RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 23. jaanuar 2018

MATTI ILVES: EUROOPA KODANIKUALGATUS

ELi lõhki rebivaid majanduslikke ja palgalõhesid tuleb vähendada!

Allkirjasta siin: https://palgaliit.eu/

Jaa, tõesti Kesk- ja Ida-Euroopa riikide huvitav algatus, et osariigid inimestest täiesti tühjaks pikapele ei jookseks, ning võõraid asmestele ei veetaks. Kirjutage sellele nõudmisele alla, st. nõustuge ülekutsega! See petitsioon lööb veel ühe kiilu vanade ja uute liikesriikide vahele, sest vanad osariigid sellega juba ei nõustu. Kokku on vaja koguda 1 000 000 allkirja, eestlased, andke ka oma panus!
NB! Sünni päev/kuu/aasta eraldage kaldkriipsudega.

Palgaliit, ükski neist lootustest ei ole täitunud!


Wage Union (töötasu liit) - Võrdne palk võrdse töö eest!

Eestis toimub allkirjade kogumine EKRE eestvedamisel.

Read more...

President: referendumi puhul lahkuksid ka prantslased “tõenäoliselt” Euroopa Liidust

Prantsuse president Emmanuel Macron tunnistas poolkogemata avalikult, et Euroopa Liidust lahkuks võimalusel ka tema rahvas. Foto: Scanpix

Prantsuse president Emmanuel Macron tunnistas BBC eetris antud intervjuu käigus otsekui poolkogemata, et ka prantslased hääletaksid “tõenäoliselt” Euroopa Liidust lahkumise poolt, kui neile selleks võimalus antaks.

“Sa alati riskid, kui sa pead sellise referendumi, lihtsalt “jah” või “ei” väga keerukas” küsimuses, ütles Macron saatejuhile Andrew Marrile.
Marr poetas vahele: “Kui Prantsusmaal oleks referendum olnud, siis oleks tulemus võinud olla seesama…”

“Jah… tõenäoliselt,” ütles Macron. Ja kordas: “Tõenäoliselt.”
Ning üritas siis selgitada, et see olnuks niiviisi “sarnases kontekstis, kuid meie kontekst oli väga erinev nii et ma ei taha… nagu… mingeid panuseid panna.”
Käsi rusikas teatas ta seejärel, et oleks ise sellisel juhul “väga kõvasti võidelnud, et võita” ehk kindlustada Prantsusmaa jäämine Euroopa Liidu koosseisu.
Viimane kord, kui prantslastel Euroopa Liidu asjus hääletada lubati, oli aastal 2005, mil 55 protsenti valijatest hülgas Euroopa põhiseaduse.
Hiljem pakendati põhiseadus ümber Lissaboni leppena ning Prantsuse valitsus võttis selle vastu ilma rahvahääletuseta.
Kõnealune koht algab 6:45 juurest:

Allikas: http://objektiiv.ee/president-referendumi-puhul-lahkuksid-ka-prantslased-toenaoliselt-euroopa-liidust/

Read more...

KUI ÜLETAD EBASEADUSLIKULT RIIGIPIIRI, SIIS:

Iraanis vangistatakse sind määramata ajaks;
Hiinas ei ole sinust seejärel midagi kuulda;
Venetsueelas peetakse sind spiooniks;
Kuubas muutud poliitiliseks vangiks;
Põhja-Koreas pannakse sind 12 aastaks türmi
Saudi-Araabias pannakse vangi;
Afganistanis lastakse maha

KUI AGA ÜLETAD EBASEADUSLIKULT SOOME PIIRI, SIIS SAAD:

töökoha, ravikindlustuse, sotsiaalabi, terviseedendamise kulude katmise, toidutalongid, tasuta eluaseme, tasuta juhiload, tasuta hariduse ja koolitused ning kogu vajamineva teabe oma keeles
õiguse kanda oma päritolumaa lippu meeleavaldustel, kus saad öelda, et ei sa ei ole soomlane ega taha soomlaseks saada ning Soome ohustab sinu kultuurilist identiteeti

Allikas: Anti Poolamets, Facebook

Read more...

esmaspäev, 22. jaanuar 2018

“Räägime asjast” 21.01.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-21012018/
 

Read more...

Kütusehinnad Euroopa riikides 14.01.2018

Info pärineb saidilt fuel-prices-europe.info ja ei ole täielikult tõene. Osade riikide hinnaks on võetud mingi konkreetse tanklaketi hind, osades aga keskmine hind jne. Ka tundub, et infot seal saidil igapäevaselt ei uuendata.
PS! Mis puudutab nädalavahetust, siis paljudes riikides on kombeks siis hinda langetada olulisel määral. See liigutus ka selles graafikus ei kajastu.

Allikas: Jaanis Koppel, Facebook

Read more...

Juhtkiri: tõhus rahvastikupoliitika on võimalik, aga see eeldab ideoloogilistest krampidest vabanemist


Poliitiliste valikute ja otsustega saaks teha nii mõndagi, aga meie ühiskonnas juurutatud väärastunud vabadusekäsitlusest lähtuv haiglane ja inimvaenulik ideoloogia ei luba sündimuse kasvuks eeldusi loovaid valikuid ja otsuseid langetada, nendib Objektiivi toimetus selle nädala juhtkirjas.

Eelmise nädala kolmapäeval ETV eetris olnud saatest “Foorum” jäi kõlama õiguskantsleri juures töötava Külli Taro välja öeldud (alates 2:45) ja saate kokkuvõttes ka saatejuht Andres Kuuse poolt justkui ümberlükkamatu järeldusena ülekorratud väide (alates 57:19), et riikliku poliitika tasandil ei ole mõtet rääkida sündimuse tõstmise eesmärgist, kuna selle saavutamine olevat nii ehk naa võimatu.
Paraku on see sõnum mitte ainult vale, vaid ka äärmiselt kahjuliku mõjuga. Tuleb nõustuda Postimehe arvamustoimetaja Martti Aavikuga, kes kirjutas kõnealuseid väiteid kommenteerides, et “see on just täpselt see märkus, mida meie poliitikutele ja nende valijatele ütlema ei peaks.”
Poliitiliste valikute ja otsustega saaks teha nii mõndagi, aga meie ühiskonnas sihiteadlikult juurutatud väärastunud vabadusekäsitlusest lähtuv haiglane ja inimvaenulik ideoloogia ei luba sündimuse kasvuks eeldusi loovaid valikuid ja otsuseid isegi mitte sõnastada, rääkimata nende langetamisest ja elluviimisest.

Ent mida tuleks siis teha, et sündimus võiks Eestis kasvule pöörduda? Mingit imenippi selleks ei ole ja seda polegi tarvis. Vaja on lubada tervel mõistusel juhatada teed lihtsate ja selgete järeldusteni ning julgust seada need järeldused riikliku poliitika aluseks, neid nö poliitiliselt korrektseks kohitsemata.
Esmalt tuleks riikliku poliitika lähtekohaks võtta tõdemus (Indrek Neivelt, saates „Foorum“, alates 2:05), et Eestis on võtnud maad sügav ja tõsine rahvastikukriis, mis on meie rahva, keele, kultuuri ja omariikluse püsimajäämisele ühemõtteliselt kõige suuremaks ohuks. Kui see tõesti on nii, siis tuleks sellele lahendamiseks eraldada oluliselt rohkem kui 2,17 protsenti SKP-st ehk summa, mis paigutatakse igal aastal kaitsekulutustesse.
Meie ühiskonnas sihiteadlikult juurutatud väärastunud vabadusekäsitlusest lähtuv haiglane ja inimvaenulik ideoloogia ei luba sündimuse kasvuks eeldusi loovaid valikuid ja otsuseid isegi mitte sõnastada, rääkimata nende langetamisest ja elluviimisest.
Parteideülesest põhimõttelisest otsusest, et rahvastikukriisi leevendamine ja ületamise eesmärk on riiklik prioriteet number üks peaksid lähtuma kõik majandus-, kultuuri-, õigus-, haridus- kui ka regionaalpoliitilised otsused. Kuna Eesti riigi eesmärk ei ole rahvaarv, vaid kultuuri ja rahvuse säilimine, tuleb resoluutselt hukka mõista igasugused sõna otseses mõttes nõmedad jutud sellest, kuidas rahvastikukriisi tuleks asuda leevendama immigratsioonile väravate avamisega.
Majanduspoliitika peaks lähtuma mitte pseudoliberaalsest, individualistlikust, feministlikust ja egalitaristlikust ideoloogiast, vaid tõdemusest, et laste saamine ja kasvatamine on kõige olulisem asi, mida inimesed saavad Eesti rahva, kultuuri ja riigi püsimajäämiseks teha.
Laste saamist ja kasvatamist tuleb premeerida ulatuslike privileegidega alates suurtest maksuvabastustest, riigi poolt tagatud, intressita ja laste saamisel järk-järguliselt kustutavatest noore pere kodulaenudest ning lõpetades noorte perede maale kolimise toetamise ning mitmesuguste muude soodustustega.

Valitsus peab lõpetama mantra, et naised veaks end pärast laste sündi võimalikult kiiresti tööturule ega jääks lastega koju. Vastupidi, pühendumist kodule ja perekonnale tuleb kõigiti soosida ning majanduspoliitiliselt peab töötama selle nimel, et lasterikkad pered saaks vaesusesse langemata hakkama ka ühe tuluteenija sissetulekuga.
Loomulikult tuleb koheselt ja resoluutselt lõpetada kõik ideoloogilised rünnakud abielu ja perekonna ning nende aluseks olevate väärtuste, põhimõtete ja normide vastu. Lõpetada tuleb sellistest rünnakutest omale elatusallika teinud ametkondade ja ühingute riiklik rahastamine.
Abielu ideaal tuleb ka avaliku võimu tasandil au sisse tõsta. Ülistada tuleb selle keskmes olevat vastastikusele armastusele ja seda kinnitavale elukestvale avalikule abielutõotustele rajatud pühendumist luua perekond ning saada ja kasvatada üles lapsi. Nii perekondades kui ka lasteaedades ja koolides tuleb lastele õpetada, et abieluline ja perekondlik eluviis ning lasterikkus on ühiskonna seisukohast ülimalt oluline ja tänuväärne.

Lisaks eelnevale tuleb lõpetada sündimata laste massilise tapmise riiklik soosimine ja toetamine ning kuulutada jõuliselt, et iga laps on hindamatu kingitus, kelle elu tuleb hoida ja austada. Välja tuleb juurida kontratseptiivne ja abortiivne mentaliteet, milles seksuaalsuhted on lahutatud nende loomulikust ülevusest ja vastutusest ning taandatud meelelahutuseks.
Mõtlemis- ja teovõime kaotanud poliitikutel ja ametnikel tuleb leida endale mingi muu rakendus ning vabastada koht neile, kes usuvad võimalusse luua ühisel pingutusel eeldused Eesti rahva, keele, kultuuri ja riigi püsimajäämiseks.
Lastele tuleb juba maast madalast sisendada austust inimelu vastu ning pakkuda neile igas vanuseastmes moraalset ja vooruslikku kasvatust, mis selgitab tõelise armastuse, inimseksuaalsuse ülevuse ja kõlbelise puhtuse ideaale ning aitab kasvatada nende ideaalide teostamiseks vajalikke vooruseid. Samast eesmärgist peab lähtuma avalikult rahastatav meedia.
Lõpetada tuleb hooramist propageerivad riiklikud kampaaniad, nagu näiteks Tervise Arengu Instituudi poolt elluviidud rõve kampaania “Kumm on seks”. Avaliku võimu juurest tuleb aga lahkuda sellistel inimestel, kes annavad oma moraalselt lodeva, truudusetu ja ebaväärika eluga kogu ühiskonnale halba eeskuju.

Need on vaid mõned näited sammudest, mis tuleks rahvastikukriisi leevendamise ja ületamise eesmärgi poole liikumiseks astuda. Kui need võimuerakondadele ei sobi, siis nii tulekski öelda, selle asemel et valetada, nagu poleks riikliku poliitika abil demograafilise kriisi lahendamisele kaasa aidata. Mõtlemis- ja teovõime kaotanud poliitikutel ja ametnikel tuleb leida endale mingi muu rakendus ning vabastada koht neile, kes usuvad võimalusse luua ühisel pingutusel eeldused Eesti rahva, keele, kultuuri ja riigi püsimajäämiseks.
Rahvastikukriisi leevendamine ja ületamine on võimalik, ent üksnes dominantsete ideoloogiliste ahelate purustamise ja kõrvaleheitmise hinnaga. Ümberpööratult tähendab see, et kuni meie ühiskonnas ja eriti just võimutasandil otsustavat ja radikaalset ideoloogilist pööret ei toimu, ei maksa loota ka rahvastikukriisi ületamisele.

Illustratsioon: Bigstockphoto.com

Allikas: http://objektiiv.ee/juhtkiri-tohus-rahvastikupoliitika-voimalik-aga-see-eeldab-ideoloogilistest-krampidest-vabanemist/

Read more...

pühapäev, 21. jaanuar 2018

Huvitavat pühapäevaks - Aldo Roomere: Kalevipoeg armastas hirmsasti ajarännakutel käia

Kalevipoeg armastas hirmsasti ajarännakutel käia, kuna ta minevikust nagunii juba kõike teadis ja näind oli, siis eelistas ta tulevikus kooserdada. Kord pärast pikemat napsitamist Chuck Norrise ja Batmani seltsis võttis ta sõbrad kampa ja nad põrutasid aastasse 2025.

"Vaata raiska - R-Kiosk ikka veel tegutseb," imestas Kalevipoeg ja jäi vitriinis ilutsevat värsket Õhtulehte silmitsema. Rasvaste roosade tähtedega möirgas seal pealkiri koos pildiga: "Aasta naiseks valiti edukalt soovahetuse sooritanud mees, endine riigikogulane Taavi Rõivas."

"Noh, mida ma juba ammu rääkisin?" Kalevipoeg sülitas Ülemiste järve mõõtu läraka ja jätkas: "sellest tatikast ei saa kunagi meest, ma ju ütlesin!"

Allikas: Facebook

Read more...

Mart Helme: president Kaljulaidi tegevus võib viia valitsuskriisini

Kui riigikogu enamus otsustab justiitsministrit tema väljaütlemiste pärast umbusaldada, siis võib see viia valitsuskriisini, sest umbusaldusega on lubanud liituda ka mitmed võimuliidu saadikud. EKRE esimehe Mart Helme sõnul tuleb kujunenud olukorras näpuga näidata eelkõige president Kersti Kaljulaidi poole.
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsioon võtab minister Urmas Reinsalu umbusaldamise küsimuses seisukoha tuleva nädala esmaspäeval.

“Me ei taha sündmustest ette rutata, sest ministrite umbusaldamine iga paari nädala tagant ei tee riigivalitsemist paremaks. Valitsuses on ministreid, kes oma sisulise tegevuse tõttu vääriksid umbusaldust palju enam kui Reinsalu. Reinsalu on mitmes küsimuses hoidnud meie jaoks olulist konservatiivset joont,” ütles Helme.

“Ent see, mida Reinsalu naistevastase vägivalla kohta ütles [naistevastase vägivalla hukkamõistu kahetsemine – toim.], ei ole ühelegi poliitikule kohane. EKRE on suurima naiste osakaaluga erakond Eestis ja meil on keeruline oma liikmetele seletada, kui me umbusaldusavaldusega ei ühine. Reinsalu on kogenud poliitik ja pidi aru saama, milliseid tagajärgi tema sõnad põhjustavad.”
Helme sõnul tuleb kujunenud olukorras otsa vaadata ka presidendile ja presidendikantselei töötajatele, kes otsustasid NO teatri võtta aastapäeva etendust tegema.

„See on nüüd juba teine kord selle kuu jooksul, kus president konkreetselt põhjustab üleriigilise skandaali. Esimest korda hümniga, teist korda siis nüüd oma jäärapäise NO-teatri ja Ojasooga. See näitab ikkagi väga selgelt, et president peab tegema järeldused, kuidas ta poliitiliselt käitub. Sisuliselt provotseeris president meie parlamentaarses riigis olukorra, mis võib viia valitsuskriisini. President peab olema riigi ja rahva ühendaja, mitte ühiskonna lõhestaja ja parlamendi töösse sekkuja,” sõnas Helme.

UU

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-president-kaljulaidi-tegevus-voib-viia-valitsuskriisini/ 

Read more...

Eve Raid: Šveitsi rahvuslased tahvad taastada piirivalve Euroopa Liiduga

"Šveitsi rahvuslased korjavad allkirju, et rahvahääletusele panna küsimus riigi väljumiseks leppest Euroliiduga mis võimaldab Euroliidu kodanikel vabalt riigipiiri ületada. Ehk siis sisuliselt piirivalve taastamiseks Euroliiduga. Brüssel vaatab arenguid murega, aga Šveits on otsedemokraatiaga riik, kus rahva tahe on kohustuslik tema valitsusele." korjavad allkirju, et rahvahääletusele panna küsimus riigi väljumiseks leppest Euroliiduga mis võimaldab Euroliidu kodanikel vabalt riigipiiri ületada. Ehk siis sisuliselt piirivalve taastamiseks Euroliiduga.
https://www.express.co.uk/news/world/905836/switzerland-european-union-freedom-movement-brexit-style-referendum-swiss-peoples-party

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 20. jaanuar 2018

Laupäevased pildid


Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP