RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 19. juuli 2018

MATTI ILVES: BRITID - OHTLIKUD LIITLASED?

Suurbritannia saatis Eestisse 800 sõdurit, tankid ja droonid. ERR.ee: "Briti pataljoni tulek Eestisse on osa NATO kavast paigutada alliansi kirdeserva heidutuseks jõudusid vastukaaluks üha agressiivsemaks muutuvale Venemaale."

"Suurbritannia otsus saata Eestisse raskerelvadega varustatud täislahingvalmiduses pataljon näitab parimal viisil, kuidas töötab kindel liitlassuhe NATO raames. See otsus tugevdab märkimisväärselt Eesti julgeolekut ning tõstab tervikuna NATO heidutust väliste ohtude suhtes," ütles Mihkelson BNSile."

Eesti kaitsevägi teeb Suurbritanniaga küllalt edukat koostööd, nüüd aga on selgunud, et see võib olla lausa ohtlik. Nimelt näib ka Briti sõdureid on mõjutanud EL-s valitsev moraalilangus ja võltsväärtused.

"Independent" kirjutas möödunud aasta lõpul, et 9 tuumaallveelaeval, mis on relvastatud ülisuure purustusjõuga tuumarakettidega "Trident", meremeest olid narkootilises joobes. Kasutanud olid need 9 allveelaeva meeskonnast kokaiini ja veel tegelesid sobimatute seksuaalsuhetega allveelaeva pardal.
Nii ei ole üldse imestada, et raketid "Trident" lendavad kurat teab kuhu ja nii võib vallanduda tuumasõda. Suurbritannia tuumaarsenal koosneb põhiliselt 4. allveelaevalale paigutatud rakettidest.

Read more...

Imimühikonna progressivsem osa on Tumpi vastu!

Allikas: Facebook
___________
Huvitav-huvitav, sellised kõigiti sobivad pildid kustutati FB-i grupist "Vaba Sõna" ära.
M.I.

Read more...

Portaal Breitbart: Helsingi kohtumist tuleb pidada Trumpi suureks võiduks

President Trump Valges majas 17.07 tippkohtumisest ülevaadet andmas

Suur osa peavoolumeediast on tituleerinud Trumpi ja Putini tippkohtumise Helsingis suureks läbikukkumiseks. See paistab olevatki viimase eesmärk, kuid rahvuslikkonservatiivne meedia nii ei arva.

Näiteks analüüsib portaali Breitbart vanemtoimetaja Joel B. Pollak kohtumist veidi kainema pilguga. Pollaki arvates võib pidada esmaspäevast kohtumist isegi diplomaatiliseks võiduks. Vasakkleer, kes on end elu aeg rahu eest seisjaks pidanud, on ühtäkki muutunud sõjahüsteerikuteks? (toim. märkus)

Peavoolumeedia ei suuda vaadata kaugemale 2016. aasta USA presidendivalimistega seotud teemadest ja Venemaa väidetavast sekkumisest neil valimistel. Kuid lähtudes mõlema presidendi vastustest pressikonverentsil puudutati tippkohtumisel väga mitmeid olulisi välispoliitilisi teemasid. Näiteks nagu Süüria, kus USA tahab, et Venemaa hoiaks ohjes Iraani, Põhja-Korea, kus USA ootab, et Venemaa aitaks survestada Kimi režiimi loobuma tuumarelvadest, Iraan, kus USA üritab korraldada ümber rahvusvahelist survestamispoliitkat ja Ukraina, kus USA tahab Venemaa tagasitõmbumist.

Nagu lubatud, tuli jutuks ka Venemaa väidetav sekkumine USA presidendivalimistesse. Sellega seoses kinnitas Putin, ja mitte Trump, et Venemaa ei sekkunud 2016. aastal toimunud valimistesse ega plaani ka edaspidi sekkuda USA siseasjadesse. Putin kinnitas vabatahtlikult ka tõsiasja, et Trump nimetas Krimmi annekteerimist ebaseaduslikuks.
Trump oli taaskord väga kriitiline Euroopa suhtes. Vahetult pärast NATO tippkohtumist, kus USA president oli süüdistanud Saksamaad Venemaaga sõbrustamises ja sealt gaasi ostmises, teatas ta Helsingis, et USA kavatseb hakata pakkuma Venemaale konkurentsi ja müüma Euroopale gaasi. Tegemist on kindlasti väga suure väljakutsega, kuid tundub, et USA on valmis astuma selle sammu, et muuta Euroopa majandus Vene gaasist sõltumatuks.

Trumpi kriitikud tsiteerivad oma rünnakutes peamiselt üht Trumpi ütlust: „Ma usaldan oma luurekogukonda, kuid ma kinnitan, et president Putini eitus täna oli väga kindel ja veenev.“ Kuid Trump ei rünnanud tegelikult USA luureteenistust ega eelistanud üht poolt teisele; mida ta oleks ilmselt teinud, kui kohtumise eesmärgiks oleks olnud suhete tuntav parandamine. Tema sõnu tõlgendati lisaks valesti ja Trump ise juhtis sellele samuti hiljem tähelepanu (toim.märkus).
Trumpi vastased süüdistavad presidenti ka selles, et tema nelja silma kohtumine Putiniga tõstab Putini kuidagi eelisseisu. Kuid tegelikult ei vaja Putin mingit USA abi, et ennast tähtsamaks muuta. Vene president on juba viimased 10 aastat (alates Gruusia sõjast – toim.märkus) paksult õhku täis, olgu USA presidendiks, kes tahes. Putiniga kohtumine oli aga üks  Trumpi valimislubadustest, mille ta nüüd täitis.

Konservatiivsed kriitikud on algusest peale olnud arvamusel, et Trumpi katsed suhete normaliseerimiseks Venemaaga ebaõnnestuvad, kuna kahe suurriigi huvid on väga mitmes küsimuses liiga erinevad. Kuid Trumpil, erinevalt näiteks president Obamast, on õnnestunud näidata Putinile, et USA on valmis kasutama oma huvide kaitseks sõjalist jõudu ja Putin on mõistnud, et parem on olla valmis koosööks vähemalt mingilgi tasemel.

Kohtumise puhul oli huvitav jälgida ka seda, mis jäeti ütlemata. Putin näiteks kaebas selle üle, et USA soovib lahkuda Iraani tuumaleppest, kuid ei maininud sõnagagi midagi selle kohta, et USA tappis Süürias sadu Vene võitlejaid (omamata ise mingeid inimkaotusi). Putin ei maininud ka USA õhurünnakuid Bashar al-Assadi vastu Süürias. Ta ei söandanud seda teha, kuna mõistab, et Trump käitub Venemaaga tunduvalt karmimalt kui varasemad USA presidendid ja tema teod kõnelevad iseenda eest.
Helsingi kohtumise tulemusi näeme tulevikus, kuid juba praegu on selge, et Trump kaitses Ameerika huvisid ilma, et oleks pidanud midagi loovutama.

Allikas: Breitbart
Refereeris Triin van Doorslaer

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/portaal-breitbart-helsingi-kohtumist-tuleb-pidada-trumpi-suureks-voiduks/

Read more...

kolmapäev, 18. juuli 2018

Video: kas Juncker oli NATO tippkohtumisel purjus või haige?

Tõnis Palts: “Trump ei meeldi mulle üldse, aga tema presidendiks saamine on parim asi, mis maailmas juhtuda sai. Vaadake seda eilset Tiira Taara Junkeri videot. Kõik poliitiliselt korrektsed pugejad käivad korda mööda lääbakil pehmete jalgadega Euroopat jalul hoidmas, samal ajal kui uhke Ameerika koos oma ilusa naisega lihtsalt taamal Euroopa poole vaatamata mööda jalutab. Enne oli ta öelnud, et kui Te ennast käsile ei võta, siis ärge minu peale ka lootke! Kaua võib, vaadake ennast peeglist!”

Artikli täisteksti loe Postimehe veebilehelt.

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/?eesti_meediast=video-kas-juncker-oli-nato-tippkohtumisel-purjus-voi-haige

Read more...

Anti Poolamets ettekanne RR konverentsil 24.05 "Repressiivne tolerants"Uued Uudised

Read more...

Põlissoomlaste esindaja: Trumpi vihatakse, sest ta tahab rahu

Põlissoomlaste erakonna esindaja Laura Huhtasaari kirjutab sotsiaalmeedias, et Bush ründas Iraaki, Obama ajal algasid Araabia kevad ja Süüria sõda. Trumpi ajal pole ühtki sõda alustatud. Trump soovib Lähis-Idas rahu, et pagulased saaks naasta oma kodudesse.
Meedia on ärritunud, et alustatud on kõnelusi Venemaaga.


Bush hyökkäsi Irakiin, Obaman aikana alkoi arabikevät ja Syyrian sota. aikana ei ole yhtään sotaa aloitettu. Trump haluaisi rauhoittaa lähi-idän tilanteen, jotta pakolaiset voisivat palata kotiinsa. on järkyttynyt, koska keskusteluyhteys Venäjän kanssa avattu.

Read more...

teisipäev, 17. juuli 2018

VABAMU AVAMISE PUHUL - Markus Järvi: vabamu ehk infantiilne unustusPortaali Objektiiv videoproduktsioon
_____________
Suure kisa ja käraga avati siis mingi "Vabamu", Jüri Böhm kirjutas sellest Facebookis nii:

Tere õhtust head sõbrad!
Sattusin siis täna ise Okupatsioonide muuseumi juurde ja avastasin, et seda enam ei ole.
Olin nendest kurjadest plaanidest kuulnud ja lugenud aga isiklik kogemus oli ikka väga šokeeriv.
Seina peale on tekkinud suurte tähtedega Vabamu ja all täpsustav lausevärd
Okupatsioonide ja Vabaduse muuseum.
Kogu selle pasa krooniks on nüüd siis vabadus ka juba museaaliks devalveeritud!
Kuradi värdjad.

M.I.

Read more...

Donald Trump: Euroopa olukord on immigratsiooni tõttu väga kurb

 Kuninganna Elizabeth II ja USA president Donald Trump. Foto: Scanpix

Pärast NATO tippkohtumist Suurbritanniasse saabunud USA president Donald Trump hoiatas massilise sisserände tagajärgede eest ning märkis, et tegemist on Euroopa jaoks äärmiselt negatiivse asjaga ning et see muudab Euroopa kultuuri.

“Ma arvan, et see on olnud Euroopa jaoks väga halb. Euroopa on koht, mida ma tean väga hästi ning see, mis on juhtunud, on karm. … Te näete samamoodi terroriakte, nagu minagi. Me näeme neid… palju,” kõneles USA president koos Briti peaministri Theresa Mayga antud pressikonverentsil reede pärastlõunal.
“Ma arvan, et see muudab kultuuri. Minu arvates on see Euroopa jaoks väga negatiivne asi,” jätkas Trump.

“Vaadake, mis toimub. Heitke pilk sellele, mis toimub erinevates riikides, kus eales polnud raskusi, eales polnud probleeme. Olukord on väga kurb, väga kahetsusväärne.”
Trump lisas, et üks põhjusi, miks ta USA presidendiks valiti, oli nimelt immigratsioon.
Ka väljaandele The Sun antud intervjuus hoiatas Donald Trump, et Euroopa on immigratsiooni tõttu oma kultuuri kaotamas.

“Ma leian, et see, mis Euroopale on osaks saanud, on häbiväärne. On häbiväärne, et Euroopas lubati immigratsioonil aset leida,” märkis Trump.
 Donald Trumpi visiidi vastu protestijad Londonis. Foto: Scanpix

 USA presidendi visiidi ajal avaldasid Londonis, mida juhib moslemist linnapea Sadiq Khan, Trumpi vastu protesti vasakpoolsed, seksuaalvähemused jt, linna kohale lennutati “Beebi-Trump”.

Allikas: http://objektiiv.ee/donald-trump-euroopa-olukord-immigratsiooni-tottu-vaga-kurb/


Read more...

Lähiaeg näitab, kas Itaalia suudab inimsmugelduslaevad oma sadamatest eemal hoida või jätkub kõik vanaviisi

Migrandid Frontexi laeval Protector.

Tundub, et Itaalias hakkab vaikselt tekkima vastasseis siseminister Matteo Salvini ja peaminister Giuseppe Conte vahel, riigi uue immigratsioonipoliitika järjepidevuse lakmuspaberiks aga on saamas sadamatesse lastavad või sealt peletatavad migrandilaevad.

Itaalia lubas esmaspäeval kahel Euroopa Liidu piirivalveagentuuri Frontex laeval randuda, et umbes 450 migranti saaksid maale tulla. Luba anti pärast seda, kui viis Euroopa Liidu riiki lubas igaüks vastu võtta 50 migranti.

Itaalia peaminister Giuseppe Conte ütles, et oli terve pühapäeva oma Euroopa Liidu kolleegidega ühenduses, tuletades neile meelde, et nad nõustusid juuni lõpus peetud tippkohtumisel vajadusega jagada rändevoo koormat.
“Täna saame esimest korda öelda, et migrandid on tulnud Euroopas maale,” ütles Itaalia peaministri kantselei.
Vastasseis tulenebki sellel pinnal, et Salvini on lubanud viimase kui immigrandi Itaaliast eemal hoida, Conte aga on asunud neid taas Itaaliasse lubama, eeldusel et nad sinna ei jää ja keegi on nõus neid omale võtma.

Frontexi laevad olid seisnud kaks päeva Sitsiilia lõunaosas Pozzallo sadamas, oodates Itaalia võimude luba migrandid maale lasta. Luba saadi pühapäeva hilisõhtul, kui Prantsusmaa, Hispaania, Portugal, Malta ja Saksamaa nõustusid igaüks vastu võtma 50 migranti.
Itaalia on aastaid kurtnud, et teised EL-i liikmesriigid on jätnud ta ise toime tulema sadade tuhandete migrantidega, kes on alates 2013. aastast saabunud üle Vahemere. Seejuures aga on Itaalia ise eelmise valitsuse aegadel neid aktiivselt merelt kokku korjamas käinud.

Mis aga puutub Itaalia immigratsioonipoliitikasse, siis siingi on ilmselt kasvamas lõhe parempoolse Liiga ja vasakpoolse Viie Tähe Liikumise vahel, sest viimane võib hakata siiski lähtuma vasakpoolsete pseudoinimlikkusest ja surve tõttu hakata taas vaikselt immigrante sisse lubama.
Üks räige kapitulatsioon on Euroopas juba olemas, kui Kreekas said võimule Syriza partei ja Alexis Tsipras, kes lubasid vastu seista Euroopa Liidu survele riigivõla ja kärpepoliitika osas, kuid mõne kuu jooksul taganesid kõigist sirgeseljalistest valimislubadustest. Eesti analoogiks võiks pidada Jüri Ratast ja Keskerakonda, kes hülgasid võimu juurde pääsedes samuti enamiku oma opositsiooniaja põhimõtetest.

Mis aga puutub Itaaliasse, siis lähikuud näitavad, kas immigratsioonivastane valitsus peab vastu sellele tohutule survele, mille Euroopa Liit on talle peale pannud. Inimsmugelduslaevade avatud või suletud tee Itaalia sadamatesse hakkab seda kõige paremini ära näitama.
Tasub ära märkida sedagi, et Itaalia globalistist president Alexander Van der Bellen on asunud mööda maailma ringi sõitma, kus ta kritiseerib valitsuse rändepoliitikat.

Alliikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/lahiaeg-naitab-kas-itaalia-suudab-inimsmugelduslaevad-oma-sadamatest-eemal-hoida-voi-jatkub-koik-vanaviisi/

Read more...

esmaspäev, 16. juuli 2018

MATTI ILVES: SAKSAMAAL SÜNNIB RAHVAPARTEI!

Uus INSA (Institut für Neue soziale Antworten) küsitlus mis avaldati Saksamaal tabloidis "Bild", näitab, kuidas parempoolne partei Alternatiiv Saksamaale (AfD) on nüüd suuruselt teine partei osariigis.
Kaks nädalat pärast Saksamaa kolatsioonikriisi piirikontrolli üle tehtud uus küsitlus näitab, et Merkel on kaotanud parlamendis enamuse. Tema "suur koalitsioon" CDU / CSU ja SPD omab nüüd küsitluse andmetel ainult 46%.
Alice Weidel ja Alexander Gaulandon on teatanud, et AfD saab 17,7 %-lise toetuse, mis muudab nad nüüd suuruselt teiseks parteiks Saksamaal, väga hea edaspidise kasvupotensiaaliga.
Selle taga on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SPD)  17%. Kusjuures partei on kaotanud toetusest 2 % paari nädala jooksul. Merkeli  Merkeli CDU / CSU liit on endiselt juhtiv küsitlustes - 29% toetust. Lisan, et veel on juhtiv parteide liit.

Alice Weidel, AfD liider on kindel, et ajapikku nad moodustavad uue Rahvapartei.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/2018/07/it-begins-afd-now-second-largest-german-party-while-merkel-loses-majority/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP