RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 21. juuli 2019

Huvitavat pühapäevaks: Milline neljast Eesti Vabariigi põhiseadusest on kõige demokraatlikum?

Neljast Eesti Vabariigi põhiseadusest kõige demokraatlikum on 1934. aasta Vabadussõjalaste põhiseadus - Jüri Toomepuu.
Kõige rahvavaenulikum on enamlaste ja kelmalaste poolt 1992 aastal kokku klopsitud, praegu kehtiv. Tabel on kohandatud Peeter Võsa 2015 aasta "Vapsid" saatesarjast.

Allikas: https://vabaeestimaa.blogspot.com/2019/01/neljast-eesti-vabariigi-pohiseadusest.html

Read more...

Martin Helme: teismelise vaimse küpsusega Kersti Kaljulaidi mõttelaad eitab arvamuste paljusust

Martin Helme sõnul president Kaljulaid ennast oma ametis tühistanud.

EKRE aseesimees ja rahandusminister Martin Helme kirjutab sotsiaalmeedias, et president Kaljulaid kujutab ohtu demokraatiale, sest ta astub vastu demokraatlike valimiste käigus tekkinud reaalsustele.

“Asjaolu, et presidendi kantselei ei teinud vähimatki katset siluda Kersti Kaljulaidi järjekordset vihapurset välismeedias, paneb meid silmitsi kahe väga sisulise tõdemusega.

Esiteks, loomulikult on saanud lõpliku kinnituse see, et kõige suuremad vihkajad ja kõige sallimatud inimesed on need, kes nõuavad teistelt avatust, sallivust, mõistmist.
Mul on juba pikemat aega raske tõsiselt võtta kõiki neid inimesi, kes nõuavad endaga teistsugust maailmavaadet omavatelt inimestelt, et nad lõpetaks vihkamise. Nad võiksid sagedamini peeglisse vaadata ja näha, et sealt vaatab vastu vihast ja vihkamisest moondunud lõust. Kaljulaid tuletas meile oma teismelise vaimse küpsusega taas meelde, et nunnut juttu ajavad liberaalid on üheselt sallimatud pluralismi ja eriarvamuse suhtes.

See viib meid teise, suurema probleemini. Kersti Kaljulaidi väljaütlemistest õhkub juba pikemat aega sügavalt demokraatiavaenulik mõttemall. Valimised on toredad seni, kuni liberaalidele sobivad parteid saavad võimule. Kui enam ei saa, on demokraatia kuidagi ohus või suisa kaaperdatud. Sõna on vaba seni, kuni sellega saab sõimata, laimata ja sildistada konservatiive, rahvuslasi, suveräniste, euroskeptikuid.
Kui viimased arvavad, et neile on ka sõna vaba, et oma seisukohti kaitsta või ühiskondlikus debatis osaleda, siis muutub vaba sõna ühtäkki vihakõneks ja see on keelatud! Totalitaarne kihk, mis sellisest suhtumisest varjamatult läbi tungib, on liberaalsete väärtuste edendamise nimel igati OK.
Kui sellist mulle-on-kõik-lubatud-teile-pole-miski-lubatud suhtumist väljendavad poe taga balloonist õlut libistavad maailmaparandajad, pole veel hullu. Kui seda seisukohta hakkavad kultiveerima vasakradikaalseid seisukohti tiražeerivad peavooluväljaanded, on asi ohtlik.

Kui sellist mõtteviisi hakkab väljendama isik, kelle peamine tööülesanne on põhiseadusliku korra kaitse ja ühiskonna tasakaalustamine, oleme silmitsi reaalse võimalusega, et teatud võimuringkonnad on valmis asuma meie vabadusi ja demokraatiat likvideerima oma ideloogia ülemvõimu kehtestamiseks. Kaljulaid ei saa presidendina jätkata just selle tõttu, et ta väljendas niisugust mõtteviisi. Kui ta ise ametist ei lahku, peaks talle kohaldama totaalset poliitilist isolatsiooni. Ta on ennast ise oma ametis tühistanud.”
 Kui sõna on vaba, siis on vaba ka hea tuju käemärk. (Scanpix)

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/martin-helme-teismelise-vaimse-kupsusega-kersti-kaljulaidi-mottelaad-eitab-arvamuste-paljusust

Read more...

Harri Kingo: Vihkamine on kurjus

Kaljulaid avas oma palge ja olemuse - ta teatas, et ta vihkab osasid inimesi. Vihkab. Kaljulaid: "I hate them for their behavior." Tema sõnad.

Ma ei hakka siin analüüsima, kas riigi presidendil sobib midagi sellsit üldse öelda. Ma jään inimese, inimlikkuse tasandile ja ütlen: mitte kunagi, mitte mingitel tingimustel ega põhjustel pole kaasinimese vihkamisele õigustust. Sest vihkamine on otsene kurjus ja kurjusele kaasinimese vastu pole õigustust mitte kunagi. Võib vihata välist - inimese mõtet, sõna, tegu, käitumist, kombeid jne., aga NB! - ei tohi vihata inimest ennast! Sest inimest peab armastama. Siin pole alternatiivi. Kaljulaid seda ei tea - tema on võtnud endale vabaduse vihata inimesi. "I hate them." Ja see on üdini väär. Sest see on otsene kurjuse ja vastandumiste levitamine külvamine oma rahva sekka.

Viha ja vihkamise osakaal on meie ühiskonnas tõesti kasvanud. Ja Kaljulaid on üks, kes seda varjamatult õhutab - ta vihkab oma kaasinimesi. Kust see viha aga tuleb, oma alguse saab?

Kui kummaliselt see ka ei kõlaks, aga viha ja vihkamine meie ühiskonnas on alguse saanud tõest - üha julgemast tõe väljaütlemisest. Just tõde on see, mida meie poliitkartell kõige enam kardab ja mida kartell ning selle kannupoisid taluda ei suuda. Just tõe väljaütlemine on tänases Eesti poliitikas ja meie meedias sünnitanud arutu vihkamise ja raevu levitamise kampaania nende poolt, kellele tõde on valus ja kes eelistavad valet ja elavad vales.

Jeesus oli rahu õpetaja. Rahusooviga tavatses ta pöörduda oma maiste kaaslaste poole. Ometi ütles Jeesus ka seda: "Ärge arvake, et ma olen tulnud rahu tooma maa peale! Ma ei ole tulnud tooma rahu, vaid mõõka, sest ma olen tulnud lahutama meest tema isast ja tütart tema emast ja miniat tema ämmast, ja inimese vaenlasteks saavad tema kodakondsed."

Ta ütles sellega, et ta on tulnud tegema vahet õige ja väära, tõe ja vale, hea ja kurja vahele. Ja et selle paratamatuks tagajärjeks on tõe ja vale üha kasvav vastandumine. Vale ei suuda tappa tõde, kuidas ta ka ei püüaks. Kuid tõde on seevastu valele surmav, nagu valgus on surmav pimedusele. Vale ei talu, kui tõde tuleb ja valitseb.

Täpselt seda näeme me praegu oma ühiskonnas. Tõde pole agressiivne, tõde on rahumeelne ja kõigile hea. Tõde võib teha küll mõnele valu, kuid tõde ei tee kunagi kurja. See on alati vale, kes on agressiivne, vastanduv, viha ja vihkamist külvav. Sest vale teab oma nõrkust ja paratamatut allajäämist tõele. Vale on nagu nurka aetud metsloom, kes oma viimases hädas valib tõe raevuka ründamise.

Tahate rahu? Tahate headust?

Tee selleks on avatud. Valige tõde. Mida enam inimesi valib tõe, seda vähem on meie ühiskonnas valest sündivat vaenu ja vihkamist, kurjust ja vägivalda. Sest meie ühiskonnas kasvav vaen ja vihkamine on mitte tõe, vaid vale sünnitatud.

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 20. juuli 2019

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Anti Poolamets: Eesti peab terroriohu tõrjumiseks taastama piirikontrolli

 Snaiper katusel

Presidendil jätkub aega ainsa erakonna vihkamiseks, kes suudaks Eestist terrorismi eemal hoida, aga tal ununes 14.07 Prantsusmaal lustlikult aega veetes ära Eesti esimene terroriohver...

Hiljuti kogunesid riigijuhid, sealhulgas Kersti Kaljulaid Pariisis Prantsuse rahvuspüha tähistamisel ning vaatasid uhket sõjaväeparaaadi.

Samuti kohtus riigipea sellele järgneval lõunasöögil Euroopa kaitsevalmiduse algatusega liitunud riikide valitsus- ja riigijuhtide lõunasöögil, kus arutatati Euroopa kaitsekoostöö tulevikku.
Olin üllatunud, et riigipea ei tuletanud ei Prantsusmaal ega pressiteadetes meelde terroriohvreid, sest kõige raskemalt on terrorism löönud just Prantsusmaad ning Eesti muutus terrorismist otseselt puudutatud riigiks siis, kui kolm aastat tagasi 14.07.2016 vapustas kogu maailma Nices toimunud terrorirünnak, milles hukkus 86 inimest. Sel päeval muutus terrorism Rickard Kruusbergi hukkumisega Lääne-Euroopa nuhtlusest koduseks reaalsuseks.
21-aastane Rickard Kruusberg oli Nice'is rahvusvahelise innovatsiooniakadeemia üritusel. Noormees oli IT-teaduskonna tudeng Tallinna Tehnikaülikoolis. Ta läks õhtuhämaruses imetlema Prantsusmaa rahvuspüha suurejoonelist ilutulestikku. Noormees ei saanud kunagi oma muljeid sõpradega jagada, sest samal õhtul sõitis ta surnuks Tuneesiast pärit islamiterrorist Mohamed Lahouaiej-Bouhlel. Tapavahendiks muudetud auto all hukkus ka 51-aastane Narvast pärit Tatjana Muhamedova, kes oli tulnud laste ja lastelastega puhkusereisile.

Mereäärsele promenaadile oli kogunenud 30 000 pealine rahvahulk. Õhtul kell 22.30, kohe peale ilutulestiku lõppu kihutas rahva hulka 19-tonnine Renault veoauto. Kaks inimest püüdsid mõrvarit autokabiinist ebaõnnestunult välja rebida, kuni lõpuks politseinikud tule avasid. Ka peale tulevahetuse algust liikus veoauto paarsada meetrit. Viieminutilise laastamistöö tagajärjeks oli peale hukkunute veel 458 vigastatut.
Just 14.07 hommikul oli president Hollande teatanud, et erakorraline seisukord, mis oli kehtestatud 2015 aastal peale Pariisi terrorirünnakut, lõpeb 26.07, kohe peale Tour de France lõppu.
Napp pääsemine jõuluturul

Terroristid on rahvahulka kihutamist kasutanud hiljem nii Saksamaal, Suurbritannias kui Rootsis. Strasbourgi jõuluturu automaadivalangutest pole palju aega möödunud. Kolme riigi vanglas istunud Cherif Chekatt oli võimudele varasemast ajast tuttav. Samuti oli ta kantud terrorismis kahtlustatud isikute nimekirja. Mitu eestlast varjusid tema laskude eest üksnes sekundeid enne mõrvariga silmistsi sattumist.
Selliste üksiküritajate vastu ei aita ei betoontõkked ega hambuni relvastatud patrullid. Ainuüksi Soomest läks ISIS-e ridadesse võitlema üle 80 moslemi ning riigis on kuni 370 radikaliseerunud isikut, keda julgeolekuteenistused peavad jälgima. Selle aasta märtsis teatas KAPO, et meil on alates 2013. aastast tuvastanud paarkümmend Eestiga seotud isikut (sh alaealised), kes viibivad või on viibinud Süüria-Iraagi konfliktikoldes ja kellel on sidemeid sealsete äärmusrühmitustega.
Üks Eestis Süüriasse läinud pühasõdalane langes. Üks terrorismi rahaline mahitaja on meie kohtutes süüdi mõistetud. Ta oli Tehnikaülikooli tudeng ning sealsamas askeldavatel joviaalsetel noortel polnud õrna aimugi, et terrorismioht võiks nende kõrvalistmelt silma vaadata.

Soome patrioodid mälestavad 18. augustil Turu linnas toimunud jõhkras terrorirünnakus kaks aastat tagasi tapetud naisi. Saksamaal on levinuimaks rünnakuviisiks üksikute noameeste kallaletungid raudteejaamades. Kõikide märkide järgi on terrorism muutunud Euroopa „uueks normaalsuseks", ent selle pühendunud tõrjujaid pole kusagilt näha. „Uue normaalsusega" leppimise vajadust on korrutanud ka ajakirjanik Ahto Lobjakas.
Peale Eesti esimest ohvrit on välised märgid terroriohust jõudnud ka meie tänavapilti. Tallinna jõuluturgu valvatakse täiendavate patrullidega ning vanalinna tänavatele on paigutatud betoontõkked. Autorünnakute vastased postid on ilmunud Riigikogu ja Eesti Panga hoone ette. Laulupeorongkäigul jälgisid (vähemalt kaks aastat tagasi) muretuid pidulisi täpsuslaskurid.
Olla otsutav kui Trump

Milliseid lahendusi pakuvad ohtude leevendamiseks Eesti erakonnad? Kõik peale EKRE räägivad jätkuvalt pagulaste vastuvõtmise vajalikkusest ja nende integreerimisest. Seda kõike olukorras, kui ohu vältimiseks oleks kõige lihtsam Aasia ja Aafrika asüüli küsivate migrantide vastuvõtt lihtsalt kinni keerata ning olla otsustav nagu Donald Trump.
Igal juhul tuleb vastu olla Euroopas plaanitud kvoodisüsteemile, olgu see siis senise vabatahtlik-sunniviisilise kujul või tulevikus kuuldavasti planeeritavale meetodile, millega tahetakse pagulastest loobumine liikmesriikidele majanduslikult väga kalliks teha. Lootust ELi mõistlikuks muutumisele ei anna ka uued Euroopa Komisjoni volinikud. Komisjoni esimeheks saav Ursula von Leyden on olnud alati Merkeliga ühes paadis. Hispaania praegune välisminister Josep Borell Fontelles oli see, et kes avas vasakpoolse valitsuse liikmena senisest piiravast pagulaspoliitikast ning Itaalia asemel hakkasid pagulaste paadid Hispaanias randuma. Belgia senine peaminister Charles Michel on olnud üks ÜRO rändelepingu läbisurujaid.
Senine Euroopa lahtiste uste poliitika meenutab tuntud lugu vajadusest lahendada probleeme, mille poliitikud on ise tekitanud.
Kanalid kinni

Ükski riik ei tohi järgi anda sisendusele, et „uus normaalsus" on tulnud selleks, et jääda. Selle asemel tuleb teha kõik, et panna kinni kanalid, kust terrorism võiks läbi imbuda. Selleks on hädavajalik Eestis piirikontrolli taastamine, kasvõi järk-järgult, alustades Tallinna sadamaga. Juba on selleks eelduste loomisel saavutatud edasiminek, sest koalitsioonilepingus ette nähtud piirivalvereservi loomisega on alustatud.
Samuti tuleb olla solidaarne teiste eurooplastega ning teha koostööd massiimmigratsiooni peatada soovivate poliitiliste jõududega. Tuleb välja vahetada need, kes suudavad kuulirahes hukkunuid aidata üksnes facebooki kontole leinalippude paigaldamisega. Massiimmigratsioon on peamine Euroopa lõhkuja ning julgeolekukaose tekitaja. Selle juure läbilõikamisel hakkab ka oht kahanema. Hiljutisel Euroopa siseministrite kohtumisel Helsingis oli vähe neid, kes muretsesid terrorismi Euroopasse imbumise pärast. Nende hulgas oli Mart Helme, kes kinnitas, et Eesti pagulaskvootidega nõus ei ole, ent Euroopa Liidu eesistujamaa Soome ühes Prantsusmaa ja Saksamaaga olid seda meelt, et üle Vahemere voolavaid migrante peaks ikkagi hakkama liikmesriikide vahel ümber jagama. Ümberjagamine - olgu siis vabatahtlik-sunniviisiliselt või kohustuslike kvootidena, tekitab liikmesriikide vahel suuri pingeid. Kui see jõuga ja finantsmõjutuste abiga läbi viidaks, mille kohta on mitmeid märke, suureneb Ida-Euroopa ja Lääne-Euroopa vaheline lõhe veelgi.

Panin küünla meie kaasmaalase Rickard Kruusbergi mälestuseks. Loodan, et president seda kurba päeva enam ei unusta ning Rickardi mälestuseks viiksid pärja nii president kui peaminister. Teeme koos kõik, et terrorism alatiseks Eestist eemal hoida.

Allikas: https://epl.delfi.ee/arvamus/anti-poolamets-eesti-peab-terroriohu-torjumiseks-taastama-piirikontrolli?id=86885103

Read more...

Juri Toomepuu: Globalismi, kosmopolitanismi ja multi-kulti õõnestustööd

Mingil arusaamatul põhjusel on viimaste aastate jooksul populaarsust kogunud rahvusluse siunamine. Šovinistlike venelaste hulgas on see valikuline, siunatakse ainult teiste rahvaste rahvuslasi. Eesti sotsialistide ninamees, Jevgeni Ossinovski ei häbene isegi sõimata eesti rahvuslasi „ksenofoobseks okseks”.

Samuti halvustavad rahvuslust Euroopa Liidu globalismi, kosmopolitanismi ja multi-kultuuri propageerijad. Rahvuslus on selliste ilmavaadete vastand ja seetõttu nende arvates taunitav.
Rahvuslus on palju enam kui pelgalt kultuuriruum ja kombed, isegi enam kui ühine keel. Inimestel, nagu teistel olevustel ja organismidel on alati olnud ühtekuuluvuse tunne. Meie ühtekuuluvustundel, üksteise toetamisel ja altruismil on geneetiline alus. Paljud teaduslikud uuringud on selgitanud, et rahvusliku säilimise peamised tegurid on rahva genofondis domineerivad geenid, mis edasikandumise eest hoolitsevad lisaks enda võimalikult laialdasele levitamisele ka ligimesearmastuse/sallivuse kaudu, proportsioonis sugulust määravate samade geenide hulgaga indiviidides.

Eestis propageerivad tolerantsust kõigi ja kõige vastu eelkõige venelased, kes soovivad peremeheõigusi endile, aga ka globalismi ja multikultuuri pooldavad eestlased. Need „Kõigi Eesti” propageerijad ei näi aru saavat, et „kõigi” hulka kuulub palju, mida eestlased kindlasti Eestisse ei tahaks. Kõigi hulka kuuluvad Putini käsilased, kelle eesmärk on Eesti taas anastada, moslemi terroristid, katoliku vaimulike pedofiilide parmas ja Venezuela inimsusevaenulikud sotsialistid, kes rõhuvad ja näljutavad oma rahvast.

Eestlastel on põhjus ja õigus uhked olla selle üle, et meie Vabadussõdalased olid nõus Vabadussõjas valama oma verd, et Punaarmee ja eestlasi orjastanud parunid ei saaks eestlaste Eestit enda Eestiks pidada. Eestlastel on kindlasti põhjust ja õigust tahta, et eestlaste põline kodumaa saaks jälle eelkõige eestlaste Eestiks.

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 19. juuli 2019

MATTI ILVES: "Merkelil pole nägemust", ütleb Terrorimaja muuseumi direktor

„Angela Merkel´il on väga hea võime, oma rivaalide üleviimisel. Kuid tal ei ole ideid ja  nägemust, ajaloo ega maailma kohta, ”ütles Budapestis asuva Terror House'i direktor Maria Schmidt "The Gateway Punditile".

Ajaloolase sõnul võib Merkel „jääda ametisse veel 10. kuuks või koguni 10. aastaks, kuid ajalugu ei mäleta teda millegi tähtsa poolest. „Ajalugu mäletab Angela Merkeli kohta kahte asja: et ta lasi kaks miljonit ebaseaduslikku sisserändajat Saksamaale ja et Merkel ei suutnud Euroopa majandust pärast 2008. aastat päästa,“ lisas ta.

„Poliitik peaks olema liider ja meeldima inimestele. Aga ta on vastupidine, ”ütles Schmidt. Ta tuletas meelde, et kui Ungari peaminister Viktor Orban „esimest korda ütles 2015. aastal, et me ehitame aia ja ei lase siia ebaseaduslikke sisserändajaid, siis see oli Lääne-Euroopas väga ebapopulaarne. Kõik olid tema vastu. Aga ta seisis oma positsiooni juures. Ja inimesed näevad nüüd, et tal oli õigus. Kui sa midagi ütled ja sellest tagasi tõmbud, oled kaotanud.

„Angela Merkeli all on Saksamaast saanud uus Ida-Saksamaa. Ta on tõeline katastroof. Saksamaa oli varem romantiline maa. Schiller, Heine, Beethoven. Tänapäeval ei ole seal kultuuri ega südant, kui ma tsiteerin Goethe´t, ei ole neil sellest aimugi. Miks on saksa inimesed sellised? Ma ei anna enam intervjuusid Saksa ajakirjandusele, sest nad kirjutavad sinust lihtsalt kohutavaid asju.

Vaat siis, mida kirjutatakse E. Liidu vaieldamatu juhtriigi Saksamaa kohta. EL on haige ja selline tee viib ainult hävinguni ja lagunemiseni. See peaks meile olema juba ammu täiesti selge.

Kasutatud alllikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

Ülevaade Euroopa Parlamendi nädalast - 17.07.2019Jaak Madison

Read more...

Soome mürkroheline siseminister Maria Ohisalo kutsub üles Vahemere inimkaubandust laiendama

Soome mürkroheline siseminister Maria Ohisalo mängib humanistlikult mõeldes tegelikult surmakutsari rolli.

ERR kirjutab: “Eesti ja Soome seisukohad Vahemere migrantide osas on vastandlikud”, mille peale võib vaid öelda – Jumal tänatud.

Sest kui siseminister Mart Helme peab olulisimaks ebaseaduslikult Euroopa Liitu saabuvate põgenike tõhusat ja kiiret tagasisaatmist, siis tema mürkroheline Soome kolleeg rõhutab põgenike päästmist Vahemerest ning nende ümberpaigutamist erinevatesse EL liikmeriikidesse solidaarsuspõhimõtte alusel.

Soome siseminister Maria Ohisalo ütles, et Euroopa Liidu praegune eesistujamaa Soome kavatseb koguda liikmesriikidest rühma, kes on valmis “koos vastutust kandma” ehk sisuliselt Vahemerest päästetavaid põgenikke vastu võtma.
“Meil on vaja otsingu- ja päästetegevuse järgset püsivat süsteemi, mis põhineb jagatud vastutusel ning millesse on kaasatud piisav hulk liikmesriike,” nentis Ohisalo esmaspäeval siseministeeriumi pressiteates. “Vahemerel on ainuüksi sel aastal uppunud või kaduma läinud sadu inimesi. Meie ülesanne eurooplastena on tagada, et keegi ei saa Vahemerel surma.”

“Eesti on valmis kaasa rääkima võimaliku abi osutamisele rände lähteriikidele, kuid rahvusvahelist kaitset vajavate inimeste vastuvõtmine peab jääma vabatahtlikuks,” arvas Mart Helme.
Maria Ohisalo ettepanek päästetöödeks Vahemerel tähendab seda, et teades päästelaevu ees ootavat, lükatakse edaspidi Vahemere lõunakaldalt kümneid paate rohkem kaldast lahti, tõeline rändetulv alles hakkab hoogu koguma ning inimkaubitsejate rahakukkur täitub veelgi edukalt. Võib otsesõnu öelda – Soome siseminister kutsub hoogustama inimkaubandust.
Liibüa rannavalve pressiesindaja admiral Ayoub Qassem on öelnud, et Liibüas ootab Euroopasse pääsemist 600 000 migranti. Kui neid hakatakse Vahemerel kokku korjama, on neid varsti Liibüas 6 miljonit.

Hiljuti uppus Tuneesia ranniku ligidal sadakond migranti. Neljapäevastest uudistest selgub, et Türgi idaosas paiskus ümber migrante vedanud väikebuss, õnnetuses hukkus 17 ja sai viga 50 inimest. Migrandid olid sisenenud Türki ebaseaduslikult, kuid nende rahvus ei ole seni teada. Vani kuberneri Mehmet Emin Bilmezi sõnul oli tavapäraselt 17-18 inimest mahutavas bussis 67 inimest.
Vähe on veel räägitud sellest, et sadu inimesi hukkub Sahara-tagusest Aafrikast tulles suures Sahara kõrbes. Kas Euroopa kavatseb panna ka bussiliinid migrante vedama?
Siis oleks targem panna juba liinilaev Benghazi ja Marseille`i või Kieli vahel käima – las prantslased ja sakslased tervitavad migrante. Ainult et Aafrika otsene miljonite kaupa ülevedamine Euroopasse on vastuvõtmatu ilmselt ka kõige migrandilembelisematele valitsustele, sest nad ei saaks selle massi poputamisega hakkama.

Asjatundjad on seoses kunagi jutuks olnud migrandikeskuste Aafrikasse rajamise ideega juba hoiatanud – isegi kui hakata migrante lausa laevadega üle vedama, ei kao inimkaubandus kuhugi. Siis tuleks vastuvõtukeskustes inimeste tausta kontrollida, et pühasõdalased või mingid põhjuseta Euroopasse ronivad seikluseotsijad läbi ei pääseks, sellest tekivad järjekorrad, ning tüdinenud inimesed või need, kes arvavad, et ei lähe filtrist läbi, kasutavad ikkagi ohtlikku mereteed.
Seega on ebaseadusliku migratsiooni lõpetamine ainus võimalik viis Vahemere uppumissurmasid ära hoida. Seda soovitab siseminister Mart Helme ja selle nimel tegutseb aktiivselt Itaalia siseminister Matteo Salvini. Soome siseminister Maria Ohisalo rumalad ja ideoloogiast kantud ettepanekud aga tähendavad uusi uppumisi, sest ränne hakkab migrandikorjega kasvama ja inimkaubandus õitsema. Helme ja Salvini on elu, Ohisalo surma kandjad.

Mis aga puutub Eestisse, siis meie kvoot on jätkuvalt null ja ühtegi üle Vahemere tulevat elujõus sõjameest me siia turvalisust tapma ei vaja. Võtku Soome mürkrohelised nad enda kaissu. Ja meie vasakliberaalidel ei maksa enam rääkida, et migrandid Eestisse ei taha – Tallinna tänavad on rahulolust nurruvaid neegreid juba täis.

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/juhtkiri/soome-murkroheline-siseminister-maria-ohisalo-kutsub-ules-vahemere-inimkaubandust-laiendama/
______________
Soome vaskpoolne valitsus tegutseb selle nimel, et hävitada Soome rahvusriik ja muuta see provints multikultuureks põrguks.
M.I. 

Read more...

neljapäev, 18. juuli 2019

16. juuli kõne Euroopa ParlamendisJaak Madison
Published on Jul 17, 2019   Kõne Ursula von der Leyeni debatil.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP