RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 24. november 2017

MATTI ILVES: VENE KEEL PUHKEB EESTIS ÕITSELE

Just nimelt, taolsi arenguid on Eestis juba praegu näha. Asi on osaliselt selles, et keskerakonna valijatest on teatavasti 80 % venelased ja neile tuleb ju kuidagi vastu tulla.

See vene keele võidukäik puudutab esialgu vaid suuremaid linnu. Näiteks Narvas kaotatakse üldse eestikeelne keskkool ja eesti lapsed peavad tulevikus õppia seal koos venelastega. Tallinas on mindud seda teed, et loobutakse puhtalt eestikeelsest haridusest ja selle asemel luuakse segakoole, mille lõpetajad räägiksid võrdsel tasemal eesti- ning ka venekeelt.
Jah, õpilaste segregatatsiooni lõpetamise poolt olin ka mina, aga mitte sellisel kujul. Need segakoolid peaksid jääma ikka eestikeelseteks koolideks, mitte aga vene- ja eestikeeseteks.

Nüüd tuleb esialgu üks märkamatu suundumus. Kui veram paljud vene lapsevsnemad paigutasid oma lapsed eestkeelatesse lasteaedadesse ja eesti koolidesse, et lapsed omandaksid võimalikult hea eesti keele, siis nüüd on kahjuks see tendes lõppenud.
Arvake ära mille pärast? Aga seepärast, et eestikeelsetes lasteasutustes käib meeletu homo- ja LGBT propaganda! Venekeelsed lasteaid ja koolid on sarnasest jõledast propagandast veel puhtad. Kuna vanelastest vanemad on selles osas märksa konservatiivsemad kui eestlased, siis seepärast ongi selline  eelpool kirjeldatud suundumus pea täisesti lõppenud.

Kui siia liita veel ülikoolide üleminek ingliskeelsele õppele, siis saavutataksegi Eestis kaugem reeturvalitsuse eesmärk kolmekeelsest osariigist, täpselt nii, nagu oli kaugel tsaariajal. Ainult saksakeel on asendatud ingise keelega.

Read more...

Oluline uudis: ringkonnakohus tühistas "homoabielu" Eestis kehtiva abieluna tunnustava halduskohtu otsuse

Lgp Matti Ilves!

Edastan Teile operatiivinfo korras teate tänase väga olulise uudise kohta. Nimelt teatas Tallinna ringkonnakohus otsusest tühistada Tallinna halduskohtu jaanuarikuus langetatud otsus, millega kohustati politsei- ja piirivalveametit andma tähtajalist elamisluba USA-s eestlannaga “abiellunud” USA kodanikust naisele. Temaatilise uudise leiate siit:
 
 
Kirjutasin sellele kiiresti ka omapoolse kommentaari, tuues välja, et kuigi Tallinna ringkonnakohtu otsus on küll samm õiges suunas, näib see paraku eiravat kõige olulisemaid põhimõtteid, mida on rikkunud mitte ainult Tallinna halduskohus, vaid oma varasemas praktikas ka ringkonnakohus ise. Minu kommentaari leiate siit:
 
 
Kõnealuse probleemi juriidilise tausta kirjutasin aga lahti juba veebruarikuus, näidates, mil moel rikutakse välismaal sõlmitud nn homoabielusid Eestis kehtiva abieluna tunnustades otseselt nii kehtivat õigust kui ka selle taustaks olevat seadusandja tahet. Toon ka selle analüüsi viite uuesti välja:
 
 
Loodetavasti õnnestub mul kätte saada ka Tallinna Ringkonnakohtu tänase otsuse ärakiri, et oleks võimalik otsusega süvitsi tutvuda ning seeläbi ka põhjalik seisukoht kujundada. Saatsin täna kohtule palve otsuse ärakirja väljastamiseks, aga viimati, kui ma samasuguse palvega sama kohtu poole pöördusin, vastati palvele eitavalt. Eks näis, kas sel korral läheb paremini.
 
Igal juhul hoiame sel teemal silma peal, jälgides, millises suunas püütakse kohtumenetluste kaudu neid küsimusi liigutada. Kindlasti hoian ka Teid selles osas oluliste uudistega kursis.
 
Tervitades 

Varro Vooglaid
Juhatuse esimees
SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks

Read more...

Kas keegi Süüriasse puhkama ei taha minna? - Turistina Süürias, mida valemeedia ei räägi

Norralane Chris Lindgren käis Süürias reisimas. Kohapeal nähtu erines palju peavoolumeedia poolt maalitust.
Pealinnas Damaskuses avanenud pilt oli kõike muud kui sõda. Tänavad täis rõõmsaid inimesi, avatud poed, kohvikud, baarid ja pubid. Sõjast pole jälgegi, välja arvatud mõned tänaval liikuvad sõdurid. 
Pilte Damaskusest: http://beta.oikeamedia.com/o1-46338
Ka Aleppos avanenud pilt erines meedia poolt kirjeldatust. Vaid 20% linnast on sõjategevuses hävitada või kannatada saanud. Mujal on täiesti tavaline elu. Ülikool ja tavakoolid on avatud, rongid sõidavad, ühistransport liigub. Kesklinnas avatud kauplused, kohvikud. Toimub normaalne elutegevus. Sõjategevuses kannatanud kohtades käivad juba ülesehitustööd.
Lehelt leiab veel palju muud infot. Artiklitest selgub, et üldpilt on täiesti erinev sellest, mida näitab ja kirjutab meedia.

Allikas: https://pagulaskriis.blogspot.com.ee/2017/11/kas-keegi-suuriasse-puhkama-ei-taha_21.html

Read more...

neljapäev, 23. november 2017

Fookuses: elektroonilise side seadus on raskelt õigusvastanePortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Sots Barbi Pilvre paljastas oma erakonna pale: põlgus maaelu ja eesti rahva vastu

Sotsialistist riigikogu liige Barbi Pilvre kirjutas Eesti Päevalehe arvamusküljel loo, kus väljendab oma põlgust maaelu vastu ja annab tõetruult edasi suure osa sotside mõttemaailma.

Pilvre kirjutab, et kui maaelu seisneb kodulähedase jooma kättesaadavuses ja suitsetamise mugavuses, oleks ehk kõigile kasulikum ja odavam, kui tühjenev Eestimaa jääkski lõpuks loomadele.

Muu hulgas leiab Pilvre, et korralikum rahvas väikestes Eesti kolkapoodides ei käi: “Ehk mõni autota vanatädi või suvel turist, et kogeda maaelu eksootikat. Suurte kaubanduskeskuste melu pakub täna vaheldust pimedas ja üksluises halva suusailmaga kliimas ka maainimestele. /…/ Autoga on võimalik vuristada küladest ka paarikümne kilomeetri kaugusele kaubanduskeskustesse ning külapoed on nii-või naa ostjast ilma ja sulgemisohus. Selle sulgemise taga on linnastumise pöördumatus, ükskõik, kas jalgu trampida või pea peal seista: linna virvatuled on vastupandamatud.”

Maaelu paika paneva artikli lõpus ütleb Pilvre, et: „Õlleleinast võiks eesti rahvas ikka üle saada, elu läheb edasi ka kümmekond senti kallima keelekastega.“
Kuna Pilvre kulub sotsiaaldemokraatide riigikogu fraktsiooni, siis pole põhjust arvata, et tema arvamusartikkel peegeldab vaid tema isiklikke vaateid. Sotside viimaste aastate poliitikal on selge siht hävitada maaelu ja asendada eesti rahvas uusimmigrantidega teistest kultuuridest. Sotsid ise nimetavad seda progressiks.

UU
Foto: Mihkel Maripuu, Postimees

Allikas: http://uueduudised.ee/arvamus/repliik/sots-barbi-pilvre-paljastas-oma-erakonna-pale-polgus-maaelu-ja-eesti-rahva-vastu/

Read more...

Rüütliristi kavalerid

Suurendamiseks klikkige pildil

Read more...

kolmapäev, 22. november 2017

2017.11.21 - Otse kümnesse

Link: http://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/arutelu/otse-kumnesse/15472-2017-11-21-otse-kumnesse


Read more...

Viktor Orbán: me ei luba Sorose segarahvastiku plaani rakendamist Euroopas

Viktor Orbán ütles, pühapäeval 12.11.17 valitseva partei Fideszi 27. kongressil et Ungari on viimase seitsme aasta jooksul teinud palju tööd, et vähendada uusliberalismi mürgist mõju, edendada intellektuaalseid ja vaimseid väärtusi ning kaitsta Ungari tulevikku.

Ta rõhutas, et 2010. aastal seatud peamised eesmärgid on saavutatud: majandus päästeti, eelarve stabiliseerus, IMFi ja Brüsseli laenud maksti tagasi ning enamus meedia-, energeetika- ja pangandussektorist läks tagasi Ungari kätesse. Sellele aitasid oluliselt kaasa kõik riigi elanikud, märkis Orban.

Peaminister ütles, et Fidesz on erakond, kes seisab töötava rahva eest, hoolitseb perede eest, hindab kodumaaarmastust ja hoiab Euroopa kristlikke juuri. „Oleme enamuses mitte ainult Ungaris, vaid kogu Kesk-Euroopas ning me püüame laiendada oma edusamme ka Lääne poole.“ Ta märkis, et ehkki võitlus pole olnud kerge, sest rahvuskonservatiivide vastu on nii globalistlik eliit, neid toetavad bürokraadid, päevapoliitikud kui ka Sorose poolt rahastatud võrgustikud: „Meid sõimatakse populistideks, kuid tegelikult on see sõim poliitiline voodoo, asjatu maagia, mõttetu karjumine, sest tegelikult esindame just meie lihtsa ungarlase või eurooplase soove, unistusi ja lootusi.“

„Seetõttu ei juhtu miski iseenesest ja meil tuleb veel võidelda, palju võidelda. See võitlus viib meid selleni, et järjest enam puudutava arutelud Euroopas inimeste identiteeti, rahvast ja riikide õigust ise otsustada, “lisas ta. Orban rõhutas, et uusparempoolsete edu Euroopas sõltub inimeste intellektuaalsusest, enesekindlusest ja tugevusest. „Kõigepealt on meie poliitikal  tugevad vaimsed ja hingelised juured. Ja need, vähemasti Ungari poliitikas, on viimase tuhande aasta jooksul olnud põhimõtteliselt samad: eeskätt ungari rahva püsimine ja tema edasine areng“. Viktor Orbán rõhutas, et ei poolda ei rassilisist ega klassilist vastandumist, vaid hindab pigem riikliku koostööd, rahu ja loovust.

Peaminister kritiseeris Lääne-Euroopa poliitikas levivat väärnähtust, kus püütakse luua inimest, kes on oma kultuuri, rahvusliku, usulise ja soolise identiteedi minetanud. Uus aeg nõudvat uut inimest ja see uus inimene pole keegi muu kui homo brüsselicus,“ lisas ta. Orban juhtis tähelepanu asjaolule, et poliitika, mis lõhub loomulikku elukorraldust ning jagab võõrastele kogukondade eriõigusi on alati kaasa toonud barbaarsuse kasvu Euroopas.

Orban rõhutas rahvuskultuuri unikaalset rolli inimese kujunemisel. Ta rõhutas, et Ungari vaim on püsiv ja just tänu sellele jääb ka rahvas ellu. Peaminister juhtis tähelepanu asjaolule, et teatud riigid on otsustanud Euroopas kaugeneda kristlusest ja eemalduda oma rahvuslikest püüdlustest. Eksisteerib selge oht uskuda kahjulikke ebatõdesid, mida jutlustavad teatud hüpokraatlikud variserid. Palju räägitakse ühtsest Euroopast. Viktor Orbán märkis, et on ainult üks võimalus kuidas jääda ühtseks Euroopaks. „Vaid siis, kui me aktsepteerime üksteise erinevusi ja austame vastastikust suveräänsust, vaid siis kui me hoiame Euroopa riikide ja rahvaste vaba liitu, mitte Euroopa Liitu.“

Fideszi juht rõhutas, et oleme paraku juhitud plaani poolt, mis tahab rahvaid likvideerida ja luua teatud segapopulatsioon Euroopas. Oleme paraku teel finants- ja poliitilise impeeriumi  suunas, kes tahab seda plaani jõuliselt ellu viia, sõltumata hinnast ja tagajärgedest, mida me peame selle eest maksma. Pole saladus, et selle plaani taga seisavad Soros ja tema hulgalised MTÜ-d. Miljonid inimesed ahvatletakse kahetsusväärne olukorra tõttu Aafrikast ja Lähis-Idast Euroopasse liikuma, et nõrgestada põlisrahvad ja anda nii halastamatu löök kristliku kultuuri pihta.
Viktor Orbán rõhutas, et Sorose kuritegelik plaan ohustab tõsiselt igapäevaelu turvalisust. Sagenenud on sisserändajate terroristlikud teod, suureneb kuritegevus ja kasvab naistevastane vägivald. „Me peame seda takistama, me peame oma riiki kaitsma. Kaitsma meie tööd, perekonda, julgeolekut, seadusi, saavutusi, kultuuri ja tulevikku. Me ei talunud Nõukogude impeeriumi ja me ei talu ka seda uut nö Sorose impeeriumit“

Ta tuletas meelde, et Fideszil on õnnestunud pälvida Ungari valijate usaldust:„Meie olime need, kes vahetasid üleminekusüsteemi põhiseaduse välja kaasaegse, euroopaliku ja isamaalise põhiseadusega. Me olime esimesed Euroopas, kes peatasid kurikuulsa nn mandri sisserännutee. Me kuulutasime välja töökohapõhise majanduse ja oleme loonud rohkem kui 700 000 uut töökohta. Me kehtestasime maksuvabastuse peredele ja viisime selle ka ellu. Me oleme teinud väga palju laste heaks. Me oleme oluliselt vähendanud riigi laenukoormust. Me oleme seisnud eakate väärikuse eest, oleme säilitanud pensionide väärtuse.“

Foto: kuvatõmmis Fideszi kodulehelt
Refereeris Urmas Espenberg

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/maailm/viktor-orban-ei-luba-sorose-segarahvastiku-plaani-rakendamist-euroopas/
________________
Kuidas luuakse segarahvastikku EL-is? Lugege SIIT.
M.I.

Read more...

Nõmme TV: Oli aeg...

Oli aeg kui tänavatel jalutasid DAAMID ja PREILID. Neile avati uksi, pakuti istet jne. Nüüd on vasakliberaalne maailmakorraldus, kus KÕIK PEAVAD OLEMA VÕRDSED. Välja arvatud majanduslikus plaanis. Daamide asemel aga on nüüd siis kes? Kes need olendid on?

Read more...

teisipäev, 21. november 2017

MATTI ILVES: RIIGIAMETNIK ISADE JA MEESTE VASTU

Alles 12. novemril tähistasine isadepäeva, mis oli igati tore, väljaarvatud presidendi vasakliberaalsest poliitikast pikitud kõne. Kus ta mainis, kuidas perekonnad on tänapäeval ikka muutuses jne.

Ei läinudki palju aega mööda, vaid mõned päevad, kui kuulsin raadaosaadet kus esines üks feministist riigiametnik ja sarjas isasid oma laste seksuaalse kasutamise eest. Üldse pidid kõik isad ja mehed nägema lastes-naises vaid emast. Õpetati naisi, kuhu abi saamiseks pöörduda, ning seda vaid kahtluste puhul! Pealekaebamise "kultuur" levib taas, tuletan meelde vaid pealekaebamise rakendust UNI-FORM, mida juurutab meil heldelt riigirahaga finantseeritud Eesti Inimõigute Keskus.

Üldse jäi saatest mulje, et naistel on turvalisem kasvatada last-lapsi üksinda, või siis koos teise naisega! Teada on juba ammu ka see, et terved lasterikkad perekonnad reeturametnikke ja -poliitkuid meie osariigis ei huvita ja mida kiiremini eestlaste arv väheneb, seda parem. Tehakse euroopalikule segarassile ruumi. Euroopa segarassist lugege SIIT.

Soomes loobutakse juba isadepäeva tähistamisest, seda esialgu lasteaedades. Ka meid võib nii oodata isedepäeva tähistamise lõpetamine.
_____________
Meestevastasest hariduspoliitikast lugege SIIT.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP