RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 14. detsember 2018

MATTI ILVES: MACRON LÕTETAS VAIKIMISE

Pilt:Alexandros Michailidis / Shutterstock.com

 "Õhtuleht"(11.12): "Erakorralises telepöördumises sõnas president Macron, et meeleavaldajate viha on „sügav ja mitmeski mõttes täiesti legitiimne“. Protestid said alguse vastumeelest kütuseaktsiisi tõusule, kuid on nüüdseks paisunud pahameeleks mitmetel ühiskondlikel teemadel. Massirahutuste käigus on hukkunud neli inimest.
2019. aastast tõuseb miinimumpalk Prantsusmaal 100 euro võrra. Hetkel on miinimumpalk umbes 1498,47 eurot."

Varem oli ülbe globalist Macron teatanud (kelle popuaarsus on langenud rekodiliset madalale, juba 19 %), et ta ei tee mingeid järeleandmisi meeleavaldajatele ja seejärel eelistas vaikimist. Suhtles rahvaga vaid peaminister ja teatas vaid ajutisest küttuseaktsiisi peatamisest. Seejärel muutusid kollaste vestide protestid juba isiklikult Macroni vastasteks.
"Voice of Europe": Thierry Paul Valette, kes aitab koordineerida kollaste vestide proteste alates juba novemri keskelt ütles, et "see samm on liiga väike ja hilinenud".

Tõesti, protestid muutusid vägivaldseks ja lõpuks toodi tänavatele juba ka soomukid. Eks sealkandis liitub protestijatega ka põhjakiht, kes alustavad rüüstamist ja ka eriteenistused kasutavad provokaatoreid, kes rüüstamisele õhutavad. Selleks, et oleks võimalik protestiate vastu kasutada suuremat vägivalda.
Nägin ühest videost, kus kooliõpilased olid Pariisis asetatud põlvili ja neid valvasid autmaatidega relvastatud politseinikud. Seda vaid seepärast, et need õpilased tahsid takistada õppetööd ühes koolis ja nii ühineda protesteerijatega.

Tõsi, Macron üht-teist küll lubas, aga seda liiga hilja ja liiga vähe. Osa meeleavaldajad teatas, et protestid jätkuvad. Ega Pransusmaa majanduslik olukord ka kõige parem ei ole, sest riigivõlg on praegu 90% SKP-st (Saksamaal veidi üle 70%) ja protestid on läinud riigile maksma kokku juba 1. miljard €.
Olgu märgitud, et eurotsoonis on lubatud riigivõlg 60% SKPst, seega enanus riike elab üle jõu ja on pankade võlaorjuses.


Read more...

Pikett ÜRO rändepakti vastu

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kolmapäev, 19. detsember 2018 at 12:00 – 14:00

Mart Helme: Paraku kavatseb Eesti valitsus leppega liitumise tasahilju ära vormistada, volitades 19. detsembril dokumenti heaks kiitma suursaadik Sven Jürgensoni.
 Kutsume teid 19. detsembril kell 12 Eesti välisministeeriumi (Islandi väljak 1) ette, kus toimub pikett ÜRO rändeleppega liitumise vastu. Näitame veelkord, et eesti rahvas ei ole nõus avama oma riigi uksi Kolmanda Maailma massidele.

Allikas: Facebook

Read more...

IX Rahvuslaste Sügiskool toimub 16. detsembril Tallinnas

Tänavune, järjekorras juba üheksas rahvuslaste sügiskool leiab aset 16. detsembril Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla tn. 59). Kavas on loengud ja film.

Kava:
12.00  Avasõna Jaan Hattolt
12.15–14.00  Hannes Vanaküla loeng „Reaalsus, antireaalsus, sisemaailm”
14.00–14.30  vaheaeg
14.30–16.15  Arne Tsirna loeng „Ajalugu, mida meile ei räägita”
16.30–17.30 Film (täpsustamisel).

Osavõtutasu: 3 eurot (mõeldud ruumirendiks).
Lähem teave:
Aimer Halop 
tel.: 5178359

Sügiskooli korraldab Rahvuslaste Tallinna Klubi.
Rahvuslaste Tallinna Klubi viib oma liikmete ja teistegi harimiseks läbi koolitusi (vastavalt rahvuslaste kevad-, suve-, sügis- ja talvekoole) alates 2009. aasta suvest. Seal on osalenud nimekaid inimesi paljudelt elualadelt ja mitmetest elufilosoofiatest.
I Rahvuslaste Sügiskool peeti 4. detsembril 2010 Tallinnas, hotellis „Tallink Express”.

Tõnu Kalvet
  
Allikas: http://www.rahvuslasteklubi.org/tallinn/index.php/eesti/uudised/246-ix-rahvuslaste-sugiskool-toimub-16-detsembril-tallinnas

Read more...

neljapäev, 13. detsember 2018

Fookuses eri: Eesti 200 töötajad osalesid küünilises provokatsioonis, kasutades selleks väikest lastPartei Eesti 200 vabatahtlike koordinaator Kadri Napritson-Acuna ja projektijuht Teele Holmberg osalesid pühapäeval Vabaduse väljakul toimunud rändeleppe vastasel meeleavaldusel küünilies provokatsioonis, milles kasutati Holmbergi ja peaprovokaatori Florian Hartlebi ühist last, osutavad saates "Fookuses" Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Read more...

Jaak Madison: Mees kes tappis Strasbourgi jõuluturul inimes


See on see mees, kes on "rikastanud" Euroopat. Multikultuursuse näide, tappes jõuluturul inimesi. Põhja-Aafrika juurtega Cherif Chekatt, kes on varem pussitanud 16 aastast last. Kinni istunud vägivaldse röövimise eest Saksamaal ja siis Prantsusmaale tagasi saadetud. Kuid mis on sellest kasu, kui ilma mingisuguse piirikontrollita võib ta sõita, põgeneda kuhu tahab. Kas või Eestisse.

Need poliitikud, kes on lasknud Euroopas sellistel asjadel juhtuda, peavad vastutama. Vastutama oma poliitiliste otsuste eest ja kandma karistust.

Allikas: Facebook
_________
Tähelepanu:  Strasbourgi jõluturu ründja lasti nüüd (14.12) maha!
M.I.

Read more...

ELi presidendi tõeline näguIlus video Ungarist. Jagage, las kõik vaatajad näevad oma juhti. Meie president lihtsalt komistab. Inimesed ei tea midagi, aga see on nende kõigi kõrilõikajajate tõeline nägu, kes tahavad Euroopa rahvaid hävitada.

Read more...

kolmapäev, 12. detsember 2018

Mats Õun: Nüüd kogesin ise, kuidas meedia valetab.

"Nüüd kogesin ise, kuidas meedia (Delfi) tuimalt valetab. Postimehes on adekvaatne kirjeldus. Eile Vabaduse platsil toimunud intsident oli ikka hoopis muu kui see, mida Delfis serveeritakse. Eestis elav sakslasest politoloog Florian Hartleb tahtis lapsevankris oleva titega lava ette provotseerima pressida karjudes, et laps vankris on ka immigrant ja et meie, kes me lihtsalt talle ette seisime, oleme fašistid. Ründas tema ja mitte ainult mind. Karjus, et mul pole õigust teda pildistada ja hakkas fotoaparaati kiskuma (see ei ole videos, sest toimus enne). Ei saanud kätte ja siis lõi mulle paar korda kätega rindu.

Ja mitte ainult mulle. Konkreetselt see tegelane ründas. Talle ei tehtud midagi muud, kui ei lastud lava ette laamendama.
Politseid polnud kuskil, kui vaja oli, kuigi hüüti mitu korda, sest ei tahetud, et jälle algab pärast mingi väljamõeldud pläma jalgadega peksmisest ja omakohtust. Muide - lapsevankri, milles provokaatori jutu järgi oli tema laps, viis teisele poole ära Eesti 200 kaudu tuntud Kadri Napritson-Acuna. Kui asi juba läbi oli, teadis postimehes töötav Uwe Gnadenteich öelda, et tüüp oli Wabaduse kohvikus Eesti 200 üritusel (sellest on tõestuseks foto) koos eelpool mainitud naisterahvaga, kes artiklis aga väitis, et ta meest üldse ei tunne. Ehk siis - sel korral üritas Eesti 200-seotud tegelane "tarandit teha", aga kukkus oma katsel haledalt läbi. Muide, mina ei kuulu EKRE-sse ega ühtegi teise parteisse. Postimehes on adekvaatne jutt."

Allikas: Eve Raid, Facebook

Read more...

Kas saame Objektiivi tööga edasi minna?

Head Objektiivi lugejad ja toetajad!

Meie portaali annetuste kogumise jõulukampaanias algab täna teine nädal ja kuigi kampaania on käivitunud edukalt, vajame eesmärgini jõudmiseks veel paljude lugejate toetust.

Seepärast kutsun teid, head lugejad, ühinema nende paljude inimestega, kes on juba andnud oma annetusega panuse selleks, et Objektiivi missioon saaks jätkuda.

Sel aastal oleme kogenud väga teravalt, kuidas sõnavabaduse piire püütakse koomale tõmmata, nii maailmas laiemalt kui ka Eestis, ning sellest ei ole jäänud puutumata ka Objektiiv. Mina ise olen anonüümsete pealekaebajate alusetute kaebuste tagajärjel saanud Facebookilt juba mitu blokeeringut, kusjuures kaks korda on mulle määratud kuu aja pikkune blokk.

Objektiivi lehte ei ole veel Facebook blokeerinud, ent kustutatud on mitmeid meie postitusi ning mis kõige olulisem – meie postituste levikut on drastiliselt piiratud. On täiesti selge, et sõnavabadusele on kuulutatud sõda, et selline sõnum, mis ei ühildu valitseva vasakliberaalse ideoloogilise ja poliitilise programmiga, saaks maha surutud ega jõuaks inimesteni.

Selles olukorras on ülimalt oluline, et me jätkaksime võitlust sõnavabaduse eest!

Me ei tohi lubada oma häält maha suruda ega kehtestada ideoloogilist diktatuuri, millega muudetakse normaalsete loomuseaduslike ja konservatiivsete seisukohtade väljendamine ning võimuringkondade kritiseerimine karistatavaks, justkui see kujutaks endast lubamatut sallimatust, diskrimineerimist või koguni vihakõnet.
Objektiivi seisukohast on see võitlus eriti kriitilise tähtsusega, sest me oleme põhimõtteliselt ainuke parteiliselt sõltumatu konservatiivne meediaväljaanne Eestis.

Kui Objektiiv kaotab võitluse ideoloogilise diktatuuri pealetungi vastu, siis kaob väga oluline osa vabast meediast ja praegu esindatud arvamuste spektrist ning ideoloogiliselt täiesti üheülbaline ja võimuringkondadega ühte sammu astuv peavoolumeedia saab senisest veelgi vabamalt oma valesid ja manipulatsioone ellu viia.

See on olukord, milles me täna tegutseme – päev päeva järel, hommikust õhtuni. Ja kõik märgid viitavad, et see olukord läheb lähiajal veel tunduvalt hullemaks.

Ei saa välistada, et mitte kuigi kauges tulevikus tuleb meil seista silmitsi reaalse ohuga minna normaalsete moraalsete veendumuste väljendamise ja kaitsmise eest kohtu ette või koguni trellide taha, nagu tehti nt Ühendkuningriigis islamiseerumise vastase aktivisti Tommy Robinsoniga.

Teie võimuses, head lugejad, on anda oma väga oluline panus sellesse võitlusesse, millele meie oleme end täielikult pühendanud. Iga annetus annab meile kultuurisõja pidamiseks laskemoona, mistõttu ei ole olemas sellist asja nagu liialt väike annetus.

Tean, et paljude inimeste jaoks on 100-eurone annetus tõsine ohver ning kindlasti pole see kõigile jõukohane. Ka 50-eurone annetus on suure osa inimeste jaoks oluline väljaminek. Aga kui need summad käivad teile üle jõu, siis ehk saate annetada 25 eurot?

Isegi 10-eurone annetus on toeks, sest lõviosa meie rahalistest vahenditest kogunebki paljude lugejate väikestest, neile jõukohastest annetustest.

Samas loodan ka suurematele annetustele, sest Objektiivi igapäevaste lugejate seas on palju inimesi, kes saaks ilma oma rahalist olukorda märkimisväärselt halvemaks tegemata annetada ka tuhandeid eurosid.
Igal juhul võtab Objektiivile annetuse vormistamine meie annetustelehel vaid mõne hetke, mistõttu palun, et te ei jätaks asja ootele, vaid teeksite oma annetuse kohe täna!
Oleme kõigile annetuse teinud lugejatele väga tänulikud!

Annetajad on tõelised Objektiivi sõbrad, sest just teie teete Objektiivi unikaalse missiooni jätkumise ideoloogilise diktatuuri pealetungist hoolimata võimalikuks, näidates et tõelise kodanikuühiskonnana ühiste ideaalide eest seismine on Eestis tehtav.

Tänu teie jätkuvale toetusele saame tõe eest seistes teha tuleval aastal veel rohkem kui siiani. Võitlus saab olema äge, sest meid ootavad ees vaid kord nelja aasta jooksul toimuvad riigikogu valimised, mis määravad olulises osas ära meie ühiskonna kursi.

Tänu teile, head toetajad, anname Objektiivist järgnevatel kuudel igapäevaselt tuld, et riigikogu valimiste tulemused takistaksid ühiskonda lammutava revolutsioonilise ideoloogia pealetungi ja põhiseaduse alusväärtuste kõrvaletõrjumist. Teie toetus annab meile selleks vajalikku laskemoona.

Aitäh, et seiste selles võitluses koos meiega!

Lugupidamisega

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks
 
Image

Read more...

Eugen Veges: Räägime vabast Eestist

Räägime vabast Eestist, kuid millegpärast tuleb järgida Brüsseli ja isiklikule kasule orienteeritud seltskondade tagatubade juhiseid. Räägime vabast Eestist, kuid poliitilise eliidi (isikustamata) lähenemisi ei tohi isegi kommentaarides kritiseerida. Need kustutatakse, soovitatakse hoiduda „solvavatest“ kommentaaridest. Mis vabast Eestist me räägime, kui tühine seltskond tunneb ennast vabana, ülejäänutel tuleb järgida nende lähenemisi?

Vabadus algab sõnavabadusest. Kui ühtedele on lubatud teisi nimetada „ühe tagumiku kannikateks“ (J.Ligi), teistele pole see lubatud, siis pole tegemist vabadusega. Kui ühed võivad suust välja ajada kõike, mis pähe tuleb, teistel tuleb enda väljendamisel järgida nende kriteeriume, siis pole see samuti vabadus.

Allikas: Facebook

Read more...

teisipäev, 11. detsember 2018

Eesti 200 labane provokatsioon rändeleppe vastasel meeleavaldusel

Pildid: Facebook

Rahvahulka saadetud välismaalane lapsekäruga, inimesi sõimama ja tõukema hakanud isik oli tegelikult Eesti 200. seotud ja provokaator.
Eesti 200 ei oska isegi provokatsioone korraldada ja kõige hullem, et sinna oli toodud ka laps provokatsioonis osalema.

Mida selline eestivastane erakond veel Riigikogus teha võib? Loodame siiski, et nad ei saa piisavalt hääli, et valimiskünnist ületada.

M.I.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP