RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 17. jaanuar 2020

MATTI ILVES: EESTI PÕHISADUS PEAB OLEMA ÜLIM!

Eesti põhiseadus peab olema ülim seadus. Mitte niin nagu on praegu, et isegi kõige närusem Euroopa Liidu seadus on kõrgemal meie põhiseadusest.

See on täiesti vastuvõetamatu ja kiirelt tuleb kehtestada olukord, et ELi seadused kehtivad Eesti Vabariigis vaid selles osas, mis ei lähe vastuollu meie põhiseadusega. Meie põhiseadus peaks olema ka kõrgemal igasugustest nõndanimetatud rahvusvahelisest õigusest ja ÜROs vatuvõetud normdokumentidest.

See on ainus võimalus jääda veel iseseivaks ja iseotsustavaks riigiks, näiteks Euroopa Liidus. Kui osutub vajalikuks nende eesmärkide saavutamiseks, siis tuleb teha ka mõningad parandused põhiseaduses.


Read more...

Inimene teeb kõik vastupidi

Allikas: Facebook

Read more...

SAKSLASED LAHKUVAD OMA RIIGIST JA VÕÕRAD TULEVAD ASEMELE.

Üha enam sakslasi lahkub riigist. Föderaalvalitsuse 2018. aasta rändearuande kohaselt emigreerus aastatel 2016–2018 umbes 295 000 sakslast rohkem, kui tagasi tuli. Seetõttu on emigrantide arv alates 1993. aastast ületanud tagasipöördujate arvu. Hiliseid kodumaale tagasi pöördunuid arvesse võttes oli rändesaldo kuni 2004. aastani endiselt positiivne.

Välismaalaste sisserändebilansiga on olukord erinev. 2018. aastal sisserändas 460 000 rohkem välismaalast kui emigreerus. 2017. aastal sisserändes 498 558 välismaalast rohkem kui emigreerus. 2016. aastal oli see arv 635 308 inimest, 2015. aastal 1 156 962 inimest.
https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2020/migrationsbericht-immer-weniger-deutsche-immer-mehr-auslaender/

Allikas: Alikee Kubi, Facebook

Read more...

neljapäev, 16. jaanuar 2020

Iraagis Iraani raketirünnaku üle elanud taani sõjaväelased vajasid kriisipsühholoogi abi

Pildil on valge kiri taani keeles: "Oli tunne, nagu istuksime kaljukoopas maavärina ajal"

Taani sõjaväelased Iraagis, kelle ridades teenisid samuti 6 eesti sõdurit, vajasid kriisipsühholoogi abi, et Iraani raketirünnakust toibuda. Kas ka eesti sõdurid abi vajasid ei ole teada, sest Eestis levitab värdjasmeedia "suure sõbra" seletust, et raketid lendasid sihtmärgist mööda. Kõik 133 sõjaväelast evakueeriti Iraagist Kuveiti.

Mees pildil: "See oli kohutav. Seda ei ole võimalik sõnadega edasi anda ja kellelgi pole vaja midagi sellist läbi elada. /-/ Olime varjendis istunud kaua, ilmselt mitu tundi, kui tuli esimene laine, nagu me seda kutsusime. Üheksa raketti, igaüks umbes tonniraskused. Ma ei ole midagi sellist kunagi kogenud ja loodetavasti ei tule ka midagi sellist rohkem läbi elada. Kogu varjend, kus me istusime kõikus ja paks tolm langes selle laest. Me pidasime riiderätikuid suu ees, et saaksime hingata. Keegi ei teadnud, kui lähedale järgmine löök tuleb ja millal see tuleb. Meil ei olnud all varjendis mingit arusaamist sellest, mis oli toimunud,  pidime vaid istuma ja ootama. Kõigest sellest, mida me olime senini õppinud ei olnud mingit kasu. Pidime vaid ootama. /-/ Olime üllatanud, et maa peal oli üldse veel midagi järele jäänud. Kõik hooned ei olnud isegi purunenud. Raketid oli löönud maha meist umbes 300 meetri kaugusel. Maa sees olid kraatrid, kuhu oleks võinud parkida väiksema veoauto."
Allikas: mvlehti. net

Matti Ilvese blogile koostas Jaan Hatto

Read more...

Kliimahüsteeria

Allikas: Facebuuk
:

Read more...

Monika Helme: Küsiti arvamust.

Vastasin nii:
HELLE-MOONIKA HELME, RIIGIKOGU LIIGE (EKRE)
Me ei pea tagasi küsima midagi, mis kuulub õiguslikult meile. Küsimus on alades, mis Tartu rahulepingu järgi kuulusid Eesti vabariigi koosseisu, kuni Venemaa need õigusvastaselt annekteeris.

Kõige kesksem teema nende alade puhul ongi praeguse Eesti vabariigi õiguslik järjepidevus, mille garant on Tartu rahuleping. Kes veel mäletab, siis Eesti taasiseseisvumisel oli arutlusel kaks varianti: iseseisvuse taastamine õigusliku järjepidevuse alusel (Lennart Meri nimetas Tartu rahulepingut selles kontekstis meie sünnitunnistuseks) või uue, Nõukogude Liidu lagunemise tulemusena sündinud riigi loomine.

Nagu teame, otsustati toona esimese variandi kasuks, ja selle kinnitamiseks kirjutati põhiseadusesse ka täpsustus, mis kinnitas, et Eesti vabariigi idapiir on paika pandud Tartu rahulepinguga.

Kõik katsed seadustada ajutine kontrolljoon uue piirilepinguga, mainimata selles Tartu rahu, rikuvad sisuliselt meie põhiseadust ja kõigutavad meie riikliku järjepidevuse ideed, avades sel moel ukse Venemaa kogu aeg nõutud kahe riigikeele kehtestamisele, kodakondsuse nullvariandile ja väga paljudele muudele Eesti-Vene suhete kahepoolsetele aspektidele ning meie ajaloolis-õigusliku positsiooni revideerimisele rahvusvahelises plaanis. Küsimus on ka setode asuala poolitamises ja kõigis sellest tulenevatest probleemides. Samuti ei saa me unustada maavarasid, mis asuvad annekteeritud aladel ja mis meie poolt sisuliselt Venemaale kingitusena üle antaks. Muidugi peaksid need olema meie kasutada ja meie omad. Aga reaalsus on, et need territooriumid on hetkel Venemaa enda omaks kuulutatud. Tagasi küsida ei saa, aga ära anda ka ei tohi. Ja ega tegelikult ei ole meil kiiret kuhugi. Me võime täiesti rahulikult elada selle maha märgitud ajutise kontrolljoonega ja oodata, kuni maailmas mingid olukorrad keeravad meie kasuks. Tsiteeriks siinkohal vana Hiina mõttetera: me võime istuda kaldal, mitte midagi teha ja lihtsalt oodata, kuni vaenlase laip mööda ujub.

Allikas: Facebook

Read more...

kolmapäev, 15. jaanuar 2020

Mart Helme erakonna talvepeol: iga meie saavutus toob juurde neid, kes mõistavad, et me võitleme Eesti püsimise eest

Mart Helme kõnelemas erakonna talvepeol 12. jaanuaril 2020

EKRE peab võitlust, et Eesti jääks püsima rahvusriigina ega poleks vaene ja kellegi käske täitev ääremaa, ütles Mart Helme laupäeval Tallinna lauluväljaku ruumides toimunud EKRE talvepeol.

„Me peame võitlust, mis on meist kordades suurem. See on selle Eesti rahva osa võitlus, kes meie peale loodavad. See on ka selle osa Eesti rahva võitlus, kes esialgu võib-olla ei oska meie peale loota, sest nad loevad ajalehtede pealkirju ja lasevad ennast sellest eksitada. Aga uskuge mind, iga meie saavutus toob juurde neid, kes saavad aru, et me ei võitle iseenda võitlust, vaid Eesti rahvusriigi püsimise võitlust,“ ütles Helme.

„See on raske võitlus, sest me näeme, et maailma laguneb meie silmade all koost lahti. Siin ei ole võimalk ajusurnud poliitikat teha. On vaja julgust, südikust, pealehakkamist, ja ma näen ainult ühte erakonda Eestis, kel seda on – see on meie erakond.“
Helme sõnul on EKRE erakond, kes on tulnud muutusi ellu viima. „Muutusi, et me püsima jääksime, muutusi, et Eesti ei oleks vaene ääremaa, kellestki sõltuv, kellegi käske täitev. Vaid et Eesti oleks riik, kus iga eestlane võib uhkusega öelda ükskõik kellele maailmast: ma olen eestlane.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna tänavusel talvepeol osales üle 550 inimese. Üles astus ka EKRE segakoor ning üllatusesineja Tõnis Mägi. Õhtut juhtisid Kairet Remmak-Grassmann ja Urmas Simon.

UU

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/fotod-mart-helme-erakonna-talvepeol-iga-meie-saavutus-toob-juurde-neid-kes-moistavad-et-me-voitleme-eesti-pusimise-eest/

Read more...

EUROOPA LIIT = NSVL

Rahvusvaheline õigus defineerib Liitriiki nelja tunnuse alusel:
1. Kui riikide kooslusel on ühine territoorium.
2. Ühine kodanikkond.
3. Keskusel ülimuslik õigus.
4. Sellel õigusel kompetentsi kompetents.
Euroopa Liidu puhul, agu omal ajal NSVLiidu puhul, täpselt nii see ongi ja oli.

Allikas: Walter Austa, Facebook

Read more...

Euroopa Parlamendis keelati ära rahvuslipud (Täiendatud)

Euroopa Parlamendi president David-Maria Sassoli Foto: Scanpix
 Euroopa Parlamendi president keelas Parlamendi istungitesaalis saadikute laudadel liikmesriikide rahvuslippude eksponeerimise.

Rahvuslipu keelu pani saadikutele peale sotsiaaldemokraatlikke väärtuseid kandvasse Itaalia Demokraatlikusse Parteisse kuuluv Euroopa Parlamendi 63-aastane president David-Maria Sassoli.
Lippude ärakeelamisest andis teada Eesti europarlamendisaadik Jaak Madison, kes kirjutab oma Facebooki lehel: “Euroopa Liit ei ole enam rahvusriikide liit, paraku. Jõudsin Strasbourgi Euroopa Parlamenti ja olen hetkel istungil (kohe on Eestis südaöö ja siin on saalis ca 20 inimest) ning sain teada, et täna mõned tunnid varem keelati ära oma riigi lipp oma istekoha laual istungisaalis. Siiani polnud see probleem olnud, kuid nüüdsest on. Oma riigi lipukesed olid laudadel paljudel meie poliitgrupi liikmetel ja Brexiti parteil, kuid eks see näitabki föderalistide labasust.”

Ühe jälgija küsimusele, kes rahvuslipud ära keelas, vastas Madison: “Euroopa Parlamendi president andis käsu enne ära koristada lipud laudadelt. Ma ise ei näinud seda pealt, kuid homme saab sellega rohkem nalja.”

Kolmapäeval, 15. jaanuaril, kirjutas Madison Facebookis, et Sassoli tugines rahvuslippe saadikute laudadel ära keelates Euroopa Parlamendi kodukorrareeglite punktile, mis keelavad saadikutel istungite ajal lehvitada plakatite ja reklaamidega.
EKRE eurosaadik kirjutab: “Nimelt saime teada, et meie parlamendi president hr Sassoli oli käskinud eemaldada laudadelt rahvuslipud tulenevalt Euroopa Parlamendi kodukorrareeglitest ning tugines punktile, kus räägitakse “avalduste”, “plakatite” või “reklaamide” keelust. Nüüd siis loodab ta panna samasse pütti ka meie lipud, kuigi samal ajal on parlamendi saalis istungi juhataja taga esindatud kõikide riikide lipud ning lisaks ka Euroopa Liidu lipp! Need ei olegi nagu “plakatid”?”

Madisoni saadikutegrupp kavatseb neljapäeval, 16. jaanuaril, sellise keelu vastu protesteerida ja panna laudadele oma riigi lipud.

Madison põhjendab: “Miks neljapäeval? Kuna enne hääletusi kl 12:00 on võimalus esineda protestidega reeglite osas ja seda me kasutamegi. Tahame näha, kas parlamendi president julgeb saata oma käskjalad likvideerima meie lippe laudadelt, mis oleks totaalne parlamendi reeglite rikkumine ja tekitaks täieliku skandaali!”
Madison leiab, et Euroopa Liidu ametnikud-poliitikud on mitmepalgelised: “Euroopa Parlamendi funktsionäärid armastavad pidevalt rääkida õigusriiklusest ja seaduste järgimisisest, kuid samal ajal sülitavad iseenda tehtud reeglitele. Meie seda ei aktsepteeri, kuna tegu on ründega meie riikide identiteedile ja rahvustundele.” (Madisoni postituste kirjaviis on muutmata.)
Madison kuulub Europarlamendis parempoliitikuid koondavasse Identiteet ja Demokraatia (ID) saadikute ühendusse. ID-s on 73 saadikut üheksast riigist.

Tuntumatest parteidest kuuluvad ID-sse teiste hulgas peale Eesti EKRE, veel Itaalia ühe populaaresema poliitiku Matteo Salvini juhitud Liiga, Prantsusmaalt Marine Le Peni juhitud Rahvusrinne, Saksamaalt Alternatiiv Saksamaale (AfD), Austriast Vabadusepartei ja Soomest Põlissoomlased.
Europarlamendis on 751 saadikut.

Toimetas Karol Kallas

Allikas. https://objektiiv.ee/euroopa-parlamendis-keelati-ara-rahvuslipud/

Read more...

teisipäev, 14. jaanuar 2020

MATTI ILVES: Soomes mõisteti Afganistani sisserändaja korduvate seksaalkuritegude eest 5. aastaks vangi

Soome kohus mõistis rändajale, kes on varem süüdi mõistetud seksuaalkuritegudes, vaid kuue ohvri, sealhulgas lapse, seksuaalse rünnaku eest vaid viieaastase vanglakaristuse.
27-aastane migrant, kes väidab end olevat pärit Afganistanist, kuid kes räägib farsi keelt, ründas Tampere linnas ja Yolöjärve linnas kuue ohvri vahel seksuaalselt selle aasta aprillist augustini, vahendab Soome ringhääling Yle .

Pirkanmaa ringkonnakohus tunnistas rändaja süüdi lapse seksuaalses väärkohtlemises, vägistamises raskendamises, vägistamises ja seksuaalses ahistamises kolmes eraldi osas. Hoolimata sellest, et 27-aastane rändaja oli varem lapse eest seksuaalkuritegude toimepanemises süüdi mõistetud, mõistis kohus mehele vaid viieaastase vanglakaristuse.

Kohtuistung oli meedia jaoks suletud ja enamik juhtumi üksikasju peeti avalikkuse eest ära, tõenäoliselt lapsohvri vanuse tõttu. Kohus käskis ka kuue kannatanu isikut salajas hoida kuni 60 aastat.
Selle aasta alguses jaanuaris teatas Voice of Europe juurdlusest, mille käigus politsei uuris nelja eraldiseisvat juhtumit, kus sisserändajad panid toime vägistamise ja tõsise seksuaalse kuritarvitamise laste vastu.

Vastikud on need immigrandid, enamuses kurjategijad ja vägistajad. Nende hulgas on enamasti noored mehed.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP