RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 25. jaanuar 2020

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

HOIATUS LAPSEVANEMATELE, KELLE LAPSED KASUTAVAD ROBLOXI MÄNGUKESKKONDA!

Roblox on mängukeskkond alates seitsme aasta vanustele lastele, kus on võimalik luua oma minimänge ja virtuaalseid maailmasid. Üks lapsevanem märkas õudusega, et tema seitsme aasta vanuse lapse mängutegelaskuju grupivägistati virtuaalmaailmas julmalt. Perverdid on keskkonna avastanud ja hakanud seal oma äärmuslikke fantaasiaid virtualsel kujul täide viima.

Kui kirjutada Youtube keskonnas otsungusse märksõna "Roblox sex", tuleb esile hulgaliselt jõhkraid videosid, mida on sadu tuhandeid kordi vaadatud. Videodes on näha genitaalid, jõhker seks ja grupiorgiad. Palun hoidke oma lastel silm peal ja veenduge, et nende mängukeskkond oleks ohutu!
https://www.thesun.co.uk/tech/6702517/youtube-porn-videos-roblox-sex-games-watch-online/

Allikas: Ei Eesti laste seksualiseerimisele, Facebook

Read more...

Walter Austa: PAUL MAITLA, EESTLASTE RAHVUSKANGELANE.

(Mulle isiklikult suur eeskuju.)

"....Kui Tammsaare laseb Vargamäe Pearul öelda, et see on üks kange sugu sääl Vargamäel, siis on see ju öeldud kõigi eestlaste kohta, et see on üks kange sugu sääl Balti mere kaldasopis. Meie võitleme seni, kuni oleme saanud tagasi kadunud vabaduse ja kaitseme seda viimse meheni. Need on eestlased!"

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 24. jaanuar 2020

Valitsuse pressikonverents, 23. jaanuar 2020Valitsuse pressikonverentsil osalevad ja ajakirjanike küsimustele vastavad peaministri ülesannetes siseminister Mart Helme, välisminister Urmas Reinsalu ja riigihalduse minister Jaak Aab.

Read more...

Peeter Espak: opositsioonipoliitik Kersti Kaljulaid ei saa põhiseadusest aru

Eesti president Kersti Kaljulaid ei saa Peeter Espaki sõnul põhiseadusest hästi aru. Foto: Scanpix

Peeter Espaki sõnul tsiteerib ja tõlgendab Kersti Kaljulaid põhiseadust valesti.

Espaki sõnul pole Kaljulaid võimeline hindama, milline on presidendi põhiseaduslik funktsioon ja on “omistanud meie põhiseadusele revolutsioonilisi ja osade teiste riikide põhiseadustes sätestatud aspekte, mida meie riigis ei eksisteeri”, räägib Espak Kuku raadio nädalakommentaaris.
Espaki ajendab Kaljulaidi funktsionaalse lugemisoskuse võimekuses kahtlema endise euroametniku Postimehes ilmunud aastalõpuintervjuu, milles ta nimetas valitsust ohuks Eesti julgeolekule, kuna ministrid ei pea, nagu nõuab Kaljulaidi arust põhiseaduse 12. paragrahv, kõiki inimesi võrdseks.
Espak viitab, et mainitud põhiseaduse paragrahv räägib hoopis, et “kõik inimesed on seaduse ees võrdsed”. Seadused “… ei peagi garanteerima kõikide inimeste „võrdsust“ juhul, kui selle võrdsuse taganõudmine on ebaratsionaalne ning hoopiski takistab teiste põhiseaduslike või seaduslike õiguste ning vabaduste olemasolu ja tagamist,” leiab Espak. (Toimetaja kaldkirjas rõhutus.)

Tema sõnul astub Kaljulaid samasse vääritimõistmiste ja lauslapsikuste ämbrisse, nagu seda on teinud sotsiaalministeerium oma käimasoleva “#samapaljuinimene” võrdsuskampaaniaga ja sotsiaalministeeriumi võrdsuspoliitika osakonna nõunik Agnes Einman oma hiljutises arvamusloos. Viidatud arvamuses “aetakse täiesti lootusetult ja infantiilselt segamini kõikide võrdsed õigused seaduse ees ja vähemuste väidetavad õigused või õigemini soovid,” kurjustab Espak ministeeriumiametniku võhiklikkusega.
Espak juhib tähelepanu, et “kõikide inimeste võrdsuse teema tõi esimesena laialt käibele maailmaajaloo üks verisemaid massimõrvareid Maximilien Robespierre 1790. aasta lõpus ühes oma kõnes”.

Orientalisti sõnul on Prantsuse Revolutsiooni loosung “vabadus, võrdsus, vendlus” kõlanud hiljemgi ja kõik lääne ühiskonnad tunnistavad inimeste võrdsust seaduse ees, kuid “eri indiviidide poolt saavutatu või tehtu võrdsus ei ole lihtsalt võimalik”. Inimesed ei ole võrdselt andekad, töökad ja edasipüüdlikud. Selles, mis inimestega juhtub, mängib suurt osa juhus ehk saatus ja nõuda saatuselt kõigi inimeste võrdset kohtlemist on “ülim absurd ja võimatus”.
“Kõikide inimeste võrdsust absoluudina saaks seega saavutada ainult juhul, kui vähemvõimekatele või ka vähem õnne omanutele teha järeleandmisi ja soodustusi ning võimekatelt ning rohkem õnne omanutelt omakorda võtta sunniviisiliselt nende töö ja arengu jooksul saavutatu ära,” räägib sumerite uurija õudustest, mis sunniviisilise võrdsuse kehtestamisega kaasas käiksid. “Ühiskond, mis taotleb sunniviisiliselt kõikide võrdsust, ei ole enam vaba ega ka vennalik, vaid eelkõige kõikide inimeste vaba eneseteostust allasuruv diktatuur. … Sellist diktatuuri aga saab üleval hoida ainult kitsas eliit või nomenklatuur jõuvõtteid ja repressioone kasutades.”
Espak heidab Kaljulaidile ette, et sellel on küll olemas avalike suhete-, vabakonna- ja kliimanõunikud – mis on valdkonnad, millel pole presidendi tegelike ülesannetega midagi pistmist –, kuid pole peale kolme ameti-aastat õigusnõunikku, mida põhiseadusliku korra järele valvav institutsioon tingimata vajab.

“Võimalik, et just seetõttu ongi tekkinud olukord, kus president polegi võimeline hindama, milline on tema enda põhiseaduslik funktsioon ning ka asjaolu, et presidendi institutsioonist on tänaseks saanud opositsiooniline poliitiline jõud,” leiab Espak lõpetuseks.
Facebookis oma võrdsuse teemalist sõnavõttu kommenteerides soovitab Espak, et Kaljulaidile oleks edaspidi abiks põhiseaduse kommenteeritud väljaanne, millest ta enne põhiseaduse kohta arvamuse avaldamist võiks vastava peatüki läbi lugeda.

Toimetas Karol Kallas

Allikas: https://objektiiv.ee/peeter-espak-opositsioonipoliitik-kersti-kaljulaid-ei-saa-pohiseadusest-aru/

Read more...

Khaan Šig-Alei Vastseliina lähedal

Kui teaks täpset kellaega, mil khaan Šig-Alei Vastseliina lähedal täna 462 aastat tagasi piiri ületas, saaks vaat et kellajalise täpsusega paika panna "Suure nutu aja" alguse Eestis...

Õudus, millesarnast pole ei varem ega hiljem siin Läänemere idakaldal nähtud. 1558. aastal alanud Liivi sõja ning Poola-Rootsi jätkusõja esimese perioodi (1600–1611) aegse vaenutegevuse ning nn. väikesest jääajast tingitud ikalduste ja näljahädade tagajärjel hukkus suur osa Eesti elanikkonnast.

Allikas: Mauri Kiudsoo, Facebook

Read more...

neljapäev, 23. jaanuar 2020

MATTI ILVES: George Soros on nimetatud Ukraina 2. mõjukaimaks tegelaseks

Ukraina silmapaistev uudisteorganisatsioon on nimetanud vasakpoolsust toetava, üleilmastumist toetava Avatud Ühiskonna Fondi taga asuvat meest George Sorost teiseks mõjukaimaks tegelaseks Ukrainas, otse riigi riigipea Volodõmõr Zelenski järel.
Kiievis asuv ajaleht Vesti nimetas oma hiljutises teoses „100 kõige mõjuvõimsamat inimest ja sündmust Ukrainas” valimisel Ungari-Ameerika miljardäri finantseerija ja ühiskonnainsener George Sorose riigis  teisele kohale.

Ukraina uudisteväljaanne seostab globalistliku miljardäri positsiooni nimekirjas tema erakordsel mõjul kogu riigis toimuvatele sündmustele kümnete tema rahastatavate poliitiliste organisatsioonide, aga ka tema toetatavate ministrite kabineti poliitikute kaudu.
Soros on Ukraina poliitikasse sekkunud ligi kaks aastakümmet, kaitstes niinimetatud “universaalseid väärtusi”, millel puudub “riiklik jurisdiktsioon”.

Uudisteväljaandes märgiti, et Sorose Avatud Ühiskonna Fond rahastas Gruusia endist presidenti ja Odessa piirkonna endist administratsiooni juhti Mikheil Saakašvilit, president Zelensky nõunikku Svetlana Zalatšukki ja mõjukat EL-i pooldavat ajakirjanikku Mustafa Nayyemit, meest, kes nimetati hiljuti Ukraina kaitseettevõtte Ukroboronprom peadirektori asetäitjaks.

Värskes intervjuus New York Timesile ütles George Soros, et natsionalistid-populistid, nagu Donald Trump, Itaalia Matteo Salvini ja Ungari Viktor Orban, on ajutised hälbed ning globalism hävitab lähiajal natsionalismi.

Natsonalistid-rahvuslased ei ole sugugi ajutised, vaid globalism ja globaistide võim on ajutine nähtus, nüüd on see juba täiesti selgelt näha. Niipalju arvan vastukaaluks Sorosele.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

Soome peaminister naiste valitsuse eeliste kohta: saab minna koos sauna

Soome peaminister Sanna Marin andis enne Davosi majandusfoorumit intervjuu väljaandele Time ja ütles naiste valitsuse eeliste kohta, et saab koos sauna minna.
Teatavasti tehakse Soomes kõik olulisemad otsused saunalaval ning nüüd on seda lihtsam teha, kui viis tähtsat valitsuse liiget on naised.
 Artiklis on toodud välja Marini üleskasvamine vikerkaareperes ning tema töölisperekonna taust. Marin ei unistanud väiksena peaministri ametist ja poliitika vastu hakkas huvi tundma alles ülikoolis.

Marin rääkis, et läks poliitikasse, kuna nägi, et vanem põlvkond ei tee piisavalt ära tuleviku heaks. Ta tundis, et peab tegutsema ja ei saa seda jätta niisama saatuse hooleks.
Marin peab end idealistiks, kes on samas „küllalt pragmaatiline”. Ta peab oma töös tähtsaks koosmeele leidmist, mitte niivõrd oma kire rahuldamist. Peaminister peab end tavaliseks soomlaseks, kes naaseb igal nädalavahetusel pere juurde Tamperesse ja käib tavalises toidupoes. Ta peab tähtsaks, et saab elada nagu tavaline inimene. Selline tavalisus on võimalik ainult tänu sellele, et ta elab Soomes.

Read more...

Tõime tänavaile oma #samapaljuinimene loosungid

Lgp Matti Ilves!

Annan Teile teada, et alates esmaspäevast jooksevad mitmetel Tallinna ja Tartu tänavatel paiknevatel suurtel digiekraanidel ka Objektiivi klipid, millega anname oma panuse sotsiaalministeeriumi poolt algatatud ja hashtagi #samapaljuinimene kandvasse kampaaniasse “Kõik on erinevad, aga sama palju inimesed”.

Nagu me Objektiivi eelmise nädala juhtkirjas nentisime, on sotsiaalministeerium oma kampaanias maha vaikinud ainsa inimgrupi, kelle inimsust tõepoolest süstemaatiliselt eiratakse ja jalge alla tallatakse – veel sündimata lapsed.

Selle puudujäägi korvamiseks tellisimegi Objektiiv omalt poolt tänavatele sotsiaalministeeriumi kampaaniat täiendavad ja ministeeriumi kampaaniaga stilistiliselt harmoneeruvad klipid, mis toovad esile, et kuigi pisikesed ja kaitsetud, on ka veel sündimata lapsed sama palju inimesed.

Teiste hulgas jooksevad Objektiivi klipid Tallinnas Foorumi keskuse fassaadil ja Tartus Kvartali keskuse fassaadil olevatel digiekraanidel.

Meie klippi saate näha siit:


Ja kaadreid nendest klippidest Tallinna kesklinnas näeb siit:


Sotsiaalministeeriumi manipulatiivse kampaania kohta oleme Objektiivis avaldanud terve rea käsitlusi, mis on koondatud sel lehel:


Viimati käsitlesime teemat päris põhjalikult koos Markus Järviga meie saates "Fookuses":


Palun aidake meie kampaanias kõlama pandud sõnumi levikule kaasa, jagades asjakohast infot oma sõprade ja tuttavatega.

Lugupidamisega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks

Read more...

kolmapäev, 22. jaanuar 2020

On hilja

Allikas: Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP