RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 22. november 2017

2017.11.21 - Otse kümnesse

Link: http://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/15472-2017-11-21-otse-kumnesse


Read more...

Viktor Orbán: me ei luba Sorose segarahvastiku plaani rakendamist Euroopas

Viktor Orbán ütles, pühapäeval 12.11.17 valitseva partei Fideszi 27. kongressil et Ungari on viimase seitsme aasta jooksul teinud palju tööd, et vähendada uusliberalismi mürgist mõju, edendada intellektuaalseid ja vaimseid väärtusi ning kaitsta Ungari tulevikku.

Ta rõhutas, et 2010. aastal seatud peamised eesmärgid on saavutatud: majandus päästeti, eelarve stabiliseerus, IMFi ja Brüsseli laenud maksti tagasi ning enamus meedia-, energeetika- ja pangandussektorist läks tagasi Ungari kätesse. Sellele aitasid oluliselt kaasa kõik riigi elanikud, märkis Orban.

Peaminister ütles, et Fidesz on erakond, kes seisab töötava rahva eest, hoolitseb perede eest, hindab kodumaaarmastust ja hoiab Euroopa kristlikke juuri. „Oleme enamuses mitte ainult Ungaris, vaid kogu Kesk-Euroopas ning me püüame laiendada oma edusamme ka Lääne poole.“ Ta märkis, et ehkki võitlus pole olnud kerge, sest rahvuskonservatiivide vastu on nii globalistlik eliit, neid toetavad bürokraadid, päevapoliitikud kui ka Sorose poolt rahastatud võrgustikud: „Meid sõimatakse populistideks, kuid tegelikult on see sõim poliitiline voodoo, asjatu maagia, mõttetu karjumine, sest tegelikult esindame just meie lihtsa ungarlase või eurooplase soove, unistusi ja lootusi.“

„Seetõttu ei juhtu miski iseenesest ja meil tuleb veel võidelda, palju võidelda. See võitlus viib meid selleni, et järjest enam puudutava arutelud Euroopas inimeste identiteeti, rahvast ja riikide õigust ise otsustada, “lisas ta. Orban rõhutas, et uusparempoolsete edu Euroopas sõltub inimeste intellektuaalsusest, enesekindlusest ja tugevusest. „Kõigepealt on meie poliitikal  tugevad vaimsed ja hingelised juured. Ja need, vähemasti Ungari poliitikas, on viimase tuhande aasta jooksul olnud põhimõtteliselt samad: eeskätt ungari rahva püsimine ja tema edasine areng“. Viktor Orbán rõhutas, et ei poolda ei rassilisist ega klassilist vastandumist, vaid hindab pigem riikliku koostööd, rahu ja loovust.

Peaminister kritiseeris Lääne-Euroopa poliitikas levivat väärnähtust, kus püütakse luua inimest, kes on oma kultuuri, rahvusliku, usulise ja soolise identiteedi minetanud. Uus aeg nõudvat uut inimest ja see uus inimene pole keegi muu kui homo brüsselicus,“ lisas ta. Orban juhtis tähelepanu asjaolule, et poliitika, mis lõhub loomulikku elukorraldust ning jagab võõrastele kogukondade eriõigusi on alati kaasa toonud barbaarsuse kasvu Euroopas.

Orban rõhutas rahvuskultuuri unikaalset rolli inimese kujunemisel. Ta rõhutas, et Ungari vaim on püsiv ja just tänu sellele jääb ka rahvas ellu. Peaminister juhtis tähelepanu asjaolule, et teatud riigid on otsustanud Euroopas kaugeneda kristlusest ja eemalduda oma rahvuslikest püüdlustest. Eksisteerib selge oht uskuda kahjulikke ebatõdesid, mida jutlustavad teatud hüpokraatlikud variserid. Palju räägitakse ühtsest Euroopast. Viktor Orbán märkis, et on ainult üks võimalus kuidas jääda ühtseks Euroopaks. „Vaid siis, kui me aktsepteerime üksteise erinevusi ja austame vastastikust suveräänsust, vaid siis kui me hoiame Euroopa riikide ja rahvaste vaba liitu, mitte Euroopa Liitu.“

Fideszi juht rõhutas, et oleme paraku juhitud plaani poolt, mis tahab rahvaid likvideerida ja luua teatud segapopulatsioon Euroopas. Oleme paraku teel finants- ja poliitilise impeeriumi  suunas, kes tahab seda plaani jõuliselt ellu viia, sõltumata hinnast ja tagajärgedest, mida me peame selle eest maksma. Pole saladus, et selle plaani taga seisavad Soros ja tema hulgalised MTÜ-d. Miljonid inimesed ahvatletakse kahetsusväärne olukorra tõttu Aafrikast ja Lähis-Idast Euroopasse liikuma, et nõrgestada põlisrahvad ja anda nii halastamatu löök kristliku kultuuri pihta.
Viktor Orbán rõhutas, et Sorose kuritegelik plaan ohustab tõsiselt igapäevaelu turvalisust. Sagenenud on sisserändajate terroristlikud teod, suureneb kuritegevus ja kasvab naistevastane vägivald. „Me peame seda takistama, me peame oma riiki kaitsma. Kaitsma meie tööd, perekonda, julgeolekut, seadusi, saavutusi, kultuuri ja tulevikku. Me ei talunud Nõukogude impeeriumi ja me ei talu ka seda uut nö Sorose impeeriumit“

Ta tuletas meelde, et Fideszil on õnnestunud pälvida Ungari valijate usaldust:„Meie olime need, kes vahetasid üleminekusüsteemi põhiseaduse välja kaasaegse, euroopaliku ja isamaalise põhiseadusega. Me olime esimesed Euroopas, kes peatasid kurikuulsa nn mandri sisserännutee. Me kuulutasime välja töökohapõhise majanduse ja oleme loonud rohkem kui 700 000 uut töökohta. Me kehtestasime maksuvabastuse peredele ja viisime selle ka ellu. Me oleme teinud väga palju laste heaks. Me oleme oluliselt vähendanud riigi laenukoormust. Me oleme seisnud eakate väärikuse eest, oleme säilitanud pensionide väärtuse.“

Foto: kuvatõmmis Fideszi kodulehelt
Refereeris Urmas Espenberg

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/maailm/viktor-orban-ei-luba-sorose-segarahvastiku-plaani-rakendamist-euroopas/
________________
Kuidas luuakse segarahvastikku EL-is? Lugege SIIT.
M.I.

Read more...

Nõmme TV: Oli aeg...

Oli aeg kui tänavatel jalutasid DAAMID ja PREILID. Neile avati uksi, pakuti istet jne. Nüüd on vasakliberaalne maailmakorraldus, kus KÕIK PEAVAD OLEMA VÕRDSED. Välja arvatud majanduslikus plaanis. Daamide asemel aga on nüüd siis kes? Kes need olendid on?

Read more...

teisipäev, 21. november 2017

MATTI ILVES: RIIGIAMETNIK ISADE JA MEESTE VASTU

Alles 12. novemril tähistasine isadepäeva, mis oli igati tore, väljaarvatud presidendi vasakliberaalsest poliitikast pikitud kõne. Kus ta mainis, kuidas perekonnad on tänapäeval ikka muutuses jne.

Ei läinudki palju aega mööda, vaid mõned päevad, kui kuulsin raadaosaadet kus esines üks feministist riigiametnik ja sarjas isasid oma laste seksuaalse kasutamise eest. Üldse pidid kõik isad ja mehed nägema lastes-naises vaid emast. Õpetati naisi, kuhu abi saamiseks pöörduda, ning seda vaid kahtluste puhul! Pealekaebamise "kultuur" levib taas, tuletan meelde vaid pealekaebamise rakendust UNI-FORM, mida juurutab meil heldelt riigirahaga finantseeritud Eesti Inimõigute Keskus.

Üldse jäi saatest mulje, et naistel on turvalisem kasvatada last-lapsi üksinda, või siis koos teise naisega! Teada on juba ammu ka see, et terved lasterikkad perekonnad reeturametnikke ja -poliitkuid meie osariigis ei huvita ja mida kiiremini eestlaste arv väheneb, seda parem. Tehakse euroopalikule segarassile ruumi. Euroopa segarassist lugege SIIT.

Soomes loobutakse juba isadepäeva tähistamisest, seda esialgu lasteaedades. Ka meid võib nii oodata isedepäeva tähistamise lõpetamine.
_____________
Meestevastasest hariduspoliitikast lugege SIIT.

Read more...

"Räägime asjast" 19.11.2017

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-19112017/
 

Read more...

Saksamaa koalitsioonikõnelused nurjusid – Merkel lõhkise küna ees

Saksa koalitsioonikõnelused uue valitsuse moodustamiseks nurjusid pühapäeva hilisõhtul, kui liberaalsed Vabad Demokraadid (FDP) lahkusid läbirääkimistelt.

“Parem on mitte valitseda kui valitseda halvasti,” ütled FDP liider Christian Lindner, lisades, et kantsler Angela Merkeli konservatiivide ja rohelistega ei olnud võimalik leida “usalduse alust”. Kuu aega kestnud läbirääkimised takerdusid mitmele küsimusele, seal hulgas migratsioonile.

Merkeli liberaalne pagulaspoliitika, mille tulemusena on alates 2015. aastast Saksamaale saabunud rohkem kui miljon asüülitaotlejat, pani osa valijaid andma septembris peetud üldvalimistel hääle ka rahvuslik patriootlikule erakonnale Alternatiiv Saksamaale (AfD).

Sotsiaaldemokraadid on juba välistanud naasmise suurkoalitsiooni Merkeliga. Kuna Merkel ise ei poolda vähemusvalitsuse loomist, ootavad Saksamaad ees ilmselt uued valimised.
Alates 2005. aastast võimul olnud Merkelil tuleb ilmselt seista silmitsi parteikaaslaste küsimusega, kas ta on ikka parim kandidaat juhtimaks neid uude valimiskampaaniasse.
Päevaleht Bild kirjutas pühapäeval, et ebaõnnestumine koalitsiooni moodustamisel seab Merkeli kantsleriameti ohtu. Ajalehe Die Welt veebiväljaande arvamusuuringus ütles 61,4 protsenti vastanutest, et kõneluste nurjumine tähendab Merkelile lõppu valitsusjuhina. Ainult 31,5 protsenti arvas vastupidiselt.

Merkel oli sunnitud otsima liitlasi pärast septembris peetud valimisi, mis jätsid tema kristlikud demokraadid ilma enamusest. Parteijuhid olid seadnud kõneluste lõppemise ajaks kella 18.00 pühapäeval. Kuid selleks ajaks tulemust ei saavutatud.
Lisaks migratsiooniküsimustele oldi läbirääkimistel erimeelt ka keskkonna teemadel. Rohelised tahavad järkjärgulist loobumist kivisöest ja sisepõlemismootoriga autodest. Konservatiivid ja FDP aga rõhutasid vajadust kaitsta tööstust ja töökohti.

President Frank-Walter Steinmeier hoiatas ajalehes Welt am Sonntag, et uued valimised võivad viia selleni, isegi suuremal koalitsioonil või niinimetatud Jamaika koalitsioonil ei ole enam enamust. “Siis oleks kaotus suurem kui ebaõnnestumine valitsuse moodustamisel,” ütles ta.

AFP-BNS
Foto: AFP/Scanpix

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/maailm/saksamaa-koalitsioonikonelused-nurjusid-merkel-lohkise-kuna-ees/

Read more...

esmaspäev, 20. november 2017

Eesti Aeg - Nädal Riigikogus - #746 - Martin HelmeU-Pluss Published on Nov 17, 2017
Seekordses saates on kõne 2018. aasta riigieelarve, era-KGB tekkimine Eestis, reklaamimängud ja veel muud teemad, mis võivad mõne võtta nõutuks teisel aga panna käe rahustite järele haarama. Vaata kõigest lähemalt juuresolevast videost.
Saatesarjas EESTI AEG - Nädal Riigikogus, toome teieni kuumad hetked, tähtsamad otsused ja “ämbrid” meie poliitmaastikul ja seda eeskätt läbi rahvuskonservatiivse prisma.
Saatejuht: Urmas Espenberg.

Read more...

Andro Roos: välise vabadusega ei anna keegi kandikul kaasa sisemist vabadustPortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Endine moslem ütleb, et moslemid tuleb kohe peatada, muidu hakkavad nad tapma!Allikas:Ungelo Dao, Facebook

Read more...

pühapäev, 19. november 2017

Pühapäevased pildid


Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP