RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 12. detsember 2018

Mats Õun: Nüüd kogesin ise, kuidas meedia valetab.

"Nüüd kogesin ise, kuidas meedia (Delfi) tuimalt valetab. Postimehes on adekvaatne kirjeldus. Eile Vabaduse platsil toimunud intsident oli ikka hoopis muu kui see, mida Delfis serveeritakse. Eestis elav sakslasest politoloog Florian Hartleb tahtis lapsevankris oleva titega lava ette provotseerima pressida karjudes, et laps vankris on ka immigrant ja et meie, kes me lihtsalt talle ette seisime, oleme fašistid. Ründas tema ja mitte ainult mind. Karjus, et mul pole õigust teda pildistada ja hakkas fotoaparaati kiskuma (see ei ole videos, sest toimus enne). Ei saanud kätte ja siis lõi mulle paar korda kätega rindu.

Ja mitte ainult mulle. Konkreetselt see tegelane ründas. Talle ei tehtud midagi muud, kui ei lastud lava ette laamendama.
Politseid polnud kuskil, kui vaja oli, kuigi hüüti mitu korda, sest ei tahetud, et jälle algab pärast mingi väljamõeldud pläma jalgadega peksmisest ja omakohtust. Muide - lapsevankri, milles provokaatori jutu järgi oli tema laps, viis teisele poole ära Eesti 200 kaudu tuntud Kadri Napritson-Acuna. Kui asi juba läbi oli, teadis postimehes töötav Uwe Gnadenteich öelda, et tüüp oli Wabaduse kohvikus Eesti 200 üritusel (sellest on tõestuseks foto) koos eelpool mainitud naisterahvaga, kes artiklis aga väitis, et ta meest üldse ei tunne. Ehk siis - sel korral üritas Eesti 200-seotud tegelane "tarandit teha", aga kukkus oma katsel haledalt läbi. Muide, mina ei kuulu EKRE-sse ega ühtegi teise parteisse. Postimehes on adekvaatne jutt."

Allikas: Eve Raid, Facebook

Read more...

Kas saame Objektiivi tööga edasi minna?

Head Objektiivi lugejad ja toetajad!

Meie portaali annetuste kogumise jõulukampaanias algab täna teine nädal ja kuigi kampaania on käivitunud edukalt, vajame eesmärgini jõudmiseks veel paljude lugejate toetust.

Seepärast kutsun teid, head lugejad, ühinema nende paljude inimestega, kes on juba andnud oma annetusega panuse selleks, et Objektiivi missioon saaks jätkuda.

Sel aastal oleme kogenud väga teravalt, kuidas sõnavabaduse piire püütakse koomale tõmmata, nii maailmas laiemalt kui ka Eestis, ning sellest ei ole jäänud puutumata ka Objektiiv. Mina ise olen anonüümsete pealekaebajate alusetute kaebuste tagajärjel saanud Facebookilt juba mitu blokeeringut, kusjuures kaks korda on mulle määratud kuu aja pikkune blokk.

Objektiivi lehte ei ole veel Facebook blokeerinud, ent kustutatud on mitmeid meie postitusi ning mis kõige olulisem – meie postituste levikut on drastiliselt piiratud. On täiesti selge, et sõnavabadusele on kuulutatud sõda, et selline sõnum, mis ei ühildu valitseva vasakliberaalse ideoloogilise ja poliitilise programmiga, saaks maha surutud ega jõuaks inimesteni.

Selles olukorras on ülimalt oluline, et me jätkaksime võitlust sõnavabaduse eest!

Me ei tohi lubada oma häält maha suruda ega kehtestada ideoloogilist diktatuuri, millega muudetakse normaalsete loomuseaduslike ja konservatiivsete seisukohtade väljendamine ning võimuringkondade kritiseerimine karistatavaks, justkui see kujutaks endast lubamatut sallimatust, diskrimineerimist või koguni vihakõnet.
Objektiivi seisukohast on see võitlus eriti kriitilise tähtsusega, sest me oleme põhimõtteliselt ainuke parteiliselt sõltumatu konservatiivne meediaväljaanne Eestis.

Kui Objektiiv kaotab võitluse ideoloogilise diktatuuri pealetungi vastu, siis kaob väga oluline osa vabast meediast ja praegu esindatud arvamuste spektrist ning ideoloogiliselt täiesti üheülbaline ja võimuringkondadega ühte sammu astuv peavoolumeedia saab senisest veelgi vabamalt oma valesid ja manipulatsioone ellu viia.

See on olukord, milles me täna tegutseme – päev päeva järel, hommikust õhtuni. Ja kõik märgid viitavad, et see olukord läheb lähiajal veel tunduvalt hullemaks.

Ei saa välistada, et mitte kuigi kauges tulevikus tuleb meil seista silmitsi reaalse ohuga minna normaalsete moraalsete veendumuste väljendamise ja kaitsmise eest kohtu ette või koguni trellide taha, nagu tehti nt Ühendkuningriigis islamiseerumise vastase aktivisti Tommy Robinsoniga.

Teie võimuses, head lugejad, on anda oma väga oluline panus sellesse võitlusesse, millele meie oleme end täielikult pühendanud. Iga annetus annab meile kultuurisõja pidamiseks laskemoona, mistõttu ei ole olemas sellist asja nagu liialt väike annetus.

Tean, et paljude inimeste jaoks on 100-eurone annetus tõsine ohver ning kindlasti pole see kõigile jõukohane. Ka 50-eurone annetus on suure osa inimeste jaoks oluline väljaminek. Aga kui need summad käivad teile üle jõu, siis ehk saate annetada 25 eurot?

Isegi 10-eurone annetus on toeks, sest lõviosa meie rahalistest vahenditest kogunebki paljude lugejate väikestest, neile jõukohastest annetustest.

Samas loodan ka suurematele annetustele, sest Objektiivi igapäevaste lugejate seas on palju inimesi, kes saaks ilma oma rahalist olukorda märkimisväärselt halvemaks tegemata annetada ka tuhandeid eurosid.
Igal juhul võtab Objektiivile annetuse vormistamine meie annetustelehel vaid mõne hetke, mistõttu palun, et te ei jätaks asja ootele, vaid teeksite oma annetuse kohe täna!
Oleme kõigile annetuse teinud lugejatele väga tänulikud!

Annetajad on tõelised Objektiivi sõbrad, sest just teie teete Objektiivi unikaalse missiooni jätkumise ideoloogilise diktatuuri pealetungist hoolimata võimalikuks, näidates et tõelise kodanikuühiskonnana ühiste ideaalide eest seismine on Eestis tehtav.

Tänu teie jätkuvale toetusele saame tõe eest seistes teha tuleval aastal veel rohkem kui siiani. Võitlus saab olema äge, sest meid ootavad ees vaid kord nelja aasta jooksul toimuvad riigikogu valimised, mis määravad olulises osas ära meie ühiskonna kursi.

Tänu teile, head toetajad, anname Objektiivist järgnevatel kuudel igapäevaselt tuld, et riigikogu valimiste tulemused takistaksid ühiskonda lammutava revolutsioonilise ideoloogia pealetungi ja põhiseaduse alusväärtuste kõrvaletõrjumist. Teie toetus annab meile selleks vajalikku laskemoona.

Aitäh, et seiste selles võitluses koos meiega!

Lugupidamisega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks
 
Image

Read more...

Eugen Veges: Räägime vabast Eestist

Räägime vabast Eestist, kuid millegpärast tuleb järgida Brüsseli ja isiklikule kasule orienteeritud seltskondade tagatubade juhiseid. Räägime vabast Eestist, kuid poliitilise eliidi (isikustamata) lähenemisi ei tohi isegi kommentaarides kritiseerida. Need kustutatakse, soovitatakse hoiduda „solvavatest“ kommentaaridest. Mis vabast Eestist me räägime, kui tühine seltskond tunneb ennast vabana, ülejäänutel tuleb järgida nende lähenemisi?

Vabadus algab sõnavabadusest. Kui ühtedele on lubatud teisi nimetada „ühe tagumiku kannikateks“ (J.Ligi), teistele pole see lubatud, siis pole tegemist vabadusega. Kui ühed võivad suust välja ajada kõike, mis pähe tuleb, teistel tuleb enda väljendamisel järgida nende kriteeriume, siis pole see samuti vabadus.

Allikas: Facebook

Read more...

teisipäev, 11. detsember 2018

Eesti 200 labane provokatsioon rändeleppe vastasel meeleavaldusel

Pildid: Facebook

Rahvahulka saadetud välismaalane lapsekäruga, inimesi sõimama ja tõukema hakanud isik oli tegelikult Eesti 200. seotud ja provokaator.
Eesti 200 ei oska isegi provokatsioone korraldada ja kõige hullem, et sinna oli toodud ka laps provokatsioonis osalema.

Mida selline eestivastane erakond veel Riigikogus teha võib? Loodame siiski, et nad ei saa piisavalt hääli, et valimiskünnist ületada.

M.I.

Read more...

Varro Vooglaid: Minu kõne ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel


Lgp Matti Ilves!

Juhin Teie tähelepanu kõnele, mille pidasin eile Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel.

Paljud inimesed on minuga ühendust võtnud ja tänanud, et selles kõnes said kõlama pandud need muremõtted, mida nemadki endas kannavad. 

Kõne on kättesaadav siit:


Kui nõustute kõne sõnumiga ja peate seda oluliseks, siis palun juhtige sellele ka oma sõprade ja tuttavate tähelepanu.

Sel meeleavaldusel, kuhu oli vihmasest ja külmast ilmast hoolimata kogunenud julgelt üle tuhande inimese ning kus valitses üldiselt sõbralik meeleolu, leidis paraku taas aset üks ebameeldiv intsident, mis on oma näotuses eriti häbiväärne.

Nimelt tuli Eesti 200 nimelise uue parteiga seotud sakslasest politoloogiadoktor Florian Hartleb meeleavaldusel osalejaid provotseerima, sõimates inimesi fašistideks ja hakates nendega tõuklema, kasutades samal ajal oma vankrisse pandud last kilbina. Sellest intsidendist saab ülevaate allpool viidatud uudisest, mis sisaldab ka viiteid juhtunust tehtud videokaadritele:


Igal juhul paistab, et vasakpoolsed jõud on võtnud eesmärgiks segada süstemaatiliselt oma poliitiliste ja ideoloogiliste oponentide avalikke kogunemisi, korraldades sihiteadlikke provokatsioone. Selliste provokatsioonidega silmitsi seistes on hädavajalik säilitada rahu ja kaine meel, nagu seda eilsel meeleavaldusel ka eeskujulikult tehti. Tarandi juhtumi kogemusele tuginedes teame, et provokaatorid loodavadki just teravatele reaktsioonidele, mida saaks hakata oma huvides ära kasutama.

Üks on aga selge: ÜRO rändeleppe sügavalt ebademokraatlik läbisurumine on järjekordselt näidanud, et meie riigis võimu juures olevad ringkonnad ei hooli ei demokraatia ega ausameelsuse ideaalidest. Üha enam inimesi on sellest mitte ainult väsinud, vaid ka solvatud, mistõttu on kõike muud kui üllatav, et ühiskondlikud pinged kasvavad. 

Järgnevatel kuudel on meie kõigi kohustus seista selle eest, et need pinged viiksid riigikogu valimiste tulemuste näol oluliste muudatusteni meie riigi juhtimises. Eriti oluline on, et valimistel saaks rändeleppe läbisurumisele õiglast tagasisidet sotsid, Keskerakond ja Reformierakond, kellest esimene on teatavasti olnud kõige kirglikum rändepakti pooldaja ning kaks ülejäänut andsid parlamendis oma teadliku ja tahtliku panuse, et erinevalt Lätist, Leedust, Poolast, Ungarist, Austriast, USA-st ja paljudest teistest riikidest ühineks Eesti Vabariik rändeleppega.

Objektiivi kaudu püüame teha selleks kõik endast oleneva, seistes kompromissitult riikliku iseseisvuse ideaali kaitsel ja tõrjudes meie ühiskonnale nn multikultuursuse ideoloogia pealesurumise püüdlusi. Just sel põhjusel oleme rändeleppe teemat põhjalikult kajastanud, minnes erinevalt suuremast osast peavoolumeediast aruteludega süvitsi. Siin on valik meie poolesest kajastusest:


Kindlasti jätkame võitlust sel rindel, sest nagu ajaloolane Jaak Valge on rõhutanud, on rändetemaatika meie ühiskonna tuleviku seisukohast üks kõige olulisematest küsimustest.

Parimate soovidega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks
 

Read more...

Vabaerakonna vabasurm? Valimistel tehakse panus eutanaasiale, asendusemadusele ja kanepile

Valimiskünnise alla vajunud vabakonservatiivne Vabaerakond üritab parlamenti jõuda eutanaasia, asendusemaduse ja kanepi legaliseerimist propageerides. Eutanaasia-teemalised valimisreklaamid juba ringlevadki.

Samal ajal kaotab erakond liikmeid.
Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei kunagine (1993) esimees ja Vabaerakonna juhatuse liige Ants 

Erm teatas, et lahkub Vabaerakonnast, sest ei usu enam sellesse erakonda.
"Samuti ei ühti minu maailmavaate ja veendumustega kuidagi eutanaasia, surrogaatemaduse ja kanepi propageerimine, mis meie kampaaniajuhil plaanis tundub olevat (eutanaasia plakat juba ringleb)," kirjutas Erm oma otsust põhjendades.

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/769-vabaerakonna-vabasurm-valimistel-tehakse-panus-eutanaasiale-asendusemadusele-ja-kanepile
_________
Rohelised lähevad samuti vabasurma, sest teevad panuse narkootikumidele (kanep) ja nende esinaise sõnul ka homondusele.
M.I.
 

Read more...

esmaspäev, 10. detsember 2018

MATTI ILVES: TRUMP PEAAEGU HÄVITAS "UUE MAAILMAKORRA"

Angela Merkel ütles, et president Trump peaegu hävitas "New World Order´i" ja paistab selle peale kaunis vihane olevat, ega midagi muud ei olegi oodata suurglobalistilt.

Merkel rääkis veel Davosis, et Saksamaal ja ELs on tekkinud suur polarisatsioon ja võimust võtavad ka "populistid"(rahvuslased), mida me ei ole näinud aastakümneid. Samuti on meil eurotsiooni- ja migratsioonikriis.
Lõpuks teatas Merkel uhkelt, et selline Saksamaa ei tegane maailmaareenilt.

Eks meie globalistid, kõik kartellierakonnad ja valitsus, on nüüd ka suures ärevuses, mis saab? Võin meile öelda, et NWOi projekt variseb varem või hiljem kindlat kokku, sest nende vastas seisavad maailma rahvused ja see on märksa tugevam jõud!

Allikas: https://newspunch.com/angela-merkel-trump-world-order/

Read more...

"Räägime asjast" 09.12.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-09122018/
 

Read more...

Varro Vooglaid: Prasidendi jõulukaart

President Kaljulaiu jõulukaardilt puuduvad vähimadki viited jõuludele. See-eest on kaardil kutsutud üles päästma planeeti (jah, lugesite õigesti). Maitsekas, kas pole?! Ei jaksa enam üllatuda – ja tegelikult siin ju polegi millegi üle üllatuda...

Allikas: https://www.facebook.com/hashtag/kultuuripimedus?source=feed_text&epa=HASHT

Read more...

pühapäev, 9. detsember 2018

Huvitavat pühapäevaks: Tänapäeva orwellikust uuskeelest

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP