RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 26. september 2018

"Räägime asjast" 23.09.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-23092018/
 

Read more...

Viktor Orbán tänas Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda toetuse eest: “Soovin Teile edu Teie äärmiselt vastutusrikkas töös.”

Viktor Orban

Ungari peaminister Viktor Orbán tänas Eesti Konservatiivset Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni Ungari valitsusele saadetud toetuskirja eest.

EKRE rõhutas 18. septembril Ungari valitsusele saadetud toetuskirjas iga riigi õigust ajada suveräänset immigratsioonipoliitikat ja taunis Euroopa Parlamendi otsust karistada Ungarit Brüsselile allumatuse eest sanktsioonidega.

Viktor Orbán kirjutas vastuseks EKRE fraktsioonile, et migratsioon on meie kontinendi tulevikku silmas pidades kõige olulisem teema.
„Migratsioon on ohuks meie ühtsusele, meie kultuurile ja meie kodanike turvalisusele. Ungari rahvas on väljendanud korduvalt oma muret ja andnud Ungari valitsusele tugeva mandaadi Ungari ja Euroopa piiride kaitsmiseks. Olen veendunud, et hiljutiste Ungari riigi ja ungari rahva vastu suunatud rünnakute põhjuseks on meie otsekohene ja järjekindel migratsioonipoliitika,“ kirjutas Orbán.
„Võin Teile kinnitada, et minu valitsus ei allu immigratsiooni toetavate Brüsseli bürokraatide väljapressimisele. Olen kindel, et vaid suveräänsete, tugevate ja uhkete rahvusriikide liit on võimeline leidma adekvaatseid lahendusi meie ees seisvatele ajaloolistele probleemidele. 2019. aasta mais asetleidvad Euroopa Parlamendi valimised on Euroopa jaoks ristteel seismise hetk ning Euroopa kodanike hääled saavad olema kompassiks, mis näitab kätte õige suuna. Hindan sügavalt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetust Ungarile ja jään ootama meie edasist koostööd ungari rahva ja eesti rahva hüvanguks. Soovin Teile kõike head ja palju edu Teie äärmiselt vastutusrikkas töös,“ kirjutas Orbán.

EKRE-le saatis tänukirja ka Ungari välis- ja kaubandusminister Péter Szijjártó.
„Lubage mul avaldada siirast tänu toetuskirja eest, mille saatsite seoses Euroopa Parlamendi otsusega rakendada Ungari vastu sanktsioone. Ungari valitsus suhtub sellesse kui äärmiselt kallutatud dokumenti ja lükkab kategooriliselt tagasi kõik selles leiduvad ebatõesed ja alusetud süüdistused. Oleme veendumusel, et dokument võeti vastu ebaseaduslikult ja seepärast esitame Euroopa Kohtusse sellekohase kaebuse,“ kirjutas Szijjártó.

„Usume kindlalt, et sanktsioonide läbisurumisega tahab Euroopa Parlamendi migratsiooni toetav enamus karistada Ungarit kindlameelsuse ja meie valitsuse tegevuse eest illegaalse migratsiooni peatamisel ja Euroopa piiride kaitsmisel. Me ei nõustu teatud EL-i asutuste püüdlustega liidu jätkuva föderaliseerimise osas, millega piiratakse üha enam liikmesriikide suveräänsust, ja me nõustume Teie erakonna seisukohaga Euroopa kristlike väärtuste ja pärandi hoidmise tähtsuse osas.“
...

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/viktor-orban-tanas-eesti-konservatiivset-rahvaerakonda-toetuse-eest-soovin-teile-edu-teie-aarmiselt-vastutusrikkas-toos/
______________
 EKRE kiri siin: http://rahvuslane.blogspot.com/2018/09/ekre-ja-sinine-aratus-vabandavad-ungari.html
M.I.

Read more...

Soome piirab julgeoleku kaalutlustel järsult venelaste õigusi: kinnisvara osta enam ei saa ja ohvitseriks õppida samuti mitte

Soomes valmistatakse kiirkorras seaduste paketti, mis piirab uuest aastast välismaalaste karjääri kaitsejõududes ning alates 2020. aastast kinnisvara müüki välismaalastele. Seadus on mõeldud Soomes väga aktiivseks muutunud venelaste tegevuse piiramiseks.
Soome kaitseminister Jussi Niinistö ütles seadusemuudatusi kommenteerides, et viimastel päevadel on tõstatatud avalikkuses õigustatult küsimus, kuidas saavad teatud huvigrupid osta ja omada Soomes kinnisvara. Niinistö väitel see asi peagi muutub.

Kaitseministeeriumis valmistatakse ette seaduseelnõud, mis kaitseb kinnisvaratehingute puhul rahvuslikku julgeolekut. Praegu on seaduseelnõu kooskõlastusringil ja selle detaile viimistletakse. Edasi liigub eelnõu kontrolliks justiitsministeeriumisse ja parlamenti jõuab seadus novembri lõpus. Seadus jõustub 2020. aasta alguses.


Seadusemuudatuste kohaselt paraneb Soome rahvuslike huvide kaitse. Kaitseminister Niinistö sõnul on eesmärk luua selline süsteem, mis välistaks juba eos sellised olukorrad, kus kinnisvaraostud võivad mõjutada rahvuslikku julgeolekut.

Lisaks on kaitseministeeriumis valminud eelnõu, mille kohaselt saab kaitsejõudude ametitesse määrata ainult inimesi, kellel on Soome kodakondsus ja mitte ühegi teise riigi kodakondsust. Kaitsekõrgkooli seadust muudetakse nii, et ohvitseriks saavad õppida ainult Soome kodanikud, kel pole ühegi teise riigi kodakondsust. Seadus võimaldab siiski ka erandeid teha. Kaitsejõudusid puudutavad seadused jõustuvad 2019. aasta algusest.

______________
Meil oli sama teema hiljutise reetmisjuhtumiga samuti üleval, kuigi kitsamalt, kusjuures EKRE sai meedias tugevalt sõimata, et sellise teema üldse julges püstitada. Meil pidid ju kõik olema oma inimesed ja eriti truud osariigile.
M.I. 

Read more...

esmaspäev, 24. september 2018

MATTI ILVES: KAS EUROOPALE UUED VALITSEJAD?

Pilt: Cranach / shutterstock.com

 Itaalia siseminister Matteo Salvini: "Peagi valitame koos Orbaniga Euroopat." Selline võmalus oleks tõesti tore! Ja ega siin midagi imestada ei olegi, sest ükskord peavad ka ELi osariigid ärkama ja mitte lasta enda riike ja rahvaid hävitada.

Euroopa Parlament hääletas Ungari karistamise poolt, sest on "selge oht", et Ungari on pööranud selja E. Liidu väärtustele. Mis on siis need väärtused, antud juhul ainult pagulaste mittelubamine riiki.  Parlament nõuab artiklis 7 sätestatud menetluse algatamist riigi vastu, mis võib tipneda Ungari hääletamisõiguse peatamisega.

"Sanktsioonid Ungari valitsusele ja rahvale on poliitiline akt, hullumeelsus selles vasakpoolses Euroopas mida nad ei ole loobunud muuta," ütles Salvani pressikonverentsil Austrias.

Orban on vähendanud ebaseadusliku rännet 99,7 %, ehitades piirle tara! Salvani on keelanud sisserändajate laevadel siseneda Itaalia sadamatesse ja selle tulemusel on immigratsioon vähenenud 87 protsenti!
Samutu on Poola (Bulgaaria jt.) juba teatanud, et blokeerib kõik Ungari vastased sanktsioonid.

Aga meie reeturvalitsus võtab peale kvoodipagulaste, mida saadetakse meile E. Liidust, vabatahtlakult veel vastu 80 nn pagulast.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2018/09/italian-interior-minister-well-soon-rule-europe-together-with-orban/


Read more...

Mart Helme: Arupärimine Riigikogus Vene mõjuagentide kohta


Read more...

KARM: Turu saarestikus oli teadaolevalt salajane Vene sõjaväe baas, mille Soome ametivõimud täna maha jooksid

Soome eri infoallikate väitel oli Turu saarestikus ettevõtte Airiston Helmi Oy kinnistutel Vene salajane sõjaväebaas, mida Soome ametivõimud läksid täna suurte jõududega puistama nii maalt, merelt kui õhust.
Airiston Helmi Oy asutati 2007. aastal, selle omanikud ja juhid on venelased, kes elavad Venemaal ja Lätis. Firma on Turu saarestikus ostnud üles endisi Soome sõjaväe kinnistuid koos sõjaväetehnikaga. Teadaolevalt olid firma käsutuses nii automaatrelvad AK-105, sõjalaevad kui kopterid, vahendab murha.info.

Teadaolevalt võeti täna Turu saarestikus kinni terve rida Vene eriväelasi.

Turu saarestiku kohal on kehtestatud lennukeeld, mis algas laupäeva hommikul kell 5 ja kestab esmaspäeval kella 15-ni.
Soome ametivõimud korraldasid täna Turu saarestikus hulgaliselt läbiotsimisi seoses miljonitesse eurodesse ulatuva rahapesu ja maksupettusega. Operatsioonis osaleb kokku ligi 100 eri asutuste töötajat. Kaasatud on Soome mereväe laevad.
Praegu pole veel teada, kas rahapesu oli seotud Danske Banki juhtumi ja Putini siseringiga.

Read more...

pühapäev, 23. september 2018

Huvitavat pühapäevaks: Eile oli vastupanuvõitluse päev; Eesti viimasest metsavennast

Haruldane foto KGB arhiivist, 28. septembrist 1978. Vasakul on metsavend August Sabbe, tema kõrvale on end sättinud KGB major Ervin Oras, kes mängib kohalikku õngitsejat. Piiramisrõngas on kokku tõmbunud, mõni minut hiljem kinnipidamiskatse käigus Sabbe hukkub.
Täna on vastupanuvõitluse päev. Ervin Oras elab endiselt meie seas. Vabaduses.

Allikas: Sven Salumets, Facebook
____________
August Sabbe (1. september 1909 – 28. september 1978) oli Eesti viimaseks metsavennaks peetav mees, kes langes Paidra ja Leevi küla lähedal arreteerimiskatsel, uputades end Võhandu jõkke.
Fotod: Facebook

Eks August Sabbe otsustas siiski surra vaba mehena, mitte nõukogude režiimi vangina või siis orjana!

M.I.

Read more...

Rünnak islami vastu – vihakuritegu; moslemi tehtud rünnak – miski ei viita terrorismile…

Mitte miski ei viita terrorismile… (Lääne meediakäsitluses).

Tähelepanelikud lugejad on juba ammu märganud, et islamistide rünnakute esmauudises on alati vihje “pole alust kahtlustada terrorirünnakut”.
Küll aga leitakse terrorismi ilminguid kohe, kui keegi ründab moslemeid. Seda näitab värske uudis: “Briti politsei uurib otsasõitu Londoni loodeosa moslemikeskuse juures, milles sai viga kolm inimest, vihakuriteona.” (19. september, BNS).

Uudise sisu on järgmine: “Politsei sai väljakutse kolmapäeva varahommikul moslemite kogukonnakeskuse juurde, kus auto oli sõitnud otsa jalakäijatele. Kannatanute vigastused ei ole eluohtlikud, kuid kaks neist vajas haiglaravi. Politsei sõnul tekkis vastasseis nelja autos istunud inimese ja hulga kogukonnakeskuse külastajate vahel. Kostsid moslemivastased avaldused ja ilmselt tegi keegi keskusest autole viga, sest see lisas gaasi, kihutas inimestele otsa ja lahkus sündmuspaigalt.”

Kui aga tegu on moslemite ilmselgete terroristlike viharünnakutega, nii resoluutsed ei olda, kuigi ründaja isik ja sageli ka hõiked annaks alust seda arvata. Mõned näited.
“Belgia politsei tulistas meest, kes ründas Brüsseli põhjaosas noaga korrakaitsjaid, teatas politsei esmaspäeval.  Prokuratuuri teatel on ründaja «Egiptuse päritolu» belglane, kes sündis 1975. aastal ja näib olevat kodutu.  Ametnikud ütlesid varasemas teates, et neil pole põhjust kahtlustada rünnakus terroristlikku motiivi.” (17. september, Postimees).

“Prantsusmaa lõunaosas Nîmesis sai ööl vastu reedet autorünnakus kergelt viga kaks inimest ning kahtlusalune peeti kinni, ütlesid pealtnägijad ja ametnikud. Mees oli arreteerimise hetkel “vaimses segaduses” ja toimetati haiglasse, lisas kohalik prokurör Eric Maurel. Mõne pealtnägija sõnul hüüdis mees rünnaku ajal araabia keeles “Allahu Akbar!” ehk “Jumal on suurim!”. Juurdlusega seotud allika sõnul ei ole politseil tõendeid, mis viitaksid mehe radikaliseerumisele.” (14. september, ERR).

“Prantsusmaa pealinnas Pariisis sai ööl vastu esmaspäeva vigastada seitse inimest, kui neid ründas noa ja raudtoruga relvastatud mees, teatas politsei. Uudisteagentuuri AFP allika andmetel on ründaja kinni võetud ja arvatakse olevat Afganistani päritolu. “Praeguses seisus ei viita miski, et tegemist oleks terrorirünnakuga. Mees ründas tänaval suvalisi vastutulevaid inimesi,” ütles allikas.” (10. september, ERR).

Ilmselt on “Allahu akbar” kuritegu pehmendav või isegi õigustav väljend. Tegelik elu kinnitab pigem väidet: “Mitte kõik moslemid pole terroristid, kuid peaaegu kõik terroristid on moslemid!”

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/runnak-islami-vastu-vihakuritegu-moslemi-tehtud-runnak-miski-ei-viita-terrorismile/
_____________
 “Allahu Akbar”, mis tõlkes siiski peaks tähendama “Allah on kõikvõimas”.
M.I.

Read more...

ZeroHedge: Prantsusmaal koheldakse konservatiivsust kui vaimuhaigust

Marine Le Peni (vasakul) ja Emmanuel Macroni liikumised on küsitluste valguses teel fotofiniši poole Euroopa Parlamendi valimistel tuleva aasta mais. Foto: Scanpix

Parempoolse Prantsuse partei Rahvuslik Liit (endine Rahvusrinne) liider Marine Le Pen on saanud kohtu poolt korralduse läbida psühhiaatriline ekspertiis veendumaks, kas poliitik on võimeline mõistma küsimusi ja neile vastama.

Mäletatavasti kiusatakse Le Peni kodumaal taga selle eest, et ta juhtis sotsiaalmeedias tähelepanu islamirühmituse ISIS (ISIL, Islamiriik, Daesh vms) metsikustele.
Oma postitused tegi Le Pen reageerides ühe ajakirjaniku väitele, et Rahvusrinne ja ISIS on sarnased. Hiljem on ta selgitanud, et tema töö poliitikuna on mõista hukka vaenlase teod.
Le Pen nimetas kohtu käitumist “hullumeelseks” ning nentinud, et “see režiim hakkab tõepoolest hirmutavaks muutuma.”

Ning “loomulikult ei lähe” ta “psühhiaatrilisse ekspertiisi”, vaid kavatseb “oodata, kuidas ametnikud kavatsevad mind selleks sundida.”
Le Peni niiviisi koheldes annab Prantsuse kohus mõsta, et konservatiivsus on vaimuhaigus, kommenteerib ZeroHedge.

Tagakiusu ägenemise taga võib olla Le Peni ja tema erakonna taas tõusuteele pöördunud populaarsus, mis on hakanud ohustama Euroopa Parlamendi valimiste lähenedes president Emmanuel Macroni liikumist La Marche.

Allikas: http://objektiiv.ee/zerohedge-prantsusmaal-koheldakse-konservatiivsust-kui-vaimuhaigust/

Read more...

laupäev, 22. september 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP