RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 16. oktoober 2017

MATTI ILVES: ROOTSIS ON DISAINITUD MOSLEMINAISTELE SOBIVAD VORMIRÕIVAD

Rootsis on disaineri Iman Aldeben poolt loodud uued vormirõivad, mida oleks sobibad kasutada islaminaistel. Isegi üliliberaalset Rootsi ühiskonda on taoline idee šokeerinud ja disainerit on süüdistatud maa islamiseerimises.
See kollektsioon sisaldab muu hulgas politsei-, sõjaväe- ja tuletõrie-päästeameti vormi.

Jaa, meil võtab selline eraldi vormide kehtestamine mosleminaistele kõvasti rohkem aega kui Rootsis. Loodame siiski, et seda kunagi ei toimugi.

Alliks: https://www.kansalainen.fi/ruotsissa-suunniteltiin-musliminaisille-sopiva-univormumallisto/

Read more...

Sõna: õiglusPortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Mart Helme: rahvuskonservatiivid astusid hiigelpika sammu edasi

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme on üle-Eestilise valimistulemusega rahul, sest võrreldes eelmiste kohalike valimistega kasvas erakonna toetajate hulk üle viie korra ning erakond pääses ligi pooltesse Eesti omavalitsustesse.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond pani neil valimistel välja 50 nimekirja üle Eesti. Volikokku pääseti 39 omavalitsuses, kaasa arvatud suuremates linnades nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi ja Rakvere.

“Rahvuskonservatiivid astusid neil valimistel hiigelpika sammu edasi. Esiteks me saime sisse rohkematesse omavalitsusse, kui oskasime oodata. Teiseks on EKRE kõige suurema kasvu läbi teinud erakond. Meile antud häälte hulk kasvas 2013. aastaga võrreldes üle viie korra. Keskerakond, sotsid, aga eriti IRL tegid eelmiste valimistega võrreldes kehvema tulemuse,” ütles Helme.

“Juba on jõutud juhtida tähelepanu, et EKRE toetus ei olnud neil valimistel nii suur kui erakonna üldine reiting. See on ootuspärane, sest reiting peegeldab inimeste eelistusi riigikoguvalimistel. Kohalikul tasandil ei ole meie erakond igas Eestimaa nurgas veel kanda kinnitanud, mistõttu paljudel meie toetajal ei olnud lihtsalt võimalust EKRE poolt hääletada,” ütles Helme.

“Paljudes omavalitsustes kandideerisid meie inimesed ka valimisliitudes ning nende edu meie toetusprotsendis ei kajastu. Aga me täiendame oma vägesid ja oleme kindlad, et riigikoguvalimistel me teeme oma reitingust parema tulemuse. Praegune valimistulemus loob selleks igati soodsa pinnase. Aitäh kõigile meie toetajatele.”

UU

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/mart-helme-rahvuskonservatiivid-astusid-hiigelpika-sammu-edasi/
_______________
Esialgsetel andmetel osales kohaliku omavalitsuse volikogude valimistel 53,2% valijatest. See on madal %, aga seda oligi arvata.
M.I.

Read more...

pühapäev, 15. oktoober 2017

Pühapäevased pildid


Read more...

Huvitavat pühapäevaks: Parlamendiistung ja arenguabi


Uganda parlament peab istungit:
https://mvlehti.net/2017/10/11/paivan-video-afrikan-kadelliset-opettelevat-demokratiaa/

MV-lehti toimetaja Ilja Janitskini arenguabi Keeniale

Allikas: mvlehti.net

Matti Ilvese blogile koostas Jaan Hatto

Read more...

Rahvuslaste Tallinna Klubi avaldus iseseisva Kataloonia küsimuses

Rahvuslaste Tallinna Klubi, tuginedes:
- ÜRO Peaassamblee resolutsioonile nr. 1514 (vastuvõetud ÜRO-s 14. detsembril 1960),
- kodaniku- ja poliitiliste õiguste rahvusvahelisele paktile,
- majanduslike, sotsiaalsete ja kultuuriliste õiguste rahvusvahelisele paktile
ja kõigile teistele rahvaste enesemääramisõigust põhjendatuks pidavatele õigusaktidele, mis on Hispaania põhiseaduse suhtes ülimuslikud,
toetab täielikult katalaanide iseseisvuspüüdlusi ja mõistab hukka katalaanide kallal toimepandud vägivallateod.

Rahvuslaste Tallinna Klubi 2017. aasta oktoobrikuisest koosolekust osavõtjad
Tallinnas, 11. oktoobril 2017

Allikas: http://www.rahvuslasteklubi.org/tallinn/index.php/eesti/avaldused/231-rahvuslaste-tallinna-klubi-avaldus-iseseisva-kataloonia-kusimuses

Read more...

Blogi külastused eelmisel kuul

Teen teatavaks, et möödunud kuul oli blogi "Rahvuslane" külastusi kokku 89 644. Põhilised külastused tulevad siiski Facebook´i kaudu koos lingiga vastavale sissekandele, neid geocounter ei näita.
Lisan veel, et geocounter´i üldnäitu korrigeerin umbes 200 000 külastuse järel, varsti tuleb seda teha jälle.
M.I.

Read more...

laupäev, 14. oktoober 2017

Mart Helme: Tule kindlasti valima!

Armsad eesti inimesed. Käesolevas kirjas on Mart Helme valimiseelne üleskutse. Vajutage pildile, et video käivituks.

Lugupeetud Matti Ilves
Vajuta allolevale pildile, et vaadata lühikest videot Mart Helme pöördumisega


Kui sa toetad EKRE põhimõtteid, oled asunud õigele poole! Ära jää selles lootma teistele. Tule kindlasti pühapäeval valima ja anna oma hääl Konservatiivse Rahvaerakonna toetuseks.

Read more...

Relvavendlus võõrvägedega

Link: http://www.nommeraadio.ee/wimpy/mambots/wimpy/vimpel3.php?cat=lounatund&file=2017-10-09.mp3

 Algus - 51:30. Relvavendlus võõrvägedega ja ainult üks fakt. Eesti sõdurid tunnevad meie ohvitseride eestvõttel ennast ilmselt alandatutena!
M.I.

Read more...

Malaisia netikommentaatorid nõuavad Rõivase väljaandmist

Taavi Rõivas Postimehe otsestuudios. | FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Eile skandaaliks puhkenud endise peaministri Taavi Rõivase ärivisiit Malaisiasse leidis kajastust ka kohalikus meedias, kus netikommentaatorid nõudsid nii parlamendi asespiikri väljaandmist kui kiitsid tublisid eestlasi aususe eest.

Väljaanne Malaysia Chronicle kirjutab, et Rõivase käitumine oli metsik ning eesti mehed suutsid endast jätta äärmiselt halva mulje.

Pärast visiidi ametliku osa lõppu liikusid delegatsiooniliikmed edasi kohalikku baari, kus nendega liitusid nii Malaisias töötavad eestlased kui visiidil kohatud inimesed.
Väljaanne viitas Eesti meediale, kirjutades, et üks delegatsiooni meesliige kallas joogiga üle naise, kellega ta vestles ja lausus: «Ma tahtsin sind märjaks teha».

Lisaks kajastas ajaleht ka kurikuulsat basseinijuhtumit, kus delegatsiooni liige väidetavalt ühe naise vette lükkas.
Juhtumi märkis ära ka väljaanne Free Malaysia Today, mis tõi välja, et kümnepäevast visiiti juhtinud Rõivas vabandas ebasobiva käitumise eest.

Malaysia Kini refereeris juhtunu tagajärgi põhjalikumalt ja märkis, et intsident tõi kaasa endise parlamendi aseesimehe tagasiastumise.

Allikas: https://maailm.postimees.ee/4274981/malaisia-netikommentaatorid-nouavad-roivase-valjaandmist?_ga=2.47558052.242891412.1507847076-1455690351.1507847074


Kui keegi, kes on reformikate poolt juba e-hääle andnud ja kahetseb nüüd seda, siis minge pühapäeval jaoskonda hääletama. Kehtima jääb see hääl, mille olete andnud valimistepäeval jaoskonnas.
M.I.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP