RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 21. september 2019

Tiit Madisson: quo vadis, EKRE?

Siseminister Mart Helme ning Politsei- ja Piirivalveameti peadirektor Elmar Vaheri kohtumine. Foto: Scanpix

Kas EKRE on Süsteemi ehk „süvariigi“ kahjustamisest loobunud, küsib vabadusvõitleja Tiit Madisson oma arutelus. 

Juhtusin kuulama 15. septembril EKRE propagandasaadet „Räägime asjast“, kus siseminister Mart Helme kurtis, et organ „kelle nime ta ei saa nimetada“ kogub ta kohta andmeid Moskvas Eesti suursaadikuna töötamise ajast. Pole kahtlust, et see kõikvõimas struktuur, kes kogub siseministrit diskrediteerivat materjali, kuulub (mitte nii suure üllatusena!) sellesama ministri valitsemisalasse. Eksimisvõimalusi ei ole – see on kõikvõimas „meelsuspolitsei“ ehk „süvariigi“ tuumikorganiks olev Kaitsepolitseiamet, kes on võtnud oma jälgimise ja jälitamise alla terve Eesti ühiskonna, eriti selle rahvusmeelse osa.

Mäletame EKRE katset vabaneda korrumpeerunud PPA peadirektorist Elmar Vaherist, kes laimas siseministrit, nagu valmistavat see ette politseitöötajate koondamisi. Kui EKRE ministrid püüdsid mõjukast Süsteemi asjapulgast lahti saada, astus peaminister Jüri Ratas ühemõtteliselt Vaheri poolele. Ta andis selge signaali, et „süvariiki“ ehk Süsteemi ta purustada ei luba. EKRE pidi aga taluma seda, et „süvariiki“ säilitada (või oma poole kallutada) sooviv peaminister Ratas konservatiivide juhid piltlikult öeldes ninaga oma „äka“ sisse surus. Vaevalt suutis alandamist siluda Martin Helme suvekodus tehtud Keskerakonna ja EKRE juhtide-ministrite ühisfoto propagandaportaalis Uued Uudised avaldamine.

Oktoobris otsustatakse õigusriiki mõnitava peaprokuröri Lavly Perlingu saatus. Kas õiglustunde üle mõnitav Süsteemi „raudvarasse“ kuuluv daam saab oma tegevust jätkata või esitab ta protežee, Isamaasse kuuluv justiitsminister Raivo Aeg prokuratuuri juhtima kellegi teise kandidatuuri?
See sõltub otseselt EKRE käitumisest. Nagu teada, keeldub EKRE Perlingu määramist toetamast. Kuna „meelsuspolitsei“ ja prokuratuur on moodustanud hästitoimiva tandemi õiglast põhiseaduslikku riiki nõudva rahvusmeelse kodanikkonna mahasurumises, on süvariiklasest endise meelsuspolitsei juhist Aegist raske oodata, et ta oma kandidatuurist loobub, vägagi raske. Seega jääb valitsuse liikmete hääletusel EKRE ettearvatult taas vähemusse.

Kuulsin vestluses ühe EKRE fraktsiooni saadikuga, et Reformierakonna liikmeist isegi rohkem kuulub nn „süvariiki“ Isamaa saadikuid. Seega on selge mitme Isamaa ministri suhtumine Eestit taas õigusriigiks muuta sooviva EKRE juhtidesse. Sellepärast olengi praegust Keskerakonna, Isamaa ja EKRE koalitsiooni nimetanud Krõlovi valmi „Luik, haug ja vähk“ järgi koosluseks, kes püüab ebaõnnestunult Eesti-vankrit edasi viia.

Teadupoolest jätkab 30-aastane sotsiaalminister Tanel Kiik igasuguste seksuaalpervertlike, Eesti ühiskonda lõhestavate liba-MTÜ-de rahastamist maksumaksja raha eest. See on mitte ainult skandaalne, vaid ka rumal. Needsamad LGBT-lastest aktivistid piketeerivad valitsuse residentsi Stenbocki maja ees, nõudes oma „õigusi“. Muidugi ei kavatse ma kritiseerida kellegi õigust oma meelsust avaldada, kuid kahtlen, kas sodomiite ikka tasub maksumaksja raha eest heldelt rahastada, et need perverteeriksid Eesti ühiskonda. Objektiivi pidev jälgija peaks sellega kursis olema. Paradoksaalne, kuid rahva hulgas „pedeministriks“ kutsutud Tanel Kiik korraldab homoaktivistidega lausa kohtumisi, uurides nende muresid!

Kuna EKRE koalitsioonikaaslased ei kavatsegi konservatiividele vastu tulla ning kaitsevad omi valikuid, siis mis jääb EKRE-l üle? Sest „Luik, haug ja vähk“-koalitsiooni ähvardab sel põhjusel vägisi laialiminek. Ükspuha, kuidas valitsusparteid oma senist kooselu kiidavad, sellele olen juba varem tähelepanu juhtinud.
Ma ei ole lõpetanud (nõukogude) ülikooli, kuna ajaloohuvilisena ei kujutanud ette, kuidas hakkan ennast vaimselt vägistades vastama NLKP ajaloo ja teadusliku kommunismi eksameil. Sellepärast olengi põhimõttelise antikommunistina “onu Aadu“ moodi iseõppijana kümne Eesti rahvuspoliitilise raamatu autoriks. Nende hulgas on ka vabadussõjalaste tegevust kajastav „Vapsid“, kuna ükski ajaloolane pole raamatu kujul seni seda väga olulist teemat puudutanud. Siinkohal ei saa arvestada Avatud Eesti Fondi juhatusse kuuluva Andres Kasekampi lääne lugejale mõeldud ingliskeelset raamatut, mis ühe rahvuslasest ajaloolase arvates ei väärigi eesti keelde tõlkimist.

Kuna ma arvasin, et mu rohked kogemused Süsteemi vastases võitluses kuluvad EKRE-le ära, kirjutasin ühe EKRE fraktsiooni kuuluva kamraadi soovitusel avalduse parteisse astumiseks. Arvasin, et mu „holokaustieitaja“ maine ei tohiks end rahvuslikuks pidava erakonna liikmeks saamisel takistuseks olla. Aga paraku oli.
Seega püüan EKRE poolt hääletanuna ja Objektiivi vahendusel selle partei propageerijana poliitika mõjutamisel siiski kaasa rääkida. Vabandan EKRE juhtide ees! Ei tahaks kuidagi oma elus kolmandat korda poliitilisel põhjusel vanglaleiba süüa, kuid EKRE on minu arvates Süsteemi ehk „süvariigi“ kahjustamisest loobunud. Sellepärast olen isiklikult huvitatud „süvariigi“ purustamisest!

Ilmselt loodavad paljud, et meie põhiseaduses sätestatule: „Kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada ja arendada riiki, mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel ja välja kuulutatud 1918. aasta 24. veebruaril, mis on rajatud vabadusele, õiglusele ja õigusele, […] mis peab tagama eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade.“ Tänaseks on põhiseaduses öeldu paraku jäänud „süvariigi“ ponnistuste tõttu vaid paberile, millest olen korduvalt kirjutanud. Põhiseaduse kaitseks loodud organ seda aga otseselt rikub. Sellised need „raha-Eesti“ paradoksid on!
Siiski, iga hinna eest peaministri toolil istuda sooviva Keskerakonna liidri olukord ei ole nii roosiline, et ta võiks EKRE võimalikku survet eirata. Väga oskuslikult nii Keskerakonna kui Tallinna valijaskonna rahvuslikku koosseisu ära kasutanud Mihhail Kõlvart suutis Ratast survestades väga nupukalt pealinna valitsemise üle võtta. Arvan, et kui Jüri Ratas kaotab peaministri koha, on ta jätkamine Keskerakonna juhina üsna problemaatiline. Miks ei võiks venekeelse Tallinna elanikkonna toel tekkida uus partei? Näitaks nagu on Riiat aastaid juhtinud Nils Ušakovsi juhitud venekeelsete partei Läti pealinnas.

Kuna arvan tundvat eesti rahvuslaste meeleolusid, siis väidan, et kui EKRE ei suuda panna peaministrit loobuma toetusest Perlingu riigiprokuröriks kandideerimisele, siis ei jää EKRE-l muud üle, kui valitsusest lahkuda. Muidugi, kui ei soovita teadlikult „soinistuda“. Ma ei usu, et rahulikult valitsuses meedia pidevate rünnakute all kõikvõimaliku sildistamisega „peenhäälestatuna“, EKRE oma valijaskonda rahuldaks, kui kõikidest varasematest põhimõtetest loobutakse.
Kas Tallinn–Tartu tee neljarealiseks ehitamine ja muud taolised suuremad ettevõtmised kaaluvad üles ühiskonna perverteerimise? Ja seda ajal kui EKRE on valitsusliige?
Sellega variseb põrmu igasugune lootus põhiseaduses sätestatud õigluse ja õiguse taastamisele.

Allikas: https://objektiiv.ee/tiit-madisson-quo-vadis-ekre/

Read more...

Lauri Jürgenson: Minu tagasihoidlikku arusaamist mööda, oleks viimane aeg selg sirgu ajada

Minu tagasihoidlikku arusaamist mööda, oleks viimane aeg selg sirgu ajada ja anda märku sellest, et praegu toimuv homoteemaline terror on läinud üle igasuguse taluvuspiiri.
Ma ei ütle poolt sõnagi selle kohta, et homodel poleks õigust olla. On ikka....aga ma leian, et selle elustiili harrastajatel ei ole mitte mingisugust õigust reostada normaalsete inimeste inforuumi.
Igasugune selleteemaline propaganda peab lõppema!

Peab lõppema taoline demagoogia, nagu oleks homode näol tegu ühiskonna nõrgema osaga, kes vajavad mingisugust toetust!
Ei vaja!
Tegu ei ole invaliididega, kes enestega toime ei tule. Igasugune hale mulin on lõplikult ära tüüdanud.
Kuna president andis üsna selgesti mõista, et sõna on vaba, siis minupoolne üleskutse ongi inimestele oma vaba sõna kasutama hakata. Samuti oleks tore näha, et meie president enda sõnade taha astuks ja tõepoolest midagi inimeste ühendamiste suunal ette võtaks.
Oleks väga teretulnud, kui ta ei roniks Annika Laatsu kirikusse homosid haipima, vaid midagi normaalsete inimeste kaitseks avalikult ütleks.
On seda liiga palju palutud?

Samuti oleks ka tore nüüd sotse näha kuskil vahelduseks normaalsuse eest seismas...et oma võrdset suhtumist kõigi vastu üles näidata.
Igasugu homo aktivistid võiksid hetkeks hoogu maha võtta ja mõelda, et miks on üleüldse moraalsus siia ilma tekkinud? Äkki on sellel mingi väga kindel põhjus? Ehk jõuab hälbega mõistus ise selle järelduseni, et idiootsuste najal maailm ei liigu edasi, vaid variseb koost?
Teisisõnu...kui te ka peaksite kunagi oma ebanormaalsuse lõplikult läbi suruma, jääb rõõm üürikeseks.

Võib tunduda uskumatu, aga nii nende asjadega siiski on. Kui ei oleks nii, siis oleks seda kuskil ajaloost ka näha....aga pole. Nagu kaalukauss on sinna poole kaldunud....järgneb kaos.

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 20. september 2019

Fookuses #308: reaktsioonid Peeter Helme artiklile reedavad pahemliberaalide kahepalgelisuse
Vilja Kiisleri ja tema mõttekaaslaste valulikud reaktsioonid Postimehe peatoimetaja Peeter Helme poolt opositsiooni suunal tehtud kriitikale reedavad vasakliberaalide kahepalgelisuse, toonitavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates “Fookuses”.

Read more...

Mart Helme ei osale EL-i siseministrite immigratsiooni-teemalisel Malta kohtumisel: me nagunii ei võta Vahemere migrante vastu!

Siseminister Mart Helme.

Siseminister Mart Helme ei sõida Maltal esmaspäeval toimuvale EL-i siseministrite kohtumisele, kus arutatakse valitsusvahetusega migratsioonivastasusest loobunud Itaalia väljapakutud uut rändemehhanismi.
Helme sõnul otsustati valitsuses juba suvel, et Eesti ei osale mitte mingisugustes üle Vahemere tulevate migrantide laialijaotamise kavades. “Selle valitsuse seisukoht on, et me ei osale mingis sundjaotamises ega tõsta toru enne, kui on vaja sellele veto panna,” lausus ta.

Siseminister lisas, et kuigi on tulnud soovitused vähemalt Maltale kohale minna, et oma seisukoht edastada, ei osale Eesti siseministri tasemel isegi mitte diskussioonides, seisukohad saavad edasi anda ka ametnikud. “Meil pole Maltal midagi öelda, sest me nagunii ei võta Vahemere migrante vastu!” toonitas ta.
Prantsuse president Emmanuel Macron ja Itaalia peaminister Giuseppe Conte nõudsid kolmapäeval Euroopa Liidu rändepoliitika ümbertegemist, sest “see ei toimi ning riigid pole selle jõustamisel piisavalt solidaarsed.”

Macron ärgitas koostama lepet, milles peavad osalema kõik EL-i riigid. Kõrvalejääjaid ootab rahaline karistus, rõhutas ta ning kordas sellega Itaalia nõudmist. Eesti on seega otsustanud, et ei allu sellisele hirmutamisele, ähvardamisele ja väljapressimisele “solidaarsuse” sildi all.
Siseminister Mart Helme on kindel, et selline ettepanek nagunii toetust ei leia, sest neid riike, kes ei nõustu immigratsiooni niisuguse käsitlusega, mida praegu välja pakutakse, on peale Eesti veelgi, ja mitte vähe. Sama kindel on ta ka selles, et ettepanekuga tullakse üha uuesti välja ja targem on aruteludesse üldse mitte laskuda.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-ei-osale-el-i-siseministrite-immigratsiooni-teemalisel-malta-kohtumisel-meil-pole-seal-midagi-oelda/

Read more...

Jaak Madisoni The Telegraphist kadunud arvamuslugu: võimalus liituda EL-iga on alati olnud seotud võimalusega sellest liidust ka lahkuda

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison.

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison pidas 18. septembril seal kõne, mille avaldas esialgu arvamusloona ka The Telegraph, kes hiljem selle saidilt maha võttis.
Delfi väidab, et veebilehelt olevat eemaldatud pagulastele „lõpplahendust” nõudnud ja natsimajandust kiitnud Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni arvamusartikkel.

“Eile ilmus The Telegraphi’s arvamusloona minu kõne, mille pidasin eile hommikul Euroopa Parlamendis Brexiti teemalises debatis. Kahjuks soostus tõesti The Telegraph selle kõne eemaldama, kuna väidetavalt nõudis seda Jewish News. Juudid olevat seda nõudnud, kuna mina isikuna pidin vist koletis olema. Minu poole pöördus küsimusega Jewish News’i ajakirjanik, kellele ütlesin, et ei tasu unustada kahte olulist faktorit: 1) Mina olen korduvalt pidanud kõnesid ka Euroopa Nõukogu Parlamentaarses Assamblees, kus olen kaitsnud Iisraeli ja juutide õigust oma riigi kaitsele piirkonnas, mis on ümbritsetud vaenulikest islamiriikidest. 2) Antisemitism ja juudiviha on tõusnud ja jätkuvalt tõusmas tulenevalt aina suuremast islamiseeriumisest Euroopas. Poliitikuid, kes sellele probleemile tähelepanu juhivad, peaksid nad nägema enda liitlastena,” kirjutab Jaak Madison sotsiaalmeedias.
Uued Uudised avaldavad eurosaadiku kõne, mis ei meeldinud kellelegi ilmselt hoopis Brexiti-teema ja EL-i kritiseerimise pärast ning mis seetõttu The Telegraphist ära koristati.

„23. juunil 2016 toimus Ühendkuningriigis referendum Euroopa Liidu liikmelisuse üle. Sel ajaloolisel päeval hääletas 51,89% Briti valijatest EL-ist lahkumise poolt. Referendumi toimumisest on nüüdseks möödunud juba üle tuhande päeva ja kõik need päevad on nn poliitiline eliit – seda nii Ühendkuningriigis kui ka EL-is – hoidnud Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa inimesi pantvangis.
Ühendkuningriigi valijate otsus lahkuda EL-ist on siduv ja võimulolijatel on seadusest tulenev kohustus viia referendumi tulemused ellu. Teatud poliitikud võivad ju arvata, et nemad on kuidagi ülimuslikult targemad ja võivad takistada Brexitit, kuid neile tuleb meenutada, et kuigi oma hääle andnud inimesed ei pruugi olla võimu juures ning teha või tõlgenda seadusi, on tegelikult just nemad võimu allikas. Tõsiasi, mida meie praegune poliitiline eliit kipub meelsasti unustama.
Euroopa Liit on varmas noomima kolmandaid riike demokraatia ja õigusriigi teemadel, kuid omaenda tagahoovis austatakse demokraatiat vaid siis, kui see läheb kokku EL-i föderalistide ideoloogiaga. Võimalus liituda EL-iga on alati olnud seotud võimalusega sellest liidust ka lahkuda. Paraku on saanud selgeks, et teatud poliitikud teevad kõik nende võimuses oleva, et takistada Ühendkuningriiki liidust lahkumast. Selle maailma guyverhofstadtidest on olemas isegi video, kus nad löövad kokku, kuna neil on neil õnnestub hoida Ühendkuningriiki oma pantvangina vähemalt viis aastat!
Suurbritannia kindlasti lahkub EL-ist. Kuid paljud meist, kes me britte toetame, on mures, et ilma Suurbritanniata muutub EL veelgi karmimaks. Me ei muretse viieminutilise dokumendikontrolli järjekorra pärast Doveris, vaid selle pärast, milliseks muutub EL ilma Suurbritannia tasakaalustava mõjuta. Brexit ei ole EL-is ainuke ülestõus. Rahutused Prantsusmaal on muutunud nii tavapäraseks ja krooniliseks, et need ei jõua enam isegi uudistesse. Poola ja Ungari vastu näidatakse üles vaenulikkust ja kehtestatakse isegi sanktsioone.

Rahva demokraatliku tahte ja rahvaste iseseisvuse vastu suunatud vaenulik suhtumine on esialgu veel vaid Guy Verhofstadti kummaliste kõnede ja Brüsseli ebaausate trikkide tasemel, kuid üsna pea on neil olemas EL-i armee. Minu küsimus on, miks vajab rahumeelne projekt armeed? Meile öeldakse, et seda on vaja Euroopa jõu näitamiseks väljapool selle piire. Mine tea, võib-olla tahab Guy minna tagasi Kongosse? Ja muidugi on armeed vaja selleks, et õhutada tagant Ameerika-vastasust ja õõnestada NATO-t.
Kuid veelgi tõenäolisem on – võttes arvesse EL-i vaenulikku hoiakut nn dissidentlike valitsuste suhtes –, et Euroopa armee ei hakka piirama oma tegevust tülikate EL-i provintside allasurumisel. Ja sellega ei oleks EL sugugi esimene liit, mis saadaks tankid „allumatusse“ Budapesti. Võimalik, et ma lähen oma võrdlustes liiga kaugele, kuid selline tundub olevat praegune suund.
Me suhtume impeeriumite alt vabanemise nimel võidelnud inimestesse kui kangelastesse – me suhtume natsismi vastu võidelnutesse kui kangelastesse, NSVL-i vastu võidelnutesse kui kangelastesse. Guy näeb aga kangelastena impeeriume ja suhtub dissidentidesse, partisanidesse, metsavendadesse ja Brexiti pooldajatesse kui kriminaalidesse, kes hakkavad vastu Euroopa korrale…
Londonis tähendab sõna „lepe“ üht suurt valet. Brüsselis mõistab ilmselt igaüks, et „leppeta lahkumine“ on eufemism Brexiti ärahoidmisele. Lepet nõudvatel inimestel ei ole seesugust dokumenti ette näidata. Nad lükkasid tagasi Theresa May allaandmislepingu, mis oli mõeldud alandusena ja heidutusena teistele Euroopa riikidele.

Minu volitajad Eestist soovivad Ühendkuningriigiga lepet, kuid need lepped kujutaksid endast sõprus- ja ärisuhete jätkumist. Me isegi ei räägi millestki sarnasest, nagu teeb seda EL-i eliit. „Lepe“, millest jutustavad Guy sõbrad, on leping, mis seoks Ühendkuningriigi kõige sellega, mida me pelgame – EL-i armee ja kõige muuga. See leping tähendaks EL-i jäämist.
Boris Johnson tõi endaga uue lootuse, et Brexit viiakse lõpuks lõpuni. Kuid Briti saadikutekoda tegeleb tema tegevuse pideva õõnestamisega. Kõige hiljutisema näitena võib tuua leppeta Brexiti ebaseaduslikuks kuulutamise poolt hääletamine, millega võeti Johnsonilt hetkega käest suurepärane kaart kauplemiseks. Euroopa ülemkogu võib takistada järjekordset Brexiti pikendust. Johnson oleks võimalus kaubelda välja uus lepe või lahkuda leppeta.

Euroopa inimesed ei taha enam olla vaigistatud ja pantvangis hoituna. Rahva tahte eiramisega on EL-ist saanud iseenda allakäigu arhitekt. EL-il on aeg hakata kuulama inimesi, austama demokraatiat ning rahvaste suveräänsust. EL-il on aeg hakata tegutsema oma sõnade järgi!“

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/maailm/jaak-madisoni-tegelik-kone-the-telegraphis-voimalus-liituda-el-iga-on-alati-olnud-seotud-voimalusega-sellest-liidust-ka-lahkuda/

Read more...

neljapäev, 19. september 2019

XI Rahvuslaste Suvekool toimub 21. septembril

Tänavune rahvuslaste suvekool leiab aset 21. septembril Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla tänav 59). Kavas on kaks loengut ja üks film.

Kava:
12.00        Avasõnad
12.05        Märt Sults. „Eesti õpetajanappuse põhjused ja selle tõhusamad lahendused”
13.20        Marju Toom. „Kas tuumasõda on taas päevakorral?”
14.10        Vaheaeg
14.30        Film
16.15        Lõpetamine

Osavõtutasu on kolm eurot. (Mõeldud ruumiüüriks.)
Korraldajad jätavad endale õiguse vajadusel kava muuta või täiendada.
Suvekooli korraldab Rahvuslaste Tallinna Klubi (lüh. RTK) – Tallinnaga seotud eestimeelseid inimesi ühendav organisatsioon, kes on korraldanud teadmishimulistele rahvuslaste suve-, sügis-, talve- ja kevadkoole juba oma asutamisest (2009. aastal) alates.

Tõnu Kalvet

Allikas: http://www.rahvuslasteklubi.org/tallinn/index.php/eesti/klubi-koolitused/262-xi-rahvuslaste-suvekool-toimub-21-septembril

Read more...

IKKA VEEL VALETAB!

Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov väitis eile, et Eesti elanikud mäletavad ja peavad kalliks 75 aastat tagasi Vabariigi vabastanud Nõukogude sõdurite kangelastegusid.

Punaarmee terroriteod
Kui 1944. aastal kümned tuhanded eesti mehed relva
haarasid ja ruttasid Eestit taasokupeerida tahtva punaarmee sissetungi tõkestama, oli rahva usk Eesti vabanemisse, oma riigi taastamisse ja sellest tulenev soov oma riigi piiri punaarmee sissetungi vastu kaitsta suurem, kui reaalsed tingimused seda võimaldasid. Eesti ohvitseride ja poliitikute lootused olid pandud 1918. aasta kordumisele.

Kuid oli veel üks tegur, mis ajendas eesti sõjameest oma elu hinnaga võitlema Eesti piiri taha jõudnud vaenlase vastu. See oli soov kaitsta oma rahvast nende veriste kuritegude eest, mis kaasnesid Punaarmee sissetungiga. Arvukad punaväelaste poolt toime pandud metsikused ja süütute tsiviilisikute tapmised põhjustasid neil päevil rindelähedastes külades suurt hirmu. Sageli leiti küladest, kuhu olid tunginud rindest läbi tulnud punaste salgad, metsikult mõrvatud naisi ja lapsi. Ühe suurima massimõrva panid punased toime Piirisaarel, kui nad valmistusid seal rünnakuks Pedaspää ja Meerapalu vastu.

Tsiviilelanike metsikutest tapmisest räägivad sajad tõestatud faktid. 17. veebruari 1944 hävitati Meriküla nõlva all punaarmee mereväe 507 meheline eridessantüksus. Lahingväljalt korjati üles seitse ellujäänud haavatut. Nende hulgas oli ka kaks vene ohvitseri - major Pavel Sankov ja leitnant Vassili Dolgihh. Nende ülekuulamisel tunnistasid nii ohvitserid kui teised haavatud, et Meriküla maandamisoperatsiooni korraldajaks ja juhatajaks oli punalaevastiku kontraadmiral Zukov kes andis käsu armutult hukata ning purustada ja hävitada kõik ettejuhtuv. "Mingisugust halastust ega armuandmist ei tohi olla. Hukata tuleb kõik, vaatamata vanusele ja soole."

Aalto Ülikooli professor Susanna Viljanen on uurinud Punaarmee marodööride metsikuid kuritegusid Berliinis. Ta leidis, et seal toimus vägistamiste ja röövimiste orgia mille sarnast pole nähtud pärast 700 aastat varasemaid Mongolite vallutusi. (Rape during the occupation of Germany - Wikipedia). Nad mitte ainult ei vägistanud kõik saksa naised ja tüdrukud, vanusest 8 kuni 80, nad vägistasid kõikjal kuhu nad saabusid, kaasaarvatud vene, poola ja vangist vabastatud juudi naised.
Autor Anthony Beevor (www.antonybeevor.com. Berlin: The Downfall 1945, Viking Penguin Books) kirjeldab seda kui "kõige suuremat massilist vägistamist maailma ajaloos. Ta arvestas, et ainuüksi Ida-Preisimaal, Pomeraanias ja Sileesias vägistasid Punaarmee marodöörid 1,4 miljon naist.

Autor Norman Naimark arvas ka, et vene sõdurite metsikusele andis hoogu kadedus ja alaväärsuse tunne, sest Saksa kõrge elustandard sai neile selgeks isegi sõjast kahjustatud Saksamaal.
Punaarmee marodööride kuritegudele järgnes midagi mida polnud Euroopas varem nähtud – massilised enesetapud. (Mass suicides in 1945 Nazi Germany - Wikipedia). Paljud sakslased läksid parema meelega vabasurma selle asemel, et langeda punaarmeelaste kätte. Nende täpset arvu on raske kindlaks määrata, aga mitmete arvestuste alusel oli neid kuskil 10 000 ja 100 000 vahel. Paljud saksa emad tapsid oma lapsed enne enesetapu sooritamist, et neid päästa punaarmeelaste õudsustest.

Allikas: Facebook

Read more...

Soome võtab 2020. aastal vastu 850 kvoodipagulast

Soome valitsuse eelarveläbirääkimiste lepiti kokku, et 2020. aastal tõstetakse vastu võetavate kvoodipagulaste hulka senise 750 pealt 850 peale.

Vastu võetakse 400 süüria pagulast Liibanonist ja Türgist ning 200 kongo pagulast sambiast. Lisaks võtab Soome vastu 130 pagulast Nigeeriast. Nende hulgas on ka Liibüast Nigeeriasse läinud pagulased, kes on eriti kehvas olukorras.

Soome valmistub lisaks veel 120 hädas oleva pagulase vastuvõtmiseks. Hädajuhtumid on sellised, kus pagulased tuleb kiiresti ümber paigutada näiteks tervislikel põhjustel. Hädajuhtumite puhul ei ole piiranguid rahvuse ja piirkonna osas.

Read more...

kolmapäev, 18. september 2019

Neljakümnes Sõda
Eesti Leegioni veteranid kirjeldavad teist vabadussõda!

Read more...

Rünnakud EKRE pihta on tingitud sellest, et rahvuskonservatiivsus jääb võõrastele ideoloogiatele ette

Mart Helme esindas Riigikogu kõnetoolis umbusaldajatele vastates klassikalist maskuliinsust.

Rahvuskonservatiivide pihta paisatavad süüdistused pole enamasti realistlikud, vaid on ideoloogiliselt laetud.
Möödunud nädalal kirjutas meestearst Margus Punab, et maailmas eristatakse niiöelda klassikalist ja pehmet maskuliinsust.

“Tänane Eesti ühiskond eeldab, et mees oleks ühelt poolt väga maskuliinne, aga teiselt poolt eeldatakse, et ta oleks ka väga hoolitsev, õrn, osavõtlik jne, tüüpiliselt feminiinseteks peetud omadustega tegelane…,” tõdeb ta. Skandinaavias, Saksamaal, Inglismaal, Prantsusmaal on mees Punabi sõnul juba teistsugune ja selliseks on muutumas ka meie noorem põlvkond.
Sellest aga leiab juba esimese selgituse kasvõi Riigikogus toimunule – kui Mart Helme esineb umbusaldajatest saadikute ees jõuliselt ning naissaadikud on nutu veerel, et mees ei murdu, siis ongi asi selles, et liberaalsed ja feministlikud tegelased sooviksid kõnepuldis näha pehme maskuliinsusega, nende käe järgi vormuvat plastiliinmeest, kes vabandab, nõustub, kahetseb ja lubab ennast parandada. EKRE mehed esindavad paraku klassikalist mehelikkust ja see ongi konflikti tegelik sisu.
Siit tuleneb ka kõik see, mida EKRE-le pannakse, ennekõike süüdistused naistevihkajalikkuses – rahvuskonservatiivid esindavad traditsioone ehk klassikalist maskuliinsust, teised erakonnad aga seda pehmet varianti. Sotside mehed käivad ju naiste marssidel ja jõuavad ehk varsti ka roosade vulvamütsikesteni.

EKRE-s pole ei naiste alandamist ega meeste üleolekut, on vaid traditsioonilised mehe-naise suhted, millega mõlemad pooled ka nõus on. Seega on sotside ja teiste vasakliberaalide süüdistused, sealhulgas ka “ebameeldiva” sõnakasutuse, solvamiste ja mittevabandamise osas, kantud neomarksistlikust ideoloogiast – tegelikult pole EKRE poliitikutel mingit põhjust sellele alistuda ja järele anda, sest see pole meie ideoloogia.
Pehmelt öeldes võib feministidele selgeks teha – meil on suva sellest, millisena te näete kaasaja meest, milliseid lumehelbekesi te oma toetajatest kasvatate, meil pole mingit kohustust mängida teie reeglite järgi. Kui meie maskuliinsus on teile toksiline, siis mingegi nurga taha pehmode õlale nutma!
Juba see näide tõestab, kuidas EKRE-vastasuse taga on ideoloogilised rünnakud – veel rohkem aga näeb seda “vähemuste õiguste kaitsmise” taga, kus tavaliste ja arusaadavate õiguste tagamise varjus kaitstakse ka nende õigust pretensioonikusele, kapriisidele ja pahedele. Ja ühiskonda lausa sunnitakse seda kõike aktsepteerima, kasutades isegi psühholoogilisi pöidlakruvisid.

Frankfurdi koolkond ehk neomarksistlikku ühiskonnateooriat arendanud koolkond loobus möödunud sajandil proletariaadile orienteerumast ning asus kaitsma vähemusi, migrante ja naisi. Lääne ühiskonda imbunud ja selle suuresti üle võtnud uusmarksism ongi võrdsusnõuded üle mõistuse suureks paisutanud, kuni selleni, et enamus peab järgima vähemuse ette antud reegleid.
Hea näide on veganlus, tavaolukorras igati normaalne eluviis. Jah, taimtoitlased on praegu vähemus ja neil peavad olema võrdsed õigused kõikesööjatega toidu kättesaadavuse ja tarbimise osas. Kuid nad ei tohi nõuda, et lihatoidu sööjad peavad nendega ühest ruumist lahkuma, et lihasöömist tuleb piirata ja et veganluse propaganda peab olema igal pool näha või isegi tavatoidu pakkumistest eespool. Seda tehes nõuavad nad enda elulaadile eelist teiste ees.

Reaalsest võrdsusest paraku vähemuste õiguste tagamisel selle loojatele ei piisa ja nendele hakatakse võrdsuse asemel eelisseisundit looma. Nii on ka geidega, kes on seksuaalse vähemusena ehk aktsepteeritavad, aga nad ei tohiks olla lausa igas asjas võrdsed vastassooliste suhetega, sest vaid heteroseksualism tagab inimsoo püsimise – isegi kui meid on praegu liiga palju, võib mingi katastroof väga lihtsalt inimkonna eksistentsi ohtu seada ja siis pole homodest kui kuivanud oksast elupuul mingit asja.
Eraldi küsimus on ka see, et vähemusele võrdseid õigusi andes võib see enamusele hukatuslikuks saada – arvestama peab konkreetset olukorda, mitte võrdsust iga hinna eest.

Vene rahvas on Eestis samuti vähemus, aga neid ei saa kuidagi eestlastega võrdsele tasemele panna, ei keele ega kultuuri küsimustes – kui venelastel on selja taga 140 miljonit vene keelt kõnelejat oma ajaloolisel kodumaal ja siinsamas Narva jõe taga, siis eestlasi on oma ajaloolisel asualal alla miljoni ja see arv võib tänastes demograafilistes protsessides väga kiiresti langema hakata ning ühe rahva kadumiseni viia. Ehk siis – eesti ja vene keele võrdsus Eestis tähendab sisuliselt ebavõrdsust, sest see asetab väikese eesti keele suure vene keelega võrreldes äärmiselt raskesse olukorda.
Seega siis pole rünnakud EKRE ja tema aetava poliitika vastu kuidagi tingitud sellest, nagu oleks rahvuskonservatiivid südametud ja ebainimlikud, vaid hoopiski sellest, et maad on võtnud uued ideoloogiad, kellele traditsiooniline, rahvus- ja perekeskne maailmavaade enam ei sobi ja kes tahavad selle kandjad täies tükkis välja juurida.

Aga president ja vasakliberaalid ajavad ikka ja jälle Põhiseadusest välja ainult võrdsusnõude, mille taust on hoopis teisugune kui kompromissideta võrdsus igas asjas. Sellist võrdsust ei saa kunagi tulla ja seda tõestas kommunistlik süsteem.

UU

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/runnakud-ekre-pihta-on-tingitud-sellest-et-rahvuskonservatiivsus-jaab-voorastele-ideoloogiatele-ette/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP