RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 11. detsember 2018

Eesti 200 labane provokatsioon rändeleppe vastasel meeleavaldusel

Pildid: Facebook

Rahvahulka saadetud "välismaalane" lapsekäruga, inimesi sõimama ja tõukema hakanud isik oli tegelikult Eesti 200. seotud ja provokaator.
Eesti 200 ei oska isegi provokatsioone korraldada ja kõige hullem, et sinna oli toodud ka laps provokatsioonis osalema.

Mida selline eestivastane erakond veel Riigikogus teha võib? Loodame siiski, et nad ei saa piisavalt hääli, et valimiskünnist ületada.

M.I.

Read more...

Varro Vooglaid: Minu kõne ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel


Lgp Matti Ilves!

Juhin Teie tähelepanu kõnele, mille pidasin eile Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel.

Paljud inimesed on minuga ühendust võtnud ja tänanud, et selles kõnes said kõlama pandud need muremõtted, mida nemadki endas kannavad. 

Kõne on kättesaadav siit:


Kui nõustute kõne sõnumiga ja peate seda oluliseks, siis palun juhtige sellele ka oma sõprade ja tuttavate tähelepanu.

Sel meeleavaldusel, kuhu oli vihmasest ja külmast ilmast hoolimata kogunenud julgelt üle tuhande inimese ning kus valitses üldiselt sõbralik meeleolu, leidis paraku taas aset üks ebameeldiv intsident, mis on oma näotuses eriti häbiväärne.

Nimelt tuli Eesti 200 nimelise uue parteiga seotud sakslasest politoloogiadoktor Florian Hartleb meeleavaldusel osalejaid provotseerima, sõimates inimesi fašistideks ja hakates nendega tõuklema, kasutades samal ajal oma vankrisse pandud last kilbina. Sellest intsidendist saab ülevaate allpool viidatud uudisest, mis sisaldab ka viiteid juhtunust tehtud videokaadritele:


Igal juhul paistab, et vasakpoolsed jõud on võtnud eesmärgiks segada süstemaatiliselt oma poliitiliste ja ideoloogiliste oponentide avalikke kogunemisi, korraldades sihiteadlikke provokatsioone. Selliste provokatsioonidega silmitsi seistes on hädavajalik säilitada rahu ja kaine meel, nagu seda eilsel meeleavaldusel ka eeskujulikult tehti. Tarandi juhtumi kogemusele tuginedes teame, et provokaatorid loodavadki just teravatele reaktsioonidele, mida saaks hakata oma huvides ära kasutama.

Üks on aga selge: ÜRO rändeleppe sügavalt ebademokraatlik läbisurumine on järjekordselt näidanud, et meie riigis võimu juures olevad ringkonnad ei hooli ei demokraatia ega ausameelsuse ideaalidest. Üha enam inimesi on sellest mitte ainult väsinud, vaid ka solvatud, mistõttu on kõike muud kui üllatav, et ühiskondlikud pinged kasvavad. 

Järgnevatel kuudel on meie kõigi kohustus seista selle eest, et need pinged viiksid riigikogu valimiste tulemuste näol oluliste muudatusteni meie riigi juhtimises. Eriti oluline on, et valimistel saaks rändeleppe läbisurumisele õiglast tagasisidet sotsid, Keskerakond ja Reformierakond, kellest esimene on teatavasti olnud kõige kirglikum rändepakti pooldaja ning kaks ülejäänut andsid parlamendis oma teadliku ja tahtliku panuse, et erinevalt Lätist, Leedust, Poolast, Ungarist, Austriast, USA-st ja paljudest teistest riikidest ühineks Eesti Vabariik rändeleppega.

Objektiivi kaudu püüame teha selleks kõik endast oleneva, seistes kompromissitult riikliku iseseisvuse ideaali kaitsel ja tõrjudes meie ühiskonnale nn multikultuursuse ideoloogia pealesurumise püüdlusi. Just sel põhjusel oleme rändeleppe teemat põhjalikult kajastanud, minnes erinevalt suuremast osast peavoolumeediast aruteludega süvitsi. Siin on valik meie poolesest kajastusest:


Kindlasti jätkame võitlust sel rindel, sest nagu ajaloolane Jaak Valge on rõhutanud, on rändetemaatika meie ühiskonna tuleviku seisukohast üks kõige olulisematest küsimustest.

Parimate soovidega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks
 

Read more...

Vabaerakonna vabasurm? Valimistel tehakse panus eutanaasiale, asendusemadusele ja kanepile

Valimiskünnise alla vajunud vabakonservatiivne Vabaerakond üritab parlamenti jõuda eutanaasia, asendusemaduse ja kanepi legaliseerimist propageerides. Eutanaasia-teemalised valimisreklaamid juba ringlevadki.

Samal ajal kaotab erakond liikmeid.
Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei kunagine (1993) esimees ja Vabaerakonna juhatuse liige Ants 

Erm teatas, et lahkub Vabaerakonnast, sest ei usu enam sellesse erakonda.
"Samuti ei ühti minu maailmavaate ja veendumustega kuidagi eutanaasia, surrogaatemaduse ja kanepi propageerimine, mis meie kampaaniajuhil plaanis tundub olevat (eutanaasia plakat juba ringleb)," kirjutas Erm oma otsust põhjendades.

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/769-vabaerakonna-vabasurm-valimistel-tehakse-panus-eutanaasiale-asendusemadusele-ja-kanepile
_________
Rohelised lähevad samuti vabasurma, sest teevad panuse narkootikumidele (kanep) ja nende esinaise sõnul ka homondusele.
M.I.
 

Read more...

esmaspäev, 10. detsember 2018

MATTI ILVES: TRUMP PEAAEGU HÄVITAS "UUE MAAILMAKORRA"

Angela Merkel ütles, et president Trump peaegu hävitas "New World Order´i" ja paistab selle peale kaunis vihane olevat, ega midagi muud ei olegi oodata suurglobalistilt.

Merkel rääkis veel Davosis, et Saksamaal ja ELs on tekkinud suur polarisatsioon ja võimust võtavad ka "populistid"(rahvuslased), mida me ei ole näinud aastakümneid. Samuti on meil eurotsiooni- ja migratsioonikriis.
Lõpuks teatas Merkel uhkelt, et selline Saksamaa ei tegane maailmaareenilt.

Eks meie globalistid, kõik kartellierakonnad ja valitsus, on nüüd ka suures ärevuses, mis saab? Võin meile öelda, et NWOi projekt variseb varem või hiljem kindlat kokku, sest nende vastas seisavad maailma rahvused ja see on märksa tugevam jõud!

Allikas: https://newspunch.com/angela-merkel-trump-world-order/

Read more...

"Räägime asjast" 09.12.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-09122018/
 

Read more...

Varro Vooglaid: Prasidendi jõulukaart

President Kaljulaiu jõulukaardilt puuduvad vähimadki viited jõuludele. See-eest on kaardil kutsutud üles päästma planeeti (jah, lugesite õigesti). Maitsekas, kas pole?! Ei jaksa enam üllatuda – ja tegelikult siin ju polegi millegi üle üllatuda...

Allikas: https://www.facebook.com/hashtag/kultuuripimedus?source=feed_text&epa=HASHT

Read more...

pühapäev, 9. detsember 2018

Huvitavat pühapäevaks: Tänapäeva orwellikust uuskeelest

Allikas: Facebook

Read more...

Video: Hiina totaalse kontrolli mudelit rakendatakse ka Eestis

Mujal maailmas tõrjutakse Hiina tehnoloogiat, sest Hiina on juba aastaid tegelenud üle kogu maailma küberrünnakute korraldamise ja küberspionaažiga. Eelmine aastal võttis Hiina vastu seaduse, mis kohustab kõigil ettevõtetel tegema koostööd riiklike luureorganitega. See tähendab, et Hiina võib sisuliselt käskida oma ettevõtetel riigi heaks luurata. Eesti valitsust see ei häiri ning hiinlastega tehakse järjest tihedamat koostööd ning X-tee näol on meil juba Hiinaga sarnane süsteem olemas.

Globaalsele eliidile on Hiinas rakendatav totaalne jälgimissüsteem vägagi meelejärgi ning nad püüavad seda rakendada ka mujal maailmas. Tippglobalist George Soros rõhutas juba aastaid tagasi Financial Timesile antud intervjuus, et Hiina tuleb kaasata uue maailmakorra loomisesse.

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/video-hiina-totaalse-kontrolli-mudelit-rakendatakse-ka-eestis/

Read more...

OLULINE: digitaalne dementsus on üha tõsisem probleem!

Lgp Matti Ilves!

Kuulasin täna hommikul Objektiivi allpool viidatud raadiosaadet, kus kolleegid Markus Järvi ja Martin Vaher räägivad arvutite, interneti ja nutiseadmete ülemäärase kasutamisega kaasnevatest ohtudest ning eriti noorte seas üha tõsisemast probleemist, mida nimetatakse nutisõltuvuseks ja digitaalseks dementsuseks.


Samal teemal on Objektiivis hiljuti avaldatud kaks olulist artiklit, millele nimetatud raadiosaate arutelus tuginetakse. Neist esimene on põhjalik intervjuu Saksamaa neuroteadlase Manfred Spitzeriga ja teine kokkuvõte Eesti ajuteadlase Jaan Aru väljendatud seisukohtadest. Need artiklid on kättesaadavad siit:Soovitan tungivalt seda raadiosaadet kuulata ning anda see kuulamiseks ka oma teismelistele lastele ja lastelastele, et teadvustada neile digiajastul kõiki arvuteid ja nutiseadmeid kasutavaid inimesi – eriti aga alles areneva aju ja väljakujunemata psüühikata lapsi ja noorukeid.

Kui kasvõi üks laps jõuab selle saate abil arusaamiseni, et nutiseadmetega seonduvad tõsised ohud, ja suudab neist ohtudest oma elus hoiduda, siis on saade läinud asja ette. Sel samal põhjusel võiksite soovitada raadiosaate kuulamist ka oma laste või lastelaste koolide õpetajatele.

Loodame sellele teemale tulevikus senisest rohkemgi tähelepanu pöörata, sest jutt käib tõesti tõsistest ja kaugelt liiga vähe teadvustatud ohtudest. Selleks, et sõnum leviks, palungi ka Teil seda oma tutvusringkonnas levitada.

Parimate soovidega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks

PS! Ühtlasi on mul hea meel teada anda, et Objektiivi annetuste kogumise kampaania on alanud edukalt, mistõttu on kampaania esimese nelja päevaga neljandik eesmärgiks seatud summast koos. Kui Te ei ole seda juba teinud, siis oleks tänuväärne, kui annaksite kampaania eduka lõpuni viimiseks annetusega oma panuse. Annetuse tegemine Objektiivi annetuste lehel on väga lihtne ja võtab vaid mõne hetke.

Read more...

laupäev, 8. detsember 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP