RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 16. jaanuar 2019

Oravapartei poliitnaiivitarile: EKRE pole kunagi kavatsenud peenhäälestamisega piirduda

EKRE jääb oma veendumuste juurde ka valitsuses.

Reformierakonna esimees ja poliitlillelaps Kaja Kallas avaldas pärast EKRE valimisprogrammi avaldamist valjuhäälset nördimust, et rahvuskonservatiivid ei kavatsegi oravapartei puudliks hakata.
“Peale eilset EKRE programmi avalikustamist on lõplikult selge, et EKRE-l pole pärast valimisi Reformierakonnaga ühisesse valitsusse asja, sest nad ohustavad Eesti põhiseaduslikku korda,” teatas Kallas BNS-ile.

Mõistagi on Kallase tõlgendused, eriti põhiseadusliku korra ohustamises, tema enda asi. Kogu Kallase jutust aga kumab läbi pettumus, et EKRE ei kavatse muganduda ega kartellierakonnaks muutuda, mille peale paljud võimupoliitikud ilmselt lootsid ja loodavad. Nii Mart Kui Martin Helme on selgelt välja öelnud, et EKRE ei hakka soinistuma ehk siis ta ei lähe Põlissoomlaste kapitulantliku osa teed.

EKRE valimisprogramm on tõesti eriline või nagu ütles pühapäevases saates “Räägime asjast” Martin Helme: “Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kavandab riigireformi ja laupäeval paika pandud seisukohad on poliitiline deklaratsioon sellest, mida erakond kavatseb võimule tulles ära teha.”
Anvar Samost väitis Vikerraadios: “EKRE programm on kindlasti väga kallis, kui keegi peaks seda valitsusse jõudes tõsimeelselt realiseerima hakkama.” Kui varem on arutletud, kas erakond soovib valitsusse minna, siis programmi põhjal võib Samosti sõnul näha, et EKRE-s on otsus langenud: nemad järgmise valitsuse tegemisel kindlasti ei osale.

Ilmselgelt arvab Samost samuti, et EKRE sooviks olla üks kartelliparteidest ja ta ei suuda uskuda, et üks erakond mõtleb tõsiselt seda, mida räägib. Vale on ka see, et EKRE märtsivalimiste järel valitsusse minna ei taha – tema võimalik partner peab lihtsalt mõistma, et Eestis on suveräänse rahvusriigi päästmiseks vaja peenhäälestamise asemel põhjalikke reforme.
Ekslik on ka Samosti seisukoht, et EKRE rihib hoopis 2023. aasta valimisi, et ainuparteina võimule saada – rahvuskonservatiivid seavad oma valimistulemusega kartellipoliitikud juba nüüd sündiva fakti ette, et nendeta enam valitseda ei saa.

Samost pole julgenud välja öelda ilmselget asja – kui EKRE julgeb sellise programmiga välja tulla, millega teised ei pruugi haakuda ega neid valitsusse tahta, siis pole tegu mitte poliitvangerduse ega populismiga, vaid on üks poliitiline jõud, kel on tõsine siht silme ees, millelt nad ennast kõrvale kallutada ei lase. Eesti poliitikas on see esmakordne asi.

Sõna on juba võtnud ka keskerakondlane Raimond Kaljulaid, kes üritab samuti asja käsitleda võimupoliitikute moodi: me lootsime, et EKRE muutub ise kuulelikuks, euromeelseks, globalistlikuks ja multikultuurseks, aga näe, ta ei kavatsegi meie nootide järgi laulda!

Mõistagi on toimuv suur šokk kartellierakondadele, kellele EKRE on alati tüütu ja rahulikku elu
segav olnud, kuid nad on lootnud, et temaga läheb samamoodi, nagu Res Publica, Vabaerakonna ja tulevikus ka projektiparteiga Eesti 200, kes lülitusid vabatahtlikult nende toiduahelasse. EKRE volikogul vastuvõetu oligi märguanne, et see erakond mõtlebki tõsiselt ellu viia seda, mida on lubanud!

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/juhtkiri/oravapartei-poliitnaiivitarile-ekre-pole-kunagi-kavatsenud-peenhaalestamisega-piirduda/

Read more...

Maksud Eestis ja Soomes

Allikas: Facebook

Read more...

Absurd: sotsiaalministeerium eraldab homopropagandat tegevatele võltskodanikuühendustele ligi 250 000 eurot

Illustratsioon: Objektiiv

Sotsiaalministeerium jätkab ka 2019. aastal homo- ja sooideoloogilisele propagandale pühendunud võltskodanikuühenduste heldet rahastamist, kusjuures Eesti peamise homoorganisatsioonina tuntud Eesti LGBT Ühingule eraldatakse suurem aastatoetus kui kunagi varem. Seda toetust kavatsevad homoaktivistid kasutada oma esinduse avamiseks Tartus.

Sotsiaalministeeriumi kaudu eraldatakse 2019. aastaks homo- ja sooideoloogilise propaganda eestvedajatena tuntud Eesti LGBT Ühingule, Eesti Inimõiguste Keskusele ja Feministeeriumi portaali haldavale MTÜ-le Oma Tuba kokku ligi 250 tuhat eurot toetust.
Täpsemalt on otsustatud eraldada Eesti LGBT Ühingu tegevuse toetamiseks 96 000 eurot, Eesti Inimõiguste Keskuse tegevuse toetamiseks 92 010 eurot ja MTÜ Oma Tuba [Feministeerium] tegevuse toetamiseks 60 000 eurot.

Objektiiv pöördus niisuguse rahaeralduse kohta selgituse saamiseks sotsiaalministeeriumi võrdsuspoliitikate osakonna juhataja Liina Kanteri poole, küsides milleks täpsemalt need summad eraldati, millega peab sotsiaalministeeriumi sellist maksumaksjate raha kasutamist põhjendatuks, miks nendele väga selge ideoloogilise suunitlusega ühingutele sotsiaalministeeriumi vahendusel järjepidevalt aastatoetust antakse ning miks aastatoetuste summad (vähemalt Eesti LGBT Ühingu osas) aasta-aastalt muudkui kasvavad. Samuti paluti selgitust, miks ei rahuldanud sotsiaalministeerium Eesti LGBT Ühingu 2019. aasta rahastamistaotlust täis ulatuses (ca 140 000 eurot).
Paraku Kanter järelpärimisele ei vastanud.

Võltskodanikuühiskonna riiklik poputamine
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul on selline olukord, kus valitsuse heakskiidul kantakse võltskodanikuühendustele igal aastal ideoloogilise propaganda tegemiseks sadu tuhandeid eurosid, väga häiriv ja vastuvõetamatu.
“Sügavalt häiriv on selline asi, et samal ajal, kui SAPTK-s näeme pidevalt annetuste kogumiseks kõvasti vaeva ega saa sentigi riiklikku rahastust, kantakse homopropaganda hääletorudeks olevatele võltskodaniuühendustele igal aastal sotsiaalministeeriumi kaudu üle sadu tuhandeid eurosid. Ühtlasi on see kõnekas näide maksumaksjate raha süstemaatilisest ja põhimõtteliselt kuritegelikust kanaliseerimisest vasakliberaalseks ideoloogiliseks propagandaks. Niisugust ülevoolavat rahastust silmas pidades ei ole liialdus öelda, et Eesti LGBT Ühing tegutseb sisuliselt sotsiaalministeeriumi koosseisuvälise osakonnana,” toonitas Vooglaid ja lisas, et selline võltskodanikuühenduste poputamine tuleks viivitamatult ära lõpetada.
 Sotsiaalministeeriumi kaudu Eesti LGBT Ühingule eraldatavad aastatoetused muudkui kasvavad. Graafik: Objektiiv


Sotsiaalministeeriumi järjepidev praktika
Varem on Objektiiv välja toonud, et Eesti LGBT Ühing ehk peamine Eestis tegutsev homoorganisatsioon on saanud viimase kuue aasta jooksul sotsiaalministeeriumi vahendusel Hasartmängumaksu Nõukogu kaudu sisuliselt tegevustoetust 242 526 eurot.
Seejuures on ministeeriumi kaudu eraldatava toetuse maht aasta-aastalt kasvanud: 2013. aastal eraldati nn seksuaalvähemuste esindusorganisatsioonile aastatoetust 6000 eurot, 2014. aastal 22 000 eurot, 2015. aastal 40 000 eurot, 2016. aastal 39 526 eurot ning 2017. ja 2018. aastal koguni vastavalt 65 000 ja 70 000 eurot.
 Paljud küsivad, kui eetiline on valitsuse poolt kanaliseerida sadu tuhandeid eurosid maksumaksjate raha homo- ja sooideoloogiliseks propagandaks, aga vastsündinute elu päästmiseks vajalike meditsiiniseadmete soetamiseks koguda raha annetustena.

 Ka Eesti Inimõiguste Keskus ja MTÜ Oma Tuba on varasematelgi aastatel nautinud sotsiaalministeeriumi kaudu heldet rahastust. Kari Käsperi juhitav ja kampaaniaga „Erinevus rikastab“ tuntuks saanud Eesti Inimõiguste Keskusele on antud nimetatud allikast 2016. aastal 60 000 eurot, 2017. aastal 90 000 eurot ja 2018. aastal 80 000 eurot.
Riigi raha eest radikaalset sooideoloogiat propageeriva ja mh häbimärgistava “aasta šovinisti” tiitli väljaandmisega tuntust kogunud Feministeeriumi portaali haldavale MTÜ-le Oma Tuba eraldati aga 2017. aastal 42 000 eurot ja 2018. aastal 40 000 eurot. Nagu varem Objektiivis kajastatud, rajati Feministeeriumi blogi ja selle sotsiaalmeediaplatvormid 2014. aastal riigi 50 000 euro suurusele rahasüstile tuginedes.
Tähelepanuväärselt on Kadi Viik kui üks Feministeeriumi eestvedajaist olnud aastaid sotsiaalministeeriumi soolise võrdõiguslikkuse osakonna juhataja, mis tõstatab põhjendatult küsimuse, kas sotsiaalministeeriumi helded rahaeraldused Feministeeriumile on korrektsed.

Allikas: http://objektiiv.ee/absurd-sotsiaalministeerium-eraldab-homopropagandat-tegevatele-voltskodanikuuhendustele-ligi-250-000-eurot/

Read more...

teisipäev, 15. jaanuar 2019

MATTI ILVES: SAKSA TERETULNUD KULTUUR ON MÖÖDAS

Pilt: Protest Cottbus´is

Saksamaa teretulnud kultuur on möödas ja inimesed keskenduvad vastupanule, ning rahvuslikule identiteedile, ütlevad professorid. Kriminoloogia professor Hans-Dieter Schwind hoiatas, et "teretulnud poliitiline kultuur Saksamaal on möödas. Viimasa hoobi sellele andis Schwind´i rünnnak, kus vigastada sai 8 inimest, nüüd võtavad sakslased sisserännet suure ohuna."

Professor Andreas Zick, konflikti ja vägivalla uurija, ütleb, et "inimesed ühiskonnas on üha radikaaliseerumas. Eriti inimesed, kes varem ei olnud ühenduses paremäärmusliku ideoloogiaga."
"Süüdlast otsitakse internetis, see on justkui amokki jooksmine, mis on nakatunud sellisest rahvaliikumist. Ning usutakse, et riik on võõrndunud rahvast ja poliitika osutab kontrolli kadumisele."

Kasvab meeleolu elanikkonnas, et rahvuslik identiteet ja kontroll selle üle tuleb võtta tagast enda kätte!

Meil, väikerahval eestlastel, on juba ammu aeg sellepeale mõelda, et võtta võim reeturpoliitikutelt tagasi enda kätte. Praegu esindab meie paleusi vaid EKRE!

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2019/01/professors-warn-german-welcome-culture-is-over-people-focus-on-resistance-and-national-identity/

Read more...

Äärmuslased peksid Saksa immigratsioonivastase poliitiku poolsurnuks

Äärmuslaste poolt poolsurnuks pekstud AfD Bremeni osakonna juht Frank Magnitz haigevoodis, 7. jaanuaril 2019. Foto: Scanpix

Esmaspäeval tungisid kolm kaetud näoga meest kallale immigratsioonivastase erakonna Alternatiiv Saksamaale (AfD) Bremeni osakonna juhile Frank Magnitzitile ja peksid ta puidust esemega poolsurnuks. Politsei usub, et rünnak oli poliitiliselt motiveeritud. 

Politsei aruande kohaselt leidis intsident aset esmaspäeva pärastlõunal Bremenis Goethe väljaku läheduses, pärast seda kui Saksa parlamendi alamkoja liige Magnitz (66) oli lahkunud kohaliku ajalehe Weser-Kurier poolt korraldatud uue aasta vastuvõtult. Talle tungisid kallale kolm maskeerunud meest, kes lõid ta puidust esemega oimetuks ning peksid teda pähe, kui ta maas lamas. Rünnaku peatas üks mööduv ehitustööline. Haiglasse viidud Magnitzil tuvastati rasked kehavigastused ning politsei otsib jätkuvalt kolme kuriteo toimepanijat ning usub, et rünnak oli poliitiliselt motiveeritud.

Haiglavoodis lebav Magnitz ütles, et ta ei näinud ründajaid ega kuulnud neid ka midagi ütlemas, kuid lisas, et ta on edaspidi selles kandis jalutades igatahes ettevaatlikum. Magnitzi sõnul jätavad arstid ta tõenäoliselt kuni nädalavahetuseni haiglasse.

Üldine hukkamõist
“Täna on sünge päev Saksa demokraatia jaoks,” seisab kirjas erakonna ametlikus avalduses. AfD juht Jörg Meuthen nimetas seda rünnakut oma säutsus “argpükslikuks ja tülgastavaks.”
Saksa liidukantsler Angela Merkeli pressiesindaja Steffen Seibert leidis oma säutsus samuti, et see “brutaalne rünnak” tuleb “teravalt hukka mõista” ning väljendas lootust, et “loodetavasti õnnestub politseil rünnaku toimepanijad peagi tabada.”
Ka Saksa välisminister Heiko Maas väljendas arvamust, et hoolimata poliitilistest erimeelsustest ei ole vägivalla kasutamine mitte kuidagi õigustatav: “Igaüht, kes sellise kuriteo sooritab, tuleb karistada.”

Sama leidis ka endine roheliste kaasjuht Cem Özdemir ning mõistis selle vihast kantud rünnaku hukka: “Vägivallale ei ole mingit õigustust, isegi mitte AfD vastu suunatud vägivallale.”
Isegi Saksa Sotsiaaldemokraatliku Erakonna parlamendiliige Johannes Kahrs leidis, et “vägivald ei ole kunagi aktsepteeritav” ning “igasugune äärmuslus on jama.” Samuti soovist ta Magnitzile kiiret paranemist.
Saksamaa president Frank-Walter Steinmeier kirjutas Magnitzile, et väljendada oma pahameelt rünnaku osas: “Meie demokraatia vajab argumenteeritud vaidlusi, isegi kui need teravaks lähevad. Kuid me ei tohi kunagi lubada poliitilist vägivalda – olenemata sellest, milliselt poolelt see tuleb.”

Rünnakute jada
Pärast seda, kui immigratsioonivastane AfD 2017. aasta septembris 13% toetusega parlamenti pääses, tõi see Saksamaal kaasa korraliku poliitilise maavärina. Kuigi erakond on suutnud leida arvukaid poolehoidjaid ning neile prognoositakse veelgi tugevamat tulemust tänavu mais aset leidvatel Euroopa Parlamendi valimistel, on nad suutnud tekitada ka omajagu furoori ning muutunud seeläbi oma vaenlaste sihtmärgiks.

Eelmisel nädalal plahvatas AfD Saksimaa kontori lähedale prügikasti peidetud lõhkeseade, mis tekitas kahjustusi ka kontorile. Kolm kahtlusalust peeti küll kinni, kuid vabastati peagi piisavata tõendite puudumist tõttu.
Eelmisel nädalavahetusel soditi aga Alam-Saksis kohaliku AfD poliitiku kodu graffitiga ning erakonna kontorit rünnati värvipommiga.
Alates detsembri keskpaigast on Saksa politsei registreerinud kaheksa AfD kontorite vastu suunatud rünnakut.

Erakonna kaasjuhid Alexander Gauland ja Alice Weidel on nimetanud viimast rünnakud poliitikute ja meedia poolt nende vastu õhutatud vihkamise tagajärjeks. Eile oma Facebook’i seinal avaldatud videokommentaaris ütleb Alice Wiedel, et on “sellest jälgist teost täiesti šokeeritud” ning saab vaid nentida, et “ässitustöö AfD vastu ning meedia käitumine demokraatlikult valitud erakonna suhtes on viimaks vilja kandnud.” Lisades, et:
“See argpükslik tegu tuleb täielikult hukka mõista. See vägivald on jõudnud nüüd hoopis uuele tasemele. Alles eile pandi toime pommirünnak meie kontori vastu Döbelnis ning täna peksti juba üks AfD parlamendisaadik brutaalselt läbi.”


Toimetas Martin Vaher. Allikad: Deutsche Welle, The Local, Voice of Europe

Read more...

Leo Kunnas: see, mis võib olla hea globalistlikult, ei pruugi seda olla eesti rahva jaoks

Leo Kunnas peab oluliseks nii koostööd liitlastega kui ka oma laialdast riigikaitset.

EKRE Riigikogu saadiku- ja kaitseministrikandidaat ja Leo Kunnas on oma intervjuus Eesti Päevalehele selgitanud mitmeid EKRE valimisprogrammis sisalduvaid seisukohti.

Rääkides USA-lt küsitavast miljardidollarilisest sõjalisest abist ütleb Kunnas, et seda on hädasti vaja – isegi 2,6-protsendilistest kaitsekuludest SKP-arvestuses ei jätkuks oma kaitsejõudude võitlusvõime tõstmiseks tasemele, kus nad laiaulatusliku kallaletungi korral suudaks liitlaste suuremate üksuste saabumiseni vastu pidada.

Leo Kunnas tõdeb, et küsija suu peale ei lööda ja ameeriklastelt rahalist abi küsida on ikka mõtet – nii annab USA Iisraelile sellist abi aastas 3 miljonit dollarit, Egiptusele ja Keeniale miljard ning 2016. aastal jagas riik selleks välja 50 miljardit dollarit. Eesti ise aga saaks panustada ka nii, et ta lõpetab ise kaitsesektoris mõttetud kulutused.

Eelarvelistes küsimustes nendib Leo Kunnas, et käibemaksu alandamine mõjutab kõige rohkem vaesemaid inimesi, kes hetkel ainult tarbivad ega suuda säästa ja investeerida – see annab neile palju lisaraha. EKRE majandusprogrammi võrdleb ta Reagani ja Thatcheri omaga, kus majanduskasvu üritatakse saavutada stimulatsioonipaketi abil.

Laenudest rääkides toetub Leo Kunnas krediitidel toimivale maailmamajandusele, tuues näiteks Saksamaa ja Kreeka, kes mõlemad on võtnud suuri laene, kuid üks on kasutanud raha ratsionaalselt ja teine mitte – Eesti teeks seda esimese moel.

Rääkides orientatsioonist Ida-Euroopale toetub sõjaväelase taustaga Leo Kunnas sellele, et Venemaaga piirnevad riigid, eriti Baltikum ja Poola, oleks sõja korral üks operatsiooniruum. Eraldi vaeb ta koostööd rahvusmeelsete riikide vahel ja leiab, et maailma erinevate riikide rahvuslastel on ka erinevad huvid – Venemaaga piirnevate riikide rahvuslaste jaoks on venelased vastuvõetamatult suurvenelaslikult šovinistlikud, kuid kaugemate maade rahvuslastel sellist ajaloolist vastasseisu pole. Näiteks prantslaste ja Le Peni jaoks on Venemaa nagu meile Türgi – ebameeldiv on, aga asju võib ajada.

Vastates erinevatel teemadel esitatud küsimustele nendib Leo Kunnas, et ta on tugev sõjalistes küsimustes ega soovigi olla nagu paljud kartellipoliitikud, kes on kord kaitse-, kord rahandus- ja kord kultuuriministriks. Abortidest rääkides ütleb ta, et mõistab mõlemat poolt, kuid sõjaväelasena nimetab ta asju õigete nimedega ning abort ongi tapmine. “Kui meil on olemas kõik vahendid soovimatu rasestumise vältimiseks, siis mille poolest me erineme aborte lubades esivanematest tuhat aastat tagasi, kes viisid soovimatud lapsed metsa ja lasid neil surra?” küsib ta.

Leo Kunnas kaitseb eesti keelt kõrghariduses ja nendib taas sõjaväelasena, et ka brigaadi lahingukäsud saaks liitlastega koos tegutsedes inglise keeles koostada, kuid see on libe tee, sest nii piiratakse märkimisväärselt eesti keele kasutusala. Ta leiab, et ülikoolid on keele säilimiseks üliolulised, sest need on emakeele põhi, mille kadumisel kaob pikkamööda ka rahvus.

Massiimmigratsioonist rääkides nendib Leo Kunnas, et seda võib võrrelda Vene ohuga, mida 15 aastat tagasi peeti ebareaalseks, kuid nüüd on kõik muutunud – ka rändest on saanud Euroopa valupunkt. Tema sõnul on Eeuroopa liiga väike selleks, et teiste rahvastiku ülejääke ära mahutada ja kui seda üritatakse, siis lakkab Euroopa tsivilisatsioon lihtsalt olemast. “Kui rahvuslaste eesmärk on eelkõige Eesti rahva ellujäämine, siis loomulikult rahvuslus ja globalism vastanduvad. Võib-olla see, mis on hea globaalselt, pole hea eesti rahvale,” lisab ta.

Leo Kunnas lõpetab väitega, et nagu me ei saa enam tänaseid riikluse puudujääke okupatsiooniaja kaela ajada, ei saa ka Kolmas maailm enam kolonialismi süüdistada – neil on olnud aega ennast käsile võtta, ja nad peavad seda edaspidi tõsiselt tegema.
Täislugu loe SIIT.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/leo-kunnas-see-mis-voib-olla-hea-globalistlikult-ei-pruugi-seda-olla-eesti-rahva-jaoks/

Read more...

esmaspäev, 14. jaanuar 2019

“Räägime asjast” 13.01.2019

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-13012019/
 

Read more...

EKRE Soome Osakond: SOOME STATISTIKAAMET AVALIKUSTAS 2017 PERIOODI SEKSUAALKURITEGUDE RAPORTI RAHVUSGRUPPIDE JÄRGI

SOOME STATISTIKAAMET AVALIKUSTAS 2017 PERIOODI SEKSUAALKURITEGUDE RAPORTI RAHVUSGRUPPIDE JÄRGI: Soomlasi raputas 2018 a detsembris avaldatud Soome statistikaameti andmed moslemitest sisserändajate massilistest seksuaalkuritegudest.
* * *
Isegi Soome peavoolumeedia on sunnitud avaldama fakti ja tõde - loomulikult teatavate reservatsioonidega - islamiusuliste immigrantide poolt sooritatud seksuaalkuritegudest laste, tüdrukute ja naiste vastu, mis on kõrgeimad ja sagedaseimad ükskõik millistest teistest rahvusrühmadest Soomes.

Teatavasti on Soome valitsev poliitika ja ühiskonnakorraldus sotsialistlik ja vasakliberaalne ning seetõttu pagulastevastast kriitikat ja tõde naljalt peavoolumeedias ei leia. Neid, kes julgevad siiski pagulastega seotud probleemidele ja nende poolt sooritatud kuritegudele tähelepanu juhtida, nimetatakse rassistiseks, natsideks ja vihaõhutajateks.

Seetõttu on Statistikaameti avalikustatud raport suur võit Soome ühiskonnale ja demokraatiat silmaspidades.

Statistikaameti avalikustatud raport sai suuresti ilmsiks seetõttu, kui ühiskonnas hakkasid sotsiaalmeedia vahendusel ilmuma teated massilistest laste ja tüdrukute ning naiste vägistamistest moslemite poolt. Viimased teated tulid Oulust, kus moslemite vägistatud noorim oli umbes 10- aastane tüdruk ja kus ühte tüdrukut kahtlustuste kohaselt vägistasid kuni 7 moslemit.

NB!
Statistikaameti raportis ei kajastu nt isikud, kellel puudub alaline sissekirjutus Soomes - nt turvapaiga pagulased, turistid. Samuti on statistikas ära toodud AINULT need seksuaalkuriteod, mis on raportis kirjeldatud perioodiks (2017) juba lahendatud ehk siis kohtuotsustega.

Statistikaameti andmetel oli 2017 a 23,6 protsentti kõigist seksuaalkuritegudest ja 30,5 prosenttia vägistamistest sooritatud immigrantide poolt.

Aastal 2017 tehti Soomes 2 237 seksuaalkuritegu. 529 korral oli tegemist immigrandiga. Aastal 2017 oli seksuaalkuritegudest vägistamisi 938 ja 286 korral oli tegijaks immigrant ehk 30.5%.

NB!
Siinkohal tuleb arvestada faktiga, et kui immigrant on saanud enne (seksuaal)kuriteo sooritamist Soome kodakondsuse, siis tema ei kajastu enam päritolumaa järgses statistikas, vaid Soome kodanike poolt sooritatud (seksuaal)kuriteo statistikas.

Seetõttu on avalikustatud 2017 a perioodi seksuaalkuritegude andmetes kõrge ka ”Soome kodanike” poolt sooritatud seksuaalkuritegude määr.

Kõik see viitab aga faktile ja tõele, et islamitaustaga migrantide poolt sooritatud seksuaalkuritegude arv on veel kõrgem kui avaldatud statistikast välja võib lugeda.

Statistikaameti andmete kohaselt on seksuaalkuritegudes esirinnas moslemitest neegrid Aafrika riikidest, millele järgnevad moslemiriigid Lähis-Idast ja mujalt maailmast. Ülejäänud immigrantide rahvused jäävad moslemitest aga kaugele selja taha.

Veel üks tähelepanek.
Perioodil jaanuar - november 2018 on politseile laekunud seksuaalkuritegudes kahtlustuse saanud ainuüksi 157 korral iraaklastest moslemid. Kahjuks ei selgu avaldatud infost, kui palju nimetatud perioodil oli politsei poolt registreeritud seksuaalkuritegusid kokku.

KOKKUVÕTTEKS.
Teatavasti on vasakäärmuslased ja liberaalid ühed häälekamad islami ja moslemite immigratsiooni pooldajad ja kaitsjad.

Moslemite masssilise seksuaalkuritegude valguses on iroonia ka selles, et Soome kodakondsuse saanud üks moslemist seksuaalkurjategija tegi "karjääri" ka Soome SDP (sotside) erakonnas.

SEYDOU KOUANDA sai Oulus aastal 2016 vangistuse oma tütre seksuaalse ärakasutamise pärast. SEYDOU KOUANDA oli SDP (sotside) erakonna liige, Oulu ringkonnakohtu vandekohtunik ning osales SDP ridades ka kohalike omavalitsuste valimistel.

Kahjuks arvavad Eesti vasakradikaalid ja liberaalid jätkuvalt oma küünilisuses, et Eesti ühiskonnas käituvad siia imporditud moslemitest ”pagulased” kuidagi teisiti ja ei hakka vägistama Eesti lapsi, tüdrukuid ja naisi.

Kui vasakradikaalidest aktivistid, MTÜ-d ja poliitikud jätkavad, toetavad ja propageerivad Eesti rahva tahte vastast immigratsioonipoliitikat, siis tuleb nad võtta vastutusele.

allikad:

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005933247.html

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/11dbd441-2b98-425a-9b73-a4a6bce7f362

NB! Statistikahuvilisele - rohkem statistikat leiab www.is.fi viitelt.

...
Toimetas: Valver Kõrgemäe /EKRE Soome osakond/

Allikas:Facebook

Read more...

Harri Kingo: Panustagem tõele

Kogu see laimu ja valede kampaania EKRE vastu näitab vaid, kui suur on poliitkartelli hirm kaotada oma valitsev positsioon ühiskonna üle. Aega valimisteni on veel palju, aga juba praegu on nii mõned poliitikud kui meie kartellimeedia asjad üle võlli labaseks ja inetuks lasknud minna. Milline saab olema see vihkamise õhutamise kampaania näiteks nädal enne valimisi - hirmus mõeldagi!

Kuid samas on ka asjal positiivne pool. Jätkates seda laimu ja valede kampaaniat üha argessiivsemalt - aga teist valikut ju kartellil polegi - tulistab kartell ise endale paratamatult jalga. Sest inimesed pöörduvad ära neist, kes on ilmselgelt absurdi piiri ületanud.

Seega: võtkem seda meeletut vihkamise kampaaniat, millega EKRE-t mutta tambitakse, kerge huumoriga. Sest kui sinu ägedaim vihasööst naljaks pööratakse ja sinu üle lihtsalt naerdakse, siis oled sa hetkega relvitu ning lolliks tehtu, sest... loll sa oledki.

Säilitagem eneseväärikus. Pole vaja laskuda samale tasemele, kuhu meie kartellierakonnad ja -meedia on kukkunud. Pluss mõned fanaatilisemad ka siinsamas, Facebiookis. Iga selline rünnak on tegelikult võimalus rääkida tõtt, tõtt ja veelkord tõtt. Tõde on see, mida kartell kõige enam kardab ja taluda ei suuda. Just tõe välja ütlemine on tänases Eesti poliitikas sünnitanud vihkamise ja raevu levitamise nende poolt, kellele tõde on valus ja kes eelistavad valet.

Allikas: Kersti Kracht, Facebook

Read more...

pühapäev, 13. jaanuar 2019

Pühapäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP