RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 21. jaanuar 2018

Huvitavat pühapäevaks - Aldo Roomere: Kalevipoeg armastas hirmsasti ajarännakutel käia

Kalevipoeg armastas hirmsasti ajarännakutel käia, kuna ta minevikust nagunii juba kõike teadis ja näind oli, siis eelistas ta tulevikus kooserdada. Kord pärast pikemat napsitamist Chuck Norrise ja Batmani seltsis võttis ta sõbrad kampa ja nad põrutasid aastasse 2025.

"Vaata raiska - R-Kiosk ikka veel tegutseb," imestas Kalevipoeg ja jäi vitriinis ilutsevat värsket Õhtulehte silmitsema. Rasvaste roosade tähtedega möirgas seal pealkiri koos pildiga: "Aasta naiseks valiti edukalt soovahetuse sooritanud mees, endine riigikogulane Taavi Rõivas."

"Noh, mida ma juba ammu rääkisin?" Kalevipoeg sülitas Ülemiste järve mõõtu läraka ja jätkas: "sellest tatikast ei saa kunagi meest, ma ju ütlesin!"

Allikas: Facebook

Read more...

Mart Helme: president Kaljulaidi tegevus võib viia valitsuskriisini

Kui riigikogu enamus otsustab justiitsministrit tema väljaütlemiste pärast umbusaldada, siis võib see viia valitsuskriisini, sest umbusaldusega on lubanud liituda ka mitmed võimuliidu saadikud. EKRE esimehe Mart Helme sõnul tuleb kujunenud olukorras näpuga näidata eelkõige president Kersti Kaljulaidi poole.
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsioon võtab minister Urmas Reinsalu umbusaldamise küsimuses seisukoha tuleva nädala esmaspäeval.

“Me ei taha sündmustest ette rutata, sest ministrite umbusaldamine iga paari nädala tagant ei tee riigivalitsemist paremaks. Valitsuses on ministreid, kes oma sisulise tegevuse tõttu vääriksid umbusaldust palju enam kui Reinsalu. Reinsalu on mitmes küsimuses hoidnud meie jaoks olulist konservatiivset joont,” ütles Helme.

“Ent see, mida Reinsalu naistevastase vägivalla kohta ütles [naistevastase vägivalla hukkamõistu kahetsemine – toim.], ei ole ühelegi poliitikule kohane. EKRE on suurima naiste osakaaluga erakond Eestis ja meil on keeruline oma liikmetele seletada, kui me umbusaldusavaldusega ei ühine. Reinsalu on kogenud poliitik ja pidi aru saama, milliseid tagajärgi tema sõnad põhjustavad.”
Helme sõnul tuleb kujunenud olukorras otsa vaadata ka presidendile ja presidendikantselei töötajatele, kes otsustasid NO teatri võtta aastapäeva etendust tegema.

„See on nüüd juba teine kord selle kuu jooksul, kus president konkreetselt põhjustab üleriigilise skandaali. Esimest korda hümniga, teist korda siis nüüd oma jäärapäise NO-teatri ja Ojasooga. See näitab ikkagi väga selgelt, et president peab tegema järeldused, kuidas ta poliitiliselt käitub. Sisuliselt provotseeris president meie parlamentaarses riigis olukorra, mis võib viia valitsuskriisini. President peab olema riigi ja rahva ühendaja, mitte ühiskonna lõhestaja ja parlamendi töösse sekkuja,” sõnas Helme.

UU

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-president-kaljulaidi-tegevus-voib-viia-valitsuskriisini/ 

Read more...

Eve Raid: Šveitsi rahvuslased tahvad taastada piirivalve Euroopa Liiduga

"Šveitsi rahvuslased korjavad allkirju, et rahvahääletusele panna küsimus riigi väljumiseks leppest Euroliiduga mis võimaldab Euroliidu kodanikel vabalt riigipiiri ületada. Ehk siis sisuliselt piirivalve taastamiseks Euroliiduga. Brüssel vaatab arenguid murega, aga Šveits on otsedemokraatiaga riik, kus rahva tahe on kohustuslik tema valitsusele." korjavad allkirju, et rahvahääletusele panna küsimus riigi väljumiseks leppest Euroliiduga mis võimaldab Euroliidu kodanikel vabalt riigipiiri ületada. Ehk siis sisuliselt piirivalve taastamiseks Euroliiduga.
https://www.express.co.uk/news/world/905836/switzerland-european-union-freedom-movement-brexit-style-referendum-swiss-peoples-party

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 20. jaanuar 2018

Laupäevased pildid


Read more...

Nädalakommentaar: süüdi on need, kes pole nõus riikliku iseseisvuse ja moraaliseaduse lammutamisegaPortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

MATTI ILVES: Eile oli blgil väike juubel

Täis sai neli miljonit külastust: 4 002 699. Eelmise kuu jooksul oli blogi vaadatud 75 756 korda, mis on võrdlemisi hea tulemus.

2015 aasta lõpupoole kirjutsin nii:
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2015/10/matti-ilves-see-vastik-vastik-blogija.html

Külastuste arv on ainult veidi suurenenud, keskmiselt 2000...3000 päevas. Uue geocounter´i panin alles hiljuti ja see näitab vaid otsekülastusi, mitte aga näiteks vaatamisi mis tulevad Facebookist (või kusagilt mujalt) koos aadressiga ühele sissekandele.

See ongi kõik, mida ütelda tahtsin minu blogi huvilistele.

Read more...

reede, 19. jaanuar 2018

MATTI ILVES: UKRAINA PANI EESTI MAKSUPARADIISIDE NIMEKIRJA

Demokraatlik riik Ukraina on asetanud Eesti maksuparadiiside (offshore-riikide) nimekirja   teatas "Vikerraadio" 18.01.2017. Nüüd on meie valitsejad ja mitmed ametnikud paanikas, sest nii pidi kahanema ka Eesti ettevõtjate konkurentsivõime Ukraina turul. Räägitakse küll e-residentsusest ja 5% madalamast tulumaksust, et võib-olla seetõttu sattusime sinna nimekirja, kuid see on väheusutav.
Pealegi on see ülim skandaal ELi osariigile sattuda offshore-riikide hulka.
Nad lubasid astuda mitmeid samme, et ukrainlased meid sealt nimekirjast kustutaksid.

Jaa, vaat kus lugu. Minu arust pole maksukoormus siin sugugi madal (2018. aastal maksud 35,8 %) ja ELi riikide seas üks kõrgemaid, väljaarvatud muidugi sotsialistlk Rootsi! Asi on nimelt selles, et Eesti valitsejad tapavad oma elanikke ülejõu käiva maksukoormusega, kuid meeletud maksusoodustused on tehtud välisfirmadele ja -pankadele. Selles paistab asi olema, et Ukraina paigutas Eesti õigustatult maksuparadiiside nimekirja. Tegelikult oli see paigutus ukrainlaste "tööõnnetus" sest nad pole veel täielikult allutatud globalistidele, nagu seda on Eesti.

Read more...

ERR sai maha järjekordse libauudisega

Täna  hommikul (19.1. 2018) ERR-i võrguküljele üles pandud järgmine uudis:

„Haley palus kohtumist Aafrika esindajatega ÜRO-s pärast seda, kui nood olid teinud ühisavalduse, milles nõudsid Trumpilt vabandamist tema "solvavate, rassistlike ja võõravaenulike märkuste" eest.
Aafrika rühma eesistuja, Ekvatoriaal-Guinea suursaadik Anatolio Ndong Mba sõnul ei palunud Ühendriikide suursaadik suletud uste taga toimunud kohtumisel vabandust, vaid väljendas kahetsust.
Haley ütles kohtumisel, et "ei viibinud Valges Majas ega ole seega kindel, mida seal öeldi, kuid kahetses taolise olukorra kujunemist", lausus suursaadik.
USA missioon keeldus ütlemast, kas Haley puudutas furoori, mida tekitasid Trumpi väidetavad märkused nädala eest Valges Majas aset leidnud immigratsioonireformi arutelul seadusandjatega.“

Uudist saab täispikkuseses lugeda:

https://www.err.ee/655071/nikki-haley-valjendas-aafrika-esindajaile-uro-s-kahetsust

Tekib küsimus, kas tegu on libauudisega? Tõsiasjaliseslt ilmselt mitte, sest see, mis uudises seisis on suure tõenäosusega tõepoolest aset leidnud.  Tegelikkuses aga küll, sest uudis ei teavitunud selle kuulajaid/vaatajaid sellest, mis tegelikult toimus, vaid andis sellest hoopis teistsuguse, kui mitte öelda, vastupidise pildi.

Nimelt teatas USA president  Valge Maja sisserändekonverentsil, et „USA-sse ei ole vaja ühtegi sisserändajat s**-aauguriikidest “ (inglise k shithole countries), pidades silmas Aafrika riike. Selle peale näitasid „s**-aauguriigid“ oma ajaloos erakordset üksmeelt ja koostöövõimet ning  „54 s**-aauguriiki“ kaevasid Donald Trump-i peale ÜRO põgenikeagentuurile UNHCR-le, kes pingutab mass-sisserände nimel Euroopasse.  Viimane rõhutas, et sisserändajad Mustalt Mandrilt peavad olema USA-sse samadel alustel teretulnud, kui teistest maailmamaadest ja Donald peab nende riikide käest vabandust paluma.

Sama uudis:
CNN: http://edition.cnn.com/2018/01/11/politics/immigrants-shithole-countries-trump/index.html
MV-lehti: https://mvlehti.net/2018/01/13/54-paskamaata-vaatii-trumpilta-anteeksipyyntoa

Sisuliselt rääkis Donald Trump väga õiget juttu. Tekib, tahes-tahtmata küsimus, miks ERR ei suuda meile edastada seda, mis tegelikult toimus või mis tegelikult öeldi. ERR-s palgal mitu sada hinge. Vt:  http://info.err.ee/kontaktid

Samas nad saavad maksumaksjate rahast palka ja toodavad pidevalt väärkuva maailmast ja tegelikkusest nendele samadele maksumaksjatele nende oma raha eest. Arvan, et uuskommunistlikku ERR-i ei ole võimalik parandada ja need mitmed sajad väärkuva  tootvad uuskommunistid tuleb lahti lasta. Asutada põllumajanduskoperatiiv – eurosovhoos  „ERR– Tee (euro)kommunismile “ ja nad sundkorras põllutööle panna, kus nad saaksid värskes õhus, ausa tööga, neile armsas valelikus uuskommunistlikus õhkkonnas oma ühiskonnale tekitatud kahju hüvitada, tootes tervislikku puhast kodumaist toitu, millest on tõsine puudus. Siinkirjutaja ei jälgi ühtegi ERR-i kanalit ja soovitan seda ka teistele.

Matti Ilvese blogile koostas Jaan Hatto

Read more...

Bardot on saanud rassistlikke sõnavõttude eest viis korda trahvi

Äärmusparempoolsete vaadetega Bardot on saanud rassistlikke sõnavõttude eest viis korda trahvi. Teda tuntakse ka Prantsuse paremäärmusliku partei Rahvusrinde (Front National) toetajana. Bardot on ka varem vastuolulistel teemadel sõna võtnud.

Ta on alates 1998. aastast kritiseerinud Prantsusmaa migratsioonipoliitikat, sest tema arvates võetakse vastu liiga palju migrante. Bardot’ sõnul on avatud migratsioonipoliitika tulemus nüüd näha:palju on illegaale ja pannakse toime terrorirünnakuid.
https://elu24.postimees.ee/4379183/brigitte-bardot-metoo-on-absurdi-tipp?_ga=2.81035797.326131874.1516268407-2007649752.1510766745

Allikas: Anti Poolamets, Facebook
_______________
Lugege lisaks SIIT.
M.I.

Read more...

neljapäev, 18. jaanuar 2018

Fookuses: eesti rahvuslusest ja VenemaastSelle nädala saade "Fookuses" keskendub Eesti ühiskonnas juba pikemat aega suhtekorraldusliku malakana kasutatavale venemeelsuse süüdistusele, millega häbimärgistatakse inimesi, kes ei kiida võimu juures olevate ringkondade ideoloogilisi ja poliitilisi ambitsioone heaks.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP