RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 15. detsember 2018

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Martin Helme: kõigile peale Kristina Kallase on selge, et väljendusvabadust takistasid tema erakonnakaaslased

 Martin Helme riigikogus, FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Kristina Kallas ja Eesti 200 väidavad, et esindavad uut joont ja värsket poliitikat, paraku vastab see tõele ainult osaliselt, kirjutab Martin Helme (EKRE).

Uus on tõepoolest see tase, et tullakse võõrale poliitilisele üritusele lapsekäruga inimesi rammima ja fašistideks sõimama, lootuses sellest provokatsioonist välja imeda füüsilist konflikti, milles mängida kannatajat ja käivitada laimukampaania, nagu oleks immigratsioonivastased mingid elajad, kes peksavad lisaks väärikatele eurosaadikutele nüüd juba võõras keeles rääkivaid süütuid lapsega jalutajaid. Islamiterroristidelt kopeeritud praktika kasutada lapsi inimkilbina on tõesti Eestis midagi uut.

Vana on aga see, kuidas avalikkusele vassitakse ja valetatakse. Kui Kallas räägib, et Eestis on tekkimas hirmuõhkkond, kus keegi ei julge varsti EKRE vastu sõna võtta, siis siin on kaks avalikkust eksitavat väidet. Esiteks, pühapäevane meeleavaldus, millel Eesti 200 liikmed oma koordineeritud provokatsiooni korraldasid (üks rammis, teine filmis, kolmas mängis oma erakonnakaaslasi mitte tundvat «murelikku kodanikku») ei omanud mingit seost Konservatiivse Rahvaerakonnaga. Selle ürituse korraldas MTÜ Tark ja Terve Eesti, millel pole meiega mingit seost.

Teiseks, kui keegi väidab, et Eestis ei saa EKRE-t kritiseerida, siis ta elab küll mingis paralleelreaalsuses. Ei ole ühtegi teist erakonda, mida Eestis sedavõrd palju ja sedavõrd teravalt kritiseeritaks. Me lihtsalt ei käi ringi ja ei hala, et oleme sellest katki.

Kolmandaks on täiesti äraspidine Kallase loogika, et kui Florian Hartleb lahkub nende erakonnast, on nad kuidagi nõus, et oma seisukohtade avaldamine vabas õhkkonnas pole enam võimalik. Oma seisukohti olid tulnud ju avaldama immigratsioonivastased ja just Eesti 200 liikmed Florian Hartleb,Teele Holmberg ja Kadri Napritson-Acuna takistasid nende poliitilist väljendusvabadust, segades seaduslikku ja rahumeelset poliitilist koosolekut, rammides lapsekäruga inimesi, otsides füüsilist rüselust ning sildistades inimesi solvangutega. Kõigile peale Kristina Kallase on selge, et väljendusvabadust takistasid tema erakonnakaaslased. Vägivalda ja ühiskondlikke pingeid kruvib tema erakond. Just nimelt tema erakond, sest erakond ei ole end veenvalt distantseerinud neist inimestest kes nii käitusid.

Sõltumata sellest, kas Hartlebi välja astumise soov erakonnast on poliitiline mäng kriitika maandamiseks või soovib Hartleb tõepoolest oma poliitilisi kamraade tule alt välja tuua, Eesti seadused ei võimalda erakonnast lahkumisavaldust lihtsalt sahtlisse jätta. Lahkumisavaldus tuleb rahuldada. Ühtlasi soovitan kõigil neil Eesti 200 liikmetel, kes ei kiida heaks väikelapse kasutamist poliitilise vägivalla vahendina samuti sellest erakonnast välja astuda. Liikmeks jäädes annavad nad vaikiva heakskiidu laste kasutamisele inimkilbina vägivalda kalkuleeritud poliitilise võitluse vahendina kasutavale praktikale.

Allikas: https://www.postimees.ee/6477960/martin-helme-koigile-peale-kristina-kallase-on-selge-et-valjendusvabadust-takistasid-tema-erakonnakaaslased

Read more...

Homoaktivist Reimo Mets: kui EKRE tuleb võimule, siis pannakse seksuaalvähemused seina äärde ja lastakse maha

Tuntud homoaktivist Reimo Mets ETV saates "Vabariigi kodanikud. Ekraanitõmmis

Kus on nüüd kõigi nende vasakliberaalide hukkamõist, kellele meeldib muidu nii kangesti rahvuslasi ja konservatiive noomida alusetute hirmude üleskütmise ja avalikku arutelu mürgitava sildistamise pärast, küsib Varro Vooglaid, osutades tuntud homoaktivisti Reimo Metsa väidetele, et EKRE võimule saades pannakse nn seksuaalvähemuste esindajad seina äärde ja lastakse maha.

Eesti ühe peamise homoaktivistina tuntud jurist Reimo Mets kirjutab oma Facebooki seinal, et EKRE võimule saades pannakse nn seksuaalvähemuste esindajad seina äärde ja lastakse maha.
“Ma olen siiralt veendunud, et kui EKRE tegelased võimule saavad, siis LGBT kogukond pannakse esimesena seinaäärde ja lastakse maha – kristalliöö, pärtliöö jms ööd on ajaloost piisavad tõestused sellest, mida matsimass on oma õigluse nime all kurja teinud maailmas,” selgitas Mets 26. novembril.

Metsa sõnul on “vägivald, ropp ja matslik keelekasutus […] esimene samm sel teel”, mistõttu tuleks kooseluseaduse rakendussätted ja ka vihakõne keelustamise seadus vastu võtta nii pea kui võimalik. “Mitte miski ei õigusta vägivalda, aga tänane koosolek Toompeal näitas otseselt, et teisitimõtlejaid ei sallita ja võimalusel hävitatakse füüsiliselt! Tubli Indrek Tarand et astud natside vastu ja demokraatlike väärtuste eest üles, aitäh!” raiub Mets oma avalduse lõpetuseks.
 Ekraanitõmmis Metsa postitusest *

Sellist sõgedat juttu lugedes tekib tahes-tahtmata küsimus, kus on nüüd kõigi nende vasakliberaalide hukkamõist, kellele meeldib muidu nii kangesti rahvuslasi ja konservatiive noomida alusetute hirmude üleskütmise ja avalikku arutelu mürgitava sildistamise pärast. Ma pole kunagi näinud, et ükski rahvuslane või konservatiiv maaliks sotsidest või kellestki teisest niivõrd ebarealistlikku ning ilmselgelt teadlikult valelikku kuvandit. Ometi võib Mets seda rahumeeli teha, ilma et keegi tema mõttekaaslastest näeks selles probleemi.

Seejuures on irooniline, et kui EKRE võimule pääsedes ei ole kellelgi põhjust karta, et tema reaalseid põhiõigusi- ja vabadusi hakataks ahistama – rääkimata kellegi seina äärde panemisest ja mahalaskmisest –, siis nö jämeda otsa sotside kätte sattudes oleks vägagi tõenäoline, et nn vihakõne ja diskrimineerimise keelamise ning sallivuse edendamise loosungi all asutaks reaalselt maha suruma nii sõnavabadust, veendumuste vabadust, usuvabadust kui ka südametunnistuse vabadust ehk tervet rida fundamentaalseid põhiõigusi.

Veelgi enam, just konservatiivid on need, kes sooviksid panna piiri kõige süütumate ja kaitsetumate inimeste ehk sündimata laste massilisele tapmisele ja sellele riiklikule rahastamisele, mis on meie riigis konkurentsitult suurim ja brutaalseim vägivalla ilming, samal ajal kui vasakpoolsed kaitsevad sündimata laste tapmise võimalust ja sellele valitsuse poolse rahastuse saamist piltlikult öeldes elu hinnaga.

Päris koomiliseks kisub aga asi siis, kui anda endale aru, et ainuke olukord, kus nn
seksuaalvähemuste esindajatel oleks reaalseld väljavaated saada seina äärde pandud ja maha lastud – või nt viiekordse maja katuselt alla loobitud või lihtsalt tõmbi esemega surnuks pekstud –, tekiks siis, kui meie ühiskonnas kehtestataks šariaadiseadus. See on aga perspektiiv, mille vastu ei seisa parteilisel maastikul keegi jõulisemalt kui EKRE.

Kokkuvõttes on siin järjekordne tõestus sellest, kui veidras maailmas me elame. Sõnu kasutatakse nii sageli täiesti lahutatuna reaalsusest – mitte tõe peegeldamiseks, vaid mõõdutundetult avalikkusega manipuleerimiseks. Metsa hüsteeriline avaldus, nagu hakataks ERKE võimule pääsedes nn seksuaalvähemuste esindajaid seina äärde panema, on sellise teguviisi eeskujulik näide.

* Tähelepanuväärselt on Metsa postituse siinse repliigi avaldamise hetke seisuga meeldivaks märkinud ja sellele seega omapoolset toetust väljendanud kokku 82 inimest, kelle hulka kuuluvad teiste seas EPL-i ajakirjanik Krister Paris, riigikontrolli kommunikatsioonijuht Toomas Mattson, moekunstnikud Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo, Saksamaal elav ajakirjanik Aino Siebert, Keskerakonna endine peasekretär ja riigikogu liige Priit Toobal, muusik Vaido Neigaus, filmimees Rain Tolk, üks kooseluseaduse eelnõu väljatöötajatest, justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunik Andra Olm, Metsa abil kohtu kaudu oma “homoabielu” Eestis kehtivaks abieluks tunnistamist nõudnud Ats Joorits, Pädaste mõisa üks omanikke Martin Breuer, Erik-Niiles Krossi abikaasa Mary Jordan, sotside meediajuht Andri Maimets, Rahvusraamatukogu endine juhatja ning endine Tallinna ja Võru linnapea Ivi Eenmaa ning hiljuti USA-st surrogaatemaduse teel endale lapsed hankinud ShiShi üks omanikke Mart Haber.

Allikas: http://objektiiv.ee/homoaktivist-reimo-mets-kui-ekre-tuleb-voimule-siis-pannakse-seksuaalvahemused-seina-aarde-ja-lastakse-maha/

Read more...

2018.12.11 - Otse kümnesse

Link: https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/18699-2018-12-11-otse-kumnesse


Read more...

reede, 14. detsember 2018

MATTI ILVES: MACRON LÕTETAS VAIKIMISE

Pilt:Alexandros Michailidis / Shutterstock.com

 "Õhtuleht"(11.12): "Erakorralises telepöördumises sõnas president Macron, et meeleavaldajate viha on „sügav ja mitmeski mõttes täiesti legitiimne“. Protestid said alguse vastumeelest kütuseaktsiisi tõusule, kuid on nüüdseks paisunud pahameeleks mitmetel ühiskondlikel teemadel. Massirahutuste käigus on hukkunud neli inimest.
2019. aastast tõuseb miinimumpalk Prantsusmaal 100 euro võrra. Hetkel on miinimumpalk umbes 1498,47 eurot."

Varem oli ülbe globalist Macron teatanud (kelle popuaarsus on langenud rekodiliset madalale, juba 19 %), et ta ei tee mingeid järeleandmisi meeleavaldajatele ja seejärel eelistas vaikimist. Suhtles rahvaga vaid peaminister ja teatas vaid ajutisest küttuseaktsiisi peatamisest. Seejärel muutusid kollaste vestide protestid juba isiklikult Macroni vastasteks.
"Voice of Europe": Thierry Paul Valette, kes aitab koordineerida kollaste vestide proteste alates juba novemri keskelt ütles, et "see samm on liiga väike ja hilinenud".

Tõesti, protestid muutusid vägivaldseks ja lõpuks toodi tänavatele juba ka soomukid. Eks sealkandis liitub protestijatega ka põhjakiht, kes alustavad rüüstamist ja ka eriteenistused kasutavad provokaatoreid, kes rüüstamisele õhutavad. Selleks, et oleks võimalik protestiate vastu kasutada suuremat vägivalda.
Nägin ühest videost, kus kooliõpilased olid Pariisis asetatud põlvili ja neid valvasid autmaatidega relvastatud politseinikud. Seda vaid seepärast, et need õpilased tahsid takistada õppetööd ühes koolis ja nii ühineda protesteerijatega.

Tõsi, Macron üht-teist küll lubas, aga seda liiga hilja ja liiga vähe. Osa meeleavaldajad teatas, et protestid jätkuvad. Ega Pransusmaa majanduslik olukord ka kõige parem ei ole, sest riigivõlg on praegu 90% SKP-st (Saksamaal veidi üle 70%) ja protestid on läinud riigile maksma kokku juba 1. miljard €.
Olgu märgitud, et eurotsoonis on lubatud riigivõlg 60% SKPst, seega enanus riike elab üle jõu ja on pankade võlaorjuses.


Read more...

Pikett ÜRO rändepakti vastu

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kolmapäev, 19. detsember 2018 at 12:00 – 14:00

Mart Helme: Paraku kavatseb Eesti valitsus leppega liitumise tasahilju ära vormistada, volitades 19. detsembril dokumenti heaks kiitma suursaadik Sven Jürgensoni.
 Kutsume teid 19. detsembril kell 12 Eesti välisministeeriumi (Islandi väljak 1) ette, kus toimub pikett ÜRO rändeleppega liitumise vastu. Näitame veelkord, et eesti rahvas ei ole nõus avama oma riigi uksi Kolmanda Maailma massidele.

Allikas: Facebook

Read more...

IX Rahvuslaste Sügiskool toimub 16. detsembril Tallinnas

Tänavune, järjekorras juba üheksas rahvuslaste sügiskool leiab aset 16. detsembril Tallinna Puuetega Inimeste Kojas (Endla tn. 59). Kavas on loengud ja film.

Kava:
12.00  Avasõna Jaan Hattolt
12.15–14.00  Hannes Vanaküla loeng „Reaalsus, antireaalsus, sisemaailm”
14.00–14.30  vaheaeg
14.30–16.15  Arne Tsirna loeng „Ajalugu, mida meile ei räägita”
16.30–17.30 Film (täpsustamisel).

Osavõtutasu: 3 eurot (mõeldud ruumirendiks).
Lähem teave:
Aimer Halop 
tel.: 5178359

Sügiskooli korraldab Rahvuslaste Tallinna Klubi.
Rahvuslaste Tallinna Klubi viib oma liikmete ja teistegi harimiseks läbi koolitusi (vastavalt rahvuslaste kevad-, suve-, sügis- ja talvekoole) alates 2009. aasta suvest. Seal on osalenud nimekaid inimesi paljudelt elualadelt ja mitmetest elufilosoofiatest.
I Rahvuslaste Sügiskool peeti 4. detsembril 2010 Tallinnas, hotellis „Tallink Express”.

Tõnu Kalvet
  
Allikas: http://www.rahvuslasteklubi.org/tallinn/index.php/eesti/uudised/246-ix-rahvuslaste-sugiskool-toimub-16-detsembril-tallinnas

Read more...

neljapäev, 13. detsember 2018

Fookuses eri: Eesti 200 töötajad osalesid küünilises provokatsioonis, kasutades selleks väikest lastPartei Eesti 200 vabatahtlike koordinaator Kadri Napritson-Acuna ja projektijuht Teele Holmberg osalesid pühapäeval Vabaduse väljakul toimunud rändeleppe vastasel meeleavaldusel küünilies provokatsioonis, milles kasutati Holmbergi ja peaprovokaatori Florian Hartlebi ühist last, osutavad saates "Fookuses" Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Read more...

Jaak Madison: Mees kes tappis Strasbourgi jõuluturul inimes


See on see mees, kes on "rikastanud" Euroopat. Multikultuursuse näide, tappes jõuluturul inimesi. Põhja-Aafrika juurtega Cherif Chekatt, kes on varem pussitanud 16 aastast last. Kinni istunud vägivaldse röövimise eest Saksamaal ja siis Prantsusmaale tagasi saadetud. Kuid mis on sellest kasu, kui ilma mingisuguse piirikontrollita võib ta sõita, põgeneda kuhu tahab. Kas või Eestisse.

Need poliitikud, kes on lasknud Euroopas sellistel asjadel juhtuda, peavad vastutama. Vastutama oma poliitiliste otsuste eest ja kandma karistust.

Allikas: Facebook
_________
Tähelepanu:  Strasbourgi jõluturu ründja lasti nüüd (14.12) maha!
M.I.

Read more...

ELi presidendi tõeline näguIlus video Ungarist. Jagage, las kõik vaatajad näevad oma juhti. Meie president lihtsalt komistab. Inimesed ei tea midagi, aga see on nende kõigi kõrilõikajajate tõeline nägu, kes tahavad Euroopa rahvaid hävitada.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP