RAHVUSLANE

Rahvuslane

teisipäev, 18. detsember 2018

MATTI ILVES: MÕISAAEG TULEB TAGASI

Mõisnike aeg tuleb paratamatult tagasi ja seda just meie reeturpoliitikute eestvõttel. Eestane muutub jälle vaid sulaseks või palgatööliseks.

Sest juba 1. maist 2011 kadusid ka kõik piirangud maa ja kinnisvara omandamiseks välisriikide kodanikele, see tähendab aga seda, et rikkad välismaised spekulandid, ettevõtjad ja nö. investorid võivad nüüd ilma igasuguste piiranguteta omandada Eestis maad ning kinnisvara.

Ametlikel andmetel, saadud Põllumajanduse ministeeriumist, kuulus 2013 aastal välismaalastele:

1. Meie põllumajandusmaast kuulub nüüd välismaalastele 52 500 hektarit
2. Meie metsamaast kuulub välismaalastele juba 113 500 hektarit

 Seda vaid 2. aasta jooksul, nüüd võib aga arvata, et välismaalaste käes on enamus põllumajandus- ja metsamaast. Selle üle tunneb tõsist muret Heiki Kortspärn raamatus "ÄREVAD MÕTTED EESTLUSE SURIVOODIL. EESTIVABA RIIK - 100". Toon nüüd pikema väljavõtte sellet raamatust:

"Tänapäeva Eestis on kõrgema riigivõimu tasandil loodud olukord, kus meie maa ja mets läheb aegapidi, kuid kindlalt uusrikaste ja väliskapitali omandisse. Kümnete tuhandite hektarite kaupa on meie maa läinud näiteks venelastele - ainuüksi Rapla piimatööstuse pankroti kaudu läks 12 endise kolhoosi-sovhoosi maa. Maad on sadade ja tuhandete hektarite kaupa kokku ostnud välismaalased ja juriidilised isikud, mille omanikud on meile teadmata. Saaremaa, Hiiumaa ja Virumaa rannikualad on suures osas rootslaste, soomlaste jt omandis.
Küsimus ei ole ühe-kahe maatüki üleminekus - käivitunud on protsess, mille tulemusena saab eestlastest maata mees-moonakas. Euroopas on protsessil ka oma nimi - maa haaramine.

Eestis on tagasi mõisnikud - suurmaaomanikud. Enamasti nad ei ela maal. Need suurettevõtted ei tooda talude moodi eestlust, nad teenivad maad ja odavat veel alles jäänud tööjõudu ära kasutades kasumit. See viiakse maalt välja. Nemad on ka eurotoetuste saamisel esirinnas. Meie maarahvas on muutumas uuesti palgatöölisteks-sulsteks nagu sada aastat tagasi. Lausa avalikult öeldakse, et nii see peabki olema - talunikud müügu maa ja masinad ning mingu palgatöölisteks suurtootjate juurde.

Kas Eestimaale tuleb tagasi uus mõisaaeg? Nüüd juba endine Eestimaa Talupidajate Keskliidu peadirektor Kaul Nurm on püüdnud sõnumit viia nii Euroopasse kui ka Eesti Valitsusse, kuid tulemusi ei ole. Suurtootjad-mõisnikud ruulivad endiselt.
Miks meie poliitikud ometi vait on ja sõna ei võta?

Mis peamine, eestlased on kaotamas seda igiomast eestlast siduvat suhet oma maaga ja riigiga, mis tagab eestluse ja oma riigi säilimise. Maa üleminekul välismaalastele või suurkapitalile kaob eestlus pikemas perspektiivis oma isamaal põhineva ürgse elujõu."


Read more...

Soomes puhkes skandaal: rahvasaadik võrdles Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga

Soomes puhkes eile suuremat sorti skandaal, kui põlissoomlaste rahvasaadik Ville Tavio võrdles parlamendis kõneledes Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga. Tavio märkis, et Euroopa Liidus piiratakse teisitimõtlejate sõnavabadust samamoodi nagu seda tehti Nõukogude Liidus või natsi-Saksamaal.
Tavio sõnavõtu peale läksid marru suurte parteide esindajad, eriti sotside juht Antti Rinne.

 Tavio rääkis oma mõtteid eile Soome parlamendis Eduskunta toimunud Euroopa Liidu teemalises arutlusvoorus. Kõigepealt ütles Juha Sipilä, et Suurbritannia eraldumisega seonduv on Euroopa Liidus olnud populismi musternäide, kus keerulistele küsimustele otsitakse lihtsaid lahendusi ja tulemus on kõigile näha.

Pärast seda ütles sotside rahvasaadik Antti Lindtman, et Tavio ületas oma sõnavõtuga, kus ta võrdles Euroopa Liitu natsi-Saksamaaga igasuguse taluvuse piiri. Ühtlasi pani Lindtman pahaks, et Tavio kasutas Euroopa Liiduga seoses mõistet fašism. Tema väitel oli natsi-Saksamaa puhul tegemist miljonite inimeste hävitamisega ja teises ilmasõjas kümnete miljonite surmaga ja kogu Euroopa Liit on loodud selleks, et midagi taolist enam ei korduks.
Peaminister Sipilä ütles samuti, et Tavio sõnavõtt on taunimisväärne ja soovis, et põlissoomlased end sellest taandaksid.

Roheliste esindaja Pekka Haavisto ütles samuti, et Euroopa Liit on loodud teise ilmasõja karmide kogemuste pinnalt ning kiitis Juha Sipilät, et ta laitis Tavio mõtteid.
Jutuajamise lõppedes jäädi ootama põlissoomlaste seisukohta, mida aga ei tulnud. Sotside esimees Antti Rinne ütles pärast seda, et ta soovib, et parlamendi eestseisus seda teemat arutaks. Rinne arvates oleks pidanud parlamendi esimees Paula Risikko katkestama Tavio jutu.
Põlissoomlaste juht Jussi Halla-aho kirjutas pärast seda sotsiaalmeedias, et Tavio jutt oli liialdus, aga samasugune liialdus on praegu rahvusluse ja pagulaste suhtes kriitilisuse võrdlemine natslusega või selle nimetamine natsluseks. See paistab olevat igati ok, märkis Halla-aho.

Read more...

Soomlane, somaallane ja iraaklane olid teel vanglasse.

Vangla uksel küsis valvur miks neid sinna toodi.
Iraaklane vastas: " Vägistasin ja tapsin tänaval ühe naise. Sain selle eest aasta vangistust."
Somaallane vastas: " Vägistasin kaks naist ja tapsin ühe neist. Sain selle eest poolteist aastat vangistust."
Soomlane vaatas kahte eelmist ja vandus: "Rääkisin nende tegudest Facebookis ja sain viis aastat vangistust rassismi eest."

Allikas: Facebook

Read more...

esmaspäev, 17. detsember 2018

"Räägime asjast" 16.12.2018

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-16122018/
 

Read more...

Eesti peaks loovutama suveräänsuseTõde tuli ootamatult varem välja. Nüüdsest ei hoitagi enam tagasi vaid räägitakse otse. Me olemegi võõra võimu all ja ja nüüd oleks aeg meie võim üle anda ja juhib seda 100 % brüssel. Euroliberaalide juht Guy Verhofstadt kaotas enesevalitsemise ja ütles välja tõe: liikmesriigid peavad andma oma suveräänsuse ja võimu Brüsselile!! Verhofstadt muide on Keski ja Reformi (mõlemad kuuluvad ALDE fraktsiooni) pealik Brüsselis.

Read more...

VALTER AUSTA: OLGEM SÕBRAD, OLEME AUMEHED, OLEME EESTLASED!

Pildil: Lihula 2018. Ajutise Lihula samba mälestusmärgi taaspüstitamine.

Eesti eest, Eestit lõhkumata!

Senisest vaimsest liberaalsest surmaringist väljumiseks esitan eestluse klassiku Oskar Looritsa 24. veebruaril 1951. aastal Uppsalas sõnastatud rahvuslaste Eesti idee:
„Kui me oma võimete rakendamises seni oleme sageli äpardunud, siis peamiselt seetõttu, et me ise oma olemust küllaldaselt ei tunne. Kui me aga oma otsustavat lahingut tahame võita, siis on vähe sellest, et oleme šabloonilised eurooplased, vaid nüüd oleme juba ehtsad eestlased ja just eestlastena peame eluvõitluses läbi lööma. See on meie kohustus, millest ei tohi olla taganemist!"

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 15. detsember 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Martin Helme: kõigile peale Kristina Kallase on selge, et väljendusvabadust takistasid tema erakonnakaaslased

 Martin Helme riigikogus, FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Kristina Kallas ja Eesti 200 väidavad, et esindavad uut joont ja värsket poliitikat, paraku vastab see tõele ainult osaliselt, kirjutab Martin Helme (EKRE).

Uus on tõepoolest see tase, et tullakse võõrale poliitilisele üritusele lapsekäruga inimesi rammima ja fašistideks sõimama, lootuses sellest provokatsioonist välja imeda füüsilist konflikti, milles mängida kannatajat ja käivitada laimukampaania, nagu oleks immigratsioonivastased mingid elajad, kes peksavad lisaks väärikatele eurosaadikutele nüüd juba võõras keeles rääkivaid süütuid lapsega jalutajaid. Islamiterroristidelt kopeeritud praktika kasutada lapsi inimkilbina on tõesti Eestis midagi uut.

Vana on aga see, kuidas avalikkusele vassitakse ja valetatakse. Kui Kallas räägib, et Eestis on tekkimas hirmuõhkkond, kus keegi ei julge varsti EKRE vastu sõna võtta, siis siin on kaks avalikkust eksitavat väidet. Esiteks, pühapäevane meeleavaldus, millel Eesti 200 liikmed oma koordineeritud provokatsiooni korraldasid (üks rammis, teine filmis, kolmas mängis oma erakonnakaaslasi mitte tundvat «murelikku kodanikku») ei omanud mingit seost Konservatiivse Rahvaerakonnaga. Selle ürituse korraldas MTÜ Tark ja Terve Eesti, millel pole meiega mingit seost.

Teiseks, kui keegi väidab, et Eestis ei saa EKRE-t kritiseerida, siis ta elab küll mingis paralleelreaalsuses. Ei ole ühtegi teist erakonda, mida Eestis sedavõrd palju ja sedavõrd teravalt kritiseeritaks. Me lihtsalt ei käi ringi ja ei hala, et oleme sellest katki.

Kolmandaks on täiesti äraspidine Kallase loogika, et kui Florian Hartleb lahkub nende erakonnast, on nad kuidagi nõus, et oma seisukohtade avaldamine vabas õhkkonnas pole enam võimalik. Oma seisukohti olid tulnud ju avaldama immigratsioonivastased ja just Eesti 200 liikmed Florian Hartleb,Teele Holmberg ja Kadri Napritson-Acuna takistasid nende poliitilist väljendusvabadust, segades seaduslikku ja rahumeelset poliitilist koosolekut, rammides lapsekäruga inimesi, otsides füüsilist rüselust ning sildistades inimesi solvangutega. Kõigile peale Kristina Kallase on selge, et väljendusvabadust takistasid tema erakonnakaaslased. Vägivalda ja ühiskondlikke pingeid kruvib tema erakond. Just nimelt tema erakond, sest erakond ei ole end veenvalt distantseerinud neist inimestest kes nii käitusid.

Sõltumata sellest, kas Hartlebi välja astumise soov erakonnast on poliitiline mäng kriitika maandamiseks või soovib Hartleb tõepoolest oma poliitilisi kamraade tule alt välja tuua, Eesti seadused ei võimalda erakonnast lahkumisavaldust lihtsalt sahtlisse jätta. Lahkumisavaldus tuleb rahuldada. Ühtlasi soovitan kõigil neil Eesti 200 liikmetel, kes ei kiida heaks väikelapse kasutamist poliitilise vägivalla vahendina samuti sellest erakonnast välja astuda. Liikmeks jäädes annavad nad vaikiva heakskiidu laste kasutamisele inimkilbina vägivalda kalkuleeritud poliitilise võitluse vahendina kasutavale praktikale.

Allikas: https://www.postimees.ee/6477960/martin-helme-koigile-peale-kristina-kallase-on-selge-et-valjendusvabadust-takistasid-tema-erakonnakaaslased

Read more...

Homoaktivist Reimo Mets: kui EKRE tuleb võimule, siis pannakse seksuaalvähemused seina äärde ja lastakse maha

Tuntud homoaktivist Reimo Mets ETV saates "Vabariigi kodanikud. Ekraanitõmmis

Kus on nüüd kõigi nende vasakliberaalide hukkamõist, kellele meeldib muidu nii kangesti rahvuslasi ja konservatiive noomida alusetute hirmude üleskütmise ja avalikku arutelu mürgitava sildistamise pärast, küsib Varro Vooglaid, osutades tuntud homoaktivisti Reimo Metsa väidetele, et EKRE võimule saades pannakse nn seksuaalvähemuste esindajad seina äärde ja lastakse maha.

Eesti ühe peamise homoaktivistina tuntud jurist Reimo Mets kirjutab oma Facebooki seinal, et EKRE võimule saades pannakse nn seksuaalvähemuste esindajad seina äärde ja lastakse maha.
“Ma olen siiralt veendunud, et kui EKRE tegelased võimule saavad, siis LGBT kogukond pannakse esimesena seinaäärde ja lastakse maha – kristalliöö, pärtliöö jms ööd on ajaloost piisavad tõestused sellest, mida matsimass on oma õigluse nime all kurja teinud maailmas,” selgitas Mets 26. novembril.

Metsa sõnul on “vägivald, ropp ja matslik keelekasutus […] esimene samm sel teel”, mistõttu tuleks kooseluseaduse rakendussätted ja ka vihakõne keelustamise seadus vastu võtta nii pea kui võimalik. “Mitte miski ei õigusta vägivalda, aga tänane koosolek Toompeal näitas otseselt, et teisitimõtlejaid ei sallita ja võimalusel hävitatakse füüsiliselt! Tubli Indrek Tarand et astud natside vastu ja demokraatlike väärtuste eest üles, aitäh!” raiub Mets oma avalduse lõpetuseks.
 Ekraanitõmmis Metsa postitusest *

Sellist sõgedat juttu lugedes tekib tahes-tahtmata küsimus, kus on nüüd kõigi nende vasakliberaalide hukkamõist, kellele meeldib muidu nii kangesti rahvuslasi ja konservatiive noomida alusetute hirmude üleskütmise ja avalikku arutelu mürgitava sildistamise pärast. Ma pole kunagi näinud, et ükski rahvuslane või konservatiiv maaliks sotsidest või kellestki teisest niivõrd ebarealistlikku ning ilmselgelt teadlikult valelikku kuvandit. Ometi võib Mets seda rahumeeli teha, ilma et keegi tema mõttekaaslastest näeks selles probleemi.

Seejuures on irooniline, et kui EKRE võimule pääsedes ei ole kellelgi põhjust karta, et tema reaalseid põhiõigusi- ja vabadusi hakataks ahistama – rääkimata kellegi seina äärde panemisest ja mahalaskmisest –, siis nö jämeda otsa sotside kätte sattudes oleks vägagi tõenäoline, et nn vihakõne ja diskrimineerimise keelamise ning sallivuse edendamise loosungi all asutaks reaalselt maha suruma nii sõnavabadust, veendumuste vabadust, usuvabadust kui ka südametunnistuse vabadust ehk tervet rida fundamentaalseid põhiõigusi.

Veelgi enam, just konservatiivid on need, kes sooviksid panna piiri kõige süütumate ja kaitsetumate inimeste ehk sündimata laste massilisele tapmisele ja sellele riiklikule rahastamisele, mis on meie riigis konkurentsitult suurim ja brutaalseim vägivalla ilming, samal ajal kui vasakpoolsed kaitsevad sündimata laste tapmise võimalust ja sellele valitsuse poolse rahastuse saamist piltlikult öeldes elu hinnaga.

Päris koomiliseks kisub aga asi siis, kui anda endale aru, et ainuke olukord, kus nn
seksuaalvähemuste esindajatel oleks reaalseld väljavaated saada seina äärde pandud ja maha lastud – või nt viiekordse maja katuselt alla loobitud või lihtsalt tõmbi esemega surnuks pekstud –, tekiks siis, kui meie ühiskonnas kehtestataks šariaadiseadus. See on aga perspektiiv, mille vastu ei seisa parteilisel maastikul keegi jõulisemalt kui EKRE.

Kokkuvõttes on siin järjekordne tõestus sellest, kui veidras maailmas me elame. Sõnu kasutatakse nii sageli täiesti lahutatuna reaalsusest – mitte tõe peegeldamiseks, vaid mõõdutundetult avalikkusega manipuleerimiseks. Metsa hüsteeriline avaldus, nagu hakataks ERKE võimule pääsedes nn seksuaalvähemuste esindajaid seina äärde panema, on sellise teguviisi eeskujulik näide.

* Tähelepanuväärselt on Metsa postituse siinse repliigi avaldamise hetke seisuga meeldivaks märkinud ja sellele seega omapoolset toetust väljendanud kokku 82 inimest, kelle hulka kuuluvad teiste seas EPL-i ajakirjanik Krister Paris, riigikontrolli kommunikatsioonijuht Toomas Mattson, moekunstnikud Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo, Saksamaal elav ajakirjanik Aino Siebert, Keskerakonna endine peasekretär ja riigikogu liige Priit Toobal, muusik Vaido Neigaus, filmimees Rain Tolk, üks kooseluseaduse eelnõu väljatöötajatest, justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunik Andra Olm, Metsa abil kohtu kaudu oma “homoabielu” Eestis kehtivaks abieluks tunnistamist nõudnud Ats Joorits, Pädaste mõisa üks omanikke Martin Breuer, Erik-Niiles Krossi abikaasa Mary Jordan, sotside meediajuht Andri Maimets, Rahvusraamatukogu endine juhatja ning endine Tallinna ja Võru linnapea Ivi Eenmaa ning hiljuti USA-st surrogaatemaduse teel endale lapsed hankinud ShiShi üks omanikke Mart Haber.

Allikas: http://objektiiv.ee/homoaktivist-reimo-mets-kui-ekre-tuleb-voimule-siis-pannakse-seksuaalvahemused-seina-aarde-ja-lastakse-maha/

Read more...

2018.12.11 - Otse kümnesse

Link: https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/18699-2018-12-11-otse-kumnesse


Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP