RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 19. detsember 2018

Poola peaminister: eurooplased ei soovi Macroni superriiki

Vaadete erinevus: Prantsuse president Emmanuel Macron (vasakul) ja Poola peaminister Mateusz Morawiecki. Foto: Scanpix

Poola peaministri Mateusz Morawiecki sõnutsi on Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni ihaldatud föderaalne Euroopa Liit “kaugel” sellest, millest unistavad tavalised eurooplased.

Ühtlasi ütles Morawiecki Prantsuse ajalehele Le Figaro antud intervjuus, et Brüsselist juhitud superriigi idee “on irdunud reaalsusest.”
Lisaks jääb Morawieckile arusaamatuks Macroni mõttekäik, mille kohaselt “pole olemas Prantsuse kultuuri.”
“Ma pole sellega nõus ja ma arvan, et vastupidi – Prantsuse kultuur on üks suurimaid maailmas,” sõnas Poola liider ning tõi edasises esile laiemad kultuurilised erinevuses kontinendi lääne- ja idaosa vahel.

“Kuigi Lääne-Euroopa muutub üha vähem ja vähem kristlikuks, siis idas – ja eriti Poolas – kristlik usk õitseb ja pulbitseb elust,” ütles Morawiecki ja rõhutas, et “üksnes oma kultuure kaitstes saame me Euroopa Liitu rikastada.”
Tunnistades, et Poola ja Prantsusmaa vahel leidub mitmeid “arusaamatusi,” viitas Poola peaminister võimalusele, et Macron on “pahandanud Ida- ja Kesk-Euroopa maid” oma järjepidevate rünnakutega rahvusluse pihta eelkõige seetõttu, et läänepoolsed liikmesriigid ei ole kogenud aastakümnete pikkust “orjapõlve” kommunismi all.

Poolakad on aga “realistid” ning saavad seetõttu aru, et “keelte ja huvide erinevuste tõttu kontinendil ei suuda me iial Euroopa Ühendriikideks saada.”
Lisaks on Morawiecki veendunud, et “universaalseid Euroopa väärtusi”, millest föderaalse Euroopa Liidu eestvedajad kogu aeg kõnelevad, ei ole olemas.

“Pole mingit kahtlust, et me näeme Euroopa tulevikku erinevalt… Meil tuleb pöörduda tagasi rahvaste Euroopa juurde, mis respekteerib kõigi oma liikmete huve.” Ütles ta.
Juhtides tähelepanu tõsiasjale, et massiimmigratsiooni aktsepteerimine kolmandast maailmast pole osutunud Euroopa valijate hulgas populaarseks, pani Morawiecki ette “lahendada probleem teisiti” ehk saata raha konfliktipiirkondadesse.

Näiteks on Poola andnud 50 miljonit eurot haiglate ja koolide ehitamiseks Liibanonis, kus viibib palju pagulasi, mainis Morawiecki.

Toimetas Urho Meister

Allikas: http://objektiiv.ee/poola-peaminister-eurooplased-ei-soovi-macroni-superriiki/

Read more...

Saksa Twitter´ist: Põhja-Aafrika ja Euroopa

Allikas: Facebook

Read more...

Mart Helme: Brüssel kaaperdab võimu vaikselt ja salakavalalt

Äsja leppisid euroala valitsusjuhid Euroopa Liidu ülemkogul kokku ühise eelarve loomises, mis on järjekordne samm ühtse suurriigi loomise suunas. Üha selgemaks saab, et Euroopa Liit ongi uus Nõukogude Liit, kirjutab ajaloolane ja poliitik Mart Helme.

Kui Eestis toimus referendum Euroopa Liiduga ühinemise teemal, kalambuuritsesid irvhambad pidevalt, et läheme ühest liidust teise, ehk Nõukogude Liidust Euroopa Liitu.
Mäletan, et see muutis liitumise pooldajad väga tigedaks. Ja tigedaks muudab see ütlus eurofiilid tänagi. Argumendidki on neil samad, mis viisteist aastat tagasi. Kus on Euroopa Liidu GULAG? Millal on Euroopa Liidus korraldatud küüditamisi ja massihukkamisi? Jne.

Ka inimesed, kes neidsamu stampväljendeid korrutavad, on suuresti samad. Näiteks Toomas Hendrik Ilves, kes ikka veel, oma korruptsioonimaigulise ja sisuliselt läbi kukkunud presidentuuri järel Eestist põgenenuna ei väsi endiselt etendamast vaba maailma heeroldit. Ta unustab selle juures, et rahvas, keda ta rassismi ja immigratsioonitõrksuse tõttu häbenenud on, on praegu vabam, kui tema tegeliku kodumaa USA rahvas, sest meil ei käi veel (VEEL!) niisugust liberaalide poolt permanentselt läbi viidavat nõiajahti, nagu peab juba aastaid taluma president Donald Trump, ülemkohtu kandidaadist Brett Kavanaugh’st rääkimata. Kuigi – EKRE mustamine kipub juba võtma samu mõõtmeid.

Ilves unustab ka, et tema sündimise (tollal tõesti) vabas maailmas, võimaldasid saksa mundris punaarmee vastu võidelnud mehed, keda Ilves juba välisministrina häbenes, hiljem aga juba ilma igasuguse häbita natsideks sõimas. Ta unustab ka, et Eesti Vabariigi taastamine õigusjärgluse alusel sai võimalikuks üksnes tänu nende meeste kangelaslikkusele, sest ainult see andis võimaluse Otto Tiefi vahevalitsuse paaripäevaseks võimule asumiseks ja sümboolselt Eesti Vabariigi taastamiseks.
Ent tagasi Euroopa Liidu kui uue Nõukogude Liidu juurde. Demagoogid hakkavad neid kaht muidugi võrdlema võrreldamatute näidetega, taipamata või tahtmata taibata, et asi on hoopis milleski muus. Ja see muu on ideoloogia.

Just nii nagu Nõukogude Liidus oli vaid üks ideoloogia kuulutatud ainuõigeks ja kõik muud ideoloogiad väärateks, nii on sama praegu sündimas ka Euroopa Liidus. Kommunismiideoloogia on lihtsalt asendatud liberaalse demokraatiaga. Ent kumbki ei sallinud ega salli enda kõrval konkurente. Jaa, tõesti, on ka vahe. Kui Nõukogude Liidus kaitsti ideoloogilisi väärtusi jõhkra vägivallaga, siis Euroopa Liidus on asi salakavalam. Selles uues impeeriumis on pealtnäha kõik kodanikuvabadused inimestele tagatud. Ka poliitilisel mänguväljal võid sa omal valikul olla sotsialist, liberaal või konservatiiv. Ent kui pealispinda pisut kraapida, tuleb kõigi nime poolest erinevate suundumuste alt välja sisuliselt üks ja sama kõigi tegelike erinevuste suhtes sallimatu petuliberalism. Ehk siis – kes ei ole meie poolt, on meie vastu!

Enamgi veel. Ole sa eurokonservatiiv või eurosotsialist, põhipostulaatides tuleb sul ikka poliitiliste suundumuste ülesele ideoloogilisele usutunnistusele truudust vanduda. Põhipostulaadid on aga järgmised: rahvuslus on paha, rahvusriikide suveräänsus on paha, kirik kui iganenud institutsioon on paha (välja arvatud juhul, kui kiriku esindajad on valmis oma „tagurlikke“ vaateid revideerima ja euroliberaalse usutunnistusega kooskõlla viima). Paralleel nõukogude ideoloogiaga on siin praktiliselt üks-ühele.

Aga veel. Ka traditsiooniline peremudel on paha ja ajale jalgu jäänud. See tuleb redefineerida ja mis
sellest, et liberalismi võidukäik on abielus heteropaaride kõrvale toonud ka vabapaarid, üksikemad ja oma vanematega elavad üksiklased, tuleb uus usutunnistus kui moodne „ristimine“ sakramendina õnnestunuks lugeda alles siis, kui abiellumise ja lapsendamise õigused on seadusandlikult tagatud ka homopaaridele. Ja üleüldse on homod paremad ja täisväärtuslikumad inimesed kui heterod ja selle eitamine tuleb kriminaliseerida vihakõne nimelise inkvisitsioonilise meetme abil.

Homondust kõrvale jättes on siingi sarnasus rabav. Ka Nõukogude Liidus püüti isegi veel Nikita Hruštšovi ajal ühiskonda viia seisundisse, kus vanemate ülesanne oli kommunismi ehitada, nende lapsi kasvatas aga riik. Perekond oli kodanlik igand, mida oli vaja küll rahvastiku taastootmiseks, mis võimude arvates kujutas endast aga vastupanukollet kommunistlikule kõike nivelleerivale ideoloogiale ja oli seesugusena määratud avalikus ruumis pideva kommunistliku ajupesu objektiks.
Ning edasi. Maailmas valitseb ebaõiglus. Tõsi! Euroideoloogia kohaselt on aga selles ebaõigluses süüdi eurooplased, kellel lasub koloniaalajastust pärit „valge mehe koorem“. See koorem tuleb lunastada sellega, et eurooplased aktsepteerivad massimmigratsiooni kolmandast maailmast ja seda määral, mis nende endi traditsioonid, identideedi ja julgeoleku hävitavad. Kes sellega nõus ei ole, on nats, rassist, äärmuslane. Kõik rahvused ja rahvusriigid peavad Euroopast kaduma ja asenduma ühe ja ainsa identiteediga – eurooplane.

Siin pole öelda muud, kui et ka Nõukogude Liidus ujutati liiduvabariike üle eelkõige slaavi rahvastega, aga ka N Liidu teistest osadest pärit inimestega, eesmärgiks ei midagi muud kui üks nõukogude rahvas. Tegelikult on ka eurofiilid ühemõtteliselt välja öelnud, et nende sihiks on rahvusriikide järgne Euroopa. Ehk siis – Euroopa Liidu eesmärk on rahvuslike identiteetide, rahvuskultuuride ja -keelte hävitamine.

Ent see pole kaugeltki kõik. Euroopa Liit alles otsib võimalusi, kuidas selle eesmärgi nimel liikmesriikidelt kaaperdada nende suveräänsuse viimased riismed, kehtestades ühtse rahanduspoliitika (äsja leppisid euroala valitsusjuhid EL-i ülemkogul kokku ühise eelarve loomises), piirivalve, politseijõud ja viies ka muud poliitikad – transpordi, energeetika, keskkonna, välissuhtluse, kaitsepoliitika – keskvalitsuse ehk Euroopa Komisjoni juhtimise alla.
Seda võimu kaaperdamist teostatakse vaikselt ja salakavalalt, kasutades selleks direktiivset käsumajandust. Tavakodanikul pole Eestis aimugi, et meie justnagu sõltumatu riigi sõltumatu seaduseandja – Riigikogu – tegeleb päriselus nädalast nädalasse põhiliselt eurodirektiivide otsese ülevõtmise või eurodirektiivide alusel sündinud seadusmuudatuste vastuvõtmisega.
Siinkohal tähelepanu! Kes hääletustulemusi vaadata soovib, võib näha, et ainus fraktsioon, mis järjekindlalt selle suveräänsusröövi vastu hääletab, on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon. Põhjus on lihtne. Me oleme ainsad, kes ei kuula Brüsseli sireenide laulu ja mõistame: suveräänsuseta pole meil lootustki jõukaks saada. Suveräänsuseta pole meid varsti enam olemaski!
Mida eurofiilid selle jutu peale nüüd siis teevad? Sõimavad mind putinistiks, natsiks, rassistiks ja paremäärmuslaseks.

Ma olen seda kõike juba näinud. Nägin teisitimõtlejate sildistamist ja vaenamist Nõukogude Liidus ja näen seda nüüd ka Euroopa Liidus. Nägin, kuidas ajakirjandus sõi peremeestel peost ja näen seda ka praegu. Nägin, kuidas kohtud ja prokuratuur seadusi väänasid ja näen seda ka praegu. Nägin valetamist, võltsimist ja võõraste peremeeste ees lömitamist siis ja näen seda ka praegu.

Ma uskusin 1991. aastal, et Eestist saab vaba ja õiglane riik, kus eestlased on oma maa, sõna ja otsuste peremehed. Uues Euroopa Liidu nimelises Nõukogude Liidus on kõik see haihtumas. Meie riigist on saamas formaalsus, maa, mis asustatakse võõrastega ja kus meie sõna enam ei maksa. Me oleme rahvusena sama hapras olukorras kui 1980. aastate massiimmigratsiooni päevil.
Siis sündis laul „Peatage Lasnamäe“. Mis laulu hakkame me laulma nüüd?

Mart Helme

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/mart-helme-brussel-kaaperdab-voimu-vaikselt-ja-salakavalalt/

Read more...

teisipäev, 18. detsember 2018

MATTI ILVES: MÕISAAEG TULEB TAGASI

Mõisnike aeg tuleb paratamatult tagasi ja seda just meie reeturpoliitikute eestvõttel. Eestane muutub jälle vaid sulaseks või palgatööliseks.

Sest juba 1. maist 2011 kadusid ka kõik piirangud maa ja kinnisvara omandamiseks välisriikide kodanikele, see tähendab aga seda, et rikkad välismaised spekulandid, ettevõtjad ja nö. investorid võivad nüüd ilma igasuguste piiranguteta omandada Eestis maad ning kinnisvara.

Ametlikel andmetel, saadud Põllumajanduse ministeeriumist, kuulus 2013 aastal välismaalastele:

1. Meie põllumajandusmaast kuulub nüüd välismaalastele 52 500 hektarit
2. Meie metsamaast kuulub välismaalastele juba 113 500 hektarit

 Seda vaid 2. aasta jooksul, nüüd võib aga arvata, et välismaalaste käes on enamus põllumajandus- ja metsamaast. Selle üle tunneb tõsist muret Heiki Kortspärn raamatus "ÄREVAD MÕTTED EESTLUSE SURIVOODIL. EESTIVABA RIIK - 100". Toon nüüd pikema väljavõtte sellet raamatust:

"Tänapäeva Eestis on kõrgema riigivõimu tasandil loodud olukord, kus meie maa ja mets läheb aegapidi, kuid kindlalt uusrikaste ja väliskapitali omandisse. Kümnete tuhandite hektarite kaupa on meie maa läinud näiteks venelastele - ainuüksi Rapla piimatööstuse pankroti kaudu läks 12 endise kolhoosi-sovhoosi maa. Maad on sadade ja tuhandete hektarite kaupa kokku ostnud välismaalased ja juriidilised isikud, mille omanikud on meile teadmata. Saaremaa, Hiiumaa ja Virumaa rannikualad on suures osas rootslaste, soomlaste jt omandis.
Küsimus ei ole ühe-kahe maatüki üleminekus - käivitunud on protsess, mille tulemusena saab eestlastest maata mees-moonakas. Euroopas on protsessil ka oma nimi - maa haaramine.

Eestis on tagasi mõisnikud - suurmaaomanikud. Enamasti nad ei ela maal. Need suurettevõtted ei tooda talude moodi eestlust, nad teenivad maad ja odavat veel alles jäänud tööjõudu ära kasutades kasumit. See viiakse maalt välja. Nemad on ka eurotoetuste saamisel esirinnas. Meie maarahvas on muutumas uuesti palgatöölisteks-sulsteks nagu sada aastat tagasi. Lausa avalikult öeldakse, et nii see peabki olema - talunikud müügu maa ja masinad ning mingu palgatöölisteks suurtootjate juurde.

Kas Eestimaale tuleb tagasi uus mõisaaeg? Nüüd juba endine Eestimaa Talupidajate Keskliidu peadirektor Kaul Nurm on püüdnud sõnumit viia nii Euroopasse kui ka Eesti Valitsusse, kuid tulemusi ei ole. Suurtootjad-mõisnikud ruulivad endiselt.
Miks meie poliitikud ometi vait on ja sõna ei võta?

Mis peamine, eestlased on kaotamas seda igiomast eestlast siduvat suhet oma maaga ja riigiga, mis tagab eestluse ja oma riigi säilimise. Maa üleminekul välismaalastele või suurkapitalile kaob eestlus pikemas perspektiivis oma isamaal põhineva ürgse elujõu."


Read more...

Soomes puhkes skandaal: rahvasaadik võrdles Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga

Soomes puhkes eile suuremat sorti skandaal, kui põlissoomlaste rahvasaadik Ville Tavio võrdles parlamendis kõneledes Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga. Tavio märkis, et Euroopa Liidus piiratakse teisitimõtlejate sõnavabadust samamoodi nagu seda tehti Nõukogude Liidus või natsi-Saksamaal.
Tavio sõnavõtu peale läksid marru suurte parteide esindajad, eriti sotside juht Antti Rinne.

 Tavio rääkis oma mõtteid eile Soome parlamendis Eduskunta toimunud Euroopa Liidu teemalises arutlusvoorus. Kõigepealt ütles Juha Sipilä, et Suurbritannia eraldumisega seonduv on Euroopa Liidus olnud populismi musternäide, kus keerulistele küsimustele otsitakse lihtsaid lahendusi ja tulemus on kõigile näha.

Pärast seda ütles sotside rahvasaadik Antti Lindtman, et Tavio ületas oma sõnavõtuga, kus ta võrdles Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga igasuguse taluvuse piiri. Ühtlasi pani Lindtman pahaks, et Tavio kasutas Euroopa Liiduga seoses mõistet fašism. Tema väitel oli natsi-Saksamaa puhul tegemist miljonite inimeste hävitamisega ja teises ilmasõjas kümnete miljonite surmaga ja kogu Euroopa Liit on loodud selleks, et midagi taolist enam ei korduks.
Peaminister Sipilä ütles samuti, et Tavio sõnavõtt on taunimisväärne ja soovis, et põlissoomlased end sellest taandaksid.

Roheliste esindaja Pekka Haavisto ütles samuti, et Euroopa Liit on loodud teise ilmasõja karmide kogemuste pinnalt ning kiitis Juha Sipilät, et ta laitis Tavio mõtteid.
Jutuajamise lõppedes jäädi ootama põlissoomlaste seisukohta, mida aga ei tulnud. Sotside esimees Antti Rinne ütles pärast seda, et ta soovib, et parlamendi eestseisus seda teemat arutaks. Rinne arvates oleks pidanud parlamendi esimees Paula Risikko katkestama Tavio jutu.
Põlissoomlaste juht Jussi Halla-aho kirjutas pärast seda sotsiaalmeedias, et Tavio jutt oli liialdus, aga samasugune liialdus on praegu rahvusluse ja pagulaste suhtes kriitilisuse võrdlemine natslusega või selle nimetamine natsluseks. See paistab olevat igati ok, märkis Halla-aho.

Read more...

Soomlane, somaallane ja iraaklane olid teel vanglasse.

Vangla uksel küsis valvur miks neid sinna toodi.
Iraaklane vastas: " Vägistasin ja tapsin tänaval ühe naise. Sain selle eest aasta vangistust."
Somaallane vastas: " Vägistasin kaks naist ja tapsin ühe neist. Sain selle eest poolteist aastat vangistust."
Soomlane vaatas kahte eelmist ja vandus: "Rääkisin nende tegudest Facebookis ja sain viis aastat vangistust rassismi eest."

Allikas: Facebook

Read more...

esmaspäev, 17. detsember 2018

"Räägime asjast" 16.12.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-16122018/
 

Read more...

Eesti peaks loovutama suveräänsuseTõde tuli ootamatult varem välja. Nüüdsest ei hoitagi enam tagasi vaid räägitakse otse. Me olemegi võõra võimu all ja ja nüüd oleks aeg meie võim üle anda ja juhib seda 100 % brüssel. Euroliberaalide juht Guy Verhofstadt kaotas enesevalitsemise ja ütles välja tõe: liikmesriigid peavad andma oma suveräänsuse ja võimu Brüsselile!! Verhofstadt muide on Keski ja Reformi (mõlemad kuuluvad ALDE fraktsiooni) pealik Brüsselis.

Read more...

VALTER AUSTA: OLGEM SÕBRAD, OLEME AUMEHED, OLEME EESTLASED!

Pildil: Lihula 2018. Ajutise Lihula samba mälestusmärgi taaspüstitamine.

Eesti eest, Eestit lõhkumata!

Senisest vaimsest liberaalsest surmaringist väljumiseks esitan eestluse klassiku Oskar Looritsa 24. veebruaril 1951. aastal Uppsalas sõnastatud rahvuslaste Eesti idee:
„Kui me oma võimete rakendamises seni oleme sageli äpardunud, siis peamiselt seetõttu, et me ise oma olemust küllaldaselt ei tunne. Kui me aga oma otsustavat lahingut tahame võita, siis on vähe sellest, et oleme šabloonilised eurooplased, vaid nüüd oleme juba ehtsad eestlased ja just eestlastena peame eluvõitluses läbi lööma. See on meie kohustus, millest ei tohi olla taganemist!"

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 15. detsember 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP