RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 9. detsember 2018

Huvitavat pühapäevaks: Tänapäeva orwellikust uuskeelest

Allikas: Facebook

Read more...

Video: Hiina totaalse kontrolli mudelit rakendatakse ka Eestis

Mujal maailmas tõrjutakse Hiina tehnoloogiat, sest Hiina on juba aastaid tegelenud üle kogu maailma küberrünnakute korraldamise ja küberspionaažiga. Eelmine aastal võttis Hiina vastu seaduse, mis kohustab kõigil ettevõtetel tegema koostööd riiklike luureorganitega. See tähendab, et Hiina võib sisuliselt käskida oma ettevõtetel riigi heaks luurata. Eesti valitsust see ei häiri ning hiinlastega tehakse järjest tihedamat koostööd ning X-tee näol on meil juba Hiinaga sarnane süsteem olemas.

Globaalsele eliidile on Hiinas rakendatav totaalne jälgimissüsteem vägagi meelejärgi ning nad püüavad seda rakendada ka mujal maailmas. Tippglobalist George Soros rõhutas juba aastaid tagasi Financial Timesile antud intervjuus, et Hiina tuleb kaasata uue maailmakorra loomisesse.

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/video-hiina-totaalse-kontrolli-mudelit-rakendatakse-ka-eestis/

Read more...

OLULINE: digitaalne dementsus on üha tõsisem probleem!

Lgp Matti Ilves!

Kuulasin täna hommikul Objektiivi allpool viidatud raadiosaadet, kus kolleegid Markus Järvi ja Martin Vaher räägivad arvutite, interneti ja nutiseadmete ülemäärase kasutamisega kaasnevatest ohtudest ning eriti noorte seas üha tõsisemast probleemist, mida nimetatakse nutisõltuvuseks ja digitaalseks dementsuseks.


Samal teemal on Objektiivis hiljuti avaldatud kaks olulist artiklit, millele nimetatud raadiosaate arutelus tuginetakse. Neist esimene on põhjalik intervjuu Saksamaa neuroteadlase Manfred Spitzeriga ja teine kokkuvõte Eesti ajuteadlase Jaan Aru väljendatud seisukohtadest. Need artiklid on kättesaadavad siit:Soovitan tungivalt seda raadiosaadet kuulata ning anda see kuulamiseks ka oma teismelistele lastele ja lastelastele, et teadvustada neile digiajastul kõiki arvuteid ja nutiseadmeid kasutavaid inimesi – eriti aga alles areneva aju ja väljakujunemata psüühikata lapsi ja noorukeid.

Kui kasvõi üks laps jõuab selle saate abil arusaamiseni, et nutiseadmetega seonduvad tõsised ohud, ja suudab neist ohtudest oma elus hoiduda, siis on saade läinud asja ette. Sel samal põhjusel võiksite soovitada raadiosaate kuulamist ka oma laste või lastelaste koolide õpetajatele.

Loodame sellele teemale tulevikus senisest rohkemgi tähelepanu pöörata, sest jutt käib tõesti tõsistest ja kaugelt liiga vähe teadvustatud ohtudest. Selleks, et sõnum leviks, palungi ka Teil seda oma tutvusringkonnas levitada.

Parimate soovidega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks

PS! Ühtlasi on mul hea meel teada anda, et Objektiivi annetuste kogumise kampaania on alanud edukalt, mistõttu on kampaania esimese nelja päevaga neljandik eesmärgiks seatud summast koos. Kui Te ei ole seda juba teinud, siis oleks tänuväärne, kui annaksite kampaania eduka lõpuni viimiseks annetusega oma panuse. Annetuse tegemine Objektiivi annetuste lehel on väga lihtne ja võtab vaid mõne hetke.

Read more...

laupäev, 8. detsember 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Mart Helme: poliitiline klikk käsitleb Eestit neile Brüsseli poolt antud läänivaldusenaMeie praegune poliitiline klikk käsitleb Eestit neile Brüsseli poolt antud läänivaldusena, kus nad peavad vasallitruudusest tulenevalt kõigepealt lääniisanda soove täitma ja alles seejärel oma talupoegade ehk siis antud juhul Eesti rahva tahtmistega arvestama, ütleb Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme Objektiivile antud intervjuus.
Vaadake seda videot kindlasti!
M.I.

Read more...

ÄRA NUTA MAARJAMAA!


Anti Piirikivi
3. detsember kell 01:00

Ehk oleks aeg hakata Tõtt rääkima...

Nälgivad lapsed
Lõhutud perekonnad
Eksiilis elavad Eesti Pagulased
Võimu pärast kaklev Eliit
Süvenevad sotsiaalsed ebavõrdsused
Keskklassi puudumine
Rändekriisi õuduste eitamine
Lagunev Euroopa
demagoogia "vähemuste" õiguste kaitsmisel
kui samas on oma Rahvas muutumas enamusest vähemuseks
ülemakstud Riik, kes on muutunud ise Rahva rõhujaks...
Kodutud Eestlased...
...kes on oma Maal ilma jäetud oma Kodust...
Erakapital ja rahapesu... mis viib meie Riigist kapitali välja
ilma sõjalise okupatsioonita oma Suveräänsuse kaotamine...
Me ei nuta taga ahistavaid "Punaseid" viisnurgi aegu...
Kuid me ei oodanud ka luukeresid täis "Valget Laeva"
milles on samasugused saatanlikud viisnurgad...
seekord kollaseks värvitud...
süsteem ise on kahjuks kohati hullem kui punaviisnurga puhul... arengud ise on ettearvamatud....
millised julmused meieni jõuavad.....
...loodetud Rahuriigi asemel...
ja siiralt arvan...
et Putin ei ole selles kõiges ainuisikuliselt süüdi...
....kuigi see ei tähenda seda, et ma teda armastaks ja tema tegusid heaks kiidaks....
Kuhu me välja jõuame?
Kurja seda teab ja ehk Taevaisa Avitab!

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 7. detsember 2018

MATTI ILVES: ANGELA MERKEL ON ÜRO RÄNDELEPINGU TAGA

Saksamaa Liitvabariigi sisedokumentidest on selgunud (avaldatud AfD poolt), et Angela Merkeli valitsus on olnud  peaideoloog vastuolulise ÜRO sisserännanu pakti taga.

Merkeli valitsus on teinud tööd selle lepinguga juba 2016. aastast alates. Segane on ka, et see leping ei pidamud olema "õiguslikult sidv", kuid on mõeldud "poliitiliselt siduvana"!

Belgia rahvusvahelise õiguse professor Pierre d'Argent on selgitanud, et leping loob "õigusliku raamistiku", mida saavad kasutada näiteks kohtud ja ka advokaadid viidates sellele paktile ning juhinduvad sellest ja nii see kujuneb tõeliselt rahvusvahelise õiguse osaks.

Allikas: https://voiceofeurope.com/Read more...

Riigikogu lükkas tagasi ettepaneku muuta haridus eestikeelseks

Riigikogu lükkas teisipäeval tagasi Reformierakonna fraktsiooni esitatud otsuse eelnõu, mis oleks teinud valitsusele ülesandeks koostada kavad Eesti hariduse eestikeelseks muutmiseks, vahendab BNS.

Riigikogu otsuse eelnõu “Ettepanek Vabariigi Valitsusele Eesti alus- ja koolihariduse muutmiseks ühtseks ja eestikeelseks” sai esimesel lugemisel 50 poolthäält, kaks oli vastu, kaks erapooletud ning 15 ei hääletanud, millega langes eelnõu menetlusest välja.

"Ilmselt on see ühiskonna muutuste seisukohalt kõige olulisem päevakorras olev reform, mis äsja läbi kukutati. Riigikogu hääletas meie eelnõu Eesti alus- ja koolihariduse ühtseks ja eestikeelsks muutmine MAHA. 50 poolt, kaks vastu, vaja olnuks 51 poolt," kirjutas Reformierakonna fraktsiooni esimees Jürgen Ligi pärast hääletust sotsiaalmeedias.
Ta soovitas huvilistel lugeda istungi stenogrammi. "Kõik justkui on millegi poolt, aga vajalikku 51 häält ei anna. Keerutamise meistriklass Keskerakonnalt ja EKRE-lt. Sotsid, kelle (liider) Jevgeni (Ossinovski - BNS) avaldanud asjale toetust (“ometi on lootust, et saab selle ära teha”), hoolitsesid, et üks hääl jääks puudu," märkis Ligi. 

Otsuse vastu hääletasid Keskerakonnast Oudekki Loone ja Mihhail Stalnuhhin, erapooletuks jäid sotsiaaldemokraadid Hannes Hanso ja Hardi Volmer. Hääletamata jätsid keskerakondlased Enn Eesmaa, Helmut Hallemaa, Valeri Korb, Heimar Lenk, Aadu Must, Anneli Ott, Toomas Paur, Kersti Sarapuu, Märt Sults, Tiit Terik, Marika Tuus-Laul, Viktor Vassiljev ning sotsiaaldemokraadid Helmen Kütt, Jaanus Marrandi ja Barbi Pilvre.

Poolt hääletas 28 Reformierakonna saadikut, seitse Isamaa, viis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE), viis fraktsioonidesse mittekuuluvat ning neli Vabaerakonna saadikut ja üks sotsiaaldemokraat - Toomas Jürgenstein. Keskerakonna liikmetest keegi eelnõu ei toetanud.
Algatajate hinnangul tulnuks anda täitevvõimule ülesanne koostada sellekohasele poliitilisele otsusele kõikehõlmav rakendusplaan, sealhulgas koostööst omavalitsustega.

Read more...

Kersti Talvik jäi politseile vahele

Laupäeval, 1. aprillil 1995 jäi GAZ 24-10 ehk Volga roolis politseile vahele keegi Kersti Talvik. Politsei vormistas kaks rikkumist: juhiloata sõit ja jääknähud. Tollane Kersti Talvik on tänane Kersti Kaljulaid.

Allikas: Facebook

Read more...

neljapäev, 6. detsember 2018

2018.12.04 - Otse kümnesse

Link: https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/18643-2018-12-04-otse-kumnesse
______________
EKRE partei esindjat ei olnud saates, mis on väga imelik, küll aga nende kaiteministri kandidaat Leo Kunnas. 
M.I.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP