RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 19. oktoober 2018

MATTI ILVES: USA MAJANDUSE EDU

Majanduse edu on saavutatud tänu Donald J. Trump´i majanduspoliitikale, meie ajakirjandus sellest peaaegu ei räägi, kuigi muidu sõimavad nad Trumpi järjekindlalt.

Nüüd on asi läinud jälle niikaugele, et USA on maailma kõige konkurentsivõimelisem majandus, esimest korda kümnendi jooksul! Siin aga teevad riigile ja tema majandusele takistusi globalistid. Sest eraisikutest ärimeestele-globalistidele kuulub Föderaalreserv, ehk USA Keskpank.

Föderaalresev on sellel aastal juba 2 korda tõstnud intresse (rääkigu nad mida tahavad, dollari kaitsest jne.) ja teisel korral tegid nad seda eriti jõhkralt, et ajasid presidendi lausa raevu, sest Trump nägi siin selget soovi tema majanduspoliitikat takistada ja ütles neile, et Föderaalreserv on hullunud. Nüüd tuli aga välja eriti kaval skeem, et isegi presidendil ei ole õigst neid kritiseerida ja nende tegavusse vahele segada.
Selge on see, et raha trükkimine tuleb võtta riigi kätte tagasi, seda soovitas tungivalt juba ammu John F. Kennedy.
USA Föderaalreservi kuulumisest eraisikuile tuleb see, et kui riik peaks täiendavalt raha tahtma, siis peab ta dollareid ostma eraärimeestelt! Sest nende kätte on antud riigis rahatrükkimise eesõigus, vastavalt juba 23. detsembril 1913. aastal kehtima hakanud Federal Reserve Act´ile.

Globalistidele ei meeldi üldse see, et Trump tahab teha Ameerika jälle suureks ja tuua enamus töökohti USA-sse tagasi. Seni on juudid-globalistid kasutanud teiste riikide odavat tööjõudu kaupade tootmiseks ja isegi teadustööks.

Read more...

2018.10.16 - Otse kümnesse

Link: https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/18178-2018-10-16-otse-kumnesse


Read more...

Nädalakommentaar: me usume EuroopassePortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

neljapäev, 18. oktoober 2018

Mart Helme: Eesti on igavesem kui on seda Venemaa

Mart Helme loeng keskendus peamiselt Venemaa arengutele.

Mart Helme loengud, mida EKRE poliitik peab lausa peast, paberilt maha lugemata, toovad kohale arvukalt kuulajaid, nagu ka teisipäevane “Kumb on igavesem – Eesti või Venemaa?”

Mart Helme on juba varemgi tsiteerinud Samuel P. Huntingtoni, kes on on Venemaad nimetanud omaette ortodoksse õigeusu tsivilisatsiooniks. Ka sel korral rõhutas ta, et Venemaa on keerulisem nähtus kui rahvusriik – ta on impeerium, kes peab ennast Bütsantsi järglaseks, kolmandaks Roomaks. Selle aluseks on venelaste arvamus, et kuna Moskva suurvürstiriigi valitseja Ivan III võttis naiseks Bütsantsi viimase keisri vennatütre, printsess Sophia Palaiologina, siis sai Venemaa ühendanud vürstiriik Bütsantsi langemise järel justkui selle õigusjärgluse.

Väidetavalt olevat printsess Sophia küsinud oma abikaasalt, kes kuuletus Kuldhordile – kas sa oled ise valitseja (isevalitseja) või valitsed sa kellelgi armust? Selle ütluse tagajärjel olevat Ivan III astunud mongolite impeeriumile vastu. Mart Helme aga küsis sedasama tänases kontekstis – kas Eesti valitsus valitseb ise või teeb seda hoopiski Brüsseli armust?

Venemaa ajalool peatuski Helme pikemalt ja põhjalikumalt. Rääkides Venemaa ekspansioonist rõhutas Mart Helme, et see riik on alati laienenud sinnapoole, kus on hõredam asustus ja nõrgemalt valitsetav ühiskond, seega peamiselt Siberi ja Kaug-Ida suunal. Lääne pool, kus on kõrgem kultuur ja arenenud riiklikud moodustised, on see impeerium vallutatud alad alati kaotanud. Lääne jaoks aga on Moskoovia alati olnud barbaarne maa.

Venemaa ekspansiooni ühe põhjusena selgitas Mart Helme seda, et venelaste tuumikalal puuduvad looduslikud piirid ja Venemaa on alati püüdnud luua selle ümber puhvertsooni, ning seda laiendada – seda ka tänasel päeval, mil geograafia ei oma sõdades enam erilist rolli. Kreml peab ka Ukrainat endiselt puhvertsooniks ning Krimmi Musta mere võtmeks.
Rahvusena on eestlased märgatavalt vanemad kui venelased – meie oleme siin olnud 10 000 aastat,
venelaste väljakujunemine aga algas alles Kiievi-Venemaa aegadel ja nende asuala kese on nihkunud põhja poole, soomeugrilaste aladele – väidetavalt ongi venelased 80% ulatuses soomeugrilased. Venelased on Helme sõnutsi eestlastest noorem rahvus, seega ka ebastabiilsem ja liiga impulsiivne.
Eesti tugevuseks on kompaktne riiklus, Venemaa on ida poole minnes aina amorfsem, seetõttu ta püüabki praegu sõjaliste jõudemonstratsioonidega ennast Hiina ekspansiooni eest kaitsta. Hiinlaste kohta märkis Helme, et nende edasillikumine erineb venelaste omast, kes lähevad peale jõuga – hiinlaste puhul tuleb algul talupoeg, siis ametnik ja alles siis, kui majandus ja võim on kindlustunud, tuleb sõdur. Nii sünnib praegu Siberis.

Mart Helme sõnul on Hiina puhul märgata Venemaa ja USA koostööd – Ameerika seisab vastu Hiina ekspansioonile Lõuna-Hiina merel, Moskva aga Kaug-Idas. Venemaa enda probleemiks aga on venelaste osatähtsuse vähenemine, rahvastiku vananemine ja moslemite arvu kiire kasv.
Mart Helme tsiteeris ka vene ajaloolast ja etnoloogi Lev Gumiljovi, kelle hinnangul võib vene rahvas kiiresti hävida – impeeriumi paisumisele järgneb alati kokkutõmbumine. “Venemaa on juba apogee saavutanud ja alanud on vastupidine protsess,” märkis Helme. “Näiteks Ukraina õigeusu kiriku lahkumine on Venemaale suur löök!” Helme hoiatas Vene kollapsi eest, sest see maa on kulutanud kogu energia ekspansioonile ja on nüüd kui haavatud loom, oht temast tuleneb nii võimalikust põgenikemassi vallandumisest kui ka agressiivsuse kasvust lõpu eel.

EKRE liider hoiatas, et kõigi impeeriumide lagunemine algab dekadentlusest ja mandumisest, kus hüljatakse kõik loomulik – see on nähtav nii Venemaal, kus on tulemas demograafiline kollaps, kui ka Lääne-Euroopas, kus on käimas nii moraalne mandumine perverssuste läbi kui ka suutmatus ennast kaitsta.
Gumiljov on ka öelnud, et eestlased on oma etnogeneesis saavutanud surematuse – muidugi kui meid lihtsalt maha ei tapeta. See võib suurriikide raketisõdades väga lihtsalt juhtuda, ilma et okupandid kohale tulekski.

Eestlasi peab Mart Helme kohe kindlasti igavesemaks kui venelasi. “Mingi ürgne osake meis ütleb, et me oleme selle maa peremehed ja ei keegi teine – ainult meie võime siin valitseda,” selgitas ta. “Me oleme nagu kivid ja muld – me oleme selle maa osa, kõik teised on ainult pealiskiht!” Ta tõi näiteks, et Eestit on valitsenud ka baltisakslased, aga neid siin enam pole – aga meie oleme! Paradoksina tõi ta välja selle, et pärisorjus, mis rõhus eestlasi eriti karmilt, aitas meil rahvust säilitada ja rahvusena välja kujuneda, andes meile ka keelelise rikkuse.

Mart Helme sõnul on eestlaste missiooniks oma maa taaskoloniseerimine. “Me oleme alati kestma jäänud, sest oleme maarahvas – kui me taasasustame oma maa, oleme me surematud,” väitis ta, nähes tulevikku linnade üleminekus kõrgtehnoloogiale ja sellest tulenevat eestlaste siirdumist turvalisse maakeskkonda. Tema sõnul on Eesti eeliseks väiksus, kus me saame seilata väikese purjekana – Venemaa on nagu Titanic, mille veel püsimiseks oleks vaja tugevat meeskonda, mida neil paraku ei ole.

Lõpetuseks aga ütles Mart Helme kindlalt – eestlased on igavesemad kui venelased eales enam olla saavad.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-eesti-on-igavesem-kui-on-seda-venemaa/

Read more...

Facebook ja Twitter kustutasid mitmed populaarsed alternatiivmeedia kontod

Mark Zuckerberg ja Jack Dorsey viisid ellu ilmselt suurima vaba meedia vastase rünnaku, mis valmistab suurimat rõõmu globalistide marionettmeediale.
Mark Zuckerberg sulges 559 lehte ning 251 kontot, mille hulgas on mitmed suured alternatiivmeedia lehed, keda jälgivad miljonid inimesed üle maailma. Ja seda just mõned nädalad enne Ameerika vahevalimisi.

Ametliku avalduse järgi eemaldati kontod valeuudiste levitamise, poliitilise spämmi ja mitteautentse käitumise tõttu.
Jack Dorsey tegi kohe seda sama ja kustutas mitmed samad alternatiivmeedia lehed ja ajakirjanikud, kes Twitterit kasutasid.

Kustutatute seas on The Free Thought Project, Press For Truth, Anti-Media, Cop Block, Filming Cops, Counter Current News, Right Wing News, Noisy Room, Gun Laws Don’t Work, Reverb Press, Nation in Distress, Clash Daily, Voluntaryist Veterans ja mitmed teised.

Tegemist on pretsedenditu rünnakuga vaba meedia vastu. Massimeedia, mis on hädas sellega, et Trump neid kritiseerib, rõõmustab nüüd täiel rinnal taolise orwelliku kustutamislaine üle.
Trumpi administratsioon peab sellisele massilisele tsenseerimisele lõpu tegema. Facebook ja Twitter on kasvanud monopolideks, mis teevad koostööd nii omavahel kui ka demokraatide ja massimeediaga, et likvideerida tõeline vaba meedia kogu Ameerikas.

Globalistid, suur tehnoloogiatööstus ja massimeedia külvavad ameeriklased desinformatsiooniga üle ja üritavad Trumpi edusamme varjata ning nende suurust vähendada. Hoolimata sellest kasvab võimalus, et Trump valitakse 2020. aastal presidendiks tagasi. Ning seda ei takista ka alternatiivmeedia jõuline tsenseerimine.
Allikas: http://vanglaplaneet.ee/facebook-ja-twitter-kustutasid-mitmed-populaarsed-alternatiivmeedia-kontod/

Read more...

Fookuses: diskrimineerimisvastaste seadustega ahistamine sai Ühendkuningriigis vastulöögiÜhendkuningriigi ülemkohus langetas 10. oktoobril 2018 otsuse, mille kohaselt ei rikkunud kristlastest abielupaar homoaktivisti õigusi, keeldudes talle tekstiga "Toetage homoabielu!" koogi küpsetamisest. Markus Järvi ja Varro Vooglaid kommenteerivad seda olulist pretsedenti, tõmmates paralleele ka Eestiga.

Read more...

kolmapäev, 17. oktoober 2018

Martin Helme: Reformierakonnal pole ühtegi head ideed


Read more...

Mart Helme: rünnak kiriku vastu on rünnak demokraatia vastu

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme sõnul on radikaalsed homoõiguslased asunud ründama usuühendusi ja EELK-d, et lammutada või halvata oluline ühiskondlik institutsioon, mis seisab selgelt vastu perekonna ja abielu ümberdefineerimisele.

"Kiriku ründamisega on Eestis jõutud normaalsuse ja rahvusliku identiteedi lammutamise järgmisse faasi, kus liberaaldemokraatlike dogmade alusel hakatakse represseerima südametunnistus- ja sõnavabadust.
Üha jõhkram riigivõimu poolne tagakiusamine seksuaalvähemuste nõudmistega mittenõustuvate isikute ja institutsioonide vastu on Läänes olnud järgmine samm homoabielude seadustamise järel," ütles Helme.

"Kirikuvastase rünnaku eesmärgiks on hävitada kiriku moraalne autoriteet, mis on ühtlasi aluseks ühiskonna üldisele moraalsele koordinaadistikule. Avaldame üheselt toetust peapiiskop Urmas Viilmale, kelle õlul seisab raske ülesanne võidelda kiriku sisse pugenud liberaalsete lammutajate ja põhimõttelagedate konformistidega."
Helme sõnul on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kirikut alati käsitlenud liitlasena võitluses ühiskonna valdava enamuse poolt toetatud moraalsete tõekspidamiste ja traditsioonilise perekonna kaitsel.

"Avaldame kirikule toetust ja usume, et ta ei lase välisel survel ega sisemistel lõhkujatel sundida end taganema oma tõest. Kuna Eestis on kirik ja riik lahutatud, siis peame lubamatuks riigipoolset survet sundida kirikut hülgama oma ajatut õpetust, et võtta omaks ajastu kapriisidel põhinevaid libaväärtusi," ütles Helme.

"Konservatiivne Rahvaerakond on suutnud kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtu riigikogus siiani blokeerida. Sellega oleme seisma pannud meie rahvale võõraste äärmuslike ideede jõuga pealesurumise. Meie jaoks on küsimus selles, kas meie rahval on eluterved hoiakud ja väärtused või nõustume Lääne eeskujul dekadentliku allakäiguga, mis meie puhul tähendab rahvuse hävingut."

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/529-mart-helme-ruennak-kiriku-vastu-on-ruennak-demokraatia-vastu

Read more...

Skandaal Norras: avaldati sõjaliste objektide asukohad

Norras on puhkenud skandaal, kuna kohalik julgeolekuasutus NSM avaldas kaardi koos sõjaliste objektide asukohtadega, mida peetakse kasulikuks materjaliks terroristidele või vaenlastele.
Kaardile on kantud Norra julgeoleku jaoks olulised 239 objekti, vahendab Norra rahvusringhääling NRK.

Augusti lõpus internetis avaldatud kaardi eesmärk on ära näidata lennukeelutsoonid, kus ei saa kasutada näiteks droone või muid mehitamata sõidukeid. Pärast seda avaldas Norra kaitse ja julgeoleku teemadele pühendunud veebisait Aldrimer.no artikli, milles ei pea asjatundjad sellise kaardi avaldamist põhjendatuks.

Taustaks, sarnase info on Soome kohta avaldanud liiklusturvalisusamet Trafi.
Asjatundjad räägivad NRK-le, et sellist kaarti poleks tohtinud üldse avaldada. Kaardil on kõik Norra sõjaväe ja julgeoleku jaoks olulised objektid.
Ühelt poolt on tõsi, et droonide lennutamist tuleb piirata, aga teiselt poolt on nüüd avalikustatud kõik salajased objektid. Kaardil on palju infot, mis kasulik välismaistele luureteenistustele. Näiteks on räägitud seda, et Venemaa jaoks on nüüd väga lihtne infot hankida ja varasemat teavet kontrollida.
Kõige hullem on see, et kaardile on kantud ka need kohad, mille saladuses hoidmisega on kõvasti vaeva nähtud.

Kaardi avaldanud Norra julgeolekuasutuse NSM osakonnajuhataja aga kaitseb kaardi avaldamist sellega, et objektide juurde pole märgitud, mida need endast kujutavad. Samas ta tunnistab, et kaardil on „tundlikke” objekte. Ühtlasi pole kaardile kantud päris kõiki olulisi objekte.
Soomes saab Trafi lehelt alla laadida rakenduse Droneinfo, kus on näha kõik keelatud alad, nende seas ka sõjalised objektid. Soome kaitsejõududel on aga ka selliseid alasid ja objekte, mida kaardile pole kantud.

Lisaks Droneinfo rakendusele on leenukeelutsoonid näha ka ilmailukartta.fi veebist, kus on olemas ka ajutised lennukeelutsoonid ja kuhu info laekub kaitsejõududelt.
Soomes peab riigikaitseliste objektide pildistamiseks taotlema luba. Piirang kehtib sõjaväebaasidele, kasarmutele ning sõjaväesadamatele ja -lennuväljadele, samuti garaažidele.
Soome politsei saab peatselt loa alla tuua kõik droonid ja muud õhusõidukid, mis lendavad keelutsoonide kohal.

Read more...

teisipäev, 16. oktoober 2018

Karl Olaf Rääk: plahvatus konnatiigis ehk reaktsioonid EKRE majandusprogrammile

“Kartellierakonni” hirmutas nende tiigikeses toimud plahvatus päris kõvasti.
 Hiljuti andsid rahvuskonservatiivid oma oponentidele moraalse löögi, mida nood oodata ei osanud ja millest nad toibuvad siiani. Oma muljeid poliitikamaastikul toimuvast vahendab Karl Olaf Rääk.

“Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) majandustoimkonna aktiivse liikmena oli mul omajagu huvitav jälgida meedia ning konkurentide reaktsioone peale erakonna majandusprogrammi avaldamist.

Programmi mõju saab piltlikult kirjeldada kui plahvatust konnatiigis. Aastaid ja aastaid on kestnud rahulolev vaikelu, kus ühed ja samad jõud vegeteerivad laisalt võimupositsioonil. Siis, nagu välk selgest taevast, esitab “parketikõlbmatu”, tagakiusatud ja narritud erakond selge, konkreetse ja läbi töötatud majandusprogrammi. Näib, et see oli paljudele nn arvamusliidritele suisa juhmistav pauk.

Nagu peale valju põmakat ikka, valitses algul vaikus. Siis hakati siin-seal häält tegema. Kui reaktsioone lähemalt uurida, siis jääb mulje, nagu oleksid oponendid üritanud lugeda hiinakeelset pesumasina kasutusjuhendit, kus vaid mõned ladina tähtedega märksõnad tuttavad tundusid. Ülejäänud tekst ei suutnud ignorantsi müürist läbi murda. Mida mõistus tõrgub vastu võtmast, seda silm ei seleta.

Loomulikult nähti kõige suuremat probleemi maksude, eriti käibemaksu vähendamise plaanis. Ei vaevunud kriitikud läbi lugema järgnevat paari lauset, kus maksulangetuse plussid ja miinused kenasti kokku võetud. Lähtuti stamploosungist, et maksulangetamine võrdub maksuauguga, mis omakorda võrdub maailma lõpuga.

Seejärel jäi silma see, et EKRE plaanib millegi jaoks laenu võtta. Jälle, vaevamata end edasi lugemisega, leiti et laenamine on väga halb, sest laenu peavad tagasi maksma lapselapsed, laenuleib ja laastutuli ning kõik sarnased linnalegendid ja vanarahva tarkused, üks konteksti ebasobivam kui teine.
Ega palju rohkem torkida osatudki. Paljud piirdusid lihtsalt ehmunud sõimu või sisseharjunud loosungiga, et EKRE maakad ei jaga majandusest midagi. Üllatavalt palju loodeti, et EKRE programmi koostajad ei omanud ei arvutusoskust, teadmisi ega aega, et majandusest midagi arvata. Seda jällegi ignoreerides fakti, et EKRE majandusprogrammi välja töötamise protseduur ja osalised olid mitmes kohas põhjalikult lahti seletatud.
Millise kokkuvõtte võime tagasisidest teha?

Esiteks selle, et EKRE majandusprogramm on Eesti poliitikas midagi nii enneolematut, et seda ei suudeta ei hoomata, ei tunnistada. Üritatakse teisi enda järgi mõõta, ehk siis otsitakse lohutust usust, et ka EKRE poliitikud lähtuvad primitiivsest Exceli tabelist koos Patolotski konstandiga[*], teistmoodi pole lihtsalt võimalik.

Paljastus fakt, et meie riiki on aastaid ja aastaid tüüritud ilma huvi või arusaamiseta, kuidas reaalne majandus toimib. Tekib küsimus, kuidas see riik siiamaani hakkama on saanud?
Tõenäoline vastus on, et tänu eesti rahva ja ettevõtete halastamatule ülemaksustamisele. Kui raha on kogutud piisavalt suur kuhi, siis võib isegi suuri prohmakaid teha, ilma et need väga välja paistaks.

Hästi võttis võimude suhtumise kokku peaminister Ratas, kes küsimusele, kust järjekordse lubaduse katteks raha võetakse, teatas rahuloleva iseenesestmõistetavusega, et loomulikult „maksumaksja panusest riigieelarvesse“ ehk eesti keeles öeldes, käsi surutakse küünarnukini kodaniku taskusse. Kõik eelnev annab kindluse, et EKRE ajab majanduse vallas õiget asja.”

[*] Selgituseks neile, kes Patolotski konstandiga kokku puutunud ei ole — tegemist on nõukogude inseneri- ja majandusarvutuste vallas tuntud teguriga, mis leiti lakke vaadates ning millega tuli tegelikke andmeid kas liita, lahutada, korrutada või jagada, et saada etteantud tulemus.

Allikas: https://uueduudised.ee/majandus/karl-olaf-raak-plahvatus-konnatiigis-ehk-reaktsioonid-ekre-majandusprogrammile/
______________
Lugege lisaks SIIT.
M.I. 

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP