RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 17. oktoober 2018

Martin Helme: Reformierakonnal pole ühtegi head ideed


Read more...

Mart Helme: rünnak kiriku vastu on rünnak demokraatia vastu

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme sõnul on radikaalsed homoõiguslased asunud ründama usuühendusi ja EELK-d, et lammutada või halvata oluline ühiskondlik institutsioon, mis seisab selgelt vastu perekonna ja abielu ümberdefineerimisele.

"Kiriku ründamisega on Eestis jõutud normaalsuse ja rahvusliku identiteedi lammutamise järgmisse faasi, kus liberaaldemokraatlike dogmade alusel hakatakse represseerima südametunnistus- ja sõnavabadust.
Üha jõhkram riigivõimu poolne tagakiusamine seksuaalvähemuste nõudmistega mittenõustuvate isikute ja institutsioonide vastu on Läänes olnud järgmine samm homoabielude seadustamise järel," ütles Helme.

"Kirikuvastase rünnaku eesmärgiks on hävitada kiriku moraalne autoriteet, mis on ühtlasi aluseks ühiskonna üldisele moraalsele koordinaadistikule. Avaldame üheselt toetust peapiiskop Urmas Viilmale, kelle õlul seisab raske ülesanne võidelda kiriku sisse pugenud liberaalsete lammutajate ja põhimõttelagedate konformistidega."
Helme sõnul on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond kirikut alati käsitlenud liitlasena võitluses ühiskonna valdava enamuse poolt toetatud moraalsete tõekspidamiste ja traditsioonilise perekonna kaitsel.

"Avaldame kirikule toetust ja usume, et ta ei lase välisel survel ega sisemistel lõhkujatel sundida end taganema oma tõest. Kuna Eestis on kirik ja riik lahutatud, siis peame lubamatuks riigipoolset survet sundida kirikut hülgama oma ajatut õpetust, et võtta omaks ajastu kapriisidel põhinevaid libaväärtusi," ütles Helme.

"Konservatiivne Rahvaerakond on suutnud kooseluseaduse rakendusaktide vastuvõtu riigikogus siiani blokeerida. Sellega oleme seisma pannud meie rahvale võõraste äärmuslike ideede jõuga pealesurumise. Meie jaoks on küsimus selles, kas meie rahval on eluterved hoiakud ja väärtused või nõustume Lääne eeskujul dekadentliku allakäiguga, mis meie puhul tähendab rahvuse hävingut."

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/529-mart-helme-ruennak-kiriku-vastu-on-ruennak-demokraatia-vastu

Read more...

Skandaal Norras: avaldati sõjaliste objektide asukohad

Norras on puhkenud skandaal, kuna kohalik julgeolekuasutus NSM avaldas kaardi koos sõjaliste objektide asukohtadega, mida peetakse kasulikuks materjaliks terroristidele või vaenlastele.
Kaardile on kantud Norra julgeoleku jaoks olulised 239 objekti, vahendab Norra rahvusringhääling NRK.

Augusti lõpus internetis avaldatud kaardi eesmärk on ära näidata lennukeelutsoonid, kus ei saa kasutada näiteks droone või muid mehitamata sõidukeid. Pärast seda avaldas Norra kaitse ja julgeoleku teemadele pühendunud veebisait Aldrimer.no artikli, milles ei pea asjatundjad sellise kaardi avaldamist põhjendatuks.

Taustaks, sarnase info on Soome kohta avaldanud liiklusturvalisusamet Trafi.
Asjatundjad räägivad NRK-le, et sellist kaarti poleks tohtinud üldse avaldada. Kaardil on kõik Norra sõjaväe ja julgeoleku jaoks olulised objektid.
Ühelt poolt on tõsi, et droonide lennutamist tuleb piirata, aga teiselt poolt on nüüd avalikustatud kõik salajased objektid. Kaardil on palju infot, mis kasulik välismaistele luureteenistustele. Näiteks on räägitud seda, et Venemaa jaoks on nüüd väga lihtne infot hankida ja varasemat teavet kontrollida.
Kõige hullem on see, et kaardile on kantud ka need kohad, mille saladuses hoidmisega on kõvasti vaeva nähtud.

Kaardi avaldanud Norra julgeolekuasutuse NSM osakonnajuhataja aga kaitseb kaardi avaldamist sellega, et objektide juurde pole märgitud, mida need endast kujutavad. Samas ta tunnistab, et kaardil on „tundlikke” objekte. Ühtlasi pole kaardile kantud päris kõiki olulisi objekte.
Soomes saab Trafi lehelt alla laadida rakenduse Droneinfo, kus on näha kõik keelatud alad, nende seas ka sõjalised objektid. Soome kaitsejõududel on aga ka selliseid alasid ja objekte, mida kaardile pole kantud.

Lisaks Droneinfo rakendusele on leenukeelutsoonid näha ka ilmailukartta.fi veebist, kus on olemas ka ajutised lennukeelutsoonid ja kuhu info laekub kaitsejõududelt.
Soomes peab riigikaitseliste objektide pildistamiseks taotlema luba. Piirang kehtib sõjaväebaasidele, kasarmutele ning sõjaväesadamatele ja -lennuväljadele, samuti garaažidele.
Soome politsei saab peatselt loa alla tuua kõik droonid ja muud õhusõidukid, mis lendavad keelutsoonide kohal.

Read more...

teisipäev, 16. oktoober 2018

Karl Olaf Rääk: plahvatus konnatiigis ehk reaktsioonid EKRE majandusprogrammile

“Kartellierakonni” hirmutas nende tiigikeses toimud plahvatus päris kõvasti.
 Hiljuti andsid rahvuskonservatiivid oma oponentidele moraalse löögi, mida nood oodata ei osanud ja millest nad toibuvad siiani. Oma muljeid poliitikamaastikul toimuvast vahendab Karl Olaf Rääk.

“Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) majandustoimkonna aktiivse liikmena oli mul omajagu huvitav jälgida meedia ning konkurentide reaktsioone peale erakonna majandusprogrammi avaldamist.

Programmi mõju saab piltlikult kirjeldada kui plahvatust konnatiigis. Aastaid ja aastaid on kestnud rahulolev vaikelu, kus ühed ja samad jõud vegeteerivad laisalt võimupositsioonil. Siis, nagu välk selgest taevast, esitab “parketikõlbmatu”, tagakiusatud ja narritud erakond selge, konkreetse ja läbi töötatud majandusprogrammi. Näib, et see oli paljudele nn arvamusliidritele suisa juhmistav pauk.

Nagu peale valju põmakat ikka, valitses algul vaikus. Siis hakati siin-seal häält tegema. Kui reaktsioone lähemalt uurida, siis jääb mulje, nagu oleksid oponendid üritanud lugeda hiinakeelset pesumasina kasutusjuhendit, kus vaid mõned ladina tähtedega märksõnad tuttavad tundusid. Ülejäänud tekst ei suutnud ignorantsi müürist läbi murda. Mida mõistus tõrgub vastu võtmast, seda silm ei seleta.

Loomulikult nähti kõige suuremat probleemi maksude, eriti käibemaksu vähendamise plaanis. Ei vaevunud kriitikud läbi lugema järgnevat paari lauset, kus maksulangetuse plussid ja miinused kenasti kokku võetud. Lähtuti stamploosungist, et maksulangetamine võrdub maksuauguga, mis omakorda võrdub maailma lõpuga.

Seejärel jäi silma see, et EKRE plaanib millegi jaoks laenu võtta. Jälle, vaevamata end edasi lugemisega, leiti et laenamine on väga halb, sest laenu peavad tagasi maksma lapselapsed, laenuleib ja laastutuli ning kõik sarnased linnalegendid ja vanarahva tarkused, üks konteksti ebasobivam kui teine.
Ega palju rohkem torkida osatudki. Paljud piirdusid lihtsalt ehmunud sõimu või sisseharjunud loosungiga, et EKRE maakad ei jaga majandusest midagi. Üllatavalt palju loodeti, et EKRE programmi koostajad ei omanud ei arvutusoskust, teadmisi ega aega, et majandusest midagi arvata. Seda jällegi ignoreerides fakti, et EKRE majandusprogrammi välja töötamise protseduur ja osalised olid mitmes kohas põhjalikult lahti seletatud.
Millise kokkuvõtte võime tagasisidest teha?

Esiteks selle, et EKRE majandusprogramm on Eesti poliitikas midagi nii enneolematut, et seda ei suudeta ei hoomata, ei tunnistada. Üritatakse teisi enda järgi mõõta, ehk siis otsitakse lohutust usust, et ka EKRE poliitikud lähtuvad primitiivsest Exceli tabelist koos Patolotski konstandiga[*], teistmoodi pole lihtsalt võimalik.

Paljastus fakt, et meie riiki on aastaid ja aastaid tüüritud ilma huvi või arusaamiseta, kuidas reaalne majandus toimib. Tekib küsimus, kuidas see riik siiamaani hakkama on saanud?
Tõenäoline vastus on, et tänu eesti rahva ja ettevõtete halastamatule ülemaksustamisele. Kui raha on kogutud piisavalt suur kuhi, siis võib isegi suuri prohmakaid teha, ilma et need väga välja paistaks.

Hästi võttis võimude suhtumise kokku peaminister Ratas, kes küsimusele, kust järjekordse lubaduse katteks raha võetakse, teatas rahuloleva iseenesestmõistetavusega, et loomulikult „maksumaksja panusest riigieelarvesse“ ehk eesti keeles öeldes, käsi surutakse küünarnukini kodaniku taskusse. Kõik eelnev annab kindluse, et EKRE ajab majanduse vallas õiget asja.”

[*] Selgituseks neile, kes Patolotski konstandiga kokku puutunud ei ole — tegemist on nõukogude inseneri- ja majandusarvutuste vallas tuntud teguriga, mis leiti lakke vaadates ning millega tuli tegelikke andmeid kas liita, lahutada, korrutada või jagada, et saada etteantud tulemus.

Allikas: https://uueduudised.ee/majandus/karl-olaf-raak-plahvatus-konnatiigis-ehk-reaktsioonid-ekre-majandusprogrammile/
______________
Lugege lisaks SIIT.
M.I. 

Read more...

Euroopa Liit tahab tagada pedofiilidele internetis privaatsuse?

Vaatlejate väitel valmistub Euroopa Komisjon kaitsma pedofiilide privaatsust internetis. Foto: Andrey_Kuzmin/Bigstockphoto.com

Euroopa Komisjoni süüdistatakse laste kuritarvitamise vastase võitluse õõnestamises internetis uute seadustega, mis kaitsevad pedofiilide privaatsust, kirjutab The Telegraph.

Briti heategevusorganisatsioonide sõnutsi võtaksid Euroopa Liidu uued määrused tehnoloogiafirmadelt võimaluse otsida oma platvormidelt üles laste kuritarvitamise pildid ning kanda nendest ette politseile, kuna tegemist oleks potentsiaalselt pedofiilide privaatsuse rikkumisega.
Erinevalt Euroopa Liidu uudest andmeseadustest ei oleks kavandatavates määrustes ette nähtud erandeid, mis võimaldaksid uurijatel eirata pedofiilide õigusi privaatsusele, et kaitsta lapsi kuritarvitamise eest.

The Telegraphi allikate andmetel on kavandatud määruste suhtes kriitiliselt sõna võtnud Briti siseminister Sajid Javid, kelle hinnangul peaks firmadele jääma täielikud volitused tuvastada “jälestusväärsed” pildid laste kuritarvitamisest ja neid ärakasutamiseks ettevalmistav fotomaterjal, ning leidude alusel tegutseda.

Eelmisel nädalal kirjutas antud teemal Euroopa Komisjonile Briti heategevusorganisatsioone ühendava koalitsiooni Children’s Charities’ Coalition on Internet Safety sekretär John Carr, kes nõudis muutuste sisseviimist määrustesse.

Jutt käib määrustest ingliskeelse nimetusega European Privacy Regulations (EPR), mille “artikkel 5 keelab andmete töötlemise ilma lõppkasutaja [st pedofiili] nõusolekuta,” kirjutas ühe heategevusorganisatsiooni õigusekspert.
Ta viitas võimalusele, et lapsi seksuaalselt kuritarvitavad isikud ei pruugi anda selleks oma nõusolekut.

Allikas: http://objektiiv.ee/euroopa-liit-tahab-tagada-pedofiilidele-internetis-privaatsuse/

Read more...

Reformierakonnal ei ole ütegi ideed elujärje parandamiseks

Sm. Ungern pani tähele, kuidas Martin Helme süüdistas Reformierakonda, et "neil ei ole ühtegi ideed elujärje parandamiseks".

Aga see pole nii.
Reformierakonnal on suur idee, mille käis välja sm. Alender: legaliseerida "surrogaatemadus", elik legaliseerida lastemüümine ja siis juba muuta Eesti juhtivaks riigiks inimkaubanduse alal.

Ega palju pole vaja - vedada sisse võimalikult palju naisi Aafrikast, Aasiast ja endise NSV Liidu aladelt, koondada nad kokku ja "tootmine" võib alata. Ja siis, juba vastavalt "tellija" soovile, toimetatakse vastavast soost, vastava silma ja juuste ja nahavärviga "kaup" kohale, üle maailma.

Pedofiilde, nekrofiilide, sadistide, maniakkide aga miks ka mitte ravimitööstuse, ja loomulikult LGBT seltsimeeste vajaduste rahuldamiseks.
Just nii viib Reformierakond meid "viie hulka".
Vähemalt inimkaubanduses.

Allikas: Facebook

Read more...

esmaspäev, 15. oktoober 2018

MATTI ILVES: PÕHISEADUSE PREAMBULA´ST

Põhiseaduse preambula (1992):
"Kõikumatus usus ja vankumatus tahtes kindlustada ja arendada riiki, mis on loodud Eesti rahva riikliku enesemääramise kustumatul õigusel ja välja kuulutatud 1918. aasta 24. veebruaril, mis onrajatud vabadusele, õiglusele ja õigusele, mis on kaitseks sisemisele ja välisele rahule ning pandiks praegustele ja tulevastele põlvedele nende ühiskondlikus edus ja üldises kasus, mis peab tagama eesti rahvuse ja kultuuri säilimise läbi aegade - võttis Eesti rahvas 1938. aastal jõustunud põhiseaduse § 1 alusel 1992. aasta 28. juuni rahvahääletusel vastu järgmise põhiseaduse."

"Vikipeedias" kirjutatakse: "Preambul on põhiseaduse koostisosa, olles selle proloogiks. Ta kuulutab konstitutsioonilise võimu allikat ja püstitab põhilised eesmärgid, mida tuleb seda teostades saavutada. Preambulist selgub, et põhiseadus nõuab järgimist mitte vaid tema elegantse lihvituse ja printsiipide väärtuse poolest, vaid just seepärast, et ta on ellu kutsutud ja vastu võetud rahva poolt."

Preambula annab järgnevale põhiseadusele üldise mõtte, mida peab järgima. Nüüd aga näeme et seda üldse ei järgi riigiisad ja ametnikud.

Heiki Kortspärn kirjutab raamatus: "ÄREVAD MÕTTED EESTLUSE SURIVOODIL. EESTIVABA RIIK - 100":

"Ja nüüd ma väidan: Põhiseaduse preambul on üks rahva pahameele vaigistamise ja virtuaalseks edasikestmiseks jõudu ahendav vahend. Nii vaikselt ja peenelt on jumalasõna asendatud meie põhiseaduse preambuliga, mille ilus tekst hoiab samuti rahvast vaos ja annab vajadusel rumalatele jõudugi..."

Kahjuks nii see tõeti paistab olevat!

Read more...

"Räägime asjast" 14.10.2018

Allikas: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-14102018/
 

Read more...

VIDEO: Agenda 2030 – ÜRO alustab uue maailmakorra elluviimist

Peale Teise Maailmasõja lõppu avanes globaalsel finants- ja võimueliidil suurepärane võimalus maailmavalitsusele nurgakivi panna. 1945. aastal loodi Ühinenud Rahvaste Organisatsioon (ÜRO), mis järjest enam võtab maailmavalitsuse kuju. Koos oma abiorganisatsioonide ja programmidega tugevdab organisatsioon võimu ja suurendab kontrolli rahvusriikide üle.

Üks tähtsaim käimas olev programm, millega on liitunud ka Eesti, kannab nime ÜRO Agenda 2030. 25. septembril 2015 võeti ÜRO tippkohtumisel vastu ülemaailmsed säästva arengu eesmärgid ja pandi paika tegevuskava aastani 2030.


Maailma riigipeade ja valitsusjuhtide poolt vastu võetud deklaratsioon “Muudame maailma: säästva arengu tegevuskava aastaks 2030“ sisaldab 17 ülemaailmset säästva arengu eesmärki.
Deklaratsiooni kohaselt on peamine eesmärk kaotada kõikjal vaesus ning tagada väärikus ja hea elukvaliteet kõigile, samas arvestades looduskeskkonna võimekusega. Tegevuskava eesmärgid keskenduvad olukorra parandamisele nii majandus-, sotsiaal- kui ka keskkonnavaldkonnas (sealhulgas kliimamuutuse peatamisele).
Dokumendis kirjeldatakse kõlavalt kuidas aastaks 2030 on maailmast kadunud vaesus ja ebavõrdsus nagu siseneks me kohe globaalsesse utoopiasse. Sellist kuvandit on inimestele lihtne müüa, sest kes ei unistaks rahust maailmas ja mõnusast elust. Kuid kahjuks on see jutt liiga ilus, et olla tõsi.
Juhin tähelepanu, et mitte üheski selle dokumendi punktis ei mainita eesmärki saavutada inimestele vabadust. Samuti pole selgitatud kuidas kirja pandud eesmärgid täide viiakse. Iga punkt selles ÜRO tegevuskavas on saavutatav läbi tsentraliseeritud valitsuse kontrolli ja totalitaarse võimu, mis sarnanevad kommunismile.
Kui lugeda tervet dokumenti ning kui suudate näha läbi ilustatud fraasidest, mõistate kiirelt, et see dokument ei kirjelda midagi muud kui kõikide riikide vallutamist ülemaailmse valitsuse poolt. Eesmärgid selles dokumendis pole midagi muud kui korporatiivse valitsuse fašistliku tegevuskava kodeeritud keel, mis vangistab inimkonna laastavasse vaesusesse ning samas rikastab maailma võimsamaid globalistide korporatsioone. Mitte kuskil selles dokumendis ei mainita, et üksikisiku õigused on kaitstud. Samuti ei tunnista see inimeste sünnipäraseid õiguseid.
Et inimesed saaksid aru, mida selles dokumendis tegelikult öeldakse tuleb selgitada mida Agenda 2030 17 punkti tegelikult tähendavad ning kuidas globalistid varjavad oma maailma valitsemise plaane, kasutades rahustavat väljendusviisi. Et aru saada millest seal tegelikult kirjutatakse tuleb osata lugeda ridade vahelt.
 1. Kaotada kõikjal vaesus mis tahes kujul

Pakkuda inimestele valitsuse poolset hoolekannet, jagada toidutalonge, eluasemetoetusi ja armuande, et muuta nad maailmavalitsuse kuulekateks orjadeks ja takistada inimkonna arengut ning iseseisvat toimetulekut. Selle asemel õpetatakse neile abitust ja kuuletumist valitsusele, mis jagab igakuist abiraha esmatarbe kaupade, nagu toit ja ravimid soetamiseks. Ning seda nimetatakse vaesuse kaotamiseks.
 1. Kaotada nälg, saavutada toiduga kindlustatus ja parem toitumine ning toetada säästvat põllumajandust

Külvata planeet üle geneetiliselt muundatud organismide ja Monsanto poolt patenteeritud seemnetega. Suurendada surmavate herbitsiidide kasutamist ning õigustada seda väitega, et see toetab toidutootmise kasvu. Aretada välja geneetiliselt muundatud taimi, et stimuleerida vitamiinide hulka toidus. Samas eiratakse geneetilisest saastest tulenevaid pikaajalisi tagajärgi või seda, millist mõju avaldavad ökosüsteemile liikide vahelised geneetilised eksperimendid.
 1. Tagada kõikidele vanuserühmadele hea tervis ja heaolu

Nõuda järjest rohkem vaktsiine nii lastele kui ka täiskasvanutele, ähvardades vanemaid koostööst keeldumise korral trahvide ja muude meetmetega. Kasutada pidevaid sõeluuringute programme, et soodustada laste ning noorte hulgas ravimite tarvitamist.
 1. Tagada kõikidele kaasav ja õiglane kvaliteetne haridus ning elukestva õppe võimalused

Kehtestada ühtsed haridusstandardid, mille alusel õpetatakse võltsitud ning moonutatud ajalugu, et soodustada õpilaste vaimset allakäiku ja koolitada pigem kuulekaid tööloomi, mitte iseseisvaid mõtlejaid. Hoolitseda selle eest, et inimesed ei mõistaks tegelikke ajaloosündmusi või muud olulist, mis aitaks neil mõista, et nad on valitseva klassi poolt kontrollitud ja rõhutud.
 1. Saavutada sooline võrdõiguslikkus ning suurendada naiste ja tütarlaste mõjuvõimu

Kriminaliseerida kristlus, vähendada heteroseksuaalsuse osatähtsust ühiskonnas, halvustada mehi ning mehelikkust ja propageerida LGBT liikumist. Tegelik eesmärk ei ole võrdõiguslikkus, vaid hoopis nende häbistamine, kes väljendavad ükskõik millist mehelikku omadust. Lõppeesmärgiks on ühiskonna naiselikuks muutmine, luues leebe ja kuuleka keskkonna, mis tugineb sotsialistliku ideaalühiskonna ideel. Kuna vaid meesenergial on jõudu seista vastu rõhumisele ja võidelda inimõiguste eest, on meesenergia allasurumine globalistide jaoks väga oluline, et hoida elanikkonda kuulekana.
 1. Tagada kõikidele joogivesi ja kanalisatsioon ning veevarude säästev majandamine

Anda võimsatele korporatsioonidele monopoolne kontroll veevarustuse ja selle hindade üle, et need ehitaksid uue veevarustuse taristu, mis tagaks tsentraalse kontrolli vee kättesaadavuse ja kvaliteedi üle.
 1. Tagada taskukohane, usaldusväärne, säästev ja kaasaegne energia kõikidele

Kehtestada karistavad maksud söe-, gaasi- ja naftatööstustele. Samas soodustada ja toetada rahaliselt hukule määratud nö rohelise energia projekte, mille eesotsas on valitsusliikmete sõbrad, kes mõne aastaga pankrotistuvad. Rohelise energia uustulnukad peavad muljetavaldavaid kõnesid, aga kuna neid ettevõtteid juhivad pigem korrumpeerunud idioodid kui võimekad ettevõtjad, lähevad nad alati pankrotti. Ning need vähesed, kes tegelevad tõepoolest lootustandvate taastuvenergia projektidega, on valitsusasutuste tugeva surve all.
 1. Toetada jätkusuutlikku, kaasavat ja säästvat majandusarengut ning tagada kõikidele inimestele inimväärne töö

Kehtestada miinimumpalk eesmärgiga suretada välja väikeettevõtlus, mis omakorda laseb pankroti terveid majandussektoreid. Sundida tööandjaid vastu võtma LGBT tööliste kvoote ja valitsuse poolt paika pandud kindlat palgataset. Hävitada vabaturumajandus ja keelata lubade ning litsentside väljastamine nendele äriühingutele, kes ei järgi valitsuse nõudeid.
 1. Ehitada vastupidav taristu, toetada kaasavat ja säästvat industrialiseerimist ning innovatsiooni

Panna riigid Maailmapanga ääretu võla haardesse, kulutades laenuraha korrumpeerunud globalistide ettevõtete palkamiseks, et ehitada mastaapseid taristuprojekte, mis tõmbavad arenevad riigid lõputusse võlakeerisesse. Selle paremaks mõistmiseks on soovitav lugeda John Perkinsi raamatut “Majandusmõrvari pihtimus”, milles on üksikasjalikult kirjeldatud, kuidas seda skeemi on viimastel aastakümnetel kasutatud ikka ja jälle, et riike võlaorjusesse tõmmata.
 1. Vähendada ebavõrdsust nii riikide sees kui ka nende vahel

Karistada heal järjel olevaid ettevõtlike ja uuendusmeelseid inimesi, konfiskeerides peaaegu kogu nende kasumi. Konfiskeeritud varad jagada ümber töötute inimeste massidele, mis toob küll kaasa tootliku majanduse, kuid reaalset kasu sellest ei ole. Hoolimata sellest reklaamitakse seda kui ebavõrdsuse vähendamist.
 1. Muuta linnad ja asulad kaasavaks, turvaliseks, vastupidavaks ja säästvaks

Piirata kodanike õigust omada relvi. Selle asemel koondada relvad valitsusele kuulekate organite kätte, kes kontrollivad siis relvitut, orjastatud ning vaesunud töölisklassi. Kriminaliseerida inimasustus enamikes maakohtades, kehtestada „Näljamängude“ stiilis „kaitstud alad“, mille kohta valitsus väidab, et need kuuluvad inimestele kuigi sinna inimesi elama ei lubata. Sundida inimesi elama tihedalt kokku pakitud ja hoolikalt kontrollitud ning jälgitavatesse linnadesse, kus nad on ööpäevaringse valve all ja kergesti valituse manipulatsioonile allutatavad.
 1. Tagada säästev tarbimine ja tootmine

Kehtestada inimestele fossiilkütuste ja elektrienergia tarbimise eest karistavaid makse, muutes nende elatustaset järjest halvemaks kuni need sarnanevad kolmanda maailma riikide tingimustega. Kasutada televisioonis, filmides ja sotsiaalmeedias kampaaniaid inimeste mõjutamiseks, et häbistada neid, kes kasutavad bensiini, vett või elektrit, luues sellega sotsiaalse konstruktsiooni lihtsameelsetele koputajatele, kes on valmis väikese tasu eest oma naabri peale kaebama.
 1. Võtta kiiresti kasutusele meetmeid kliimamuutuste ja nende mõjuga võitlemiseks

Seada igale inimesele energiatarbimise kvoote ning karistada neid, kelle elustiil ei vasta valitsuse poolt paika pandud energia kasutuse normidele. Kehtestada täielik üksikisiku järelvalve selleks, et jälgida ja välja arvestada nende energiatarbimise maht. Karistada erasõidukite omamist ning sundida suurem osa inimestest kasutama ühistransporti, kus omavolitsevad turvatöötajad ning näotuvastus kaamerad saavad jälgida ja registreerida iga inimese liikumise, nagu stseen filmist Minority Report.
 1. Kaitsta ja kasutada säästvalt ookeane, meresid ja mere elusressursse, et saavutada säästev areng

Keelustada suurem osa avamere kalapüügist, viia toiduga varustamine äärmuslikku puudujääki ja põhjustada veelgi suuremat toidu hindade tõusu, mis paneb veel rohkem inimesi majandusraskustesse. Kriminaliseerida erakätes olev kalastus ja panna kogu avamere kalapüük valitsuse keskse kontrolli alla. Püügiload antakse vaid väljavalitud suurettevõtetele ning otsus tehakse selle põhjal, milline ettevõtte pakub suuremat annetust korrumpeerunud seadusandjatele.
 1. Kaitsta ja taastada maismaa ökosüsteeme ning propageerida nende säästvat kasutamist; majandada metsi säästvalt, võidelda kõrbestumisega ning peatada ja pöörata ümber pinnase halvenemine ja bioloogilise mitmekesisuse hävimine

Rakendada Agenda 21-te ning tõrjuda inimesed välja maapiirkondadest, et nad elaksid kontrollitud linnades. Kriminaliseerida eraomandis olev maa, sealhulgas karjamaad ja põllumajandusmaad. Kontrollida kogu põllumajandust, kasutades korrumpeerunud valitsuste ja korporatsioonide poolt paika pandud bürokraatiat, mille strateegia määrab enamasti Monsanto ning põllumajandusministeeriumid on lihtsalt kummitemplid. Keelustada puuküttega ahjud, vihmavee kogumine ja kodune aiapidamine, et kriminaliseerida sõltumatus ja muuta inimesed valitsusest täielikult sõltuvaks.
 1. Toetada rahumeelseid ja kaasavaid ühiskondi, et saavutada säästev areng; tagada õiguskaitse kõikidele ning luua kõikidel tasanditel tõhusad, vastutustundlikud ja kaasavad institutsioonid

Tagada puutumatus illegaalsetele immigrantidele ja kaitstud vähemusrühmadele, sest nad on ühiskonna uus kaitstud klass, kes võib vabalt tegeleda, mis tahes ebaseadusliku tegevusega, sealhulgas avalikult vägivalda õhutada ja kasutada. Rahvusvaheliste organisatsioonide vahendid tagavad soodsa maksusüsteemi ja valitsus toetab korporatsioone, kes palkavad LGBT töölisi või ükskõik millise grupi liikmeid, keda globalistid parasjagu soosivad. Kasutada maksuametit ja teisi ametkondi mittesoositud gruppide karistamiseks, rakendades ettevõtjaid ahistavaid seaduseid ja auditeid. Samas eiratakse globaalse võimueliidi poolt eelistatud korporatsioonide kriminaalset tegevust.
 1. Tugevdada tegevuskava rakendamise meetodeid ja taaselustada säästva arengu alane ülemaailmne partnerlus

Jõustada globaalsed kaubandusreeglid, mis on üle kohalikest siseriiklikest seadustest. Samas tagada piiramatu imperialismi võim ettevõtetele nagu Monsanto, Coca-Cola, Merck jt. Kehtestada ülemaailmse kaubanduse kokkulepped, mis tühistavad kohalikud seadused ja lükkavad ümber intellektuaalomandi õigused, et kindlustada maailma võimsamate korporatsioonide monopoolne võim ravimite, seemnete, keemia- ja tehnoloogiatööstuse üle. Tunnistada kehtetuks kohalikud seadused ja nõuda globaalselt täielikku kuuletumist kaubanduskokkulepetele, mis on koostatud võimsate korporatsioonide poolt ning saanud ÜRO poolt kummitempli.
Taoliste dokumentide tähtsust ei tohi kindlasti alahinnata. Massiline immigratsioon, millest tulenevate probleemidega Euroopa hetkel maadleb, on samuti ÜRO teene. Muidugi mõista tutvustati ka seda kava kui suurepärast plaani, mis lahendab Euroopa tööjõu ja rahvastiku vähenemise ning vananemisega seotud probleemid.
ÜRO plaanib kehtestada ülemaailmse valitsuse türanniat, mis orjastab kogu inimkonna ja seda kõike “võrdsuse” ning ”säästva arengu” sildi all. Agenda 2030 dokumendi koostajad “seavad endale kohustuseks töötada väsimatult selle tegevuskava eesmärkide täielikuks elluviimiseks aastaks 2030.”
Kui see plaan peaks õnnestuma, saavad inimesed teada kuidas on elada ühiskonnas, mida kirjeldasid Orwell ja Huxly oma raamatutes “1984” ja “Hea uus ilm”.

Allikas: Natural News

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/video-agenda-2030-uro-alustab-uue-maailmakorra-elluviimist/

Read more...

pühapäev, 14. oktoober 2018

Huvitavat pühapäevaks: Kuuuurija saade tõi Seto vanaprouale kaela politsei, piirivalve, maksuameti ning pangad

Eilses Kuuuurija saates külastas maailmakuulus saatejuht Katrin Lust Setomaal Sesniki külas elavat Lusti Liidet (68). Täna, päev pärast saadet, sadasid Seto vanaproua elu üle kontrollima erinevad ametiasutused. Kuid see pole veel kõik, loe edasi, mis täpselt toimub täna Liide talus Setomaal Sesniki külas!

Uuriv ajakirjanik ja saatejuht Katrin Lust pressis vanaproualt välja kõik tema salajased ja illegaalsed tegevused ning andis avalikult ka teada, kus proua täpselt elab ja kus ta oma sularaha hoiab. Samuti selgitas Lust välja, millal täpselt piirivalve patrull mööda läheb, et kõik teaksid neid vältida.
Täna hommikul hakkas Sesniki külas elu keema:
Kell  4 hommikul külastas Lusti Liidet Venemaa Föderatsiooni piirivalve ning soovis temalt teada, kust kohast ta täpselt üle piiri Venemaale lipsab, et seal oma aia- ning metsasaadusi maha parseldada. Liidele tehti trahvi 10 000 rubla ebaseadusliku piiriületuse eest.

Kell 5 hommikul saabusid Liide hoovile Valgamaa pätid, kes osavalt piirivalvureid vältides puistasid Liide majad läbi, et leida sularaha, mis memm oli ära peitnud. Seda leidmata lahkusid nad, võttes
kaasa osa Liide ostetud ehitusmaterjalist.
Kell 6 hommikul saabusid Eesti piirivalvurid ja soovisid samuti teada, kust kaudu Liide Venemaale käib. Samuti otsiti tema kodu läbi, sest Lusti saatest oli tekkinud kahtlus, et vanamemm võib olla kas siis vene spioon või salakauba smugeldaja. Midagi olulist siiski ei leitud, Liidele tehti trahvi 670 eurot ebaseadusliku piiriületuse eest ja piirivalve lahkus.
Kell 7 puistasid Liide maja Räpinast pärit pätid, kes sularaha leidmata, lahkusid ning võtsid kaasa kartulid, mis Liide oli üles võtnud ja kottidesse pakkinud.
Kell 8 hommikul jõudis kohale Eesti politsei, kes tuli kontrollima kahtlast liikumist külas. Midagi leidmata lahkusid ka nemad. Liidele tehti siiski trahvi 40 eurot valeväljakutse ja külarahu rikkumise eest.

Kell 9 jõudsid kohale Maksu- ja Tolliameti ametnikud, kes kuulasid Liide üle ning uurisid tema aia- ja metsasaaduste ebaseaduslikku müüki Venemaal. Liidele tehti trahvi 400 eurot ja riigile on ta nüüd võlgu üle 3000 euro tulumaksu mittemaksmise pärast.
Kell 10 tulid Liide hoovi Tartust pärit pätid ja otsisid maja läbi. Sularaha ei leitud, võtsid kaasa ülejäänud ehitusmaterjali.
Kell 11 tulid kohale kõikide Eesti suuremate pankade esindajad, sest Lust oli Liidelt välja pressinud fakti, et tal polnud pangakaarti ega pangakontot. Pankurid tegid memmele ühise trahvi 1000 eurot ning Liidele avati kõikides pankades konto, kuumaksuga 5 eurot, igaüks. Pankurid lahkusid rahulolevalt.

Kell 12 saabusid Liide hoovile Võru pätid, kes viisid ära viimased ehitusmaterjalide jäänused ning kõik aiasaadused, mis Liidel olid. Raha nad ei leidnud ning lahkusid.
Kell 13 saabusid Liide õuele kõikide suuremate telekommunikatsioonifirmade esindajad. Liidele anti üle 10 nutitelefoni, 0 eurot sissemakse aga kõik kuumaksud kokku 500 eurot kuus. Lisaks paigaldati Liidele koju kolm telekat, neli digiboksi ning internet, kokku kasseerib ettevõte temalt 300 eurot selle eest kuus. Seejärel telekomi mehed lahkusid.

Liidele on oma tänasest külaskäigust ja oma tegevusplaanidest ette teada andnud järgmised ametiasutused ja gängid:
-Kell 14 saabuvad Pärnumaa pätid, et veel midagi äraviimist väärt leida
-Kell 15 külastab Liidet Veterinaar- ja Toiduamet, kes soovib üle vaadata Liide toiduäri sanitaartingimused
-Kell 16 on Liidel külas Vabariigi Valitsuse liikmed, kes tahavad ise sellises elukorralduses veenduda ja isiklikult Liidet noomida
-Kell 17 külastab Liidet Vabariigi President Kersti Kaljulaid, kes tuleb selgitama Liide kodust kaduma läinud 200 euro juhtumit
-Kell 18 jõuavad Liidlele külla ka kaugema nurga pätid – Narva ja Tallinna pättide kogukond
-Kell 19 aeg on hetkel veel vaba! Helistage Katrin Lustile, kes soovib seda aega kinni panna endale!
-Kell 20 külastab Liidet Sotsiaalamet, et uurida tema võimalusi kuhugi kallisse vanadekodusse panna
-Kell 21 on Liidel külas Hiiumaa ja Saaremaa pätid, kes ei saa praamiliikluse tõttu lihtsalt varem tulla
-Kell 22 käib endisest vallavanemast naaber Liidel korraks külas, et vaadata, kas tal on ikka kõik okei.
-Kell 23 külastavad Liidet Venemaa Föderatsioonist pärit pätid, kes lõpuks leiavad ka Liide sularaha üles ja lahkuvad koos sellega.
-Kell 23.50 külastavad Liidet UFO-d ning lahkuvad ainukestena, kes midagi kaasa ei võta.
Kell 00.00 südaööl lõpeb ka Liide ja tema kodu külastuspäev.
Alles pärast tänast võib öelda, et tänu Katrin Lustile hakkab Seto memm lõpuks ometi elama täisväärtuslikku elu. Aitäh, Katrin, et teed Eesti elu järjest paremaks!

Allikas: https://lugejakiri.ee/kuuuurija-saade-toi-seto-vanaprouale-kaela-politsei-piirivalve-maksuameti-ning-pangad/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP