RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 21. veebruar 2020

Fookuses: Udo Ulfkotte "Ostetud ajakirjanikud" on kirstunael sõltumatu ajakirjanduse valele17 aastat Frankfurter Allgemeine Zeitungi poliitikatoimetajana töötanud Udo Ulfkotte raamat "Ostetud ajakirjanikud" pakub haruldase sissevaate peavoolumeedia telgitagustesse, purustades samal ajal müüdi sõltumatust ja objektiivsest ajakirjandusest, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses". Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

Fookuses: sotsialistide hädades on süüdi sotsialistid iseSotsialistide hädades on süüdi sotsialistid ise, kes keskenduvad globalistliku programmi elluviimisele ning on agressiivselt peale surutavate seksuaalvähemuste eriõiguste nimel hüljanud tavalise tööinimese huvid, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid kommenteerides Tõnis Saartsi algselt Müürilehes ilmunud analüüsi sotsialistide ees seisvatest väljakutsetest. Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

Juhtkiri: revolutsioonilise demokraatia lõppmäng

Kui avada silmad ja näha liberaalse demokraatia südamikus Prantsuse Revolutsiooni ja bolševismi vaimus töötavat mootorit, on ühtäkki täiesti mõistetav, miks pole sellel režiimil midagi pistmist ei liberalismi ega demokraatiaga ning miks kujutab ta endast ohtu kodanikuvabadustele- ja õigustele, tõdeb Objektiivi toimetus juhtkirjas.  

Pole sugugi juhus, et Tallinna ülikooli võrdleva poliitika dotsent Tõnis Saarts seob Müürilehes ilmunud kommentaaris kokku sotsialistide ja liberaalse demokraatia saatused. Saartsi sõnul ähvardab just nimelt sotsialistide allakäik hävitada sõjajärgse liberaaldemokraatliku ühiskonnakorralduse.
Saartsi poolt tehtav üldistus rajaneb tõsiasjal, et end liberaalseks demokraatiaks nimetav režiim rajaneb paljuski juurtelt revolutsioonilisele sotsialistlik-kommunistlikule võrdsuskäsitlusele ja ülepaisutatud riigimuskli sekkumisele selle õpetuse juurutamisel. 

Kommunistlikus ühiskonnas pidid kodanikud riikliku surveaparatuuri ähvardusel ohverdama oma privaatsuse, perekondliku intiimsuse ja kodanikuvabadused varaliselt võrdse ühiskonna loomise utoopiale. Liberaalses demokraatias nõuab valgustatud nomenklatuur oma kodanikelt välist ja üha enam ka seesmist ustavust seksuaalselt vabastatud, perekondlike juurteta ja rahvusliku identiteedita globaalse tarbija ideaalile. Neid, kes rahvuslikku omapära kaitstes või perekonnakultuuri edendades sellele eksperimendile vastu astuvad, saadavad repressiivaparatuuri üha jõulisemad karistused sotsiaalmeedia tsensuurist kriminaalkaristuse ja vanemlike õiguste minetamiseni välja. Kõikvõimalike häbimärgistavate siltide külgekleepimisest rääkimata.

Kui avada silmad ja näha liberaalse demokraatia südamikus Prantsuse Revolutsiooni ja bolševismi vaimus töötavat mootorit, on ühtäkki täiesti mõistetav, miks pole sellel režiimil midagi pistmist ei liberaalsuse ega demokraatiaga ning miks ta tänapäeval kujutab endast suurimat ohtu kodanikuvabadustele- ja õigustele. 
End valetades liberaalseks demokraatiaks nimetavat ideoloogiat võib rahumeeli kutsuda hoopis revolutsiooniliseks demokraatiaks, mis enda agressiivse väärõpetuse kehtestamise vahendina surub maha kodanike vabadusi ja õigusi. 
Revolutsiooniline totalitarism ühes või teises vormis on aga ajaloo mastaabis alati lühiaegne ettevõtmine, mis on määratud kokku varisema. Saartsi poolt fookusesse asetatud sotsialistide madalseis nii Ida- kui ka Lääne-Euroopas kujutab endast sümptomit palju sügavamast protsessist kui üksnes ühe erakonna või poliitilise ideoloogia pankrott. Sotsialistide näguripäevadest vaatab vastu revolutsioonilise demokraatia lõppmäng laiemalt.

Probleemile viitas hiljuti ka Ungari peaminister Viktor Orbán, kelle intervjuu Rooma rahvusvahelisel konservatiivsel konverentsil avaldas Objektiiv tervikuna. Orbáni hinnangul on liberaalne demokraatia tänases tähenduses möödanik. “Meil on vaja midagi uut. Me võime nimetada seda illiberaalseks, me võime nimetada seda postliberalismiks, võime nimetada seda kristlikuks demokraatiaks, mis iganes, kuid me vajame midagi uut, sest praegusel baasil ei ole võimalik pakkuda inimestele head valitsemist,” tunnistab Ungari peaminister. 

Valijad terves Euroopas ärkavad tasahilju mõistmisele, et revolutsiooniline demokraatia, mis on aastakümnete jooksul aktiivselt tegelenud Euroopa islamiseerimisega, Euroopa kristliku kultuuri hävitamisega, perekonna mõiste hägustamisega ja ühiskondliku positsiooni lammutamisega ning kodanike vabaduste ja õiguste arvelt ilmavaatelise õigeusklikkuse juurutamisega, ei vii meid enam edasi. Paljud maad ägavad immigratsiooni ja seksuaalrevolutsioonist tingitud perekonnakultuuri lagunemise poolt tekitatud sotsiaalse kaose all ning revolutsioonilise demokraatia dogmade raames tegutsevad poliitikud sellega toime ei tule. 

Nii pole pikemas perspektiivis löögi all mitte üksnes sotsialistid, vaid kogu revolutsioonilise demokraatia poliitiline tiib, mille ridades on pikka aega marssinud ka paljud Euroopa konservatiivid, liberaalid ja kristlik-demokraadid.
Õhus on lootuse märke, et Euroopas lüüakse hingekella mitte üksnes käputäiele erakondadele, vaid ühele ideoloogilisele ja poliitilisele paradigmale, mille varisemise järel võib vähemalt loota rahvuslikumate ja moraalselt tervemõistuslikumate jõudude esilekerkimisele, mitte üksnes Poolas ja Ungaris, vaid ka igal pool mujal. 

Allikas: https://objektiiv.ee/juhtkiri-revolutsioonilise-demokraatia-loppmang/  

Read more...

neljapäev, 20. veebruar 2020

Kalle Grünthal: Millise riigi huvides tegutseb reformierakondlane Marko Mihkelson?EKRE liige Kalle Grünthal kutsus Riigikogus 17. veebruaril 2020 üles õiguskaitseorganeid kontrollima, kas reformierakondlase Marko Mihkelsoni tegevuses esineb kuriteo (riigireetmine) tunnuseid.

Read more...

Hea Maksuamet!

Allikas: Facebook

Read more...

Soome plaanib avada oma tööturu tuhandetele immigrantidele

Soome peaminister Sanna Marini juhitud valitsus soovib tööturule tuua tuhandeid immigrante, kuna ilma nendeta ei saa valitsus täita oma tööhõiveplaane.

Soome soovib välismaalt leida programmeerijaid, keevitajaid, masinajuhte, elektriinsenere, kokki, ettekandjaid, müüjaid, ehitajaid, aednikke, hooldajaid, koristajaid ja kinnisvarahooldajaid.
Põhjus on selles, et Soomel pole endal enam oskustööjõudu ning tööjõupuuduses kannatab ligi 50 protsenti ettevõtetest. Vananevas Soomes ei leidu kõikidesse ametitesse enam töötajaid.
Tööminister Tuula Haatainen ei oska täpselt öelda, kui palju välistööjõudu Soome vajab. Praegu antakse Soomes välismaalastele aastas umbes 8000-9000 tööluba. «Täpset arvu ei oska öelda, kuid see saab kindlasti olema suurem kui praegu,» sõnas Haatainen töölubade kohta. 
Soomes oli eelmise aasta lõpus 48 000 vaba töökohta ning nendest umbes 30 000-le on raske töötajaid leida. Tööandjate hinnangul on kõige suurem puudus töötajatest ehituses ja müügivaldkonnas.

Tööministri sõnul ei ole õige väita, et immigrandid teevad neid töid, mida soomlased teha ei taha. «Jutt on nendest kohtadest, kuhu on vaja palju tööjõudu.» Haatainen ütles, et rahvastiku vananemise tõttu jääb sadu tuhandeid inimesi pensionile ning nende asemele ei tule piisavalt inimesi, kuna sündimus on languses. Ilma 2000ndatel Soome tööle tulnud immigrantideta oleks Soome tööhõive palju järsemas languses.
Töö- ja majandusministeeriumi andmeil töötab Soomes umbes 89% immigrantidest, kes on sinna töö tõttu kolinud. Ministeeriumi teatel on immigratsiooni mõju majandusele positiivne, kui immigrantide tööhõiveprotsent on üle 60 protsendi.
«Tööajate elamislubade menetlemine võtab keskmiselt 2-4 kuud,» sõnas Olli Sorainen töö- ja majandusministeeriumist. Marini valitsus lühendab selle protsessi ühele kuule ning selleks antakse immigratsiooniametile lisaraha.

Allikas: https://maailm.postimees.ee/6900281/soome-plaanib-avada-oma-tooturu-tuhandetele-immigrantidele

Read more...

kolmapäev, 19. veebruar 2020

EKRE ajalehed: "Konservatiivide Vaba Sõna"

Link: https://issuu.com/konservatiividevabasona

Read more...

Si Vis Pacem...", 18.02.2020: Jaak Madison Eesti suveräänsuse kaitsmisest europarlamendisEuroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kõneleb poliitilistest jõujoontest ja Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest Euroopa Parlamendis. Juttu tuleb ka rahvuslippude keelustamisest europarlamendi suures saalis, sakslaste ja prantslaste tahtmatusest kaitsta Balti riike ning liitlassuhete hoidmisest.

Read more...

Meie Kiriku peatoimetaja LGBT-rahastamisskandaalist: konservatiividel on aeg tegutseda!

Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonnal ja erakonnal Isamaa on aeg tegutseda või vaikida igaveseks, kirjutab portaali Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri sotsiaalmeedias olukorra kohta, kus Riigikontrolli hinnangul on sotsiaalministeerium rahastanud nn võrdõiguslikkusega seotud projekte ilma õigusliku aluseta.

"Riigikontroll tuvastas, et sotsiaalministeerium on rahastanud ilma seadusliku aluseta (ehk siis ebaseaduslikult) mitmeid nn võrdõiguslikkusega seotud projekte (Eesti LGBT Ühing, portaal Feministeerium jne). Näib, et ebaseadusliku ja ulatusliku (jutt käib sadadest tuhandetest eurodest) rahaloopimise eest ei kavatse mitte keegi vastutust võtta."
"Keegi peab selle olukorra eest vastutama. Ei saa olla nii, et ühiskonna rahalisi vahendeid kulutatakse aastaid ebaseaduslikult ideoloogilistele projektidele, mille abil tahetakse muuta meie kõigi hoiakuid ja veendumusi. See lugu on nii skandaalne kui vähegi olla saab," kirjutab Veiko Vihuri.

Postituse tekst täismahus:
"Riigikontroll tuvastas, et sotsiaalministeerium on rahastanud ilma seadusliku aluseta (ehk siis ebaseaduslikult) mitmeid nn võrdõiguslikkusega seotud projekte (Eesti LGBT Ühing, portaal Feministeerium jne). Näib, et ebaseadusliku ja ulatusliku (jutt käib sadadest tuhandetest eurodest) rahaloopimise eest ei kavatse mitte keegi vastutust võtta. Võrdõigusvolinik Liisa Pakosta leiab, et paberil tuleks lihtsalt tulba pealkiri ära vahetada ja kõik olekski korras. Sotsiaalminister Tanel Kiik lubab jätkata debatti Varro Vooglaiuga (Pealinn, 11.02).
Ilmselt on plaan selline, et keegi vastutust ei võta, ebaseaduslikult välja makstud raha tagasi ei küsita, muudetakse ära rahastamise õiguslik alus ja elu on kui lill.
Aga mida ütlevad selle peale valitsuse konservatiivsed erakonnad? Jaanuaris ütles EKRE aseesimees Martin Helme saates "Räägime asjast" väga resoluutselt (kusjuures toona ei olnud veel teada Riigikontrolli hinnang):

"Niimoodi ei saa edasi minna, see ei ole meie jaoks vastuvõetav asi. Kui see on midagi, mida ministeerium teeb, sõltumata sellest, mida minister ütleb, siis peab minister selle ministeeriumi kontrolli alla võtma. Kui see on midagi, mida ministri heakskiiduga tehakse, siis ühel hetkel me ei saa selle ministriga samas valitsuses olla enam. See on nii põhimõtteline asi meie jaoks."
"Me oleme selgelt välja öelnud, et me ei saa sellega nõustuda," ütles samas saates EKRE esimees Mart Helme. "Kui nemad ütlevad, et meie retoorikaga tuleb neil ühel hetkel piir ette, siis mina ütlen, et meile tuleb piir ühel hetkel ette, kui selliste kampaaniatega jätkatakse."

KEEGI PEAB SELLE OLUKORRA EEST VASTUTAMA. Ei saa olla nii, et ühiskonna rahalisi vahendeid kulutatakse aastaid ebaseaduslikult ideoloogilistele projektidele, mille abil tahetakse muuta meie kõigi hoiakuid ja veendumusi. See lugu on nii SKANDAALNE kui vähegi olla saab.
Nüüd on konservatiividel - konkreetselt EKREl ja Isamaal - aeg tegutseda. See on olukord, kus tuleb tegutseda või vaikida igaveseks."

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/1202-meie-kiriku-peatoimetaja-lgbt-rahastamisskandaalist-konservatiividel-on-aeg-tegutseda

Read more...

teisipäev, 18. veebruar 2020

MATTI ILVES: Ungari minister - massiline ränne on "väga tõsine oht kogu inimkonnale"

Ungari välisminister Péter Szijjárt ütles teisipäeval Viinis toimunud terrorismivastase võitluse konverentsil, et ÜRO raiskab kogu maailma ohustava rände hõlbustamiseks raha - raha, mida oleks parem kulutada terrorismivastasele võitlusele.
Szijjártó ütles osalejatele, et massilise rände edendamine maailmas kujutab endast "väga tõsist ohtu kogu inimkonnale", vahendab Hungary Today.
ÜRO globaalse rändekomitee julgustab inimesi kodumaalt lahkuma, ütles ta. Ta lisas, et see ohustab piirkondi ja ränderiike.
"Kutsume ÜRO-d üles lisama oma eelarvesse terrorismivastane võitlus ... ja kulutama vähem rändele", ütles minister ÜRO, Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) ja Šveitsi korraldatud konverentsil.

Varem on Szijjártó kirjeldanud, kuidas Ungari lükkab tagasi multikultuursuse ja massilise rände, ning eelistab demograafiliste ja tööturuprobleemide lahendamisel sotsiaalselt sidusat ühiskonda ja poliitikat, mis toetab kohalikke inimesi oma perekonna ja oskuste tõstmiseks.

Ungari välisministeri väljaütlemises peegeldub tõde ja ainult tõde. Kahju, et selliseid julged inimesi on tipppoliitikute hulgas haruldaselt vähe.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP