RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 14. oktoober 2019

"Räägime asjast" 13.10.2019

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-13102019/
 

Read more...

Varro Vooglaid: pöördusin ERRi vastu kohtusse põhimõttelistel kaalutlustel
Varro Vooglaid selgitas pärast täna toimunud kohtuistungit vaidluses Eesti Rahvusringhäälinguga, et pöördus kohtu poole põhimõttelistel kaalutlustel. Vooglaiu sõnul on sõnavabadus oluline hüve, aga sellega ei saa õigustada inimeste suhtes otseselt väärate ja nende au teotavate faktiväidete levitamist. "Minust kuvandi loomine kui latentsest homoseksuaalist on madal ja vääritu käitumismuster, mida rahvusringhääling ei tohiks endale lubada," ütles ta.

Read more...

Anti Poolamets peavoolu purunenud unelmast ehk kuidas ahastuses Taavi Minnik peaga vastu ideoloogiaseina põrutas

Anti Poolamets
 Eesti Päevaleht avaldas 6. oktoobril endise Postimehe arvamustoimetaja Taavi Minniku artikli, mille laad võrreldes teiste maruliste EKRE-vastaste rünnakutega nõuab lähemat vaatlemist.

See, et ta kohe alguses DDR-ile viidates rahvuskonservatiive „genossedeks“ sõimab, ei tohiks üllatada. Samuti ei üllata tema varasemates „analüüsides“ vasakpoolsete kohustuslikku arsenali kuuluv natsitempli löömine. Seekordne lugu on pigem ahastushüüe, et EKRE valijat ei saa ümber veenda. Minnik võtab esmakordselt omaks  EKRE vastase peavooluajakirjanduse sõja: „Ega kõiguta ka see, et Eesti meedia praktiliselt kõigist torudest nende lemmikute pihta tuld annab“. Minnik on hämmingus, ta püüab tuua võrdlusi Res Publica tõusu ja langusega ega suuda aru saada, miks EKRE toetus on kindel ja pigem kasvav.

Ta tahaks nii väga loota, et EKRE-l juhtuks mõni tavapäraselt valitsemise juurde kuuluv äpardus, mille tõttu hakkaks neist ometigi õhk välja visisema nagu raketina Riigikokku lennanud Res Publicast. Samas lükkab ta ise selle lootuse ümber, tõdedes, et EKRE valija üksnes konsolideerub peavoolu rünnakute all.
Tema ettekujutus, mis paistab põhinevat Fukuyama stiilis usule ajaloo lõppu ja sellesse, et liberalismi kõrvale enam maailma mõttelavale midagi paremat ei mahu, ei võimaldagi  tal aru saada, et EKRE toetuse põhjused on sügavad, kajastudes rahvaste arhetüüpses vajaduses rahvusriigi järele. EKRE tugevus on just rahvusriigis kehastuvas eestlaste vabadussoovis, mis on umbusklik liberaalide anarhiasse kalduva ükstapuhaluse suhtes, mida ei huvita, mitukümmend tuhat võõrast aastas Eestisse sisse marsib või progressimüüdiga kaasnev põlgus traditsioonide vastu.

48 aastat  sotsialistlikke eksperimente okupeeritud Eestis on osas rahvast tekitanud immuunsuse marksistlike ideoloogiate vastu, mis takjana sotsialistidele, liberaalidele ja rohelistele külge kleepuvad. Eestis on vähe teadmist kultuurimarksismi juurtest või klassivõitluse muundumisest sugudevaheliseks võitluseks. Isegi kui ei teata neid õpetusi leiutanud marksistlike teoreetikute nimesid, tajutakse neid ideoloogiaid meetodite ja viljade järgi, kus meetodiks revolutsiooniline tung midagi iga hinna eest ümber kujundada, lõhkuda või muuta. Isegi perekond on taas vasakpoolsete tähtsamaid vaenuobjekte. Rahvuste ja rahvusluse vastu käib aga lakkamatu sõda juba üle saja aasta.
EKRE ja rahvusparteide edu kogu Euroopas on seletatav sellega, et rahvuskonservatiivsus ning rahvusriiki ehitav ideesuund on normaalse rahvuse tuumikideoloogia, mis ei sõltu sedavõrd moevooludest kui liberaalide maailm. Praegu seondub konservatiivide võimas tõusulaine sellega, et rahvad tunnevad Austraaliast USA-ni, et agressiivsete rünnakute tõttu sõnavabadusele, massiimmigratsiooni ja sellega kaasnevate õuduste tõttu on ühiskondlik stabiilsus ohus.

Taavi Minnik räägib ennast sisse kui pettunud propagandisti, kes on kaugel fakte vahendava ajakirjaniku rollist. Ta ütleb: „Tuleb mõista (eriti ajakirjanikuna), et kõiki veenda on võimatu.“ Muidugi ei õnnestu, sest sõltumatusele pretendeeriv ajakirjanik peaks ka fakte vahendama, mitte üksnes „veenma“. Kui faktide asemel määritakse „peavoolus“ päevast päeva kaela lauspropagandat, marksistide revolutsioonilisi ideid või kostitatakse konservatiive Lobjaka stiilis sõimuga, siis hoiab rahvuslikult mõtlev inimene neist eemale nagu kunagisest Kesktelevisiooni „Vremjast“. Ebaausus tuntakse ära.

Kui Minnik käis mõttemängu käigus läbi EKRE nõrku kohti ning tunnistas resigneerunult, et nende valijatele hammas peale ei hakka, siis valis ta valijate poole rusika vibutamise, kuulutades, et tegu on moonakatega, kellest kunagi brigadiri ei saa. „Asi on selles, et inimesed enamuses ei ole eriti targad ning ei viitsi eriti mõelda“ ohkab Minnik.
Valijaid siunates teeb ta näo, et ei tea midagi uuringutest, mille järgi EKRE-l oli 2019 aasta algul ettevõtjate hulgas konkurentsitult kõrgeim toetus – koguni 39,5 %. Samuti on EKRE toetus kõrgeim noorte ning eesti meeste hulgas. Kas saab teisiti, kui propagandistina võtta ajakirjanikku, kes siiani vehib natsimalakaga ja „unustab“ igakuiselt  avaldatavad uuringutulemused?

Nagu muinasjutus, jätab Minnik oma pettumusest nõretava loo lõppu helkima lootuse lambikese. Ta loodab, et „Moonikal on olemas kõik eeldused korrata Evelin Ilvese fenomeni.“ Ka siin jookseb Minnik analüütikuna lati alt läbi. Oma mainelise läbikukkumise võlgneb Toomas-Hendrik Ilves iseenda ülbusele. Kodueestlasi õigesti elama ja mõtlema kamandanud väliseestlasena põrus ta Eesti ühiskonna tajumises, importides välismaalaste tahtel siia üdini võõraid, globalistlikke väärtusi. Tema Wikileaksi abiga välja tilkunud mõttevahetus USA saatkonna töötajatega võttis Ilvese arrogantsi kõnekalt kokku: „Eesti Vabariigi presidendi ametikoht sarnaneb vaesusega“. Mäletan, kuidas Ilves oli 1998 aastal välisministrina müügimees Eesti elektrijaamade mahaparseldamiskatsel USA riiulifirmale  NRG.

Evelin Ilves on erinevalt Toomas-Hendrikust leidnud endale Eestis põneva niši tervise ja toidu valdkonnas, sellal kui viimane pettunult kodumaa tolmu jalgelt pühkis ning nüüd välismaalt valitsust sõimuga kostitab. Moonika Helme on end näidanud pigem küllaltki tagasihoidliku inimesena, sest isegi tema lauljatalenti on avalikkus üsna harva kuulda saanud ning poliitilisele võitlusele eelistas ta enne Riigikokku valimist pigem emarolli.

Ei ole mingi ime, kui liberaal tõmbub krampi iga konservatiivi postituse peale, sest need inimesed kuuluvad „valesse“ maailma – sellesse, mis Lääne-Euroopa liberaaldemokraatiates on surutud poliitilise korrektsuse alasi ja vihakõneseaduse haamri vahele. Ida-Euroopa riikide eneseteadvus lihtsalt pole veel selle moodsa ajupesu poolt murtud. Minnik oli aga ajas ette tormanud, lootes, et ajakirjanduse loodud miraaž poliitkorrektsest ja vasakliberaalseid väärtusi pärisosaks pidavast Eestist ongi tegelikkus. Rahva suur poolehoid rahvuskonservatiivide nägemusele Eestist on selle peavooluajakirjanduse unelma armutult hajutanud.

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/anti-poolamets-peavoolu-purunenud-unelm/

Read more...

pühapäev, 13. oktoober 2019

Huvitavat pühapäevaks: Tammsaare - "Riik ja rahvas"

Allikas: Jüri Böhm, Facebook

Read more...

EKRE ei poolda homoaktivistide toetamist, mis toimub sotsiaalministri heakskiidul

Sotsiaalminister Tanel Kiike ei näi huvitavat koalitsioonipartneri seisukohad LGBT ühingu rahastamise küsimuses.
Radikaalsest ideoloogilisest programmist lähtuvate ühiskonnalõhestajate riiklik rahastamine on täiesti lubamatu, toonitab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees ja rahandusminister Martin Helme, viidates ennekõike peamise homopropagandistliku organisatsioonina tuntud Eesti LGBT Ühingule.
“Meie jaoks on radikaalsete ühiskonnalõhkujate rahastamine täiesti lubamatu. Eriti groteskne on, et needsamad aktivistid on kõige ägedamad valitsusvastased protestijad. Samuti töötavad nad vahel varjatult, vahel avalikumalt valitsuse poliitikale vastu riigiametnikena,” toonitas rahandusminister Helme Objektiivile antud kommentaaris.
Tema sõnul on probleem selles, et kavala lükkega on tekitatud olukord, kus homoaktivistid saavad raha mitte otse Eesti eelarvest, vaid reeglina on see euroraha.
“Euroraha omakorda jagavad ministrid nende enda valdkondades ette valmistatud meetmete alt. Selge, et nn sidusa ühiskonna meetmed on nii kirjutatud, et just homoõiguslased raha saaks.“
Helme sõnul saaks sotsiaalminister Tanel Kiik reegleid muuta, kui tahaks. Aga ei taha.
Helme kinnitusel on EKRE esindajad korduvalt kõnealuse teema tõstatanud koalitsiooni sisestel aruteludel, väljendades väga selgelt positsiooni, et praegune olukord, kus terve rida vasakpoolseid võltskodanikuühendusi saab iga-aastast ja ulatuslikku riiklikku toetust, ei saa jätkuda.
Kui 2013. aastal oli sotsiaalministeeriumi kaudu LGBT ühingule eraldatud summa 6000 eurot, siis tänavu anti homoaktivistide käsutusse koguni 96 000 eurot maksumaksjate raha.

Kui liita siia ka Eesti Inimõiguste Keskusele ja Feministeeriumi portaali haldavale MTÜ-le Oma Tuba eraldatud summad, on ainuüksi tänavu sotsiaalministeeriumi kaudu toetatud homo- ja sooideoloogilise propaganda eestvedajatena tuntud “kodanikeühendusi” kokku ligi 250 000 euroga, kirjutas Objektiiv.
Keskerakondlasest sotsiaalminister Tanel Kiik pidas suvel vajalikuks isiklikult külastada Eesti LGBT Ühingut, et arutada selle eestvedajatega muu hulgas ühingu riikliku rahastamist.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/ekre-ei-poolda-homoaktivistide-toetamist-mis-toimub-sotsiaalministri-heakskiidul/

Read more...

IGATI TUBLI ISA!

Te päeva kliimaterrorit taluma pidanud perepea Rannar konfiskeeris oma 16aastaselt tütrelt mobiiltelefoni ning lõpetas ära taskuraha andmise. Uued tossud jäid ka ostmata.

“Kogu asi läks käest ära pärast reedest kliimaprotesti. Laps ei läinud kooli, vaid määgis koos lambakarjaga Toompeal,” pahandab Rannar. Edasi läks asi päris hulluks. Perekond pidi terve laupäeva kliimamantrat korrutava lapse tujutsemist taluma. “Ajas mingit täiesti seosetut iba kährikkoertest. Ma küsisin, et kust otsast see naftast tehtud jope siis ökom on?”

Taskurahale kriips peale
Laupäeva õhtuks oli Rannaril juhe täielikult koos. “Kutsusin tütre enda juurde ja ütlesin, mobla utiili, taskurahale kriips peale ja autokooli sissemakse jääb ka tegemata, sest autod on ju saatanast! Lisasin, et kliima huvides jääb ka kauaoodatud Tenerife reis ära!” Püha viha täis tüdruk läks oma tuppa ja lõi pauguga ukse kinni.

Tossude pesemine on ilus kliimaneutraalne tegu
Järgmisel päeval kui tusane tütar oma toast lõpuks välja suvatses tulla, teatas ta, et isa oli lubanud talle uued botased osta.
“Ütlesin, et tehku parem üks ilus kliiimaneutraalne tegu ja pesku oma vanad tossud vee ja seebiga puhtaks. Vett võtku vihmaveetünnist. Laps hakkas selle peale jubedalt hambaid krigistama ja sulges ennast uuesti tuppa. Esmaspäeval kooli minnes oli plika imestus suur, kui ma ta taskurahast ilma jätsin. Niikuinii ostad mingit palmiõliga tehtud kräpp-šokolaadi!

Mis saab edasi?
Kui kaua tütar sedasi edasi tusatseb, Rannar ei tea. Samas kiidab ta kogu seda kliimahüsteerikute värki, sest autokool ja Tenerife reis oleks perekonna eelarvele korraliku põõna pannud.

Allikas: Monika Helme, Facebook

Read more...

laupäev, 12. oktoober 2019

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Neeger pussitas ettejuhtuvaid inimesi

Reede 11. oktoobri hommikul jooksis mees (pildil) ringi ostukeskuses Arndales  Manchesteris Suurbritannias ja pussitas ettejuhtuvaid inimesi. Vähemalt neli inimest olevat saanud tõsiselt viga ja viidud haiglasse.

Allikas: samnytt se
11. oktoober 2019

Märkus: kusjuures meedia k.a Eesti meedia ja ERR levitavad ilmselt mehest võltsitud pilti, kus kujutatakse teda valgenahalisena.

Teate koostas Jaan Hatto
 

Read more...

Saage tuttavaks: eestluse hauakaevajate nimekiri

Rändeleppe heakskiitmise poolt hääletajad on eestluse viimsepäevaratsanikud.
Inimesed teevad otsuseid ja peavad hiljem ka nende eest vastutama – Eestis paraku ei võta poliitikud kunagi vastutust, neid peab panema oma tegude eest maksma.
Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski tegi esmaspäeval ettepaneku, et ränderaamistiku üle peaks otsuse tegema Riigikogu. Kell 15 alanud Riigikogu istungil andis sotsiaaldemokraat Eiki Nestor üle eelnõu, millele oli alla kirjutanud 39 parlamendisaadikut.

Kui te ei kuule oma kodumaal enam eesti keelt; kui meie linnade tänavatel sõeluvad ringi mustad ja tõmmud võõrad ning kuuldub võõras keel; kui te ei julge oma naisi ja tütreid võõrastest tulvil avalikku ruumi lasta; kui lähedased lahkuvad kodust ja te peate hirmuga uudiseid jälgima, kartes kuulda teadet järgmisest terroriaktist; kui ristid on asendunud poolkuudega ja tänavad on täis Meka poole põlvitavaid allahikummardajaid; kui valge inimene on alla surutud ja tema loodud väärtusi tarbivad ülbed võõrad…
… siis teadke, et selle õudusunenäo tõid teieni alljärgnevad Eesti suveräänse rahvusriigi, eesti rahvuse, keele ja kultuuri reetjad:

Jevgeni Ossinovski, Eiki Nestor, Kalvi Kõva, Marianne Mikko, Jaanus Marrandi, Inara Luigas, Heljo Pikhof, Kersti Sarapuu, Tiit Terik, Mihhail Korb, Heimar Lenk, Erki Savisaar, Märt Sults, Enn Eesmaa, Anneli Ott, Siret Kotka-Repinski, Vladimir Velman, Dmitri Dmitrijev, Mihhail Stalnuhhin, Igor Kravtšenko, Helmut Hallemaa, Marika Tuus-Laul, Eevi Paasmäe, Toomas Väinaste, Valeri Korb, Rainer Vakra, Toomas Paur, Jaanus Karilaid, Karin Tammemägi, Aadu Must, Viktor Vassiljev, Helmen Kütt, Toomas Jürgenstein, Hardi Volmer, Toomas Vitsut, Barbi Pilvre, Hannes Hanso, Monika Haukanõmm ja Tanel Talve.

Ajalugu ei andesta reeturitele!

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/saage-tuttavaks-eestluse-hauakaevajate-nimekiri/

Read more...

reede, 11. oktoober 2019

MATTI ILVES: MEID TAHETAKSE MUUTA METSLASTEKS

Alles hiljuti Rootsis tuldi välja ideega, et planeedi päästmiseks peaksime toiduks hakkama tarbima inimliha, SIIN! Seal otse veel inimesi tapma ei hakata. Aga Rootsi on nõndanimetatud kõige "eesrindlikum" maa, et vastu võtta E.Liidu kõige suuremad lollused.

Aga äsja tuli uudis USA-st, kus üks nooraktivist tegi ettpaneku planeedipäästjate kõrgetasemisel kokkusaamisel hakata toiduks tarbima enda laste liha!
See oli väga tähis koosolek, kuna seda juhis üks USA Kongressi liige. Rahvas kuulas selle ettepaneku tähelepanelikult ära, ilma, et selle totra ettepaneku tegijat oleks katkestatud või siis saalist välja aetud.

See näitab seda, et sellised juhised on saadud kõrgemalt poolt, arvatavasti globalistidelt. Nüüd jääb vaid oodata, millal taolised ettepanekud ka Eestisse jõuavad, et meie moraalituteks metslaseks kasvatamine ikka edeneks.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP