RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 8. detsember 2019

Huvitavat pühapäevaks: Angela Merkel: ühiskonna vabana hoidmiseks tuleb piirata sõnavabadust

Paul Joseph Watson | Infowars.com

Saksamaa kantsler Angela Merkel ütles, et ühiskonna vabana hoidmiseks tuleb sõnavabadust piirata.
„Kõigile neile, kes ütlevad, et neil ei ole enam võimalik arvamust avaldada, ütlen mina: kui te väljendate äärmuslikke vaateid, siis peate arvestama sellega, et teile hakatakse vastu,“ ütles Merkel Saksamaa parlamendis peetud kõnes.
„Sõnavabadusel on piirid. Need piirid algavad sealt, kust algab viha levitamine, siis kui rikutakse teiste inimeste väärikust. Me peame vihakõnele vastu astuma, vastasel juhul pole meie ühiskond enam see vaba ühiskond, mis ta oli, “ütles Merkel.
https://twitter.com/ezralevant/status/1200191002629345281?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1200191002629345281&ref_url=http%3A%2F%2Fvanglaplaneet.ee%2Fangela-merkel-uhiskonna-vabana-hoidmiseks-tuleb-piirata-sonavabadust%2F

Muidugi on see, mis “riivab” teiste inimeste “väärikust”, täielikult subjektiivne ja võib hõlmata ka neid väljaütlemisi, mida enamik inimesi peab täiesti vastuvõetavaks.
Arutelu sõnavabaduse üle Saksamaal on intensiivistunud, kuna riik on alates 2015. aastast võtnud vastu üle miljoni Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast pärit sisserändaja.
Paljusid sakslaseid on süüdistatud vihakõnes vaid selle pärast, et nad viitavad „vihafaktidele“ – sellele, et sisserändajad on vastutavad paljude kuritegude ja seksuaalsete rünnakute eest.
Hoolimata sellest, et Saksamaa valitsuse enda arvud näitasid, et vägivaldne kuritegevus riigis kasvas aastatel 2015 kuni 2016 10 protsenti ning rohkem kui 90 protsenti kuritegudest panid toime noored meesoost sisserändajad.
Osad Saksamaa seadusandjad üritasid isegi vastu võtta seadust, mis oleks inimesi vangi pannud ELi hümni solvamise või ELi lipu põletamise eest.
Selle asemel, et valitsus tegeleks massiimmigratsiooni probleemidega, korraldatakse sakslastele ümberõppe kampaaniaid, et julgustada neid aktsepteerima oma uut reaalsust.


Allikas: http://vanglaplaneet.ee/angela-merkel-uhiskonna-vabana-hoidmiseks-tuleb-piirata-sonavabadust/

Read more...

Sugu muuta soovivate neidude hulk on Soomes plahvatuslikult kasvanud, üks neist kahetseb tehtud lõikust

Esmaspäevases Yle MOT saates tuleb juttu sugu muuta soovivatest neidudest, kelle hulk on Soomes plahvatuslikult kasvanud. Kuue aastaga on number neljakordistunud.
Enamus on sündinud kui tüdrukud, kes pole rahul oma sugupoolega. Sarnane trend on iseloomulik kõigile Läänemaadele, vahendab Iltalehti.

Noorte suhtlusgruppides jagatakse nõuandeid selle kohta, mida rääkida, et saada trans-diagnoos. MOT kohtus naisega, kes vihkas oma naise keha. Ta ei leidnud muud lahendust kui see, et ta on poiss.

Soomes leitakse, et ravi peab trans-diagnoosi puhul saama varakult ning riik peab sekkuma, kui vanemad last ei toeta. MOT tõstatab küsimuse, kas sugupoole vahetuse vastu olevad vanemad on transfoobsed või lihtsalt hoolivad lapsevanemad.
Saates on räägitud 27-aastase Nitaga, kes kahetseb oma muutumist naisest meheks. Nita väitel pole aga sobilik rääkida, et inimene oma otsust kahetseb või et saab oma olukorras diagnoosi liiga kergesti.

Read more...

Mart Helme: riigireeturite ennetähtaegne vabastamine kohtute poolt pole mitte juriidiline, vaid poliitiline otsus

Siseminister Mart Helme.
EKRE liider ja siseminister Mart Helme kritiseerib teravalt riigireetmises süüdi mõistetud kurjategijate vabastamist kohtute otsustega enne karistusaja lõppu.
“Me näeme järjekordselt, kuidas justiitssüsteem tegeleb poliitikaga: riigireeturite ennetähtaegse vabastamise puhul pole tegu mitte juriidilise, vaid poliitilise otsusega, ükskõik kuidas seda ka ei põhjendataks ja kes või mis selle taga ka poleks,” sõnas Mart Helme.

Siseministri sõnul on riigireeturitele andestamine eriti ohtlik ja kahetsusväärne otsus. “Sellega edastatakse sõnum, et riigireetmine on tegu, mille eest seesama riik andestab, ja see arusaam ergutab uusi potentsiaalseid riigireetureid reetmise teele minema,” hoiatab Mart Helme.
Teatavasti otsustas Tartu Maakohus sel nädalal vabastada enne karistusaja lõppu ühe kuulsaima riigireeturi Hermann Simmi, kes andis pikkade aegade jooksul Venemaale Eesti riigi kohta käivat salajast infot. Vabastamist on toetanud ka prokuratuur.
Järgmisel nädala kaalub Viru Maakohus teise riigireetmise eest süüdi mõistetu, Vene luureteenistuse FSB kasuks töötamise eest neljaks aastaks vangi mõistetud Aleksei Vassiljevi enne tähtaega vabastamist.

Allikas: https://uueduudised.ee/uudis/eesti/mart-helme-riigireeturite-ennetahtaegne-vabastamine-kohtute-poolt-pole-mitte-juriidiline-vaid-poliitiline-otsus/

Read more...

laupäev, 7. detsember 2019

Laupäevased pildid


Allikas: Facebook

Read more...

KUUM: Helsingi tõrvikurongkäigus plahvatas pomm, polisei võttis kinni üle 10 inimese

Helsingi tõrvikurongkäigus 6.12 plahvatas tänase iseseisvuspäeva õhtul paukpomm, politsei võttis kinni üle 10 inimese.
Kokku oli rongkäigus üle 1000 inimese. Seda üritati politsei info kohaselt takistada.

Read more...

Järvik ja Helme juhivad tähelepanu poliitikute pealtkuulamisele

EKRE ministrite tutvustus. Pildil on Martin Helme, Marti Kuusik, Rene Kokk ja Mart Järvik. Foto: Scanpix
Nüüdseks juba endine maaeluminister Mart Järvik avaldas, et leidis oma kabinetist pealtkuulamisseadme. Seda, et poliitikuid kuulatakse pealt ning loetakse nende kirjavahetust, väitis äsja ka rahandusminister Martin Helme.

Valitsusest lahkuma sunnitud EKRE poliitik Mart Järvik rääkis Pärnumaal valijatega kohtudes, et leidis maaeluministri kabinetist laest pealtkuulamisseadme, vahendab ERR.
“Kui palju neid on, ma ei tea. Ma sain Henn Põlluaasalt aparaadi, mis näitab neid,” rääkis eksminister. “Saatsin ametliku kirja [siseminister] Mart ­Helmele, et seal majas tehtaks lutikatõrje.”
Sel nädalal nentis EKRE aseesimees Martin Helme portaalile Uued Uudised, et korduma on hakanud muster, et ametnikud kaebavad neile ebasobiva ministri prokuratuuri, kes algatab kriminaalasja.
“Ja miks nad seda teevad? Kriminaalasja algatamise järel on võimalik poliitikuid hakata pealt kuulama, nende kirjavahetust lugema ja loomulikult lekitama kõike ka meedias, et püsti panna süüdistusi korruptsioonis mingisugustes mõjuvõimuga kauplemistes jne. Ja see on banaanivabariik,” rääkis Helme fabritseeritud kaebustest ja väljamõeldistest.

Juba 2018. aasta veebruaris ütles Martin Helme raadiosaates “Räägime asjast”, et riigivõim nuhkis aastaid ka tema tagant, kuulates pealt telefoni ja lugedes kirjavahetust.
“”Pealtnägijas” tuldi tohutu suure paljastusega lagedale – minu kohviku pankrot 2008. aastal, millele järgnes – üllatus-üllatus – mulle teadmata kriminaalasja algatamine. Mind tehti kahtlustatavaks ja ma olin kolm aastat järjest kriminaaluurimise all, nii et ma isegi ei teadnud seda. Kogu selle aja jooksul mind jälgiti – kuulati pealt, loeti meile jne,” rääkis Martin Helme ning andis mõista, et kogutud infot võidi kasutada tema poliitiliste konkurentide huvides.

“Mis juhtus 2009. aastal? Ohoo, 2009. aastal olid europarlamendi valimised, kus ma olin üksikkandidaat… Need olid valimised, kus oli tohutu protestimeelsus suletud nimekirjade vastu ja üksikkandidaadid said väga häid hääli. Ja ma vaatasin, et kuidas Indrek Tarandi kampaania põhimõtteliselt teeb enne seda, kui mina ära teen, asju, mille mina olin välja mõelnud, oma sõpradega, meeskonnaga läbi arutanud… Ta teeb nädal varem need ära. Samm ees kogu aeg. Aga näe, kuidagi oli nii andekas inimene.”

Toimetas Veiko Vihuri

Allikas: https://objektiiv.ee/jarvik-ja-helme-juhivad-tahelepanu-poliitikute-pealtkuulamisele/

Read more...

reede, 6. detsember 2019

MATTI ILVES: Uuring: Rahvuslik Tõeliste Soomlaste Partei suurim partei Soomes

Tõeline soomlaste partei, rahvuslik populistlik partei, mis on kriitiline Euroopa Liidu, massilise rände ja lääne islamiseerimise suhtes, on nüüd Soome suurim erakond, selgus uuest uuringust.
Soome ajalehe Helsingin Sanomat korraldatud uuring näitas, et kui täna korraldataks valimised, saaksid tõelised soomlased rohkem kui 22,4 protsenti häältest, tehes neist riigi suurima partei.

Uurimisandmed näitavad, et tõelistel soomlastel on kogu Soomes laialdane toetus, mis hõlmab erinevaid rahvastikurühmi ja vanuseid. Partei saab meestelt siiski oluliselt rohkem tuge kui naised, väidab Susanna Ginman, kes on Soome ühe suurima ajalehe Hufvudstadsbladet juhtiv kirjanik.
Nagu teisedki kogu Euroopas tegutsevad populistlikud parteid, on ka tõelised soomlased positsioneerinud end ainsaks tõeliseks alternatiiviks globalistlikele nägemustele, mida järgivad traditsioonilised paremtsentristlikud ja vasaktsentristlikud parteid.

Küsitlusest selgus ka, et aprilli parlamendivalimised väikese häälteenamusega võitnud sotsiaaldemokraadid libisesid riigi tsentristliku koalitsioonipartei järel riigi populaarsuselt kolmandaks.
Eelmise kuu alguses Yle korraldatud eraldi uuring näitas sotsiaaldemokraate Soome suuruselt neljanda parteina.
Uuringu tulemused selgusid alles mõni nädal pärast seda, kui Rootsis korraldatud küsitlus näitas, et rahvuslikud populistlikud Rootsi demokraadid on nüüd Rootsi populaarseim partei, mida toetab 24 protsenti riigi valijaskonnast.

Vaatamata peavoolumeedia pidevatele katsetustele neid radikaalse parempoolse parteina mustata, on tõeliste soomlaste toetus ainult laienenud.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

( : ) kivisildnik: Ametnike nuhtlus ja võika probleemi humaanne lahendus

Jultunud ametnikud on probleem ja nendest vabanemine näib olevat kas just ilmvõimatu või siis teostatav ainult kodanikeallumatuse eskadronide abil. Kodanikuallumatus on meil põhiseadusesse kirjutatud, eks ole. Aga enne eskadronide ellukutsumist on mul sama tõhus vahend vastikute ametnike elimineerimiseks.
Iga minister ja lihtne lehelugeja saab aru, et kontorimööblisse juurdunud parasiidid tuleb saata tootvale tööle, võimalusel töölaagritesse või kutsekoolidesse või kuidagi teisiti sotsialiseerida. Näib aga, et asju alustatakse valest otsast. Sageli uus minister ei alusta peade veeretamist, vaid jääb ootama, millal parasiidid ta elavalt ribadeks kisuvad.

See ei ole mõistlik tegevus. Nutikamad ministrid üritavad kabajantsikuid nende seaduserikkumiste või alatuste eest vallandada. See on libe tee, elukutseline lurjus on oma sulitempudes nii osav, et neid vahele võtta on liiga keeruline ja töömahukas, see on nõks, millega nad on arvestanud.
Neid tuleb lüüa allapoole vööd, seapeete ei tule kottida mitte kuritegevuse eest, vaid nende igapäevase töö eest, täpsemalt nende igapäevase töö eest, mida nad ei ole kunagi teinud.
Võin tuua konkreetsed näited. Kunagi reklaamikontoris igavledes lugesin ma ametnike seaduses sätestatud tööülesandeid. Mida see volask seal kontoris peaks tegema, mille eest ma talle maksan?
Leidsin kultuuriministeeriumist ametniku, kelle töö oli kirjanduselu situatsiooni analüüs ja vastavalt analüüsile kas arengukavade või soovituste tegemine, mõistlik. Mul kui kirjanikul tekkis kohe huvi, meilisin, vastust ei tulnud. Meilisin uuesti, ähvardasin sanktsioonidega. Sain siis vastuse, nii ja naa, meil kadus teie kiri ära, aga meil on meeles, et tahtsite teada seda ja seda.

Olge rahulikud, meie teile mingeid loomingulisi ettekirjutusi ei tee, kirjutage mida tahate, umbes nii. Tule till taevast alla, kus on kirjanduse olukorra analüüs, kus on arengukavad, kus on suunised? Selgub, et neid ei ole, midagi ei ole tehtud ja ei kavatsetagi tegema hakata. Olgu ma rahulik, keegi minu alaga ei tegele ja tegelema ei hakkagi.
Leidsin siis kuskilt miski kantsleri, kes pidi meediat monitoorima ja tegema uuringuid. Küsisin uuringuid näha, ikka parem, kui ise lehti lugeda. Minutitega tuli vastus: lolliks oled läinud või? Kas sa tead, mis uuringud maksavad? Mul pole uuringuteks sentigi. Aus vastus, tore inimene, ühtegi halba sõna ei ütle ja eks ta sai oma jalahoobid hiljem kätte ka muidugi.
Aga töö on tegemata. Mis tehakse loodritega, kes oma tööd ei tee? Esiteks sõimatakse ja alandatakse, siis sunnitakse tööle ja kui tulemuslikku tööd ikka ei tule, siis vallandatakse. Nii lihtne see ongi. Ma esitasin kaks pistelist küsimust mind huvitavatel teemadel, ja mõlemal korral oli tulemuseks ümmargune null.

Kogu see kadjakate ja loodrite polk tuleb tööle panna, ametijuhendid on neil meetri pikkused, hakkame aga näpuga rida ajama ja tulemusi nõudma, kus on see, kus on see? Ja kui neid tulemusi ei ole aastakümnetega tulnud, kas nad siis hommegi vaakumist välja kargavad. Hoiatus, noomitus, king. Hoiatus, noomitus, king.
Pole vaja oodata sõda, sõda tuleb vältida, juhtpositsioonid kontoris tuleb haarata ilma totaalse nägude sisselöömiseta – seaduslikult, intelligentselt, vastavalt tööjuhendile ja protestantlikult tööeetikale. Kui on töö 24/7, siis ehk nii väga ei tahagi enam tooli polstrisse klammerduda, ehk tekivad mõtted uusi väljakutseid otsida. Vikerkaar vajab luulekriitikuid, Vilja Kiisler kasutas võimalust.
Mida rohkem tööd, seda vähem jääb jõudu ja aega intrigeerimiseks, meediaga suhtlemiseks ja korrumpeerumiseks. Ja neid ametijuhendeid saab ju pikemaks ka kirjutada, failis on ruumi küll. Me oleme tuhandeid euroettekirjutusi südameasjaks võtnud ja anaalseadusi teinud, meil kehtivad rahvusvahelised lepingud ja konventsioonid. Ja kes neid peab ellu viima ja nende rakendamist jälgima? Puškin või?

Kui nendest euroseadustest ja rahvusvahelistest kohustustest muud kasu ei ole, siis ametnikulimukate lömastamiseks ja hulluks ajamiseks sobivad nad ideaalselt. Kõik on väga lihtne, kes töötab globalistliku agenda järgi, vallandada selle eest, et on jätnud LKGB+ prioriteedid hooletusse, kes üldse ei tööta, tuleb sundida mõistusevastast globalismi ellu viima ja siis ikkagi vallandada, ei saanud hakkama.
Ega sunnitöölaagrid ei olnud niisama, need olid inimeste hävitamiseks, mõttetu raske töö – see murrab vaimu ja inimene variseb kokku. Äraproovitud, kindel, tõhus, tappev. Kuu aega rasket direktiivi ellu rakendamist, siis kuu aega vastupidise direktiivi ellu rakendamist jne jne.
Kui ametnik ei tööta ennast ribadeks, siis kisub ta ülemuse lõhki, isegi kõige leebem ülemus peab ellujäämiseks kasutama ebainimlikult julmi vahendeid – tööd, tööd ja veel kord tööd. Alluva võimetel on alati piir ja tööd peab tal olema üle selle piiri, parem kui on kaks-kolm korda üle piiri – lurjusel ei tohi olla mingit võimalust. Ta töökoht säilib ainult tänu ministri armulikkusele, õiglane vallandamine võib nadikaela tabada iga kell.

Töö peab sööma hinge seest, tekitama õudusunenägusid, alluv peab kontori hoone nägemisel värisema hakkama ja sealt pääsedes silmapilkselt jooma kukkuma – muidu on ülemus läbikukkunud ja võib vabatahtlikult ise töötukassa poole jalutama hakata. See on sõda elu ja surma peale, siin on ainult ellujääjad ja laibad, kolmandat võimalust ei ole.

(:) kivisildnik
05.12.2019
Pärnus, vandenõulaste peakorteri lähistel

Allikas: https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildnik-ametnike-nuhtlus-ja-voika-probleemi-humaanne-lahendus/

Read more...

Fookuses: vilepuhujate sõnul on OPCW Süüria-raportid teadlikult moonutatudMitmete ekspertidest vilepuhujate paljastuste kohaselt on OPCW teadlikult ja tahtlikult oma raportites moonutatud 2018. aasta aprillis Süürias, Douma linnas väidetavalt toimunud keemiarünnaku kohta kogutud andmeid, jättes raportitest välja olulisi fakte, mis lükkavad ümber Süüria vastu esitatud süüdistused, toonitavad seekordses saates “Fookuses” Markus Järvi ja Varro Vooglaid. Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

neljapäev, 5. detsember 2019

TULE KAASA MÕTLEMA!

Laupäeval, 14. detsembril kell 13:00
Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond korraldab Tartus konverentsi:
EESTI VALIK: DEMOKRAATIA VÕI DEMOKRATUUR?

Akkikas: Merike Lumi, Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP