RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 18. juuli 2018

Video: kas Juncker oli NATO tippkohtumisel purjus või haige?

Tõnis Palts: “Trump ei meeldi mulle üldse, aga tema presidendiks saamine on parim asi, mis maailmas juhtuda sai. Vaadake seda eilset Tiira Taara Junkeri videot. Kõik poliitiliselt korrektsed pugejad käivad korda mööda lääbakil pehmete jalgadega Euroopat jalul hoidmas, samal ajal kui uhke Ameerika koos oma ilusa naisega lihtsalt taamal Euroopa poole vaatamata mööda jalutab. Enne oli ta öelnud, et kui Te ennast käsile ei võta, siis ärge minu peale ka lootke! Kaua võib, vaadake ennast peeglist!”

Artikli täisteksti loe Postimehe veebilehelt.

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/?eesti_meediast=video-kas-juncker-oli-nato-tippkohtumisel-purjus-voi-haige

Read more...

Anti Poolamets ettekanne RR konverentsil 24.05 "Repressiivne tolerants"Uued Uudised

Read more...

Põlissoomlaste esindaja: Trumpi vihatakse, sest ta tahab rahu

Põlissoomlaste erakonna esindaja Laura Huhtasaari kirjutab sotsiaalmeedias, et Bush ründas Iraaki, Obama ajal algasid Araabia kevad ja Süüria sõda. Trumpi ajal pole ühtki sõda alustatud. Trump soovib Lähis-Idas rahu, et pagulased saaks naasta oma kodudesse.
Meedia on ärritunud, et alustatud on kõnelusi Venemaaga.


Bush hyökkäsi Irakiin, Obaman aikana alkoi arabikevät ja Syyrian sota. aikana ei ole yhtään sotaa aloitettu. Trump haluaisi rauhoittaa lähi-idän tilanteen, jotta pakolaiset voisivat palata kotiinsa. on järkyttynyt, koska keskusteluyhteys Venäjän kanssa avattu.

Read more...

teisipäev, 17. juuli 2018

VABAMU AVAMISE PUHUL - Markus Järvi: vabamu ehk infantiilne unustusPortaali Objektiiv videoproduktsioon
_____________
Suure kisa ja käraga avati siis mingi "Vabamu", Jüri Böhm kirjutas sellest Facebookis nii:

Tere õhtust head sõbrad!
Sattusin siis täna ise Okupatsioonide muuseumi juurde ja avastasin, et seda enam ei ole.
Olin nendest kurjadest plaanidest kuulnud ja lugenud aga isiklik kogemus oli ikka väga šokeeriv.
Seina peale on tekkinud suurte tähtedega Vabamu ja all täpsustav lausevärd
Okupatsioonide ja Vabaduse muuseum.
Kogu selle pasa krooniks on nüüd siis vabadus ka juba museaaliks devalveeritud!
Kuradi värdjad.

M.I.

Read more...

Donald Trump: Euroopa olukord on immigratsiooni tõttu väga kurb

 Kuninganna Elizabeth II ja USA president Donald Trump. Foto: Scanpix

Pärast NATO tippkohtumist Suurbritanniasse saabunud USA president Donald Trump hoiatas massilise sisserände tagajärgede eest ning märkis, et tegemist on Euroopa jaoks äärmiselt negatiivse asjaga ning et see muudab Euroopa kultuuri.

“Ma arvan, et see on olnud Euroopa jaoks väga halb. Euroopa on koht, mida ma tean väga hästi ning see, mis on juhtunud, on karm. … Te näete samamoodi terroriakte, nagu minagi. Me näeme neid… palju,” kõneles USA president koos Briti peaministri Theresa Mayga antud pressikonverentsil reede pärastlõunal.
“Ma arvan, et see muudab kultuuri. Minu arvates on see Euroopa jaoks väga negatiivne asi,” jätkas Trump.

“Vaadake, mis toimub. Heitke pilk sellele, mis toimub erinevates riikides, kus eales polnud raskusi, eales polnud probleeme. Olukord on väga kurb, väga kahetsusväärne.”
Trump lisas, et üks põhjusi, miks ta USA presidendiks valiti, oli nimelt immigratsioon.
Ka väljaandele The Sun antud intervjuus hoiatas Donald Trump, et Euroopa on immigratsiooni tõttu oma kultuuri kaotamas.

“Ma leian, et see, mis Euroopale on osaks saanud, on häbiväärne. On häbiväärne, et Euroopas lubati immigratsioonil aset leida,” märkis Trump.
 Donald Trumpi visiidi vastu protestijad Londonis. Foto: Scanpix

 USA presidendi visiidi ajal avaldasid Londonis, mida juhib moslemist linnapea Sadiq Khan, Trumpi vastu protesti vasakpoolsed, seksuaalvähemused jt, linna kohale lennutati “Beebi-Trump”.

Allikas: http://objektiiv.ee/donald-trump-euroopa-olukord-immigratsiooni-tottu-vaga-kurb/


Read more...

Lähiaeg näitab, kas Itaalia suudab inimsmugelduslaevad oma sadamatest eemal hoida või jätkub kõik vanaviisi

Migrandid Frontexi laeval Protector.

Tundub, et Itaalias hakkab vaikselt tekkima vastasseis siseminister Matteo Salvini ja peaminister Giuseppe Conte vahel, riigi uue immigratsioonipoliitika järjepidevuse lakmuspaberiks aga on saamas sadamatesse lastavad või sealt peletatavad migrandilaevad.

Itaalia lubas esmaspäeval kahel Euroopa Liidu piirivalveagentuuri Frontex laeval randuda, et umbes 450 migranti saaksid maale tulla. Luba anti pärast seda, kui viis Euroopa Liidu riiki lubas igaüks vastu võtta 50 migranti.

Itaalia peaminister Giuseppe Conte ütles, et oli terve pühapäeva oma Euroopa Liidu kolleegidega ühenduses, tuletades neile meelde, et nad nõustusid juuni lõpus peetud tippkohtumisel vajadusega jagada rändevoo koormat.
“Täna saame esimest korda öelda, et migrandid on tulnud Euroopas maale,” ütles Itaalia peaministri kantselei.
Vastasseis tulenebki sellel pinnal, et Salvini on lubanud viimase kui immigrandi Itaaliast eemal hoida, Conte aga on asunud neid taas Itaaliasse lubama, eeldusel et nad sinna ei jää ja keegi on nõus neid omale võtma.

Frontexi laevad olid seisnud kaks päeva Sitsiilia lõunaosas Pozzallo sadamas, oodates Itaalia võimude luba migrandid maale lasta. Luba saadi pühapäeva hilisõhtul, kui Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Malta ja Saksamaa nõustusid igaüks vastu võtma 50 migranti.
Itaalia on aastaid kurtnud, et teised EL-i liikmesriigid on jätnud ta ise toime tulema sadade tuhandete migrantidega, kes on alates 2013. aastast saabunud üle Vahemere. Seejuures aga on Itaalia ise eelmise valitsuse aegadel neid aktiivselt merelt kokku korjamas käinud.

Mis aga puutub Itaalia immigratsioonipoliitikasse, siis siingi on ilmselt kasvamas lõhe parempoolse Liiga ja vasakpoolse Viie Tähe Liikumise vahel, sest viimane võib hakata siiski lähtuma vasakpoolsete pseudoinimlikkusest ja surve tõttu hakata taas vaikselt immigrante sisse lubama.
Üks räige kapitulatsioon on Euroopas juba olemas, kui Kreekas said võimule Syriza partei ja Alexis Tsipras, kes lubasid vastu seista Euroopa Liidu survele riigivõla ja kärpepoliitika osas, kuid mõne kuu jooksul taganesid kõigist sirgeseljalistest valimislubadustest. Eesti analoogiks võiks pidada Jüri Ratast ja Keskerakonda, kes hülgasid võimu juurde pääsedes samuti enamiku oma opositsiooniaja põhimõtetest.

Mis aga puutub Itaaliasse, siis lähikuud näitavad, kas immigratsioonivastane valitsus peab vastu sellele tohutule survele, mille Euroopa Liit on talle peale pannud. Inimsmugelduslaevade avatud või suletud tee Itaalia sadamatesse hakkab seda kõige paremini ära näitama.
Tasub ära märkida sedagi, et Itaalia globalistist president Alexander Van der Bellen on asunud mööda maailma ringi sõitma, kus ta kritiseerib valitsuse rändepoliitikat.

Alliikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/lahiaeg-naitab-kas-itaalia-suudab-inimsmugelduslaevad-oma-sadamatest-eemal-hoida-voi-jatkub-koik-vanaviisi/

Read more...

esmaspäev, 16. juuli 2018

MATTI ILVES: SAKSAMAAL SÜNNIB RAHVAPARTEI!

Uus INSA (Institut für Neue soziale Antworten) küsitlus mis avaldati Saksamaal tabloidis "Bild", näitab, kuidas parempoolne partei Alternatiiv Saksamaale (AfD) on nüüd suuruselt teine partei osariigis.
Kaks nädalat pärast Saksamaa kolatsioonikriisi piirikontrolli üle tehtud uus küsitlus näitab, et Merkel on kaotanud parlamendis enamuse. Tema "suur koalitsioon" CDU / CSU ja SPD omab nüüd küsitluse andmetel ainult 46%.
Alice Weidel ja Alexander Gaulandon on teatanud, et AfD saab 17,7 %-lise toetuse, mis muudab nad nüüd suuruselt teiseks parteiks Saksamaal, väga hea edaspidise kasvupotensiaaliga.
Selle taga on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SPD)  17%. Kusjuures partei on kaotanud toetusest 2 % paari nädala jooksul. Merkeli  Merkeli CDU / CSU liit on endiselt juhtiv küsitlustes - 29% toetust. Lisan, et veel on juhtiv parteide liit.

Alice Weidel, AfD liider on kindel, et ajapikku nad moodustavad uue Rahvapartei.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2018/07/it-begins-afd-now-second-largest-german-party-while-merkel-loses-majority/

Read more...

Demkraatlik Partei ja radilaalne islam

Allikas: Faceboook

Read more...

Kui Donald Trump kohtub Putiniga, kuid kellega ta siis kohtub?

Lähiajal (16. juulil 2018) kohtub USA praegune president Donald Trump Putiniga, kuid kellega ta siis õieti kohtub, sest vandenõu-uurijate järgi sebib Päris-Putini asemel ringi mitu Vale-Putinit. Uurijad mõõdavad fotodelt Putini näojooni ja võrdlevad kõne häälesagedusi. Ilmavõrgu avarustes liigub rohkesti ainest, mis Putini olemasolu üldse kahtluse alla seab. (Fotod nr 1. Erinevad Putinid-1 ja -2)

Üks video on toodud näiteks siin:
https://youtu.be/8YJHYzctsYk

Vandenõuteooriatele andis hoogu Putini endine abikaasa Ljudmila Putina, kes lahutas Vladimirist 14. aprillil 2014, teistel andmetel teatas vaid Kremli ametnik 1. aprillil 2014, et putinite abielu on lahutatud. Oma avalduses „avalikkusele“ väitis Ljudmila Putina, et tema mees on ammu surnud ja seda kasutatakse ära. Avalikkuse ette Ljudmila Putina avaldus muidugi ei jõudnud, ei Idas ega Läänes.

5. märtsil 2015 kadus Putin salapäraselt ja oli kadunud vähemalt kümme päeva. Esimest korda nähti teda taas avalikkuse ees kohtumisel Kõrgõzstani presidendi Almazbek Atambajeviga 16. märtsil 2015. Kohtumist jälgima lubati vaid truu, putinimeelne meedia. Putin olevat teistsugune välja näinud: kahvatu ja grimeeritud. Kohtumise ajal hakkasid tõmblema tema jalad – närviliselt ja kontrollimatult, mida polnud tema juures senini märgatud. Fotodel kohtumisest Almazbek Atambajeviga on Putin erinevate lipsudega, kuigi ta teadaolevalt kohtumise ajal rõivaid ei vahetanud. Uurijate arvates oli tegu Putini teisikuga. (Foto nr 2.  Kohtumisel Almazbek Atambajeviga on Putin veider ja kimbutuses)

2014. a konverentsiülesvõttel Peterburis kuulab Putin püüdlikult saksakeelset sünkroontõlget, kuigi ta ise on saksa filoloog, elanud tolleaegsel Ida-Saksamaal ja oskab saksa keelt vabalt ega tarvitseks sünkroontõlget kuulata. (Foto nr 3. Putin kuulab saksakeelset sünkroontõlget)
Mitme ilmavõrgu allika järgi värvati Putin Saksa DV-s Lääne luureteenistuste topeltagendiks. Anders Bruun Laursen (new.euro-med.dk) tsiteerib kedagi John Scarletti, kes väidab end olevat Putini looživend ja „endine“ MI6 agent ja väidab edasi, et Putini värbas MI6 aastal 1979: „KGB ja MI6 agente koolitati koos, nii Londonis kui Iisraelis. Mind koolitati „patuoinaks“, programmeeriti vabamüürlusse, võiati „antikristuseks“ ja „messiaks“. 1979 võidsime noore KGB ohvitseri Putini antikristuseks.“

Pikemalt inglise keeles:  One brother of Putin´s  at the Royal Lodge on 9 Febr. 2007 at the 1:57 min. mark claims in the MI6 John Scarlett Blogspot for former spy pupils (MI6 and KGB agents were educated together in London and Israel!!!) He was ‘annointed’ in 1993 and rapidly rose up the ranks of the KGB to become spy chief. Later on to become acting Prime Minister of Russia and finally the President. Mr Putin was programmed as the ‘anti-Christ’to attack Israel in the Ashkenaton cult’s Amendment”.

Noor Putin kannab vabamüürlaste lipsu Skarabeusi-mardikaga. (Foto nr 4. Noor Putin vabamüürlaste kaelasidemega)


Pikemalt saksa keeles: Texe Marrs zitiert in seinem Codex Magica aus seinem “Flaming Ring of Fire“: “Putin trägt eine freimaurerische Krawatte, mit dem Scarabäus. Die Dreiecke, auf Putins Krawatte und am Hemdkragen, haben ihre Spitze, oder Speer, nach unten in Richtung des Reichs gewandt, das die kontrollierende Kraft der Freimaurerei ist” Putin macht das 666 Zeichen – die Nummer des Antichristen (Offb. 13:18)1.

Vabakutselise ajakirjaniku Jim Stone`i järgi on praegus(t)e Putini(te) pea ümaram kui endisel, nina lühem ja paksem, põselohud kadunud, huuled paksemad ja suu suurem, ilmunud on topeltlõug, mida varem ei täheldatatud. (Foto nr  5. Putin on muutunud)

„Ümarama peaga“ Putinist sai koheselt juutide suur sõber.(Foto nr 6. Putin koos Euroopa juudikogukondade juhtidega.)
 Koostajana omalt poolt lisaksin, et kahtlust peaks enim äratama Putini tegevus, sest sellest tõuseb kõige rohkem tulu nii Venemaa kui väidetava Putini enda vastastele. Putin on suutnud teha kahest suurimast slaavi rahvast verivaenlased. Tänu Putini ähvardavale ja tülinorivale tegevusele naabermaade suhtes, on NATO oma positsioone suure eduga edasi tõstnud, saanud luua baasid ja sõjaväed tuua riikidesse, kus see muidu oleks olnud mõeldamatu (k a Eesti). Krimm võib küll paista suure võiduna kodumaisel propaganda- ja suurvene ideoloogiarindel, kuid sisuliselt pole Venemaal sellest kasu.

Märkus: 1) Johannese ilmutuse raamat 13:18.

Matti Ilvese blogile koostas Jaan HattoRead more...

pühapäev, 15. juuli 2018

Huvitavat pühapäevaks: Janika Veski Hannes Võrno saates "33 minutit"
Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP