RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 20. september 2018

Euroopa Liidus läheb pinevaks: Poola lõi ühisrinde Ungari kaitseks

Poola lõi täna ühisrinde Ungari kaitseks Euroopa Liidu kavandatavate sanktsioonide vastu.
Eile võttis Euroopa Parlament häältega 448–197 vastu otsuse Ungari karistamiseks Euroopa Liidu väärtuse eiramise eest.

Parlament volitas liikmesriikide nõukogu ja Euroopa Komisjoni võtma tarvitusele meetmed Ungari vastu. Poola välisminister Jacek Czaputowicz teatas täna, et Poola kasutab Ungari kaitseks oma vetoõigust.

Liikmesriigid saavad kasutada vetoõigust, et mõne liikmesmaa karistamist ära hoida ja nii on kavas ka teha, vahendab AFP.
„Euroopa Liit üritab meie piirkonna maid survestada ja me peame selliste asjade puhul olema solidaarsed,” ütles Czaputowicz.

Czaputowicz kohtus täna Leedu pealinnas Vilniuses Leedu välisministri Linas Linkevičiusega ja ministrid andsid ühise pressikonverentsi. Linkevičius ütles omalt poolt, et Leedu toetab dialoogi ja on ähvardavate nõudmiste vastu, aga ei soostunud ütlema, kas Leedu astub samuti Ungari kaitseks välja.
Kolmapäevane parlamendi otsus oli ajaloos esimene, mille alusel nõutakse tegutsemist Euroopa lepingu 7. artikli järgi.

Euroopa Komisjon rakendas 7. artiklit juba möödunud aastal Poola vastu, kuna rahvusmeelne Tõe ja õiguse partei on Komisjoni arvates rikkunud kohtu sõltumatuse põhimõtet.

Euroopa Liit on juba aastaid mõlemat riiki süüdistanud Euroopa Liidu põhiväärtuste eiramises. Poola ja Ungari on moodustanud Euroopa Liidu vastu ühisrinde.

Read more...

Multikultuurne ajupesu tungib hooga lasteaedadesse – Pagulasabi koolitab politrukke

Eesti inimesed on alati muigega vaadanud ideoloogilisele ajupesule Hiinas. Miks me siis lubame sellist ohtlikku idiootsust oma lastele peale suruda?

Eesti püütakse üle ujutada Lääne-Euroopas juba tavapäraseks saanud idiootsustega, mille eesmärgiks on juba väikestest lastest globaliste ja oma rahvuse eitajaid kasvatada.

MTÜ Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsuvad lasteaiaõpetajaid ja -juhte neljapäevasele koolitusprogrammile “Avatud algus: valik retsepte mitmekultuurilise lasteaia kujundamiseks”, mille kohta kõlab tutvustus: “Koolitusprogrammi käigus õpitakse uusi meetodeid ja praktilisi nippe, mis abistavad õpetajaid ja juhte muu keele- ja kultuuritaustaga laste toetamisel ning mitmekultuurilise ja salliva rühmaruumi loomisel.”  Koolitusprogrammi läbinud saavad kaasa käsiraamatu “Avatud algus: valik retsepte mitmekultuurilise lasteaia kujundamiseks”.

Niisiis käib Eestis totalitaarne ajupesu, mida kavatsetakse ka lasteaedadesse viia, küsimata seejuures luba lastevanematelt – ilmselt ei jäeta neile valikut. Laste ideoloogiliseks peedistamiseks aga koolitatakse õpetajatest ja kasvatajatest välja ideoloogiatöötajad, kes saavad ülesandeks õpetada välja väikesi Pavlik Morozoveid. Enamik neist läheb töökoha hoidmise nimel väljaõppega kaasa – tahaks väga loota, et reaalses õppes nad jätavad ajupesuprogrammi siiski sisse lülitamata!
Samasse valdkonda kuulub ilmselt ka minister Mailis Repsi plaan panna lapsed kohustuslikus korras võimalikult vara lasteaeda – ikka selleks, et neid “natsionalistlike” vanemate mõjust eemal hoida. Haridussüsteemi on ilmunud juba ka õpikud, mis tutvustavad lastele sooneutraalsust, geisuhteid ja muid hälbeid.

Eestinen.fi vahendab Rootsi väljaannet Världen Idag, kus kirjutatakse: “Rootsi lasteaias töötanud naine räägib, et seal suhtutakse sooneutraalsusse nii fanaatiliselt, et väikesed lapsed ja nende vanemad olid hämmingus. Naine töötas lasteaias kaks aastat ja räägib, et juba 1-aastastele hakati tegema sooideoloogilist ajupesu — lasteaia rühmades räägiti neile, et poisid armastavad poisse ja tüdrukud tüdrukuid. Lasteaias tsenseeriti kõik sugupooli kirjeldavad raamatud ja viited sugupooltele asendati sooneutraalsete terminitega. Populaarsed lasteraamatud nagu Vahtramäe Emil ja Pipi Pikksukk eemaldati üldse.”

Tasub tähele panna, kes selle koolituse taga on. “Koolitusprogrammi korraldavad Eesti Pagulasabi ja Tartu Ülikooli eetikakeskus projekti “Avatud algus: Eesti lasteaedade valmisoleku tõstmine rändetaustaga laste vastuvõtmisel ning kultuuriliselt ja usuliselt mitmekesise ja salliva õpikeskkonna toetamisel” raames. Koolitusprogrammi rahastavad Välisministeerium arengukoostöö ja humanitaarabi vahenditest, Ameerika Ühendriikide saatkond Eestis ja Briti Nõukogu.”

Mikseri välisministeerium on juba ammu tuntud kui globalismi importija ning ka ameeriklased ja britid on oma esinduste kaudu Eestis geiagendat ja multikultilembust arendanud. EKRE võimule pääsedes tuleb neil kõigil oma rahvusriigi- ja perevaenulik tegevus lõpetada.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/multikultuurne-ajupesu-tungib-hooga-lasteaedadesse-pagulasabi-koolitab-politrukke/

Read more...

Martin Helme: Erakondade reitingud

Kuidagi on see uudis jäänud täiesti kajastamata, aga Ühiskonnauuringute Instituut on avaldanud oma septembrikuised erakondade reitingud, milles Konservatiivne Rahvaerakond on läinud mööda Keskist ja tõusnud TEISEKS.

Küsitluse viis läbi Turu-Uuringud, seega sama firma, mis teeb ka ERR-ile näiteks küsitlusi. Tõsi, väike tärn tuleb juurde panna, ÜI küsitlus on ainult online, ERR-ile tehakse kombineeritult, ehk osaliselt näost-näkku, osaliselt online. Metoodika erineb. Siiski: fakt on see, et septembri alguses tehtud küsitlus andis meile 23 protsenti, Keskile 22.
Rühime valimiste poole!
http://www.inst.ee/erakondade-reiting
_____________
Tänased tulemused on palju erinevad ja ilmselt ka küsitlus : Keskerakond 28%, Reformierakond 27. EKRE toetus aga langes, kuna septembris toetas neid 17 protsenti valijatest, mis on kahe protsendipunkti võrra vähem kui augustis.
Sotsid 14, Isamaa 3, Vabaerakond 2%. Turu-uuringute AS-i üle-eestiline tuhande vastajaga küsitlus.
M.I.

Read more...

kolmapäev, 19. september 2018

Le Pen: lagunevast Euroopa Liidust tuleb välja murda

Marine Le Pen kutsus rahvaid üles murdma välja lagunevast Euroopa Liidust ja arvestama üksteise erinevusega. Foto: Scanpix

Marine Le Pen kutsus läinud nädalal Euroopa rahvuslikult meelestatud jõude ühinema Euroopa Parlamendi valimiste võitmise nimel, et “murda välja lagunevast Euroopa Liidust” ning liikuda “riikide koostöö suunas, kes respekteerivad üksteise erinevust ja identiteeti.”

“Prantsusmaal on meie eesmärk alistada [president Emmanuel] Macron,” kaardistas erakonna Rahvuslik Liit (endine Rahvusrinne) liider pühapäeval Lõuna-Prantsusmaal toetajate poole pöördudes ka kodumaise prioriteedi.

Tuleva aasta mais toimuvate europarlamendi valimiste lähenedes on Le Peni erakonna populaarsus taastumas ning ees võib oodata “fotofiniš” Macroni liikumisega En Marche, kirjutab Reuters.

Allikas: http://objektiiv.ee/le-pen-lagunevast-euroopa-liidust-tuleb-valja-murda/

Read more...

Nädalakommentaar: sooideoloogia viimased hullused jõuavad tõenäoliselt ka SinuniSoovahetuse võimaldamine teismelistele ja isegi lastele. Viieaastaste mudilaste ajupesu kooliprogrammides, milles räägitakse, et “sinu sugupool on sinu enda otsustada.” Meessoo tunnustega isikud teismeliste tüdrukute duširuumides. Need on arengud, mis paistavad revolutsiooni ajamasinaga tulevikku vaadates mh Kanadast ja Šotimaalt ning mis saavad tõenäoliselt teoks ka Eestis, kui kodanikud sellele otsustavalt vastu ei hakka. Markus Järvi nädalakommentaar.

Read more...

Kuidas võidelda juriidilise aktivismi vastu?

1. Taastada referendumil surmanuhtlus.
2. Võrdsustada juriidiline aktivism riigireetmisega - seda see ju on.
3. Rakendada surmanuhtlust riigireeturite vastu.

Kohtunike ringkäenduse vastu, mille abil võitlust juriidilise aktivismi vastu blokeerida, aitab vandekohus.
Huvitav, palju limukaid jääb alles, kes rahva peale sülitades üritavad kohtutes seadusloomega tegeleda?

Allikas: R.M. Ungern, Facebook

Read more...

teisipäev, 18. september 2018

"Räägime asjast" 16.09.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-16092018/
 

Read more...

OLULINE: Facebook ähvardab Objektiivi lehe jäädavalt sulgeda!

Head Objektiivi sõbrad!
Pühapäeval teatas Facebook, et blokeeris taas 30 päevaks minu konto, vaid nädal pärast eelmise samasuguse blokeeringu lõppu. Taas süüdistab Facebook mind anonüümsete kaebuste alusel täiesti põhjendamatult vihakõnes.

Seejuures määrati uus karistus mulle osaliselt selle sama postituse eest, mille eest sain ka eelmise karistuse ning mis on Facebooki enda poolt juba ammu kustutatud – olgugi, et ka selles ei sisalnud mitte mingit minu poolset vihakõne, nagu olen varem selgitanud.

Perspektiiv on igal juhul tume – kardetavasti päädib vasakpoolsete aktivistide poolt minu vastu käima tõmmatud agressiivne pealekaebamiskampaania minu Facebooki konto sulgemisega. 

Isiklikus plaanis on mul sellest üpriski ükskõik, aga SAPTK ning Objektiivi töö seisukohast on tegu tõsise probleemiga, sest Facebook on meie töös üks peamisi kommunikatsioonikanaleid avalikus arutelus osalemiseks ja oma maailmavaatelise sõnumi kuuldavaks tegemiseks.

Lähemalt on sellest kirjutatud temaatilises Objektiivi uudises:


Veelgi tõsisem probleem seondub aga tõsiasjaga, et samal päeval ehk pühapäeval ähvardas Facebook mitte ainult ajutiselt, vaid ALALISELT SULGEDA ka Objektiivi lehe, millel on teatavasti rohkem kui 14 000 jälgijat ning mis on Objektiivi peamiseks sõnumikandjaks (hoolimata sellest, et Facebook on juba pikemat aega meie portaali sõnumi levikut tugevalt pärssinud).

Facebookilt laekunud ähvarduse kohta saab lähemalt lugeda siit:


Objektiivi peatoimetaja Veiko Vihuri sõnul näitab toimuv üha selgemalt, kuidas ka sotsiaalmeedias püütakse sarnaselt peavoolumeediale ideoloogilisest peavoolust väljapoole jäävaid hääli summutada ja maha suruda, tembeldades need vihakõneks.

“Formaalselt tsensuuri justkui ei ole ning sõnavabadust ei piirata, ent “vihakõneks” või “diskrimineerimiseks” tembeldatud arvamusavaldused eemaldatakse,” selgitas ta.

Igal juhul on olukord väga tõsine ja ilmselt peame valmistuma Objektiivi sõnumi aina jõulisemaks mahasurumiseks. Selge on see, et vasakpoolsed aktivistid reaalselt sõnavabadusest ei hooli ning pingutavad, et nendega eriarvamusele jäävad väljaanded kaoksid pildilt. Loomulikult ei kavatse me sellega ilma võitluseta leppida, aga võitlus saab olema tõsine ja raske.

Nagu eelnevalt viidatud uudises toonitab Markus Järvi, on sotsiaalmeedia aina ulatuslikuma tsensuuri tingimustes üha olulisem, et Objektiivi lugejad tuleksid otse meie portaali, selle asemel et vaadata uudiseid Facebooki filtri kaudu. Samuti on väga oluline, et Objektiivi lugejad jagaksid ka ise sotsiaalmeedias meie portaali materjale, aitamaks kaasa nende võimalikult laiale levikule.

Igal juhul kinnitan, et püüame Objektiivi hääle mahasurumisele kogu jõuga vastu seista ja tänan Teid abi eest selles võitluses!

Tervitustega

Varro Vooglaid
SAPTK juhatuse esimees

PS! On tänuväärne, kui panustate meie võitlusse sõnavabaduse mahasurumise vastu omapoolse annetusega, mille saab Objektiivi annetuste lehel (http://objektiiv.ee/anneta) vormistada vaid mõne hetkega.

Read more...

EKRE ja Sinine Äratus vabandavad Ungari rahva ees Eesti eurosaadikute reetlikkuse pärast

Ungari vajab toetust ja Eesti rahvuskonservatiivid on madjaritega solidaarsed!

EKRE välispoliitika toimkond ja noorteliikumine Sinine Äratus saatsid esmaspäeval Ungari poliitilistele jõududele ja meediaväljaannetele kirja, kus palutakse vabandust nende Eesti eurosaadikute eest, kes 12. septembril hääletasid Ungari sanktsioneerimist nõudva resolutsiooni poolt.
Kirja allkirjastas välistoimkonna ja Sinise Äratuse poolt kummagi esimees Ruuben Kaalep. Alljärgnevalt edastavad Uued Uudised kirja teksti.

Kiri Ungari rahvale

Meie, eesti rahvuslased, palume ungari rahvalt vabandust oma saadikute eest Euroopa Parlamendis. Liberalismi lummutuses hääletasid meie eurosaadikud vastu nii ungari rahvale kui ka igasugusele rahvuslikule enesemääramisele väljaspool liberaaldemokraatia kitsaid globalistlikke ideoloogilisi raame. Nende hääled ei esinda seda, mida tunneb eesti rahvas!

Meie jaoks on ungarlased vennasrahvas: esiteks meie ühise soomeugri pärandi tõttu, teiseks ühise ajaloolise võitluse tõttu verinevate multikultuursete impeeriumide vastu viimastel sajandeil. Need impeeriumid üritavad alati mitte üksnes kustutada rahvuslikku vaimu, vaid ka hävitada selle alust – rahvast ennast. Täna väljendub see Brüsseli eliidi immigratsiooniagendas, mis seab sihiks vormitu kultuuritu hallikaspruuni globaliseeritud Euroopa. Nii nagu Ungari võitles Nõukogude ühetaolise totalitarismiga, võitleb ta nüüd sama dogmaatilise liberaalse totalitarismiga, mis ei salli midagi, mis talle ei allu.

Selles võitluses seisab Ungari mitte vaid ungarlaste, mitte vaid oma soomeugri hõimuvendade eest, vaid kõigi Euroopa rahvaste eest, kes on allutatud Brüsseli ideoloogilisele diktaadile. Sellele vastu astudes kaitseb Ungari Euroopat, mis olemuselt kujutab midagi palju enamat kui vaid õiguslikku institutsiooni. Ühes rahvusteadvusele ärganud eurooplastega seisavad eestlased koos Ungariga ses eksistentsiaalses võitluses meie järeltulijate vabaduse ja tuleviku eest.

(Toimetuselt – Ungari karistamise poolt hääletasid Indrek Tarand, Urmas Paet, Ivari Padar, Yana Toom ja Tunne Kelam, vastu aga Igor Gräzin).

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/ekre-ja-sinine-aratus-vabandavad-ungari-rahva-ees-eesti-eurosaadikute-reetlikkuse-parast/

Read more...

esmaspäev, 17. september 2018

MATTI ILVES: LONDONI LINNAPEA NÕUAB TEIST BREKSIT´I REFERENDUMIT

Pilt: Frederic Legrand - comeout / shutterstock.com

Londoni linnapea Sadiq Khan (moslem) nõuab teist Brexit hääletust, et oleks võimalus jääda ELi. Öeldakse, selle asemel, et raisata oma aega artiklite kirjutamiseks mis lükkab ümber demoraatlikke rahva otsuseid võiks Khan keskenduda probleemidele Londoni linnas.

Näiteks vägivallakuriteod paisusid just siis, kui Sadiq Khan sai linnapeaks. Ainuüksi sellel aastal on politsei algatanud juba 100 surmaga lõppenud kuritööde uurimist. Samas ei ole Khan´il ühtset strateegit, kuidas võidelda vägivallakuritegudega Londonis, ütles üks juba pensionile saadetud Scotland Yard´i ametnik, kes püüdis talle nõu anda.

Metropolitan Police superintendent Leroy Logan süüdistas linnapead, et ta ei suuda nõuetekohaselt ja usalduslikult suhelda erinevate kogukondadega.
Vägivallakuritegude arv aga jätkab kasvamist ja Sadiq Khanil oleks mõistlik tegeleda probleemidega mida põhjustab olukord tema enda linnas.

Mida rohkem saabub Eestisse erinevatest rahvustest immigrante, seda rohkem impordib valitsus ka meile kuritegevust, see on kindel ja pöördumatu protsess. Mäletatavasti võttis Riigikogu vastu seaduse, mis võimaldab nn pagulastel ise elukohta valida, see soodustab ka meil getode ja "no-go tsoonide" tulemist.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/category/western-europe/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP