RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 24. veebruar 2020

EESTI VABARIIGI 102. AASTAPÄEV


Read more...

“Räägime asjast” 23.02.2020

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-23022020/
 

Read more...

pühapäev, 23. veebruar 2020

Rootsist on saanud peaaegu sõjapiirkond, välja palju võimsaid lõhkeaine plahvatusi

Rootsis on tänavuse aasta jooksul toimunud juba 102 võimsat lõhkeaine plahvatust. Kolmandik neist Rootsi lõunaosas Malmös.
Rootsis toime pandud plahvatused on oma mastaabilt täiesti erakordsed nii Euroopas kui terves maailmas, räägib Rootsi krimnoloog Amir Rostami väljaandes Dagens Nyheter.
Käesoleval aastal on Rootsis olnud 102 tugevat plahvatust, eelmisel aastal oli neid sama ajaga 39. Plahvatustest kolmandik on olnud Malmös, Stockholmis on neid olnud 19 ja Göteborgis 13.

Sellist hulka plahvatusi pole maailmas olnud üheski teises jõukas riigis, kus ei toimu sõda või pole tegemist terrorismiga. Sarnased olukorrad on sõjapiirkondades või neis riikides, kus tegutsevalt aktiivselt terroristid.
Rootsit on teiste arenenud riikidega väga raske võrrelda, kuna teistes riikides on selliseid asju väga vähe. Uurijad pole seni suutnud Rootsi nii suurt plahvatuste hulka seletada. Arvatavalt on tegemist juba 15 aastat väldanud kuritegelike grupeeringute omavaheliste arveteõiendamistega, kus meetodid on kogu aeg karmistunud. Algul tulistati inimesi jalgadesse, siis hakati mujale tulistama, hukati ja häbistati inimesi. Nüüd on välja jõutud plahvatusteni.

Kuritegelike grupeeringute liikmed on Rootsi sisse rännanud ja neil on sidemeid mitmel pool Rootsis. Konfliktide põhjuseks võib olla narkokaubanduse mõjupiirkondade jagamine või omavahelised suhted. Plahvatused on põhjustanud valdavalt materiaalset kahju. Septembris sai aga Lundis toimunud plahvatuses vigastada üks möödakäija.

Read more...

«Russofoobide» nimekirjas on Tiit Madisson

FOTO: Toomas Huik

 Vabadusvõitleja ja poliitvang Tiit Madisson kinnitas, et ka tema on juuni algul Venemaa välisministeeriumi koostatud niinimetatud russofoobide nimekirja kantud.

Madisson ütles Postimehele, et välisministeerium helistas talle ja teavitas sissesõidukeelu nimekirja kandmisest, kuid mingit dokumenti ta selle kohta näinud ei ole.
Miks Venemaa välisministeerium talle sissesõidukeelu kehtestas, Madisson vaid oletab. «Ma arvan, et ega siin muud ei ole kui vanad asjad. See Lihula samba püstipanek ja meeleavaldus Tõnismäel. Sellest hakkaski see tingel-tangel peale,» rääkis ta.
Madisson lisas, et eelmisel aastal oli tal veel Venemaa viisa olemas ja mingeid probleeme ei olnud.
Küsimusele, kuidas nn russofoobide nimekirja sattumine teda mõjutab, vastas Madisson, et tal oli soov Krimmi oma tatarlastest sõpradele külla minna, kuid mingeid kindlaid plaane ta veel teinud ei olnud.

Samuti on nimekirjas Eesti eelmine president Toomas Hendrik Ilves, poliitik Jevgeni Krištafovitš, vabaühenduste aktivist Sergei Metlev, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) volikogu aseesimees Urmas Reitelmann, riigikogu EKRE fraktsiooni aseesimees Henn Põlluaas, Vabaerakonna esimees Andres Herkel, ajaloolane Igor Kopõtin, ajakirja Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski, teadur Kalev Stoicescu, Eesti Välispoliitika Instituudi direktor Kristi Raik, Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse tegevjuht Dmitri Teperik, ajaloolane, hiljuti Eesti luureajaloo raamatu välja andnud Ivo Juurvee, ajaloolane Toomas Alatalu ning Eesti ukrainlaste ühingu juht Evhen Tsybulenko.
Venemaa 7. juuni samm oli vastus Eesti 29. märtsi otsusele keelata 49 Venemaa kodanikul riiki sisenemine seoses nn Magnitski juhtumiga. See on juba teine kord, kui Venemaa koostab Eestit puudutava musta nimekirja. Eelmine sissesõidukeelu saanute nimekiri koostati 2015. aastal vastuseks Euroopa sanktsioonidele.

Madisson oli aastatel 1980–1986 Nõukogude Liidu poliitvang, Eesti iseseisvuse taastamise järel osales ta aktiivselt poliitikas. 1996. aastal mõistis kohus Madissoni süüdi selles, et ta 1996. aastal hakkas Kaitseliidu liikmena ette valmistama sõjaväelist riigipööret ning otsis kaasosalisi oma plaanide ja ideede elluviimiseks. Talle määrati kaks aastat vabadusekaotust, kuid vabastati amnestiaseaduse alusel ennetähtaegselt.
Aastatel 2002–2005 oli Madisson Lihula vallavanem ning tema initsiatiivil püstitati Lihulas 20. augustil 2004 monument «60 aastat Eesti kaitselahingutest», mis teisaldati sama aasta 2. septembril valitsuse korraldusel.

Allikas: https://www.postimees.ee/4509401/russofoobide-nimekirjas-on-tiit-madisson

Read more...

Globalistlikul poliitprojektil Eesti 200 pole pakkuda midagi muud peale rahvaste läbikäiguhoovi ja süveneva kliimahüsteeria

Eesti 200 reaalsuses.

Pole teada, kas Eesti 200 toetuse mõningast kasvu põhjustab pettunud oravaarmastajate lahkumine Reformierakonna tagant, sotside üleüldine allakäik või mingi muu tegur, kuid üldist pilti nende esilekerkimine väga ei mõjuta – nende kõigi hääled tulevad ühest spektrist.
Pretensioonika nimega Eesti 200, mida paljud ka Gruz 200-ks nimetavad, on globalismile, multikultuursusele ja rahvusriikluse lammutamisele orienteeritud erakond, mis tähendab Eestile ainult pahandusi.

Kristina Kallas väidab, et Eesti 200 pakkuvat valijatele positiivset alternatiivi, kuid positiivne oleks see ainult neile, kes tahaksid Eesti rahvaste läbikäiguhooviks ja Kolmanda maailma prügikastiks muuta. “Kahesajatajate” jutud kakskeelsusest näitavad selgelt ära, mis hakkaks nende puhul riigis valitsema.
Tegelikult rõhub Eesti 200 praeguses jõudude polariseerumise õhkkonnas protestihäältele ehk nagu nad ise on tunnistanud, tahavad nad esindada neid, kes on väsinud koalitsiooni ja opositsiooni vastasseisust (viimasesse kuuluvad “kahesajatajad” Riigikogu esindatuse puudumisest hoolimata ka ise).

Kui jätta kõrvale poliitika ja mõelda inimeste sotsiaalsetele huvidele, siis on Eesti 200 tavaline protestipartei, kelle lubadustes pole midagi uut, neil pole tuntavat nišši ühiskonnas, põhjapanevaid ettepanekuid muutusteks, reaalset meeskonda ega ka Eestile sobivat maailmavaadet. Nad on tavaline protestipartei, mis hääbuks ka Riigikogus või valitsuses sama ruttu, nagu Res Publica või Vabaerakond, ning rahvale jääks nad meelde järjekordsete tühikargajatena.

Mida siis “kahesajatajad pakuvad? Kristina Kallas selgitab BNS-ile: “Kliimaneutraalsuse nõuded pitsitavad Eesti majanduse perspektiivi väga tugevasti, kuid valitsus ei ole senimaani teinud ühtegi selget otsust, kuidas Eesti süsinikuvaba rohemajanduse suunas liigub. Perearstide põud on jõudnud kriitilisse punkti, kus teenust tuleb osutada üle videosilla, kuid esmatasandi arstiabi kättesaadavuse probleemi lahenduse kohta pole valitsuselt midagi kostunud. Lahendamist vajavad ka õpetajate põud, kõrghariduse rahastamine, teed ja bussiliiklus üle Eesti, riigireform, omavalitsuste võimekus inimeste elu korraldada…”

Kas selles üldsõnalises vahus on midagi uut, mida suudaks grupp ülienesekindlaid noorpoliitikuid senistest valitsustest paremini teha? Kristina Kallas ütleb ka, et  “Riigikogul ei ole võimekus tegeleda kümnete teiste suurte küsimustega”, mis näitab, et kahesajatajad usuvad ennast isegi parlamendiüleselt supermenid olevat. Meenub sots Tanel Talve, kes lubas Riigikogusse uusi nooruslikke tuuli tuua, kuid praegu ei mäleta teda enam keegi.
Eesti 200 on juba oma nägu näidanud nii Hartlebi lapsevankrirünnaku kui ka Hobujaama plakatikampaania kaudu. Inimesedki on seal tuntud, nagu erakonnavahetaja Margus Tsahkna ja Sorose-koolide kasvandik Kristina Kallas. Aga eks igaüks peab saama õiguse tõestada rahvale oma sisutühjust.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/globalistlikul-poliitprojektil-eesti-200-pole-pakkuda-midagi-muud-peale-rahvaste-labikaiguhoovi-ja-suveneva-kliimahusteeria/

Read more...

laupäev, 22. veebruar 2020

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Ilmunud on „Rahvusliku Teataja” veebruarinumber


„Rahvuslik Teataja” on paberkandjal igakuiselt ilmuv parteipoliitiliselt sõltumatu ühiskondlik-poliitiline alternatiivmeedia väljaanne. Alates 2015.a algusest ilmub kaheteistkümnel  A3 leheküljel. Ühes lehenumbris on keskmiselt 25–30 erinevat artiklit nii päevakajalistel kui ka majanduslikel teemadel. Kodulehel: rahvuslikteataja.ee on esitatud viimaste lehenumbrite esimesed leheküljed, kust võib leida iga numbri lühikese sisukokkuvõtte. Enama huvi korral saab „Rahvuslikku Teatajat” tellida toimetuselt: stuvsta@hot.ee, kui see ei õnnestu siis helistada:  51 903 374 või kirjutada HATTO/78201 VELISE. Sama soovi ja ka teiste küsimustega võib ühendust võtta meie levijuhtidega:

Tallinnas: Johanna Ranne, telefon: 59 037 103, meil: armane@gmail.com;                                           
Pärnus: Isabell Maripuu, telefon: 50 84 137, meil: isabell@mmeedia.ee                                                   
Tartus: Meelis Kaldalu, meil: meelis@tartu1000.ee

TELLIJATE NIMEKIRJA EI OLE ARVUTIS. SEE ON TEADA VAID TOIMETUSELE. LEHT SAADETAKSE TELLIJATELE ÜMBRIKUS.

Näidis artiklist veebruarikuu "Rahvuslikus Teatajas"

                        
Inimloomusest

Piiblis on kirjas, et jumal lõi inimese oma näo järgi, aga et saatan on maailma valitseja. On olemas hüpotees, et maa peal on kolme sorti inimolendeid jumalikke, loomalikke ja saatanlikke ning maailm on see võitlustander, kus jumalikust olendist püütakse vormida läbi loomaliku olemuse  homo satanicus. Jumalikud inimesed on kõrge moraaliga tõejärgijad. Nad mõtlevad meiekeskselt ja tunnetavad, mis õige ja mis vale ning nende liikumapanevaks jõuks on armastus kogu loodu vastu. Loomalikud inimesed on põhimõteteta egokesksed ja lihtsameelsed. Neid on lihtne loosungitega eksitada. Omakasu nimel ollakse valmis ka südametunnistusega kompromisse tegema. Saatanlikku vormi esinevat kõige rohkem just maailma vägevate hulgas. Neid kutsutakse ka mustaks aristokraatiaks. Enamus olevat homoseksualistid, kes praktiseerivad oma salaühingutes satanistlikke rituaale, pedofiiliat ja muid tavamõistusele käsitlematuid perverssusi. Välimuselt küll inimesesarnased ja terava mõistusega, aga oma olemuselt seestunud. Nende eesmärgiks olevat valla päästa Kolmas maailmasõda, et hävitada suur osa inimkonnast ja viia sisse Uus Maailmakord, kus kiibistatud orjade mass peab üleval satanistidest aadelrassi. Ilmselt sellepärast käibki maailmas meeletu homopropaganda, et ähmastada loodusseaduste olemus ning arusaamine sellest, mis õige ja mis vale ning seeläbi viia inimesed segadusse ja halvata nende vastupanuvõime. Vabadus, võrdsus, vendlus selle loosungiga on varemgi kolossaalseid kuritegusid korda saadetud. Ajalugu tahab korduda, kas lastakse ennast jälle ilusate loosungitega põhjatusse mülkasse meelitada või suudetakse maailm päästa, see oleneb inimestest enestest.

Eero Nõmm
21.01.20                                                                                                                                                             
Stockholm

Read more...

Rahandusminister Martin Helme nõuab Tanel Kiigelt LGBT seadusevastase rahastamise lõpetamist ja makstud raha tagasi

Rahandusminister Martin Helme (EKRE) saatis täna sotsiaalminister Tanel Kiigele (Keskerakond) kirja, kus seisab, et ebaseaduslik LGBT rahastamine hasartmängumaskust ei tohi enam jätkuda ja eelmise aasta raha tuleb tagasi nõuda. Teine kiri läks Riigi Tugiteenuste Keskusele, kes on sisuliselt ülekandeid tegev riigikassa.

Helme hinnangul tuleb hasartmängumaksu seadusega vastuolus olevalt niinimetatud võrdsete võimaluste edendamiseks mõeldud projektideks eraldatud raha tagasi nõuda ning ühtlasi tuleb alustada distsiplinaarmenetlust, et tuvastada kes on sellise ebaseadusliku rahakasutuse eest vastutav.

Helme viitab oma kirjas riigieelarve seaduse paragrahvile 53, mis sätestab, et ministeeriumi valitsemisalal on õigus kasutada riigieelarve vahendeid sihtotstarbeliselt ja ainult siis, kui vastavad vahendid on eelarves ette nähtud.
Ka toob ta esile riigieelarve seaduse paragrahvis 56 sätestatud põhimõtte, mille kohaselt on riigieelarvega kindlaks määratud vahendite jaotust ministeeriumide valitsemisalade, tulemusvaldkondade ja programmide vahel võimalik muuta vaid riigieelarve muutmisega või lisaeelarvega.
Helme rõhutab, et riigieelarve seaduse paragrahvi 60 lõike 1 kohaselt on riigiasutusel õigus võtta kohustusi ainult siis, kui talle on riigieelarves või selle alusel kinnitatud eelarves kohustuse täitmiseks vahendid ette nähtud ning sama paragrahvi teine lõige keelab riigiasutustustel võtta riigile võlakohustusi ja teha annetusi.

Rahandusminister juhib tähelepanu tõigale, et Vabariigi Valitsuse seaduse paragrahvi 49 kohaselt peab minister valvama eelarve täpse ja otstarbeka täitmise üle ning kontrollima asutuste eelarve täitmist, tehes vajadusel ettekirjutusi eelarvevahendite kasutamiseks.
Riigieelarve seaduse paragrahvi 76 ja Vabariigi Valitsuse seaduse paragrahvi 49 kohaselt vastutab just minister ministeeriumi juhina finantskontrollisüsteemi toimimise eest, mis peab tagama riigieelarve vahendite säästliku, tõhusa, mõjusa, õiguspärase ja läbipaistva kasutamise. Nimetatud Vabariigi Valitsuse seadus annab ministrile õiguse teostada teenistusjärelevalvet ministeeriumi ametnike otsuste ja tegevuse üle.

Kuna Vabariigi Valitsuse seaduse paragrahvi 65 kohaselt on rahandusministeeriumi valitsemisalas riigi eelarvepoliitika kavandamine ja elluviimine ning riigieelarve seaduse paragrahvi 75 kohaselt, on rahandusministeeriumi kohustus jälgida riigieelarve täitmist, esitab Helme sotsiaalministeeriumile neli palvet:
*korrigeerida 2019. aasta eelarve täitmist vabastades hasartmängumaksust laekuva tulu arvelt eelarvet Riigikontrolli poolt viidatud mitte sihtotstarbeliselt eraldatud projektitoetuste ulatuses ning kajastada täitmine vastavalt riigieelarves selleks ette nähtud eelarves;
*viia läbi teenistuslik järelevalve, et selgitada välja, mis asjaoludel ja kelle süül on eelarvedistsipliini rikkumine aset leidnud ning tagada, et rikkumine koheselt lõpetataks;
*astuda samme ebaseaduslikult väljamakstud toetuste tagasinõudmiseks ning toetuste saajatega riigieelarve seaduse § 53 lg 7 kohaselt sõlmitud lepingute ülesütlemiseks või tühistamiseks;
*peatada viivitamatult ebaõigete väljamaksete tegemine ning 2020. aasta eelarves vastavad toetused kohe õigesti kajastada.
Ühtlasi palub Helme teavitada ennast kui rahandusministrit esimesel võimalusel sotsiaalministeeriumi otsustest ja tegevustest käesolevas kirjas viidatud probleemi lahendmisel.
Eelnevaga paralleelselt pöördus rahandusminister kirjaga ka Riigi Tugiteenuste Keskuse poole, paludes sotsiaalministeeriumile saadetud kirjast tulenevalt peatada viivitamatult väljamaksed riigieelarvest sotsiaalministrile saadetud kirjas nimetatud projektitoetustele.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/rahandusminister-martin-helme-nouab-tanel-kiigelt-lgbt-seadusevastase-rahastamise-lopetamist-ja-makstud-raha-tagasi/

Read more...

reede, 21. veebruar 2020

Fookuses: Udo Ulfkotte "Ostetud ajakirjanikud" on kirstunael sõltumatu ajakirjanduse valele17 aastat Frankfurter Allgemeine Zeitungi poliitikatoimetajana töötanud Udo Ulfkotte raamat "Ostetud ajakirjanikud" pakub haruldase sissevaate peavoolumeedia telgitagustesse, purustades samal ajal müüdi sõltumatust ja objektiivsest ajakirjandusest, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses". Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

Fookuses: sotsialistide hädades on süüdi sotsialistid iseSotsialistide hädades on süüdi sotsialistid ise, kes keskenduvad globalistliku programmi elluviimisele ning on agressiivselt peale surutavate seksuaalvähemuste eriõiguste nimel hüljanud tavalise tööinimese huvid, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid kommenteerides Tõnis Saartsi algselt Müürilehes ilmunud analüüsi sotsialistide ees seisvatest väljakutsetest. Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP