RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 16. juuli 2018

MATTI ILVES: SAKSAMAAL SÜNNIB RAHVAPARTEI!

Uus INSA (Institut für Neue soziale Antworten) küsitlus mis avaldati Saksamaal tabloidis "Bild", näitab, kuidas parempoolne partei Alternatiiv Saksamaale (AfD) on nüüd suuruselt teine partei osariigis.
Kaks nädalat pärast Saksamaa kolatsioonikriisi piirikontrolli üle tehtud uus küsitlus näitab, et Merkel on kaotanud parlamendis enamuse. Tema "suur koalitsioon" CDU / CSU ja SPD omab nüüd küsitluse andmetel ainult 46%.
Alice Weidel ja Alexander Gaulandon on teatanud, et AfD saab 17,7 %-lise toetuse, mis muudab nad nüüd suuruselt teiseks parteiks Saksamaal, väga hea edaspidise kasvupotensiaaliga.
Selle taga on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SPD)  17%. Kusjuures partei on kaotanud toetusest 2 % paari nädala jooksul. Merkeli  Merkeli CDU / CSU liit on endiselt juhtiv küsitlustes - 29% toetust. Lisan, et veel on juhtiv parteide liit.

Alice Weidel, AfD liider on kindel, et ajapikku nad moodustavad uue Rahvapartei.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2018/07/it-begins-afd-now-second-largest-german-party-while-merkel-loses-majority/

Read more...

Demkraatlik Partei ja radilaalne islam

Allikas: Faceboook

Read more...

Kui Donald Trump kohtub Putiniga, kuid kellega ta siis kohtub?

Lähiajal (16. juulil 2018) kohtub USA praegune president Donald Trump Putiniga, kuid kellega ta siis õieti kohtub, sest vandenõu-uurijate järgi sebib Päris-Putini asemel ringi mitu Vale-Putinit. Uurijad mõõdavad fotodelt Putini näojooni ja võrdlevad kõne häälesagedusi. Ilmavõrgu avarustes liigub rohkesti ainest, mis Putini olemasolu üldse kahtluse alla seab. (Fotod nr 1. Erinevad Putinid-1 ja -2)

Üks video on toodud näiteks siin:
https://youtu.be/8YJHYzctsYk

Vandenõuteooriatele andis hoogu Putini endine abikaasa Ljudmila Putina, kes lahutas Vladimirist 14. aprillil 2014, teistel andmetel teatas vaid Kremli ametnik 1. aprillil 2014, et putinite abielu on lahutatud. Oma avalduses „avalikkusele“ väitis Ljudmila Putina, et tema mees on ammu surnud ja seda kasutatakse ära. Avalikkuse ette Ljudmila Putina avaldus muidugi ei jõudnud, ei Idas ega Läänes.

5. märtsil 2015 kadus Putin salapäraselt ja oli kadunud vähemalt kümme päeva. Esimest korda nähti teda taas avalikkuse ees kohtumisel Kõrgõzstani presidendi Almazbek Atambajeviga 16. märtsil 2015. Kohtumist jälgima lubati vaid truu, putinimeelne meedia. Putin olevat teistsugune välja näinud: kahvatu ja grimeeritud. Kohtumise ajal hakkasid tõmblema tema jalad – närviliselt ja kontrollimatult, mida polnud tema juures senini märgatud. Fotodel kohtumisest Almazbek Atambajeviga on Putin erinevate lipsudega, kuigi ta teadaolevalt kohtumise ajal rõivaid ei vahetanud. Uurijate arvates oli tegu Putini teisikuga. (Foto nr 2.  Kohtumisel Almazbek Atambajeviga on Putin veider ja kimbutuses)

2014. a konverentsiülesvõttel Peterburis kuulab Putin püüdlikult saksakeelset sünkroontõlget, kuigi ta ise on saksa filoloog, elanud tolleaegsel Ida-Saksamaal ja oskab saksa keelt vabalt ega tarvitseks sünkroontõlget kuulata. (Foto nr 3. Putin kuulab saksakeelset sünkroontõlget)
Mitme ilmavõrgu allika järgi värvati Putin Saksa DV-s Lääne luureteenistuste topeltagendiks. Anders Bruun Laursen (new.euro-med.dk) tsiteerib kedagi John Scarletti, kes väidab end olevat Putini looživend ja „endine“ MI6 agent ja väidab edasi, et Putini värbas MI6 aastal 1979: „KGB ja MI6 agente koolitati koos, nii Londonis kui Iisraelis. Mind koolitati „patuoinaks“, programmeeriti vabamüürlusse, võiati „antikristuseks“ ja „messiaks“. 1979 võidsime noore KGB ohvitseri Putini antikristuseks.“

Pikemalt inglise keeles:  One brother of Putin´s  at the Royal Lodge on 9 Febr. 2007 at the 1:57 min. mark claims in the MI6 John Scarlett Blogspot for former spy pupils (MI6 and KGB agents were educated together in London and Israel!!!) He was ‘annointed’ in 1993 and rapidly rose up the ranks of the KGB to become spy chief. Later on to become acting Prime Minister of Russia and finally the President. Mr Putin was programmed as the ‘anti-Christ’to attack Israel in the Ashkenaton cult’s Amendment”.

Noor Putin kannab vabamüürlaste lipsu Skarabeusi-mardikaga. (Foto nr 4. Noor Putin vabamüürlaste kaelasidemega)


Pikemalt saksa keeles: Texe Marrs zitiert in seinem Codex Magica aus seinem “Flaming Ring of Fire“: “Putin trägt eine freimaurerische Krawatte, mit dem Scarabäus. Die Dreiecke, auf Putins Krawatte und am Hemdkragen, haben ihre Spitze, oder Speer, nach unten in Richtung des Reichs gewandt, das die kontrollierende Kraft der Freimaurerei ist” Putin macht das 666 Zeichen – die Nummer des Antichristen (Offb. 13:18)1.

Vabakutselise ajakirjaniku Jim Stone`i järgi on praegus(t)e Putini(te) pea ümaram kui endisel, nina lühem ja paksem, põselohud kadunud, huuled paksemad ja suu suurem, ilmunud on topeltlõug, mida varem ei täheldatatud. (Foto nr  5. Putin on muutunud)

„Ümarama peaga“ Putinist sai koheselt juutide suur sõber.(Foto nr 6. Putin koos Euroopa juudikogukondade juhtidega.)
 Koostajana omalt poolt lisaksin, et kahtlust peaks enim äratama Putini tegevus, sest sellest tõuseb kõige rohkem tulu nii Venemaa kui väidetava Putini enda vastastele. Putin on suutnud teha kahest suurimast slaavi rahvast verivaenlased. Tänu Putini ähvardavale ja tülinorivale tegevusele naabermaade suhtes, on NATO oma positsioone suure eduga edasi tõstnud, saanud luua baasid ja sõjaväed tuua riikidesse, kus see muidu oleks olnud mõeldamatu (k a Eesti). Krimm võib küll paista suure võiduna kodumaisel propaganda- ja suurvene ideoloogiarindel, kuid sisuliselt pole Venemaal sellest kasu.

Märkus: 1) Johannese ilmutuse raamat 13:18.

Matti Ilvese blogile koostas Jaan HattoRead more...

pühapäev, 15. juuli 2018

Huvitavat pühapäevaks: Janika Veski Hannes Võrno saates "33 minutit"
Read more...

Tiit Madisson, Facebooki grupp

Mulle teatati, et äsja on asutatud Tiit Madissoni võitlusi ja tegemisi kajastav Facebooki grupp!

Link: https://www.facebook.com/Tiit-Madisson-356351271499954/?hc_ref=ARSbePOQqAU8Z997ozREyKoQ2gQLzm1uqYry27GV7m4Gci22szAmjZ5tz-itocQGu8E&fref=nf

Asutaja ja moderaator Timo Klaus
Read more...

Rail Baltic - rahvas vajab tõde

Sarlakid? Rõuged? Ei, need punased paised kodumaa ihul on ahnusehaigusest põhjustatud allergiline reaktsioon Rail Balticu rajamisele. Kaevandamine lisab piirkonna keskkonnareostusele topeltkoormuse. Kes võtab vastutuse poole Eesti põhjaveevarude puhtuse ja meie lasteni joodavana kestmise eest?

Allikas:Fecebook

Read more...

laupäev, 14. juuli 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Varro Vooglaid: Mary Wagneril pandi Kanadas taas käed raudu ja ta saadeti vanglasse

Mary Wagneril pandi Kanadas taas käed raudu ja ta saadeti vanglasse trellide taha. Tema kuritegu? Abordikliinikute juures naiste veenmine loobuma oma laste tapmisest. Kokku on 44-aastane Wagner sündimata laste päästmise “kuriteo” eest vangis istunud ligi 5 aastat, öeldes et südametunnistus ei luba tal kõige väetimate tapmist tegevusetult pealt vaadata.

Vaba ja inimõiguste austamisele rajatud ühiskond? Ärge ajage naerma. Olukord pole sisuliselt kuidagi erinev sellest, kui pistetaks pokrisse kontsentratsioonilaagri juures holokausti vastu protesteerivad inimesed.
https://www.lifesitenews.com/news/mary-wagner-jailed-again-tells-judge-to-think-of-little-elephant-in-the-roo

Allikas: Facebook

Read more...

Juri Toomepuu: President Trump ja Eesti julgeolek

Eesti püsimiseks vaba riigina mida valitsevad eestlased on Trumpi toetus ja ta edu USA presidendina olulise ja elulise tähtsusega. Eesti kaitsele muutus NATO liikme staatus kasulikuks kui USA relvajõudude üksused Eestisse naasid. Enne seda oli NATO lepingu 5 lõigu rakendamine Eesti kaitseks vaevalt usutav, aga siiski kasulik, bluff. Kui rünnakus Eestile hukkuks aga USA või teiste lääneliitlaste sõdureid, siis on vasturünnak niivõrd tõenäoline, et Putin ei julge rünnakuga riskeerida. Vene vilets sõjavägi võib küll saavutada edu samataolise Ukraina sõjaväe vastu, aga Putin saab aru, et USA ja NATO vastu ootaks teda ja ta sõjaväge kindel häving.

USA panus Euroopa kaitsele, Pax Americana, hoidis ära Stalini ja ta järglaste Nõukogude impeeriumi naabrite anastamise katsed ja tuumasõja 70 aasta jooksul. Pärast Nõukogude Liidu kokkuvarisemist kadus vajadus tugeva NATO jaoks, aga Putini selgelt väljendatud ja tegudega tõestatud soov taastada Vene kurjuse impeeriumi „hiilgus“ -- kelle muu kui oma naabrite arvel, on taastanud ka vajaduse Euroopat ja maailma Putini vallutuskatsete vastu kaitsta. Putin on suutnud muuta Venemaa jälle autokraatlikuks riigiks ja käivitanud Vene impeeriumi „hiilguse“ taastamise esiteks Gruusiale kuulunud Abhaasia ja Lõuna Osseetia vallutamisega ja seejärel sõja alustamisega Ukraina vastu, Krimmi anastamisega ja Ukraina territooriumi okupeerimisega.

USA Teise Maailmasõja järgse Marssali plaani ja hilisem toetus Euroopale on kahjuks muutnud paljud Euroopa riigid USA maksumaksjate abi sõltlasteks -- teiste kulul on mõnus elada. Kuigi Euroopa riigid on tänapäeval enamasti jõukad, täidab ainult viis kaheksakümne üheksast NATO liitlasest oma lepinguga sätestatud kohustuse kulutada vähemalt 2% oma sisemajanduse koguproduktist riigikaitseks. USA kulutab aastas peaaegu kaks korda rohkem, 628 miljardit dollarit, võrreldes kõikide teiste NATO liitlaste 312 miljardiga. Eesti on oma kohustust ausalt täitnud, aga fakt on see, et Eesti aastane 2,1 protsendi kulutus on väiksem kui USA poole päeva SKP. Ka kogu Euroopa Liidu aastane SKP (17 triljonit) on väiksem kui USA maailma kõige suurem SKP (19 triljonit).

Kuigi USA president Trump kinnitab, et ta hoolitseb eelkõige USA eest, on ta maailma kõige võimsa riigi juhina võtnud endale ka vaevaks luua Euroopale Putini agressiooni vastu tõhus kaitse. Hiljutisel NATO riikide juhtide koosolekul Brüsselis kordas ta oma varasemat nõuet, et kõik liitlased hakkaksid oma lepingus sätestatud kohustust täitma. Seekord, Reutersi uudiste agentuuri andmetel, ähvardas ta kinnisel koosolekul, et kui kaitsekulutusi ei hakata järgmiseks aastaks tõstma, „läheb Ameerika oma teed“. Sellele järgeval erakorralisel koosolekul 12 juulil, lubasidki teised NATO liitlased hakata oma kohustusi täitma ja jõuda 2 protsendini SKPst aastaks 2024. Sellele järgneval pressi konverentsil teatas Trump, et 33 miljardit dollarit kulutatakse täiendavalt lähemate aastate jooksul ja kinnitas, et NATO on nüüd „väga ühtne, väga tugev, ilma probleemideta.“

NATO tippkonverents mõistis hukka ka Putini Krimmi vallutamise, kohtus Ukraina ja Gruusia presidentidega ja otsustas pakkuda liikme staatust Makedooniale, kui too lahendab oma piiritüli Kreekaga.
Kõik see peaks tegema selgeks Putinile, et ta plaanid taastada Stalin-aegne Vene impeeriumi „hiilgus“ sõjalise rünnakuga NATO riikide vastu ei õnnestu ja kärpima ta suurushullustust. See muidugi ei tähenda, et ta ei üritaks teha kõik mida ta suudab, et võidelda NATO vastu muude vahenditega ja teha ka teistele Venemaa naabritele „Ukrainat.“
Vene ametlik, 25 detsembril 2014 presidendi poolt kinnitatud, militaar doktriin (PR.-2976) väidab, et nende peamine risk on NATO, eriti NATO struktuuride toomine Vene piiril asuvatesse NATO liikmesriikidesse. Seetõttu teebki Putin mida suudab NATO kahjustamiseks, mis omakorda vajab USA ja Trumpi kahjustamist. Seda ta on teinud kõige edukamalt „Vene kaasmaalaste“ fiktsiooni abil, mis nõuab, et naaberriikides elavad venelased oleksid lojaalsed Venemaale, mitte oma kodumaale. See aitas tal anastada Krimmi ja okupeerida Ukrainat ning moodustab ka ohu Eestile. See oht asub Eesti piirides. Eestis on “vene kaasmaalased” suutnud valida eestivaenulikke Putini toetajaid riigikogusse ja saatnud neid isegi Euroopa parlamenti. Nad toetavad Putini eesmärki taastada Stalin-aegne Vene impeeriumi “hiilgus”– kelle muu kui Venemaa naabrite arvel.
On arusaadav, et Eestis elavad „vene kaasmaalased“ kes toetavad Putini püüdlusi taas anastada Eesti siunavad NATOt, USAd ja Trumpi. Kahju on aga näha, et ka mõned eestlased, kes usuvad, et eestlastel on õigus jääda peremeesteks oma põlisel kodumaal, nagu näiteks Teabeleht.com veebilehe toimetaja Andres Inn, hurjutab Trumpi Teabelehe veergudel. Tema teeb seda arvatavasti mõtlematusest.

Palju kahtlustäratavam on see kui Eesti Vabariigi riigikogu või valitsuse liikmed peavad vajalikuks Trumpi rumalaks, sõgedaks ja harimatuks sõimata nagu tegi praegune kaitseminister Jüri Luik. Kahtluseid tema motiividest lisab see, et Luik aitas Moskvas Lennart Merel sõlmida nn juulilepped mis põlistasid Eestisse 20 000 punaarmeelast ja 2 000 julgeoleku agenti, koos perekondadega 100 000 eriti Eesti-vaenulikku venelast. Ta suursaavutus välisministrina oli tõmmata varasem, tavapärane 12 miiline merepiir Keri saare juures 4 meremiili peale. Teatavasti asusid tollal Keri saare lähedasel paesel merepõhjal meie vaenlase allveelaevade sidevahendid. Mu sellekohasele arupärimisele Riigikogus vastas ta, et seda kergem olevat riiki kaitsta mida lähemale vaenlane lasta!
Kui Luik süüdistas Trumpi ka Kremli huvide kaitsmises võib arvata, et ta tegi seda eesmärgil hajutada kahtlusi ta enda suhtes.

Loodetavasti pole Eestis asuvate Trumpi ja NATO vastaste kriitika kõigutanud Trumpi otsusekindlust toetada oma NATO liitlase Eesti kaitset meie välisvaenlase vastu. Sisevaenlaste vastu aga NATO kaitsekilp ei kaitse. Nende vastu peavad eestlased ise võitlema.
Sada aastat tagasi kutsus Eesti Iseseisvuse Manifest üles kõiki kodumaa poegi ja tütreid ühinema kodumaa ehitamise pühas töös ja kinnitas, et meie esivanemate higi ja veri nõuavad seda ja meie järeltulevad põlved kohustavad meid selleks.
Kõiki kelle südametes põleb eestluse tuli, kohustavad lisaks meie esivanemate higile ja verele meie Vabadussõja kangelased, meie Sinimägede sangarid, need Eesti vabaduse eest võitlejad kes Stalini röövlivägede vastu võideldes jäid truuks oma relvavendadele ja isamaale Ilmeni ja Volhovi külmast tardunud kamaral, need vabadusvõitlejad kes jätkasid võitlust kui nad nägid oma kaaslasi langemas Neveli soode tumedates mülgastes.

Eestlased kes usuvad, et eestlastel on õigus jääda peremeesteks oma põlisel kodumaal, kes tahavad, et püsiks Eesti Vabariik mis tagab Eesti rahvuse ja kultuuri säilimise läbi aegade, peavad aru saama, et kõige parem kaitse on valmidus kangelaslikuks võitluseks välisvaenlase vastu sõjatandril ja sisevaenlaste vastu rahvuspoliitilisel tandril.
Trumpi eesmärk on hoolitseda eelkõige Ameerika eest. Eestlaste eesmärk peab olema Eesti mida valitsevad eestlased. Selle eesmärgi saavutamiseks saab meid aidata kõige enam võimas Ameerika ja selle president Donald Trump.

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 13. juuli 2018

Henn Põlluaas: eestlaste asendamine võõrtööjõuga on võrdne genotsiidiga

Immigratsioonivastane meeleavaldus Riigikogu ees.

Eesti valitsuse kava lahendada meie majandusprobleeme võõrtööjõuga toob kõigepealt kaasa madalamad palgad, kuid viib lõpuks põlisrahva väljasuremiseni, kirjutab EKRE aseesimees Henn Põlluaas.

Üle kahe aastakümne on Eestis sihikindlalt suletud maakoole, lasteaedu, apteeke, haiglaid, postkontoreid, pankasid, kauplusi, bussi- ja rongiliine, politsei- ja päästeameti komandosid ja nii edasi. Kõige selle tagajärjeks on olnud drastiline töökohtade vähenemine, maapiirkondade tühjenemine ja massiline väljaränne välismaale. Eestist on tööpuuduse ja madalate palkade tõttu lahkunud üle saja tuhande inimese ehk 10% meie töövõimelisest elanikkonnast. Mitte ükski valitsus ei ole üritanud protsessi peatada, ümber pöörata ega tagada elu võimalikkust kõikjal  Eestis.

Mida ulatuslikum on väljaränne, seda raskem on järele jõuda jõukamatele riikidele ja seda enam lahkutakse. IMF-i hinnangul on see üks põhjustest, miks Ida-Euroopa tootlikkuse kasv on olnud prognoositust aeglasem. Lätis ja Leedus oleks ilma väljarändeta võinud olla aastatel 1995-2012 majanduskasv aastas ligi 1% võrra kõrgem, st et kokkuvõttes jäi nende majanduskasv 15,3% võrra väiksemaks. Arvestades Eesti kiiremat arengut, võinuks majanduskasv meil suuremgi olla.
Meie inimeste tagasikutsumise, tagasitulekule kaasa aitamise või toetamisega aga ei tegeleta. Oma haritud ja töökate inimestega oleme me doonorriigiks jõukamatele Euroopa riikidele ja nende majanduskasvu loojateks. Valitsustel on puudunud igasugune regionaal- ja tagasirändepoliitika

Sisseränne läheneb okupatsiooniaegsele tasemele

Küll aga tegeletakse üliaktiivselt siit lahkunud eestlaste asendamisega võõrtööjõuga. Eriti viimase aasta jooksul on võimendunud propaganda võõrtööjõu vajalikkusest, sest Eestis on töökätest puudus, elanikkond vananeb ja sündimus on alla taastetaseme. Valitsus on saatnud Riigikogusse järjest seaduseelnõusid, millega avatakse üha uusi uksi nii välistööjõule kui ka immigratsioonile. Eriliselt paistavad võõrtöötajate soosimisega silma SDE ja nende siseminister Anvelt ning ettevõtlusminister Palo. Kuid ega ülejäänud kartellierakonnad neist ei erine. Siseministeerium leiab, et Eestis demograafilist kriisi polegi ning ajutine sisseränne ei mõjuta Eesti rahvastikku mingilgi kombel. Mis on siis tõde?

Aasta-aastalt on sisseränne kasvanud, saades eriti suure hoo sisse pärast viisavabaduse sõlmimist Ukrainaga. 2016. aastal registreeriti Eestis 7276 uut välispäritolu isikut, kellest suurem osa saabus kolmandatest riikidest, peamiselt Venemaalt ja Ukrainast. 2017. aastal tuli juba ligi 9000 välismaalast. Lõplikku arvu me ei tea, sest Eesti lõuna- ja merepiiril puudub kontroll ning statistika ei kajasta välismaalasi, kellel on kunagi varem olnud Eestis elukoht. Politsei hinnangul on Eestis 5000-10 000 või enamgi illegaalset töötajat ja nn renditööjõu üle, kelle arv üha kasvab, puudub igasugune kontroll ning arvestus.

ÜRO rahvastikuosakonna 2001. aasta analüüsi kohaselt peaks töötajate arvu samal tasemel hoidmiseks tooma aastani 2050 Euroopasse sisse vähemalt 161 miljonit immigranti ja Euroopa Komisjoni Pagulasfondi arvates mahub Eestisse lausa 7,6 miljonit pagulast. Eesti Inimarengu aruanne räägib küll väiksematest numbritest, kuid ka need on absurdsed, arvestades, et eestlasi on vaid üheksasada tuhat. Selle prognoosi põhjal tuleks tööealiste arvu praegusel tasemel hoidmiseks võtta Eestil 25 aasta jooksul vastu umbes 170 000 sisserändajat, tulevikus aga hoopis rohkem. Juba praeguste sisserändetendentside jätkudes moodustub 10-15 aastaga uus-sisserändajatest Tartu suuruse linna jagu peamiselt vene keelt kõnelev kogukond. See on juba võrreldav okupatsiooniaegse sisserändega, mida viidi läbi samuti töökäte puuduse sildi all, kuid mille eesmärk oli eesti rahva venestamine ja likvideerimine, ehk genotsiid.

Valitsus avab immigrantidele uusi uksi

Sisserände kvoodile, mis on välismaalaste seaduse kohaselt 0,1% rahvastikust ehk ligi 1300 inimest aastas, on kehtestatud 18 erandit, mis lubavad siia tuua piiramatult näiteks IT valdkonna töötajaid, hooajatöölisi (kelle siinviibimise aega pikendati aastani, justkui korjataks maasikaid ja tehtaks heina ka talvel), lapsehoidjaid-koduabilisi (kes millegipärast makse maksma ei pea), ettevõtete teistes riikides olevaid töötajaid, õppureid, kellele on loodud kõik võimalused alalise elamisloa saamiseks jne. Eestisse vastu võetavad pagulased ei kuulu üldse kvoodi alla, samuti nende hiljem saabuvad perekonnaliikmed. Kvoodi alla ei kuulu ka Euroopa Liidu liikmesriikide, USA ja Jaapani kodanikud, investorid jne. Siia elama ja tööle võib tulla ka turistiviisaga. Isegi kutseõppesse tuleval või hooajalist tööd tegeval inimesel on võimalik kogu perekond Eestisse kaasa tuua ja ka nemad võivad tööle minna ning taotleda alalist elukohta.

Riigikogus on vastuvõtmisel järjekordse erandi tegemine nn spetsialistidele. Eriti naeruväärseks teeb selle tõik, et eesti keele oskust nõutakse neilt alles siis, kui nad viie aasta pärast oma elamisluba pikendavad. Siis peavad nad oskama eesti keelt tasemel A2, mis tähendab oskust väljendada elementaarseid vajadusi. Seega piisab fraasidest nagu „mul on kõht tühi“ või „ma tahan pissile“. Mis spetsialistid need sellised on? Sotsist majandusministri haldusalasse kuuluv EAS peab aga sedagi nõuet liialt karmiks. Meile räägitakse spetsialistidest, kuid näiteks 2015. aastal oli võõrtöötajatest kõigest kolmandik kõrgharidusega. Eestisse saabuvad peamiselt inimesed, kes asuvad madala palga eest tööle põhiliselt ehitusse, töötlevasse tööstusesse ja teenindusse, vahetades nii välja meie enda inimesed, kes on madala palga tõttu lahkunud välismaale.

Seoses tehnoloogia arenguga ennustatakse, et 25 aasta jooksul väheneb töökäte vajadus ligi poole võrra. Välistööjõu kasutamine aga takistab majandusel tehnoloogia arenguga kaasa minemist. Miks peaks ettevõtjad panustama innovatsiooni, uue tehnoloogia ja masinapargi arendamisse või palkade tõstmisesse, kui odavat tööjõudu võib piiramatult sisse tuua? Eesti keskmine töötasu jääb euroala keskmisele ligikaudu kaks korda alla ning on väiksem ka mitme Ida-Euroopa riigi keskmisest. Vähekvalifitseeritud odava tööjõu kasutamine Eestis pidurdab palgakasvu ja innovatsiooni majanduses. See paneb Eesti madala palga lõksu ja suurendab eestlaste väljarännet veelgi. Mis omakorda tähendab, et me jäämegi venestuvaks ja odavat allhanketööd tegevaks vähearenenud piirkonnaks.

Tegelikult Eestis tööjõupuudust ei ole. Vabu töökohti oli 2017. aastal ligi 13 000. Töötuna on registreeritud 31 000 inimest. Täiesti kasutamata ressurss on töötud ja mitteõppivad noored, keda on täna ligi 30 000. Pensionäride tööhõivet on võimalik oluliselt tõsta, neist töötab praegu umbes 48 000. Suur hulk õpilasi ja üliõpilasi sooviks paindlikuma töö- ja maksupoliitika korral õppimise kõrvalt töötada. Eestlasi, kes on enamasti parimas tööeas ja kes võiksid Eestisse naasta, on üle saja tuhande. Kokku annab see tööjõureserviks vähemalt 100-200 tuhat inimest. Seda on üle kümne korra rohkem, kui Eestis täitmata töökohti praegu on ja lähemate aastate jooksul juurde tekiks. Eriti veel, kui võtta arvesse tootmise ja ettevõtluse tehnoloogilist arengut, mille käigus väheneb töökäte vajadus drastiliselt. Töökäte puudus on tingitud eeskätt madalast ja väljarännet soodustavast palgast.

Võõrtöölised toovad hulga probleeme

Siseministeeriumi väide, nagu ei mõjutaks ajutine tööjõud Eesti püsielanikkonda, ei pea paika. Neil kõigil on õigus taotleda püsivat elamisluba. Ka sisserändajad vananevad ning varsti tuleb pensionit ja sotsiaaltoetusi saama hakkavate võõrtööliste asemele sisse tuua üha uusi inimesi. Jutt, et võõrtöölised tulevad siia meie vananevale rahvastikule pensioni teenima, ei vasta tõele. Nad tulevad endale palka ja pensionit teenima, kusjuures majanduslanguse korral tekkiv tööpuudus tabab esimesena just välispäritolu rahvastikku, kes jäävad meie rahva ülalpidamisele. Ärgem unustagem, et meil on niigi juba kolmandik elanikkonnast võõrpäritolu, kellest suur osa juba on pensionil.

Võõrtööjõu massilise sissevooluga kasvavad lõimumisprobleemid ja kuritegevus. Juba täna on eesti keele kasutusala märgatavalt ahenenud ja me ei saa enam kõikjal riigikeeles asju aetud. 2011. aasta rahvaloenduse järgi oli eesti keele oskuse määr muukeelse elanikkonna hulgas vaid 44%. Pole teada mitte ühtegi teist riiki, kus riigikeele oskuse näitaja oleks nii madal kui Eestis. Lõimumisprobleemidele osutab ka asjaolu, et muulastest vangide osakaal Eesti kinnipidamisasutustes on 59%. Seega on nende seas karistust kandvaid kurjategijaid 1,9 korda rohkem kui eestlaste seas. Kahtlemata tõusevad ka julgeolekuriskid, sest 77% siinsetest mitte-eestlastest jälgib vaid Venemaa propagandat edastavaid telekanaleid, kõigest 2% ETV+ ja 4% eestikeelseid telekanaleid ning enamik neist toetab Venemaa agressiooni Gruusia ja Ukraina vastu. Venemaa presidendi valimistel toetas 93% Eestis hääletanud Venemaa kodanikest Putinit.

Nende hoiatustega on välja tulnud ka majandusteadlased ja demograafid, kuid valitsus ei võta neid kuulda. Ainsad, keda kuulatakse on peamiselt väliskapitalil põhinevate ettevõtete esindajad, kellel on täiesti ükskõik, kes neil kassas või tööpingi taga on, peaasi et kasum suureneb.
Kokkuvõttes on selge, et sisserännet reguleerivast kvoodisüsteemist ei tohi loobuda ja erandid tuleb üle vaadata. Probleemi lahendab sündimuse ja tagasirände soodustamine ning tehnoloogilisest arengust tingitud töökäte vajaduse vähenemine. Kui tahame jõuda järele arenenud riikidele, tuleb harjuda mõttega, et meil ei olegi tulevikus niipalju töökäsi vaja. Lahenduse pakub ka eluea tõusust tingitud tööea pikenemine. Tööjõu kahanemine ei tähenda majanduse või heaolu kasvu vähenemist, küll tähendab see suurema rõhuasetuse panemist tootlikkusele ja tööjõu kvaliteedile.

Valitsus ehitab mahajäänud ja vaest riiki

Minister Urve Palo kureeritava programmi „Work in Estonia” eelarvesse on eraldatud järgmiseks kolmeks aastaks 10 miljonit eurot, mille eest värvatakse võõrtööjõudu, luuakse Eestit tutvustavaid materjale, parandatakse võõrtöötajate jaoks avalike teenuste kättesaadavust, aidatakse välisspetsialistide peredel sisse elada. Palo soovib, et riik hakkaks maksma iga võõrtöölise pealt ettevõtjatele toetust 2000 eurot. Ma küsin, miks on meie enda inimesed tööjõuressursina üle parda heidetud ning nendega aktiivse tegelemise, tagasirände soodustamise, inimeste koolitamise ja tööle aitamise asemel tuuakse sisse võõrtööjõudu? Kas me tõesti ei taha, et Eesti majandus ja elatustase areneks, ei taha säilitada oma rahvust ja kultuuri, ei soovi, et ka meie lapselapsed saaksid hakkama eesti keelega ja et neil oleks kodumaal tasuvat tööd?

Sisseränne paneb Eesti madala palga lõksu, ei soodusta innovatsiooni, tehnoloogilist arengut ega meie oma inimeste tagasipöördumist. See muudab Eesti igaveseks mahajäänud ja vaeseks võõrrahvaga täidetud riigiks.

Meenutagem, et nõukogude okupatsiooniaja lõpuks oli Eestisse toodud pool miljonit umbkeelset migranti ning fosforiidikaevandamise sildi all taheti tuua veel üle saja tuhande võõrtöölise, mis oleks fataalselt muutnud Eesti rahvastiku koosseisu. Kui eestlased on omaenda kodumaal muudetud vähemuseks või siit sootuks kadunud, ei saa enam rääkida rahvusriiklusest. Ka Eesti riigi olemasolu ei oma sel juhul enam mingit tähendust. Sotsidele ei tähenda see juba praegu midagi, sest nende esimehe sõnul on rahvusriiklus ebainimlik ja ohtlik düstoopia, mis tuleb likvideerida. Kuid meie oleme rahvuskonservatiividena risti vastupidisel seisukohal. Ainult rahvusriiklus tagab meie rahvuse säilimise ja tuleviku meie lastele!

Peatagem genotsiid!

ÜRO 1948. aastal vastu võetud „Genotsiidi vältimise ja karistamise konventsioon“, millega on ühinenud ka Eesti, sätestab, et genotsiid on „üksusele tahtlikult selliste elutingimuste pealesuru¬mine, mis põhjustab üksuse täielikku või osalist hävimist“. Üksuseks on rahvus või rahvakild. 1998. aastal vastu võetud Rahvusvahelise Kriminaalkohtu Rooma Statuut klassifitseerib rahva elukvaliteedi tahtliku halvendamise genotsiidiks. Elukvaliteedi alla ei kuulu mitte ainult aineliste vajaduste rahuldamine, vaid see on laiem mõiste, mis hõlmab väärtus- ja kultuurihinnanguid, sotsiaalseid, psühholoogilisi ja hariduslikke aspekte, turvatunnet, kindlust kestlikkuse suhtes jne. Eesti rahvas ja kultuur ei saa säilida, kui meil pole enam omaenda identiteedile tuginevat ja seda toetavat elukeskkonda ja -kvaliteeti.

Kuidas hinnata nendes dokumentides sätestatu taustal tegevust, mis vähendab järjekindlalt eestlaste enesemääramisõigust ja muudab meid vähemuseks omaenese kodumaal? Seda, mis toimub, viidi läbi ka vene okupatsiooni ajal, nüüd tehakse seda aga hiilivalt, ilusate loosungite all, ilma verevalamiseta, meie endi kätega. Kuid asja sisu on sama – eesti rahva vastu on käimas kuritegelik genotsiid.
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond peab vajalikuks luua tingimused, et Eestisse naaseksid siit lahkunud inimesed, kelle kasvatamisse ja koolitamisse oleme panustanud. Riik ei tohi unustada Eesti põhiseaduslikku imperatiivi tagada eesti keele-, kultuuri ja rahvuse säilimine. Genotsiid Eesti rahva vastu tuleb peatada!

Henn Põlluaas,
EKRE aseesimees


Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/henn-polluaas-eestlaste-asendamine-voortoojouga-on-vordne-genotsiidiga/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP