad Euroopasse tulles oma religiooni ja oma kultuuri ning traditsioonid, moodustavad oma subkultuursed kogukonnad ja isegi piirkonnad, kus nad üritavad kehtestada oma Sharia normistikku, surudes selle peale isegi kohalikele. Et riikide poliiitika pole moslemite integreerimise poliitika, see nähtub selles, et Euroopasse ehitatakse massiliselt mošeesid, samas sunnitakse Eurooplasi igati aktsepteerima moslemite arusaamasid. Migrandid ei vastuta sageli üldse oma tegude eest, õiguskaitseorganid on nad, vastupidi, asetanud priviligeeritute seisundisse. Kui keegi näeb selles oma ühiskonna kultuuri hävitamist, siis tembeldatakse selline koheselt natsiks, fašistiks, rassistiks, tema arvamused on vihakõne ja pole harv, kui teda represseerivad omad võimud.

Reaalselt toimub Euroopas vastupidine - eurpooplasi sunnitakse omaks võtma migrantide elulaadi ja kultuuri. Kui tutvuda Barcelona Deklaratsiooniga (vt Google, YouTube), siis mingit moslemite integratsiooni EL-is pole kunagi kavandatud. Kavandatud on, et moslemid ei integreeru kohalikega, vaid säilitavad uues asukohamaas oma religiooni, kultuuri, õiguse, eluladi, tavad, haridussõsteemi ja sidemed kodumaaga. Ja et kohalikud peavad integreeruvad moslemitega. Selle heaks töötab nii riik, meedia, õiguskaitseorganid kui haridussüsteem.

Miks peavad kohalikud integreeruma moslemitega? Euroopa Liitu kui ühtset riiki pole võimalik üles ehitada tuhande aasta pikkuse ajalooga rahvusriikidest. Rahvuslik tagapõhi jääb EL-i lõhestama. Rahvused, rahvuslikkus, rahvusriiklus jms. on seepärast vaja hävitada jõuga, et EL saaks muutuda ühtseks superriigiks. Migrandid ja nende abil propageeritav multikulti on selleks vajalikud, et hävitada rahvaste rahvuslik eneseteadvus ja muuta Euroopa rahvad ühetaoliseks rahvamassiks - halliks tööjõuks.

Teine Kaja Kallase eksitus (teadlik vale?) on, et migrandid kujutavad endast mingit tööjõudu. Süsteem pole keeruline: on EL omanikud - panganduse oligarhid. On nendest sõltuvuses, seega nende alluvuses olevad tegevjuhid - valitsused. On vara, mida omada - orjusesse sunnitud inimesed. On ellujäämisinstinkt, mis aheldab inimese tema töökohale tööd tegema - väärtusi alal hoidma ja juurde looma.

Kui kusagil tootmine langeb, sest pole enam inimesi, kes toodaksid, siis tuleb sinna inimesi lihtsalt juurde tuua. Et masin ei seiskuks ega kokku ei variseks. Et masin jätkaks tootmist. Selleks, et sundida inimesi lahkuma oma põlisest koduriigist, on vaja tekitadaseal kriis, näiteks alustada sõda, luua seal inimestele kõikvõimalikud eluraskused. Ja rääkida neile samas muinasjutte imelisest rikkast elust, mis EL-is neid kõiki tasuta ees ootab. Viletsuses, harimatud ja saamahimus elavad massid lähevadki liikvele. Valitsejad - kuulekad tegevjuhid - räägivad aga sõjapõgenikest, selle asemel, et sõda lõpetada. Räägivad multikultist, tolerantsist, humanismist jms., et uued töötegijad vastu võetaks.

Tööjõud on selle maailma nafta, mis EL masina käigus hoiab. Migratsioon pole muud kui masinasse musta toornafta juurde valamine.

Häda on aga selles, et toornafta ei kõlba millekski, see ongi vaid tooraine. Et naftast kvaliteetne kütus saaks, selleks läheb väga palju aega ja vahendeid. Valada toornaftat masinasse, mis vajab vaid kõrgekvaliteedilist kütust - see on lollus. Ehk tibakese toornaftat elab masin üle, aga kui masina paagid toornaftat täis panna, jookseb masin omadega kokku.

Kaja Kallas põgenikest: meil on neid tegelikult vaja
https://www.postimees.ee/3205413/kaja-kallas-pogenikest-meil-on-neid-tegelikult-vaja

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 20. aprill 2018

MATTI ILVES: ROOTSLASED EI TAHA OLLA ENAM ÕPETAJAD

Rootsi koolides on asi tõesti hull ja õpetajad ei taha enam koolides töötada. Pealegi olukord ei ole koolides enam ohutu. Lokkab jõhker vägivald, noori ja ka õpetajaid ahistatakse seksuaalselt, samuti üha enam on konflikte, kus on kasutusel noad ja muud liiki relvad. Koolides esineb ka tapmisi.
Rootsi koolides on nüüd plaanis tugevdada turvameetmeid...

Aga paljud tõsised intsidendid ei jõua kunagi peavoolumeediasse. Isegi koolid kus varem oli rahulik, põhjustavad sissesõitnud nüüd tõsiseid probleeme. Erinevatest rahvustest ja rühmadest õpilastega on raske läbi saada, seda veel siis, kui sellega kaasneb nende kujutlus "aust".
Koolide direktorid on sageli püüdnud varjata neid probleeme, püüdes teeselda, et kõik on kontrolli all.

Asjaolusid süvendab veel immigrantide laste halb rootsi keele oskus. Ei ole enam raske ette näha, et tulevikuks on suur puudus kvalifitseeritud personalist Rootsi koolides.

Sellised probleemid kanduvad varem-hiljem ka meile üle. Pigem varem, sest meil luuakse kiirustades mitmekeelseid ja multikultuurseid koole, sellest võite lugeda SIIT.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2018/04/swedes-dont-want-to-be-teachers-anymore-due-to-dangerous-school-environments/
__________________
Pilt, Facebook

Read more...

Erakondade populaarsusuuring: EKRE on rahvuskonservatiivse tiiva kindel liider

Turu-uuringute AS küsitluse järgi on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond rahvuskonservatiivses segmendis kindel liider. IRL ja Vabaerakond jäävad alla valimiskünnise.
EKRE-t toetas aprillis 14 protsenti, mida on protsendipunkti võrra rohkem kui märtsis (13 protsenti). Sisulisel on EKRE kinnistanud end kolmanda suurima jõuna Eesti poliitikas.

Võimupartei Isamaa ja Res Publica Liidu käsi käib kehvasti – erakonna toetus oli aprillis alla künnise – neli protsenti – , mis tähendab, et praeguse seisuga IRL Riigikokku enam ei pääseks. Märtsis oli IRL-il toetajaid viis ja veebruaris kuus protsenti. Vabaerakonda toetas aprillis kolm protsenti, sama palju kui märtsis.

Liberaalse ja brüsselimeelse Reformierakonna toetus kerkis aprillis 33 protsendile, mis on kahe protsendipunkti võrra parem kui märtsis ning kuue protsendipunkti võrra parem tulemus kui veebruaris. Ilmselt on muutus seotud partei juhivahetuse ja poliitiliselt süütu Kaja Kallase “mesinädalatega”. Populaarsuselt teine erakond on Keskerakond 26 protsendise toetusega, peaministripartei toetus kuu varasemaga võrreldes ei muutunud.
Sotsiaaldemokraatlik erakond on toetust veelgi kaotanud ning nende poolt annaks nüüd hääle ainult kuus protsenti neist vastajaist, kes oma eelistust väljendasid. Kuu varem oli sotsiaaldemokraatide toetus kümme ja kahe kuu eest kaheksa protsenti. Parlamendiväline roheline erakond püsib kolm protsendi peal.

Turu-uuringute AS küsitles 4. kuni 16. aprillini ERR-i uudistetoimetuse tellimusel näost-näkku meetodil 1007 inimest nende kodudes. Küsitlusperioodi sisse jäi Vabaerakonna plakatikampaania, korruptsiooniskandaal Tallinna Linnatranspordi AS-is, Jevgeni Ossinovski lubadus ministriametist lahkuda, riigieelarve strateegia paikapanemine ning Reformierakonnale uue juhi ja juhatuse valimine.
Uuringutulemustes on esitatud nende vastajate osakaal, kes omasid poliitilist eelistust. See muudab uuringutulemused võrreldavaks riigikogu valimiste olukorraga. Nende kodanike osakaal, kes kas ei oska oma eelistust öelda, ei toeta mitte kedagi või keeldub oma eelistust avaldamast, on taas kasvanud sama suureks, kui see oli veebruaris – 35 protsendile. Märtsis oli nende osakaal 29 protsenti. 1000 inimese küsitlemisel ei ületa maksimaalne viga ±3,10 protsenti.

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/eesti/erakondade-populaarsusuuring-ekre-on-rahvuskonservatiivse-tiiva-kindel-liider/

Read more...

05.04.2018 - LÕUNATUND - Neljapäev

Link: http://www.nommeraadio.ee/wimpy/mambots/wimpy/vimpel3.php?cat=lounatund&file=2018-04-05.mp3
 
Tiit Madisson ja Vihkamiseminutid.
Kuulake alates: 59:20


Read more...

neljapäev, 19. aprill 2018

Sülitame ekspertide arvamusele...

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP