RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 20. juuli 2019

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Anti Poolamets: Eesti peab terroriohu tõrjumiseks taastama piirikontrolli

 Snaiper katusel

Presidendil jätkub aega ainsa erakonna vihkamiseks, kes suudaks Eestist terrorismi eemal hoida, aga tal ununes 14.07 Prantsusmaal lustlikult aega veetes ära Eesti esimene terroriohver...

Hiljuti kogunesid riigijuhid, sealhulgas Kersti Kaljulaid Pariisis Prantsuse rahvuspüha tähistamisel ning vaatasid uhket sõjaväeparaaadi.

Samuti kohtus riigipea sellele järgneval lõunasöögil Euroopa kaitsevalmiduse algatusega liitunud riikide valitsus- ja riigijuhtide lõunasöögil, kus arutatati Euroopa kaitsekoostöö tulevikku.
Olin üllatunud, et riigipea ei tuletanud ei Prantsusmaal ega pressiteadetes meelde terroriohvreid, sest kõige raskemalt on terrorism löönud just Prantsusmaad ning Eesti muutus terrorismist otseselt puudutatud riigiks siis, kui kolm aastat tagasi 14.07.2016 vapustas kogu maailma Nices toimunud terrorirünnak, milles hukkus 86 inimest. Sel päeval muutus terrorism Rickard Kruusbergi hukkumisega Lääne-Euroopa nuhtlusest koduseks reaalsuseks.
21-aastane Rickard Kruusberg oli Nice'is rahvusvahelise innovatsiooniakadeemia üritusel. Noormees oli IT-teaduskonna tudeng Tallinna Tehnikaülikoolis. Ta läks õhtuhämaruses imetlema Prantsusmaa rahvuspüha suurejoonelist ilutulestikku. Noormees ei saanud kunagi oma muljeid sõpradega jagada, sest samal õhtul sõitis ta surnuks Tuneesiast pärit islamiterrorist Mohamed Lahouaiej-Bouhlel. Tapavahendiks muudetud auto all hukkus ka 51-aastane Narvast pärit Tatjana Muhamedova, kes oli tulnud laste ja lastelastega puhkusereisile.

Mereäärsele promenaadile oli kogunenud 30 000 pealine rahvahulk. Õhtul kell 22.30, kohe peale ilutulestiku lõppu kihutas rahva hulka 19-tonnine Renault veoauto. Kaks inimest püüdsid mõrvarit autokabiinist ebaõnnestunult välja rebida, kuni lõpuks politseinikud tule avasid. Ka peale tulevahetuse algust liikus veoauto paarsada meetrit. Viieminutilise laastamistöö tagajärjeks oli peale hukkunute veel 458 vigastatut.
Just 14.07 hommikul oli president Hollande teatanud, et erakorraline seisukord, mis oli kehtestatud 2015 aastal peale Pariisi terrorirünnakut, lõpeb 26.07, kohe peale Tour de France lõppu.
Napp pääsemine jõuluturul

Terroristid on rahvahulka kihutamist kasutanud hiljem nii Saksamaal, Suurbritannias kui Rootsis. Strasbourgi jõuluturu automaadivalangutest pole palju aega möödunud. Kolme riigi vanglas istunud Cherif Chekatt oli võimudele varasemast ajast tuttav. Samuti oli ta kantud terrorismis kahtlustatud isikute nimekirja. Mitu eestlast varjusid tema laskude eest üksnes sekundeid enne mõrvariga silmistsi sattumist.
Selliste üksiküritajate vastu ei aita ei betoontõkked ega hambuni relvastatud patrullid. Ainuüksi Soomest läks ISIS-e ridadesse võitlema üle 80 moslemi ning riigis on kuni 370 radikaliseerunud isikut, keda julgeolekuteenistused peavad jälgima. Selle aasta märtsis teatas KAPO, et meil on alates 2013. aastast tuvastanud paarkümmend Eestiga seotud isikut (sh alaealised), kes viibivad või on viibinud Süüria-Iraagi konfliktikoldes ja kellel on sidemeid sealsete äärmusrühmitustega.
Üks Eestis Süüriasse läinud pühasõdalane langes. Üks terrorismi rahaline mahitaja on meie kohtutes süüdi mõistetud. Ta oli Tehnikaülikooli tudeng ning sealsamas askeldavatel joviaalsetel noortel polnud õrna aimugi, et terrorismioht võiks nende kõrvalistmelt silma vaadata.

Soome patrioodid mälestavad 18. augustil Turu linnas toimunud jõhkras terrorirünnakus kaks aastat tagasi tapetud naisi. Saksamaal on levinuimaks rünnakuviisiks üksikute noameeste kallaletungid raudteejaamades. Kõikide märkide järgi on terrorism muutunud Euroopa „uueks normaalsuseks", ent selle pühendunud tõrjujaid pole kusagilt näha. „Uue normaalsusega" leppimise vajadust on korrutanud ka ajakirjanik Ahto Lobjakas.
Peale Eesti esimest ohvrit on välised märgid terroriohust jõudnud ka meie tänavapilti. Tallinna jõuluturgu valvatakse täiendavate patrullidega ning vanalinna tänavatele on paigutatud betoontõkked. Autorünnakute vastased postid on ilmunud Riigikogu ja Eesti Panga hoone ette. Laulupeorongkäigul jälgisid (vähemalt kaks aastat tagasi) muretuid pidulisi täpsuslaskurid.
Olla otsutav kui Trump

Milliseid lahendusi pakuvad ohtude leevendamiseks Eesti erakonnad? Kõik peale EKRE räägivad jätkuvalt pagulaste vastuvõtmise vajalikkusest ja nende integreerimisest. Seda kõike olukorras, kui ohu vältimiseks oleks kõige lihtsam Aasia ja Aafrika asüüli küsivate migrantide vastuvõtt lihtsalt kinni keerata ning olla otsustav nagu Donald Trump.
Igal juhul tuleb vastu olla Euroopas plaanitud kvoodisüsteemile, olgu see siis senise vabatahtlik-sunniviisilise kujul või tulevikus kuuldavasti planeeritavale meetodile, millega tahetakse pagulastest loobumine liikmesriikidele majanduslikult väga kalliks teha. Lootust ELi mõistlikuks muutumisele ei anna ka uued Euroopa Komisjoni volinikud. Komisjoni esimeheks saav Ursula von Leyden on olnud alati Merkeliga ühes paadis. Hispaania praegune välisminister Josep Borell Fontelles oli see, et kes avas vasakpoolse valitsuse liikmena senisest piiravast pagulaspoliitikast ning Itaalia asemel hakkasid pagulaste paadid Hispaanias randuma. Belgia senine peaminister Charles Michel on olnud üks ÜRO rändelepingu läbisurujaid.
Senine Euroopa lahtiste uste poliitika meenutab tuntud lugu vajadusest lahendada probleeme, mille poliitikud on ise tekitanud.
Kanalid kinni

Ükski riik ei tohi järgi anda sisendusele, et „uus normaalsus" on tulnud selleks, et jääda. Selle asemel tuleb teha kõik, et panna kinni kanalid, kust terrorism võiks läbi imbuda. Selleks on hädavajalik Eestis piirikontrolli taastamine, kasvõi järk-järgult, alustades Tallinna sadamaga. Juba on selleks eelduste loomisel saavutatud edasiminek, sest koalitsioonilepingus ette nähtud piirivalvereservi loomisega on alustatud.
Samuti tuleb olla solidaarne teiste eurooplastega ning teha koostööd massiimmigratsiooni peatada soovivate poliitiliste jõududega. Tuleb välja vahetada need, kes suudavad kuulirahes hukkunuid aidata üksnes facebooki kontole leinalippude paigaldamisega. Massiimmigratsioon on peamine Euroopa lõhkuja ning julgeolekukaose tekitaja. Selle juure läbilõikamisel hakkab ka oht kahanema. Hiljutisel Euroopa siseministrite kohtumisel Helsingis oli vähe neid, kes muretsesid terrorismi Euroopasse imbumise pärast. Nende hulgas oli Mart Helme, kes kinnitas, et Eesti pagulaskvootidega nõus ei ole, ent Euroopa Liidu eesistujamaa Soome ühes Prantsusmaa ja Saksamaaga olid seda meelt, et üle Vahemere voolavaid migrante peaks ikkagi hakkama liikmesriikide vahel ümber jagama. Ümberjagamine - olgu siis vabatahtlik-sunniviisiliselt või kohustuslike kvootidena, tekitab liikmesriikide vahel suuri pingeid. Kui see jõuga ja finantsmõjutuste abiga läbi viidaks, mille kohta on mitmeid märke, suureneb Ida-Euroopa ja Lääne-Euroopa vaheline lõhe veelgi.

Panin küünla meie kaasmaalase Rickard Kruusbergi mälestuseks. Loodan, et president seda kurba päeva enam ei unusta ning Rickardi mälestuseks viiksid pärja nii president kui peaminister. Teeme koos kõik, et terrorism alatiseks Eestist eemal hoida.

Allikas: https://epl.delfi.ee/arvamus/anti-poolamets-eesti-peab-terroriohu-torjumiseks-taastama-piirikontrolli?id=86885103

Read more...

Juri Toomepuu: Globalismi, kosmopolitanismi ja multi-kulti õõnestustööd

Mingil arusaamatul põhjusel on viimaste aastate jooksul populaarsust kogunud rahvusluse siunamine. Šovinistlike venelaste hulgas on see valikuline, siunatakse ainult teiste rahvaste rahvuslasi. Eesti sotsialistide ninamees, Jevgeni Ossinovski ei häbene isegi sõimata eesti rahvuslasi „ksenofoobseks okseks”.

Samuti halvustavad rahvuslust Euroopa Liidu globalismi, kosmopolitanismi ja multi-kultuuri propageerijad. Rahvuslus on selliste ilmavaadete vastand ja seetõttu nende arvates taunitav.
Rahvuslus on palju enam kui pelgalt kultuuriruum ja kombed, isegi enam kui ühine keel. Inimestel, nagu teistel olevustel ja organismidel on alati olnud ühtekuuluvuse tunne. Meie ühtekuuluvustundel, üksteise toetamisel ja altruismil on geneetiline alus. Paljud teaduslikud uuringud on selgitanud, et rahvusliku säilimise peamised tegurid on rahva genofondis domineerivad geenid, mis edasikandumise eest hoolitsevad lisaks enda võimalikult laialdasele levitamisele ka ligimesearmastuse/sallivuse kaudu, proportsioonis sugulust määravate samade geenide hulgaga indiviidides.

Eestis propageerivad tolerantsust kõigi ja kõige vastu eelkõige venelased, kes soovivad peremeheõigusi endile, aga ka globalismi ja multikultuuri pooldavad eestlased. Need „Kõigi Eesti” propageerijad ei näi aru saavat, et „kõigi” hulka kuulub palju, mida eestlased kindlasti Eestisse ei tahaks. Kõigi hulka kuuluvad Putini käsilased, kelle eesmärk on Eesti taas anastada, moslemi terroristid, katoliku vaimulike pedofiilide parmas ja Venezuela inimsusevaenulikud sotsialistid, kes rõhuvad ja näljutavad oma rahvast.

Eestlastel on põhjus ja õigus uhked olla selle üle, et meie Vabadussõdalased olid nõus Vabadussõjas valama oma verd, et Punaarmee ja eestlasi orjastanud parunid ei saaks eestlaste Eestit enda Eestiks pidada. Eestlastel on kindlasti põhjust ja õigust tahta, et eestlaste põline kodumaa saaks jälle eelkõige eestlaste Eestiks.

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 19. juuli 2019

MATTI ILVES: "Merkelil pole nägemust", ütleb Terrorimaja muuseumi direktor

„Angela Merkel´il on väga hea võime, oma rivaalide üleviimisel. Kuid tal ei ole ideid ja  nägemust, ajaloo ega maailma kohta, ”ütles Budapestis asuva Terror House'i direktor Maria Schmidt "The Gateway Punditile".

Ajaloolase sõnul võib Merkel „jääda ametisse veel 10. kuuks või koguni 10. aastaks, kuid ajalugu ei mäleta teda millegi tähtsa poolest. „Ajalugu mäletab Angela Merkeli kohta kahte asja: et ta lasi kaks miljonit ebaseaduslikku sisserändajat Saksamaale ja et Merkel ei suutnud Euroopa majandust pärast 2008. aastat päästa,“ lisas ta.

„Poliitik peaks olema liider ja meeldima inimestele. Aga ta on vastupidine, ”ütles Schmidt. Ta tuletas meelde, et kui Ungari peaminister Viktor Orban „esimest korda ütles 2015. aastal, et me ehitame aia ja ei lase siia ebaseaduslikke sisserändajaid, siis see oli Lääne-Euroopas väga ebapopulaarne. Kõik olid tema vastu. Aga ta seisis oma positsiooni juures. Ja inimesed näevad nüüd, et tal oli õigus. Kui sa midagi ütled ja sellest tagasi tõmbud, oled kaotanud.

„Angela Merkeli all on Saksamaast saanud uus Ida-Saksamaa. Ta on tõeline katastroof. Saksamaa oli varem romantiline maa. Schiller, Heine, Beethoven. Tänapäeval ei ole seal kultuuri ega südant, kui ma tsiteerin Goethe´t, ei ole neil sellest aimugi. Miks on saksa inimesed sellised? Ma ei anna enam intervjuusid Saksa ajakirjandusele, sest nad kirjutavad sinust lihtsalt kohutavaid asju.

Vaat siis, mida kirjutatakse E. Liidu vaieldamatu juhtriigi Saksamaa kohta. EL on haige ja selline tee viib ainult hävinguni ja lagunemiseni. See peaks meile olema juba ammu täiesti selge.

Kasutatud alllikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

Ülevaade Euroopa Parlamendi nädalast - 17.07.2019Jaak Madison

Read more...

Soome mürkroheline siseminister Maria Ohisalo kutsub üles Vahemere inimkaubandust laiendama

Soome mürkroheline siseminister Maria Ohisalo mängib humanistlikult mõeldes tegelikult surmakutsari rolli.

ERR kirjutab: “Eesti ja Soome seisukohad Vahemere migrantide osas on vastandlikud”, mille peale võib vaid öelda – Jumal tänatud.

Sest kui siseminister Mart Helme peab olulisimaks ebaseaduslikult Euroopa Liitu saabuvate põgenike tõhusat ja kiiret tagasisaatmist, siis tema mürkroheline Soome kolleeg rõhutab põgenike päästmist Vahemerest ning nende ümberpaigutamist erinevatesse EL liikmeriikidesse solidaarsuspõhimõtte alusel.

Soome siseminister Maria Ohisalo ütles, et Euroopa Liidu praegune eesistujamaa Soome kavatseb koguda liikmesriikidest rühma, kes on valmis “koos vastutust kandma” ehk sisuliselt Vahemerest päästetavaid põgenikke vastu võtma.
“Meil on vaja otsingu- ja päästetegevuse järgset püsivat süsteemi, mis põhineb jagatud vastutusel ning millesse on kaasatud piisav hulk liikmesriike,” nentis Ohisalo esmaspäeval siseministeeriumi pressiteates. “Vahemerel on ainuüksi sel aastal uppunud või kaduma läinud sadu inimesi. Meie ülesanne eurooplastena on tagada, et keegi ei saa Vahemerel surma.”

“Eesti on valmis kaasa rääkima võimaliku abi osutamisele rände lähteriikidele, kuid rahvusvahelist kaitset vajavate inimeste vastuvõtmine peab jääma vabatahtlikuks,” arvas Mart Helme.
Maria Ohisalo ettepanek päästetöödeks Vahemerel tähendab seda, et teades päästelaevu ees ootavat, lükatakse edaspidi Vahemere lõunakaldalt kümneid paate rohkem kaldast lahti, tõeline rändetulv alles hakkab hoogu koguma ning inimkaubitsejate rahakukkur täitub veelgi edukalt. Võib otsesõnu öelda – Soome siseminister kutsub hoogustama inimkaubandust.
Liibüa rannavalve pressiesindaja admiral Ayoub Qassem on öelnud, et Liibüas ootab Euroopasse pääsemist 600 000 migranti. Kui neid hakatakse Vahemerel kokku korjama, on neid varsti Liibüas 6 miljonit.

Hiljuti uppus Tuneesia ranniku ligidal sadakond migranti. Neljapäevastest uudistest selgub, et Türgi idaosas paiskus ümber migrante vedanud väikebuss, õnnetuses hukkus 17 ja sai viga 50 inimest. Migrandid olid sisenenud Türki ebaseaduslikult, kuid nende rahvus ei ole seni teada. Vani kuberneri Mehmet Emin Bilmezi sõnul oli tavapäraselt 17-18 inimest mahutavas bussis 67 inimest.
Vähe on veel räägitud sellest, et sadu inimesi hukkub Sahara-tagusest Aafrikast tulles suures Sahara kõrbes. Kas Euroopa kavatseb panna ka bussiliinid migrante vedama?
Siis oleks targem panna juba liinilaev Benghazi ja Marseille`i või Kieli vahel käima – las prantslased ja sakslased tervitavad migrante. Ainult et Aafrika otsene miljonite kaupa ülevedamine Euroopasse on vastuvõtmatu ilmselt ka kõige migrandilembelisematele valitsustele, sest nad ei saaks selle massi poputamisega hakkama.

Asjatundjad on seoses kunagi jutuks olnud migrandikeskuste Aafrikasse rajamise ideega juba hoiatanud – isegi kui hakata migrante lausa laevadega üle vedama, ei kao inimkaubandus kuhugi. Siis tuleks vastuvõtukeskustes inimeste tausta kontrollida, et pühasõdalased või mingid põhjuseta Euroopasse ronivad seikluseotsijad läbi ei pääseks, sellest tekivad järjekorrad, ning tüdinenud inimesed või need, kes arvavad, et ei lähe filtrist läbi, kasutavad ikkagi ohtlikku mereteed.
Seega on ebaseadusliku migratsiooni lõpetamine ainus võimalik viis Vahemere uppumissurmasid ära hoida. Seda soovitab siseminister Mart Helme ja selle nimel tegutseb aktiivselt Itaalia siseminister Matteo Salvini. Soome siseminister Maria Ohisalo rumalad ja ideoloogiast kantud ettepanekud aga tähendavad uusi uppumisi, sest ränne hakkab migrandikorjega kasvama ja inimkaubandus õitsema. Helme ja Salvini on elu, Ohisalo surma kandjad.

Mis aga puutub Eestisse, siis meie kvoot on jätkuvalt null ja ühtegi üle Vahemere tulevat elujõus sõjameest me siia turvalisust tapma ei vaja. Võtku Soome mürkrohelised nad enda kaissu. Ja meie vasakliberaalidel ei maksa enam rääkida, et migrandid Eestisse ei taha – Tallinna tänavad on rahulolust nurruvaid neegreid juba täis.

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/juhtkiri/soome-murkroheline-siseminister-maria-ohisalo-kutsub-ules-vahemere-inimkaubandust-laiendama/
______________
Soome vaskpoolne valitsus tegutseb selle nimel, et hävitada Soome rahvusriik ja muuta see provints multikultuureks põrguks.
M.I. 

Read more...

neljapäev, 18. juuli 2019

16. juuli kõne Euroopa ParlamendisJaak Madison
Published on Jul 17, 2019   Kõne Ursula von der Leyeni debatil.

Read more...

Varro Vooglid: Indrek Tarandist ja 2000 € tagastamisest

Kuna Indrek Tarand ei ole oma algsest selgesõnalisest lubadusest ja meie korduvatest palvetest hoolimata SAPTKle alusetult tema käes olevat 2000 eurot tagastanud ega kavatsegi seda teha, siis viisin just hetk tagasi Põhja Ringkonnaprokuratuuri avalduse, millega palusin algatada Tarandi suhtes kriminaamenetluse karistusseadustiku paragrahvi 201 alusel – tegu on ilmselgelt teadliku ja tahtliku vara omastamisega.

Nõme küll, et pean suvisel puhkuse ajal selle jamaga tegelema, aga mis parata — et Tarand püüab pihta panna paljude annetajate raha, on mul moraalne kohus selle asjaga tegeleda. Tarandist on aga ausalt öeldes raske aru saada, sest ta hävitab sellisel alatul moel käitudes viimasedki riismed oma mainest, tõestades end lihtlabase suli ja petisena. PALUN JAGAGE!

Allikas: Facebook

Read more...

KUUM: Vene sõjalennuk tungis Soome õhuruumi

Vene sõjalennuk tungis täna hommikul Soome lõunaosas Soome lahe kohal Porvoo ligidal Soome õhuruumi.
Asja uurimisega tegeleb piirivalve, edastas Soome kaitseministeerium.
 Soome õhutuumi rikkumine kestis kaks minutit. Selle aja jooksul tungis lennuk ligi ühe kilomeetri sügavusele Soome õhuruumi. Lennuk lendas lääne suunas.

Tänavu varem on toimunud ainult üks Soome õhuruumi rikkumine, kui Portugali valitsuse lennuk rikkus aprillikuus Soome õhuruumi. Möödunud aastal õhuruumi rikkumisi ei olnud, 2017. aastal oli neid neli, vahendab MTV.

_____________
Eestis on neid õhuruumi rikkumisi olnud märksa rohkem.
M.I. 

Read more...

kolmapäev, 17. juuli 2019

Ursula von der Leyen pääses Euroopat hukutama – Eesti euromeelsed laulavad halleluujat

Eurorotatsioon.

Eesti euroametnike naiivsus ja orjameelsus on Euroopa Liidu uute juhtide valimistel taas kinnitust saanud – kellest ka ei räägitaks, ikka laulab keegi kiidulaulu.
Euroopa Parlament valis praeguse Saksamaa kaitseministri Ursula von der Leyeni teisipäeval Euroopa Komisjoni järgmiseks presidendiks. Sellele järgnes kohe ühe Eesti euroametniku rõõmupurtsatus.

Eesti välisministeeriumi asekantsler Matti Maasikas ütles ETV uudistesaatele “Aktuaalne kaamera” antud intervjuus, et Eesti tahab, et Euroopa tippametnikud mõistaksid meie piirkonna muresid ning teisipäeva õhtul Euroopa Komisjoni presidendiks valitud Ursula von der Leyeni seda mõistab.
“Meie vaates Ursula von der Leyen oli Saksamaa kaitseminister siis, kui pandi teoks NATO vägede toomine Balti riikide territooriumile, Saksamaa on Leedus juhtriik ja von der Leyen juhtis seda väga kindla käega. Meie soov, et Euroopa tippametnikud mõistaksid meie piirkonna, eriti julgeolekumuresid, on von der Leyeni puhul küll täidetud,” ütles Maasikas.
Kõigepealt on Maasikas öelnud ühe vägagi mõtlemapaneva tsitaadi: “Saksamaa on Leedus juhtriik ja von der Leyen juhtis seda väga kindla käega” – ilmselt ei saa seda küll üksühele võtta, kuid mingi tõetera on asjal sees. Mäletatavasti rääkis ka Taavi Rõivas peaministriks olles, kui väga Saksamaa kantsler Angela Merkel meid mõistvat ja hoidvat.

Uued Uudised usaldavad pigem järgnevat infot: “Endise Euroopa Parlamendi presidendi Martin Schulzi sõnul on von der Leyen Saksamaa valitsuse kõige nõrgem minister. „Von der Leyen on meie nõrgim minister. Aga Euroopa Komisjoni ametikoha saamiseks sellest ilmselgelt piisab,“ twitterdas ta teisipäeva õhtul. Saksamaa endise kaitseministri Rupert Scholzi sõnul on von der Leyen saanud väga halvasti hakkama ka Bundeswehri juhtimisega ja Saksa armee olevat tema sõnul katastroofilises seisukorras. Die Welt kirjutab samuti irooniliselt, et von der Leyeni nimetamine EK presidendiks on ilmselt suureks kergenduseks Bundeswehrile.”

Seda infot kinnitavad varem ilmunud uudised sellest, kuidas Saksamaa allveelaevad kõik korraga dokis on ja õhujõududes suudavad korraga lendu tõusta ainult neli lennukit.
Ega Saksamaa soss-seppadest naiskaitseministritest ja kantsleritest pääsenud pole. BNS kirjutab: “Saksa uueks kaitseministriks saab kolmapäeval Kristlik-Demokraatliku Liidu (CDU) liider Annegret Kramp-Karrenbauer, teatas valitsuse pressiteenistus. Ta vahetab sel ametikohal välja Euroopa Komisjoni presidendiks valitud Ursula von der Leyeni.
Kaitseministri ametikoht annab Kramp-Karrenbauerile kogemuse julgeoleku ja sõjalistes küsimustes, mis võib osutuda kasulikuks, kui Saksamaa korraldab 2021. aastal üldvalimised, kus kantsler Angela Merkel enam valitsusjuhiks ei kandideeri.” Ehk siis ei pääse Bundeswehr sugugi kergendatult hingama.

“Ursula von der Leyen sai napilt Euroopa Komisjoni presidendiks. Nüüd saab kindel olla, et midagi ei muutu. See tähendab, et liitriigistumine jätkub ja Euroopa Liit on peagi veel suuremas kaoses. Ongi hea,” kirjutab EKRE saadik europarlamendis Jaak Madison sotsiaalmeedias.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/ursula-von-der-leyen-paases-euroopat-hukutama-eesti-euromeelsed-laulavad-halleluujat/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP