RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 12. november 2018

MATTI ILVES: ÜRO RAPORTÖÖR MURETSEB VAGETE VASTUPANU PÄRAST GENOTSIIDILE!

ÜRO eriraportöör Tendayi Achiume (pildil) on mures kasvava vastupanu pärast valgete seas valge rassi genotsiidile. Sest üha enam inimesi on teadlikud sellest, kui sarnane poliitiline tendets jätkub, siis teised rassid muutuvad enamuseks ja valgete järglased ei saa enam elada tavapärases ühiskonnas.

Ülestõus taolisele poliitikale mobiliseerib valgeid ja seda suuresti interneti vahendusel. Tendayi Achiume arvab koguni, et selle summutamiseks tuleb piirata sõnavabadust!
Täpsemalt lugege siit:
https://diversitymachtfrei.wordpress.com/2018/11/02/united-nations-demands-the-suppression-of-white-awareness-websites/

Read more...

“Räägime asjast” 11.11.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-11112018/
 

Read more...

Juhtkiri: ega’s EKRE pole ometi inimsööja Ellotška

Eestis tegutsev vene dissident Artemi Troitski esines hiljuti Eesti Päevalehe intervjuus EKRE suunal sedavõrd jaburate väidetega, et nende seletamiseks jääb järgi kaks võimalust: kas on siin tegu pahatahtliku Eesti ühiskonna lõhestamise või astronoomilise asjatundmatusega, kirjutab Objektiivi toimetus juhtkirjas.  

Muusikaajakirjanik ja vene alternatiivroki spetsialist väitis Krister Parisele antud intervjuus kindlas kõneviisis, et EKRE näol on tegu Moskva projektiga, mida rahastatakse otse Kremlist.
„EKRE puhul on tegemist Moskva projektiga, mille eksistentsi on andnud oma aktiivse panuse Moskva poliittehnoloogid. Ühte neist tean ma koguni isiklikult,“ tõstab Eesti Päevaleht esile Artemi Troitski tsitaadi. Sellele lisaks peab Troitski võimalikuks, et EKRE „saab Venemaalt rahagi, vähemalt oleks see igati mõistetav.“

Kuna EKRE saab parlamendierakonnana sõna ka peavoolumeedias, leiab Troitski, et leheruumi ja eetriaega peab EKRE-l olema võimaldanud osta Kremli rahavool.
„EKRE-l on selgelt väga suur eelarve reklaami jaoks. Muidu ei kirjutaks ju ajalehed igast Mart Helme ütlusest. Pöörakem tähepanu, et puhtalt Kremli-meelsetel saitidel nagu Baltcom kirjutatakse EKRE-st vaat et rohkem kui kõikidest teistest kokku,“ sõnab Troitski ja lisab kirsina tordi peale, et EKRE on tõenäoliselt samade rahadega ära ostnud uuringufirmade juhatused, et kindlustada endale erakondade reitingutabelites kõrget kohta.

„Pole raske aimata, kust see raha võetakse ja et selliste vahendite eest on võimalik organiseerida ka sotsioloogiliste küsitluste tulemusi,“ lajatab neli aastat Eestis elanud Vene levimuusika spetsialist.
Lugedes Troitski kindlas kõneviisis esitatud absurdseid süüdistusi ja Eesti poliitilise maastiku jõujoonte osas täielikku võhiklikkust üles näitavat „analüüsi“ hakkab loo raskuskese kanduma hoopis Krister Parise ja eelkõige Eesti Päevalehe toimetuse poole. Palju on igasuguseid rääkijaid, ent nende tiražeerimise eest võtab vastutuse toimetus.
EPL-i eesmärgiks näib igal juhul olevat vahendeid valimata kahjustada ühe „protofašistliku erakonna“, nagu Paris EKRE-t nimetab, võlmalust pääseda valitsusse.
Laimamise tuhinas ei panda tähele isegi mitte seda, et Troitski väited heidavad kahtluse varju ka peavoolumeedia ja uuringufirmade suunal.

Kui Troitski väited peaksid vastama tõele – mida me ei usu –, on tegu enneolematu skandaaliga: Eesti Päevalehest Postimeheni, Eesti Ekspressist ja Maalehest rahvusringhäälinguni on sellisel juhul kõik võtnud vastu otse Moskva koridoridest pärinevat altkäemaksu, et kajastada EKRE tegemisi. Ka Krister Parise intervjuu Artemi Troitskiga võib sellistel asjaoludel liigitada korruptsiooni kategooriasse, kuna tubli kolmandik intervjuust keskendub EKRE-le.
Kes on selleks Moskvast raha saanud, et Troitski ja Paris EKRE-st räägiksid? Kas Paris või Troitski eraldi, või mõlemad koos? Kui kaugele küündib Moskva raha mõju Eesti Päevalehe ja üldisemalt Ekspress Grupi väljaannete toimetuses? Kas Kremli karvane käsi jõuab välja ka Ekspress Grupi omaniku Hans H. Luigeni? Tõepoolest, kui Artemi Troitski väited vastaksid tõele, võiks korruptsioonis süüdistada kogu ajakirjanduslikku peavoolu, lisaks sellele ka uuringufirmasid nagu Kantar Emor ja Turu-uuringute AS.

Kas siin ei peitu väljakutse mitte KAPO-le, kes peaks väidete tõesuse korral asuma uurima meie meediaväljaannete ja uuringufirmade seotust Moskva rahaga?
Miks me ei kuule Artemi Troitski väidetest tulenevat loogilist järeldust kajastatavat tõsimeeli meie kodumaise ajakirjanduse veergudel?
Väga lihtsal põhjusel. See väide on jama, mis on õhku visatud selleks, et mustata Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda – ainult, et seekord lendas elementaarse loogika kohaselt pori ka ajakirjanduse ja uuringufirmade suunal. Loogikaga, nagu näha, kodumaise ajakirjanduse lipulaevade toimetused just ei hiilga.

Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale soovitame aga pöörduda kohtusse. Kui keegi väidab kindlas kõneviisis kõikidel eeldustel sulaselget valet, peab see saama kohtulikult karistatud.

Pildil Mihhail Hodorkovski koos Artemi Troitskiga 2016. aastal Mustpeade majas toimunud Avatud Venemaa foorumil. Foto: Scanpix

Allikas: http://objektiiv.ee/juhtkiri-egas-ekre-pole-ometi-inimsooja-ellotska/

Read more...

pühapäev, 11. november 2018

Martin Helme USA vahevalimistest ja hukatuslikust ÜRO uuest rändeleppestUued Uudised

Read more...

EKRE majandusprogramm "Jõuka Eesti eest"

Allikas: Facebook

Read more...

Macron kuulutas välja Euroopa ühendarmee loomise?

Mäletate, kuidas Macron äsja kuulutas välja Euroopa ühendarmee loomise?
Venemaa, Hiina ja isegi Ühendriikide vastu.
Nüüd vastas @TegelikTrump.
"See kõik on muidugi vaga solvav. Äkki oleks õiglane eurooplastel siiski ausalt oma osa kinni maksta selle asemel, et aastaid lasta Ameerikal seda teha?".

Sõbrad.
Kas te saate aru, kumba pooldab Eesti?
Jüri Luik võtab innukalt osa Marconi Euroopa kaitseinitsiatiivist, koos Soome ja Rootsiga.
Läti ja Leedu millegipärast mitte.
http://www.spiegel.de/politik/ausland/donald-trump-wirft-emmanuel-macron-beleidigung-vor-a-1237748.html

Allikas: Hanno Luukas, Facebook

Read more...

laupäev, 10. november 2018

Laupävased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Väga oluline artikkel 1968. aasta kultuurirevolutsiooni laastavast mõjust

Head Objektiivi sõbrad!

Tahtsin juhtida teie tähelepanu ühele suurepärasele artiklile, mis sai eile avaldatud meie portaalis Objektiiv.

Artikli autoriks on Dr Maike Hickson ning see kannab pealkirja "Miks ma naasin laste, köögi ja kiriku juurde?" Tegu on ühe sakslanna südamevalust sündinud avaliku kirjaga, mis on adresseeritud Saksamaa 1960ndate põlvkonnale, mis mässas Saksa ühiskonna vastu tervikuna: selle haridussüsteemi, kristliku moraali ja poliitilise süsteemi vastu.


Autor selgitab, et Saksamaal on 1968. aasta kultuurirevolutsiooni mõjusid märgata kõikjal – abielulahutuste arvu suurenemine, abordi legaliseerimine, hariduse allakäik ja relativismi levik – ning kuivõrd tänavu on selle revolutsiooni algatamise 50. aastapäev ja kuna need, kes olid revolutsiooni eesotsas ja eesliinidel on endiselt oma saavutatu üle uhked, siis on sobilik aeg, et rääkida tõde selle revolutsiooni mõjudest paljudele selle põlvkonna lastele.

Ma ei hakka siin artiklit resümeerima, aga soovitan tungivalt seda lugeda ning soovitada sama ka oma sõpradele ja tuttavatele. Mulle ei meenu, et eesti keeles oleks sel teemal ühtegi nii teravalt ja täpselt kõnealuse probleemi tuuma tabanud teksti avaldatud. Päris kindlasti ei leia niisuguseid tekste praegu ühestki teisest meediaväljaandest peale Objektiivi.

Lisaks eelnevale toon esile veel kolm viimase nädala jooksul avaldatud arvamuslugu, millele soovitan eraldi tähelepanu pöörata.

1) Neist esimene on paljudele inimestele südamesse läinud Aldo Maksimovi hüvastijätukiri, kus ta selgitab, miks ta otsustas koos oma perekonnaga Eestist lahkuda:


2) Teiseks osutan kolleeg Markus Järvi nädalakommentaarile, milles on selgelt välja joonistatud ühe meie aja peamise poliitilise vastuolu ehk globalismi ja rahvusluse vaheline põhimõtteline erinevus:


3) Kuivõrd naeruväärsete valede tiražeerimiseni on valmis langema Eesti Päevaleht, sellest rääkisime saates "Fookuses":


Ilusat nädalavahetust soovides

Varro Vooglaid
SAPTK juhatuse esimees
PS! Kui peate Objektiivi tööd oluliseks, siis saate sellele omapoolse annetusega kaasa aidata. Annetuse tegemiseks vaid mõne hetkega vajutage allolevale punasele nupule!

Read more...

Mis on "migratsioonipakt"?

See on inimvihkajalik dokument, inimtsivilisatsiooni häving.
Mida see dokument ütleb, kokkuvõtlikult? "Ära näe vaeva, et oma kodumaa areneks, mine rikaste juurde ja nad on kohustatud sind ülal pidama".
Veel enam - "immigrandi" staatus on "ülismuslikum" "aborigeeni" ees. Migrandid, nende kombed, käitumine ja usk saavad olema tolle "lepingu" alusel väljaspool kriitikat.
Algus on Euroopa Inimõiguste Kohtu poolt tehtud - islam on kuulutatud sõnavabadusest kõrgemal seisaks.
Elik Allahis kahtlemine on juba kuritegu.... Mis see kaasa toob?
Ei toimu migrantide kohanemist.
Otse vastupidi, "pakt" NÕUAB "kohanemist" aborigeenidelt.
Mida see omakorda tähendab?
Elu migrante vastu võtvates riikides muutub kiiresti samasuguseks, millise eest migrandid põgenesid.

Consummatum est.

Allikas: R.M. Ungern, Facebook

Read more...

reede, 9. november 2018

MATTI ILVES: FACEBOOK HÄVITAB SÕNAVABADUST

Ajakirjandusele lisaks on nüüd asunud sõnavabaduse hävitamisele ka Facabook. Kui varem avaldasin enda blogist enamuse sissekandeid-artikleid ühes suuremas grupis "Vaba Sõna", siis nüüd on see mul võimatu terves Facebookis.
Asi algas sellest, et mitmed minu sõbrad said Facebooki poolt blokeeringu mitmesuguse pikkusega tähtajaks, alates 24. tunnist kuni 30. ööpaevani. Näiteks Varro Vooglaid "Objektiivist" sai 30. päevase blokeeringu.

Ma arvasin, et minul on vedanud, sest peale mõne artikli kustutamise olin saanud vaid ühe juurdepääsu piirangu 24. tunniks. Seepeale teatasin neile rohkem enda rahustemiseks, et ärge piirake sõnavabadust ja segage vahele inimeste postitustele. Kui läkin gruppi "Vaba Sõna", ootas mind ees järgmine hoiatav teadaanne:
Sellest hoiatusest ma aga ei hoolinud ja avaldasin blogi sissekandid ikka, see kestis kusagil paar kuud. Kuni lõpuks suleti lihtsalt nende poolt blogi aadress: http://rahvuslane.blogspot.com/.
Nüüd ma ei saa ühtegi blogi artiklit avaldada Facebookis.
Kusjuures FBi kontot mul ei suletud (paljudel teistel tehti) ja saan vabalt avaldada näiteks kssi pilte, mida ka naljaks korra tegin kaaskirjaga: "Täiesti avaldamiskõlblik foto! Oleks ma avaldanud selle enda blogis "Rahvuslane" (otsingust saate aadressile ehk pihta), siis kahjuks siin avaldada ei oleks saanud, sest blogi aadress on blokeeritud."

See on sõnavabaduse hävitamisel ka loomulik, kui terves Euroopa Liidus ehitatakse üles neomaksistlikku ühiskonda, mis tuleb veel märksa hullem (koos ainuvõimakiku liberaaldemokraatliku ideoloogiaga ja selle värdvabadustega) kui see oli NSV Liidus.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP