RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 23. august 2017

MATTI ILVES: FACEBOOKI GRUPP MART HELME KIRJA EI AVALDANUD

Grupi päis

Proovisin avaldada Facebooki grupis "Ei pagulasmassidele" järgmise kirja, kuid ebaõnnestunult, see kiri on siin:
http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2017/08/ajupesu-koolidest-valja.html

Kiri sisaldas ka EKRE abipalvet valimisteks ja mõtlesin, et selles suures grupis (üle 22 000. inimese, tavaliselt ainult mõni tuhat) leidub kindlasti ka neid, kes on suutelised ning tahtelised EKREt toetama. Kuna grupp on "Ei pagulasmassidele" ja konservatiivid on ainus Riigikogu erakond, kes seisab järjekindlalt ning tugevalt pagulaste ja immigratsiooni vastu.

Kirja ei avaldatud, siis pöördusin otseselt selle grupi moderaatorite poole ja palusin seda siiski teha. Sain ka lühikese vastuse: "Tere, me ei lase seinale erakondade reklaami ja annetuste kogumise postitusi."
Tõesti imelik, et vastuses on EKREt samastatud justkui tavalisele kartellierakonnale, mida see oma poliitikatega ilmselgelt ei ole.

Tõsi, grupis on ka oma reeglid postitajatele:

"Meeldetuletuseks kõigile!

Postitamise ja kommenteerimise meelespea aka miks minu postitust läbi ei lastud või kustutati!?
1. Veendu, et võõrkeelse materjali jagamisel oleks ka lühike tõlge/ ülevaade eesti keeles, millest artiklis/ videos juttu on.
2. Lisa postitusele oma (arukas) mõtteavaldus, või tsitaat. St ära niisama linki jaga.
3. Keelatud on vihaõhutavad, vägivaldsed kommentaarid. Kõik ebasobivad väljendid kuuluvad ettehoiatamata kustutamisele.
4. Sõnakasutuse mittesobivus jääb administratsiooni otsustada ning ei kuulu edasi arutamisele.
5. Enne postitamist veendu, et sama materjali juba grupis postitatud ei ole. Korduvad postitused kustutatakse.
6. Adminide blokeerimise tagajärjeks on grupist eemaldamine.
Siia gruppi on teretulnud kõik Eestimaalased ja inimesed ka väljastpoolt Eestit, kellele tähtis Eesti tulevik.
NB! (!!!) KRIMINAALSETE ETTEPANEKUTE ja üleskutsete TEGIJAD SIIN GRUPIS a´la "paneks keskuse põlema" , "mul relv, tuleks maha lasta" AUTOMAATSELT EEMALDATAKSE GRUPIST."

Siin samuti ei ole viidet partei reklaamile, ega annetuste kogumise postitustele. Siit saab vaid ühe järelduse teha, et EKREt peetakse selle grupi moderaatorite poolt ainult üheks parteiks teiste kartelliparteide hulgas! Tegelikut on  see grupp vaid kohaks, kus inimesed saavad väljaelada oma pagulastevastaseid meeleolusid ja seega on otsekui osariigi valitsuse teenistuses (aktiivsed mittetolerandid on koondunud  ühte kohta ja ei häiri teisi), ning kangekaelselt keelduvad moderaatorid midagi otsustavamat ette võtmast.

Read more...

TOLERANTSUSE LÕPP? Soome politsei suhtumine pagulastesse on muutunud: nüüd võetakse kinni kõik pagulaste pooldajaid

Turu linnas on märgata, et politsei suhtumine pagulastesse on üleöö muutunud. Kui varem võeti kinni pagulaste vastaseid, siis nüüd represseeriti pagulaste pooldajaid.

19 august toimunud meeleavaldusel Turu linnas turvas politsei soomemeelsete meeleavaldust ja politsei suhtumine soomemeelsetesse oli väga mõistev ja sõbralik. Pagulasi pooldavaid inimesi nabiti kinni ja viidi minema.
Varem oli vastupidi, kus politsei represseeris soomemeelseid ja kaitses pagulasi. Nüüd polnud pagulasi enam üldse näha. Pagulaste meeleavaldus jäeti Turus üldse ära.
Sama lugu oli Rootsis, kus pärast Stockholmi rünnakut suhtumine muutus üleöö ja võeti pagulaste suhtes väga range positsioon.
Youtube’i videost on näha, kuidas Turu linnas kaitses politsei soomemeelseid meeleavaldajaid ja nabis kinni pagulasi pooldavaid meeleavaldajaid.
 

Allikas: https://isamaaline.blogspot.com.ee/2017/08/tolerantsuse-lopp-soome-politsei.html

Read more...

Nõmme TV: Solidaarsus terroristidega

Lõppkokkuvõttes on see ju solidaarsus terroristidega. Massiimmigratsioon on lihtsalt kommunistide/sotsialistide/liberastide poolt kasutatud vahend, et hävitada kohalikke kultuure ja rahvaid.
Suurendamiseks klikkige pildil

Read more...

teisipäev, 22. august 2017

VIIES EESTLASE AVALIK PÖÖRDUMINE EESTLASTE POOLE


                                                           JA
PATRIOODI  SÕBRALIK  JÄRELEAITAMISTUND  EESTI  VABARIIGI      
PRESIDENDILE  EESTI  LÄHIAJALOO    JA  VÕIMALIKU  LÄHITULEVIKU 
                                                MÕISTMISEKS

   Head eestlased! Head Eesti riigile ja rahvale lojaalsed teiste rahvuste esindajad!
Austatud Eesti Vabariigi President proua Kersti Kaljulaid!

   Minu seekordne pöördumine sai alguse üks päev enne Taasiseseisvumispäeva ehk 19. augustil 2017.a.
MÄRKUS:  Sõnaühend “Taasiseseisvumispäev” on tegelikult vale, eksitav, jõle ja lubamatu, kuid kõikidele poliitikutele ja muidu rumalatele täiesti vastuvõetav ja “arusaadav” mõiste!
    Kui millegi kohta öeldakse TAAS-, siis on tegu varasema lõpetamisega, siinkohal õigusliku lõpetamisega. Seda me aga ei tunnista, et NSVL hõivas Eesti riikidevahelise õiguse järgi. Eesti kaotas iseseisvuse küll de facto, kuid mitte de iure. Kui minna aastasse 1991, siis ei olnud vahepeal de iure lõpetatud Eesti vabariigiga, vaid de facto Eesti vabariigi jätkamisega. Teine lugu on nüüd, kus 2003.a rahvahääletusega EV põhiseadus kuulutati alamaks ürikuks ja Eestist sai 01.05.2004.a-st euroliiduvabariik. Seda juba nii de facto kui ka de iure ehk Eesti vabariik lõpetas oma oleluse igast küljest võttes. Kui nüüd Eesti euroliiduvabariik astuks välja EL-ist või viimane lõpetaks ise oma oleluse, siis alles saaks tõsiselt rääkida TAASiseseisvumisest. Ja seda üldse esimest korda, sest varem meil sellist seisundit pole olnud.
   Mida on pakutud asemele? Vist Hans H. Luige suust kuulsin iseseisvuse TAASTAMISEST, kuid ka see pole õige. Ikkagi aetakse segi de facto ja de iure seisund. Ise jauran vahetevahel oma kirjutistes, et 1991.a Eesti vabariik jätkas oma de facto seisundit.
     Kui paljud seda teavad või nii mõistavad? Üksikud. Ülejäänud näitavad mulle näpuga ja nõuavad minu ristilöömist või paremal juhul hullarisse paigutamist. Tark ja tubli rahvas?

     Ja vaat,- käesolevast aastatuhandest  ülimalt eesti- ja eestlusevaenulikus Postimehes ilmus kellegi edeva ja ennast ajaloolaseks pidava Andres Adamsoni (üsna tõenäoliselt Postimehe kosmopoliitide tellimustööna) Eesti tublisid ja kangelaslikke poegi-isasid-vanaisasid pilkav-mõnitav lugu pealkirjaga:
“Ajaloolane: ka vapsid ise pidasid end fašistideks.”
   Ei vaevu seda tublisid eestlasi mõnitavat paskvilli üksipulgi lahti harutama, kuid üht-teist tähelepanuväärset tahan välja tuua küll:
Kuidas on võimalik, et üks keskpärane “kah-ajaloolane” sai sõna Eesti parimate poegade mõnitamiseks just Taasiseseisvumispäeva eel? Vastan: ainult sel lihtsal põhjusel, et pühapäeval Postimees ei ilmu. Samas tean minagi, et artikli hävitav-mõnitav efekt (oleks) oli kõige võimsam just päev enne Taasiseseisvumispäeva …  (Kirjutan meelega jälle “Taasiseseisvumispäev” lootuses, et rumalad saavad minust ehk paremini aru!)    
         Mõtlen õudusega, et autor on kirjutanud meie noortele ajalooõpikuid ja seletanud noortele meie lähiajalugu! Inimene, kes kirjutab, et vapsid pidasid endid fašistideks, ei saa, ei tohi olla meie ühiskonnas lugupeetud. Ta tuleks kiiresti peatada. Temasugune “ajaloolane” olla oleks minulgi lihtne: olla mõnusal ja lausa sadistlikul kombel vastu kõigele, mis ajaloolased on avaldanud. Adamsonist eeskuju võttes võiksin kenasti ürikuid tõlgendada ja seletada, et esimesed eestikeelsed ja meile teadaolevad kirjapandud sõnad “laula, laula pappi” tähendasid, et tookordsed ristiusustajad olid hea lauluhäälega ja võlusid maarahvast ilusa lauluga. Või siis nõudsid meie esiisad pappidelt raha. Tänapäeval kõlaks see nõue nii:”kuule papi, köhi raha välja, muidu saad üle londi!” Tulevased ajaloolased aga, lugedes tänaseid kirjapanekuid, üllataksid saja aasta pärast siin elavat afroeuropiidset-asiaatset rahvast teatega, et vanasti elasid Eestis eestlased, elevandid ja mingid londiga inimesed!
Miks just nüüd oli hädavajadus täie teravusega vapside küsimus järjekordselt üles tõsta ja halvustava nurga alt rahva ette laotada? Kas see oli juhus? Ei olnud. Seda oli oodata. See oli taotluslik.
Postimehel on alati käepärast võtta säärased kolumnistid, kes vajalikule inimesele või organisatsioonile ämbritäie sitta peale valavad ja saadud tulemust vahel ehtsa vastikustundega kommenteerivad. Näiteid? Olgu või Ahto Lobjakas või Olev Remsu. Minu uus vingamees Andres Adamson teenis kindlasti ära tellijate rahulolu või ehk kiitusegi.
Kolm lehekülge juttu vapsidest fašistidest või fašistidest vapsidest ühes lehenumbris  on kindlasti Postimehe uus tase ja tükike Eesti ajalugu kaeti haakristi meenutava viigilehega. See pidi tähelepanu tõmbama ja tõmbaski. Rahul on maailma valitsevad rikkad juudiringkonnad, USA ja EL-i niiditõmbajad ja tõenäoliselt Moskvagi …
Ah et minu järeldus on natuke üle pakutud ja mis suurel ilmal meist? Olgu pealegi. Urgitseme veel natuke: kohalikud ja Riigikogu valimised lähenevad. Rahvuslus on EKRE jõulisel eestvedamisel pead tõstnud ja “vanadel peerudel-parteidel” on oodata halbu üllatusi. EKRE peab teadma, et lobjakad-remsud-adamsonid on suutelised muidu tublide eestlaste sekka kahtluseseemet külvama ja sellest piisab kuhjaga. Fašismiteema malakas lajatab alati tulemuslikult! See ju ammu äraproovitud ja kindel värk! Loodetavasti saab EKRE vastumeetmetega hakkama. Kui aga ei saa, siis häda talle ja eesti rahva tublidele poegadele-tütardele …
Miks telliti töö “kah-ajaloolase” käest? Oli mõistev ja …lojaalne? Samas Postimees ju teadis, et siinkirjutanu oli juba aastal 2006 professor Sulev Vahtre hinnangul kõige kompetentsem inimene Eestis, kes võis sõna võtta vabadussõjalaste teemadel. Minu lugu olnuks tasakaalukam ja mis kõige tähtsam: ausam ja objektiivsem! Olgu pealegi. Mul jäi teaduslik kraad Vahtre juures kaitsmata. Kas teisi, päris häid vapside -tundjaid polnud võtta? Kasvõi Jaak Valge, Magnus Ilmjärv, Ago Pajur? Usun siiralt, et need mehed ütlesid-öelnuksid  Postimehe taotluslikust  tellimustööst ära …
Vaatame asja natuke laiemalt. Viimastel aastatel on meie kohalik “peavoolumeedia” kahtlaselt sageli hoidnud “eestlastele iseloomulikku” fašismitulukest tuha all hõõgumas. Mitte Moskva, Putin, Jeruusalemm või USA saatkond Tallinnas, nagu varasemalt oli tavaks. Meie ise, eestlased, oleme olnud isegi paavstist palju paavstilikumad. Cui bono?
Ah et vapsid pidasid endid fašistideks? Olgu pealegi: mõni üksik ehk tõepoolest. Loogiline ja loomulik protsent ja nähtus. Olen seda kõike uurinud oma 60 aastat. Isiklikult vestelnud Vabadussõjas osalenutega, Paju lahingus osalenutega jne. Tõsi: kahjuks erineb nii mitmeski kohas meie ametlik ajalugu üsna paljuski sellest, mida mina olen välja uurinud-teada saanud. Valesid on lubamatult palju. Ka asjade-olukordade teadlik ilustamine on ju vale. Ja nendest vaikimine või meelega möödarääkimine on vale. Esimeses pöördumises kirjutasin täpsemalt Pätsist, Laidonerist, vapsidest. Kas lugesite läbi, proua president? Mõtisklesite? Samas olen veendunud, et Teid kaitstakse kiivalt ja nii mõnigi Teie usaldusalune teab hästi, et mingisuguse Kortspärna pöördumisega pole mõtet presidendiprouat tülitada…
    Meie Vabadussõjast osavõtnud ja hiljem poliitikasse läinud kangelased valati Andres Adamsoni poolt üle pruuni värviga (et mitte uuesti öelda – sitaga). Nii nad seal tilguvad ja haisevad. Kes neid kaitseks alatute ja alusetute süüdistuste eest? Mina kaitsen. Või tuleb veel keegi minu kõrvale?
Proua president! Lugedes järgmisi ridu, ärge palun tehke siiralt üllatunud nägu ega öelge, et Te seda kõike ei teadnud. ..
   Fašismi-teema on vajadusel varnast võtta meie rahva poolt palavalt armastatud poliitikutel-riigijuhtidel.
23.04. 2013.a. tähistati esmakordselt veteranipäeva. Peaminister Andrus Ansip ütles Riigikogu lahtiste uste päeval toimunud infotunnis rahva küsimustele vastates, et veteranipäev on mõeldud Eesti kaitseväelaste ja nende lähedaste tänamiseks ning seda ei ole põhjust laiendada kõigile, kes on võõra võimu all kannatanud.
            Küsimusele, miks ei hõlma veteranipäev Tšernobõli katastroofi likvideerijaid ning 
            esimese Afganistani sõja veterane, vastas Ansip, et kindlasti on Eestis palju inimesi,
            kes on nõukogude ajal kannatanud. Siiski on täna (23.04.2013.)  esmakordselt  
            tähistatav veteranipäev mõeldud tema sõnul nende Eesti vabariigi kaitseväelaste
            tänamiseks ja meenutamiseks, kes on teeninud Eesti vabariiki, Eesti eest   
            langenud või saanud haavata..
              Need on Eesti peaminister Andrus Ansipi poolt oma rahvale näkku sülitatud sõnad!
 Mõtlesin Sinimägedes 1944.a.võidelnud ja seal haavata saanud enda isa peale, kes “jõudis õigel ajal (1993) ära surra”, et mitte säärast alandust kogeda. Temagi polnuks täna veteran, kuna ei sõdinud Eesti riigi ja rahva eest!?  Kelle eest ta sõdis? Riiklikul tasemel (peaminister Andrus Ansip ja õiguskantsler Ülle Madise) on mulle nüüdseks selgeks tehtud, et ta sõdis Hitleri, Suur-Saksamaa ja fašismi eest …
   Jahmusin tõsiselt, kui tundsin esimest korda headmeelt sellest, et mu isa surnud on ... Aga järjekordne suur alatus on tõstnud Eestimaal pead ja riiklikul tasemel on korda saadetud suur ülekohus, millest rumalad eestlased aru ei saa ega tahagi aru saada. Mina olen üks üksikutest, kes sellele riiklikule alatusele otsustavalt vastu astub …
Proua president!
Kui kõik laabub, ilmub sügisel minu uus raamat “Palgasõduri saatus”. Annan Teile sügavaks järelemõtlemiseks kõigest kolm autori kaljukindlat seisukohta:
       … Alates taasiseseisvumisest on kõik Eesti ca 2800 missioonisõdurit olnud vabatahtlikud palgasõdurid-karistussalklased (eriti Iraagis-Afganistanis) ja nende seas on arvukalt mõrtsukaid…
           … Kas lugeja teab, mis on vabatahtliku palgasõduri kõige tähtsam omadus? Oskus ja julgus teist inimest kõhkluseta tappa! Olgu see tapetav inimene siis kohalik patrioot, vabadusvõitleja, oma kodumaa kaitsja, mees, naine, laps, vanur … või tõepoolest terrorist, nagu meie massimeedias alatasa kuulutatakse. Veelgi parem, kui vabatahtlik palgasõdur võtab teise inimese tapmist kui rutiinset tegevust, milleks on näiteks piitsaga kärbse või käega sääse tapmine. Ei mingeid võimalikke järgnevaid süümepiinu.
         … Ainult rumalad, riigi poolt petetud, mõtlemisvõimetud ja eestivaenulikud eestlased on kandnud ja kannavad edaspidigi rinnas sinilillemärki…

Proua president!

   Teie Taasiseseisvumispäeva kõne oli omast kohast päris asjalik. Samas kumas läbi suur ports koolimammalikkust, poliitilist võhiklikkust, Eesti tegeliku elu-olukorra mittetundmist ja eneseimetlust. Küllap ma kõik Teie kõned koos kamraadidega lähemas tulevikus lahti harutan ja kui Saatus lubab, siis ka (koos kommentaaridega) raamatuna avaldan. Ausalt ja halastamatult.
    Aga siia juurde üks mälumänguküsimus Teile ja eriti Teie keskpärastele eluvõõrastele nõunikele:
     kes olid need kuulsad poliitikud ja ärimehed, kes juba 1930-ndate alguses kuulutasid tõsise hoiatusena eesti rahvale:
„Ärge täna, homme ega lähemas ja kaugemas tulevikus usaldage sotsiaaldemokraate!”
... Millised ettenägelikud inimesed! Soovitan Teil nendest otsekohe eeskuju võtta!

      Siinkohal oleks veel paslik teha presidendiproua suunas kena täpsustus, et isegi Jüripäeva tähistame me valel kuupäeval, sest 14. sajandist jäi meie ajaarvestus juuliuse kalendri järgi gregooriuse omast maha 8 päeva võrra. See tähendab aga seda, et Jüripäeva tänasesse tuues on vastavaks kuupäevaks jürikuu (23+8=) 31. ehk lehekuu 1.! Kurb, aga tuleb tõdeda, et ühele kuupäevale langevad siis nii Jüripäev, kevadpüha kui ka Eesti vabariigi järjekordne hukkamine, sedakorda kahjuks ka de iure.
    Head inimesed! Harige ennast, kuni ma veel teile midagi valitsevate väärõpetuste ja valedekoormate kõrvalt õpetada-seletada suudan.

Proua president!

   Olete mulle suutnud jätta mulje, kui ainsana kõiki riigi-rahva muresid kiiresti mõistev (Eesti)maaema ja lausa võlurina varrukast või lennult Eesti riigile-rahvale kõikvõimalikke ainuõigeid lahendusi pakkuv kõikvõimas haldjas.
   Samas tean (kui aus olla, siis arvan teadvat), et ilma ausate-heade-ustavate-võimekate abilisteta ei saa isegi Teie hakkama! Või kui, siis harva. Enda ja Teie kurvastuseks hüüan kohe ja praegu täiest kõrist ja kõuekõminal:
   Proua President! Lükake otsekohe endast eemale kõik teie külje alla (või lähedusse) pugenud kõikvõimalikud nõunikud! Ka need, kelle olete ise välja valinud ja appi kutsunud. Olen märganud ja aru saanud, et enamus neist ei hooli Eesti riigist ja rahvast ja tõenäoliselt on ka Teie suhtes variserid.
      Miks ma nii arvan? Oo ei! Ma ei arva, ma arvan teadvat! Vaat sähendune sõnademäng. Analüüsin ja järeldan. Konsulteerin endast targematega ja kompetentsematega. Teie kõnede ilusate valede tagant paistavad välja lohakuse, oskamatuse, kurjuse, reeturluse, salakavaluse ja vahel lausa rumaluse traagelniidid! Ja ärge erutuge. See ei ole ainult minu arusaam. Pärast Teie esimeste kõnede ilmumist pidi ka pime nägema-saama tõsise ohu signaale. Kutsusin kokku võimekad sõbrad-kamraadid, kes Teie sõnavõtud (tänaseks esimesed 50 (senisest 55-st)), ütlemised, mõttearendused üksipulgi on lahti harutanud ja taas kokku pannud ning hästi või halvasti varjatud eestlusevaenulikkuse punktide kaupa eraldi välja toonud. Kahjuks on siiani ainult üks järeldus: te ei ole see, kellena esinete! Täpsemalt? Jah, te olete Eesti Vabariigi President! Pealtnäha ja võib-olla isegi sisimas usute, et soovite ja teete Eesti riigile ja rahvale head. Peatuge ja mõtelge. Te ei ole rahvuslane (mis ametlikult kõlabki ju halvasti). Te ei ole ka patrioot. Igatahes Eesti oma mitte. Te olete kosmopoliit. Euroopa kodanik. Maailma kodanik. Juba need viimased kolm määratlust on ülimalt eestlusevaenulikud ja eestlusele üliohtlikud. Mida enam lisada? Kes peaks oma suhtumisi kiirelt ja põhjalikult muutma? Kas üks presidendiprovva koos mõne tuhande mõttekaaslasega või sajad tuhanded patriootlikumad eestlased? Rumalatest ja tuulenuusutajatest eestlastest, keda minu hinnangul on Eestimaal vähemalt pool miljonit, ma siiskohal juttu ei tee. See arv on olnud kurvastavalt konstantne vähemalt 100 aastat. Pigem suren häbi pärast, et ei ole suutnud oma rahvast harida ....
   Viis pöördumist on Teie poole teele saadetud. Võin ükskõik, kellega kihla vedada, et Teie, proua president, pole saanud lugeda neist ühtegi. Ja kui te tulevikus pärite aru, siis Teie nõunikud-tsensorid seletavad armulikult, et püüdsid Teid minusugusest õudsest skribendist säästa. Tõenäoliselt lisatakse kinnituseks, et „ta ju vanadusest ära pööranud ning lisaks veel kaitseliitlane ja fašist”!
   Ja hetkel ma tõesti ei tea, kas olete minu pöördumisi lugenud. Kui olete, siis võinuksite leida mõnikümmend sekundit ja mulle helistada ja öelda aitüma sõbralike järeleaitamistundide eest. Kui te aga ei leidnud minu jaoks neid sekundeid, siis olete kohe kindlasti kehv president! Muide: pean kohe vajalikuks lisada, et kahjuks on minu ego kurvastavalt väike ja võiks olla natukenegi suurem!
   Kõigele vaatamata elan veel lootuses, et tasapisi Te arenete, hakkate asjadest paremini aru saama ja eestlust säilitavalt käituma. Mul ei ole kalmistule kiiret. Hullem on, et eestlust (mind nende seas) aetakse juba praegu tasakene kalmistuväravast sisse. Mitte ei taha, et asi viimse võitluseni jõuaks ...

Heiki Kortspärn

Read more...

Tegutsemiskord terrorirünnaku puhul Euroopas

Allikas: Facebook

Read more...

Kersti Kaljulaid ei kutsunud EKRE fraktsioonist mitte kedagi roosiaia vastuvõtule

President Kersti Kaljulaid kõnet pidamas. Foto: Scanpix

President Kersti Kaljulaid ei kutsunud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) riigikogu fraktsiooni liikmetest mitte kedagi Eesti iseseisvuse taastamise 26. aastapäeva puhul korraldatud vastuvõtule Kadrioru roosiaias. EKRE esimehe Mart Helme sõnul ei käitunud president riikliku institutsiooni esindajana, vaid pigem erapeo korraldajana, kes sekkus isiklikest vaadetest lähtudes päevapoliitikasse.

President Kersti Kaljulaid jättis Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsiooni Eesti iseseisvumise taastamise aastapäeva tähistavale vastuvõtule kutsumata. Vastuseks EKRE fraktsiooni sekretäri küsimusele, kas vastuvõtule ei kutsuta isegi mitte EKRE fraktsiooni juhti, vastati presidendi kantseleist, et kutsutud on üksnes riigikogu juhatus ja üksikud valitud riigikogu liikmed.
EKRE esimehe Mart Helme sõnul ei tohiks president käituda nagu erapeo korraldaja, kuna 20. augusti kui riikliku püha puhul korraldatud riigipea vastuvõttu reguleerib range protokoll. Selle kohaselt peaks president vastuvõtule kutsuma kui mitte kõigi parlamendierakondade, siis vähemalt fraktsioonide esimehed.

“Kui neid ei kutsuta, siis ei kutsuta kedagi, kui üks kutsutakse, tuleb kutsuda kõik. Kas viimased kutse vastu võtavad, on teine asi,” ütles Mart Helme Objektiivile.
Helme sõnul on Kersti Kaljulaidil raskusi aru saada sellest, et riiklikel vastuvõttudel esitab kutse president institutsiooni esindajana, mitte eraisikuna.
“Antud juhul langes president täielikult rollist välja, sekkudes isiklikest vaadetest lähtuvalt päevapoliitikasse. Tasub meenutada, et ametisse astumisel kinnitas ta, et suhtleb võrdselt kõigi rahvalt mandaadi saanud erakondadega. Tegelikkus on, nagu näeme, paraku teine,” rääkis Mart Helme.

Helme sõnul oleme Kersti Kaljulaidi näol saanud endale presidendi, kellel on ilmselgeid raskusi tema poolt korrutatavate euroopalike väärtuste defineerimisega:
“Tõelised euroopalikud väärtused seisavad kolmel sambal, milledeks on kristlus, rooma õigus ja kreeka esteetika. Kaljulaidi euroopalikud väärtused on paraku aga krüptomarksistlikud liberaalsed teooriad, mis nõuavad kiriku ja usu tasalülitamist, traditsioonilise perekonna keskaegseks igandiks lugemist, rahvusluse ja rahvusriikluse kuulutamist kitsarinnaliseks ja üleilmastuvasse maailma sobimatuks tagurluseks, rahvusliku sümboolika austamist ohtlikuks natsionalismiks, homoseksuaalsust millekski heteroseksuaalsusest õilsamaks ja rahvuste ning kultuuride segamist inimkonna arengu kõrgeimaks arenguastmeks.”

“Euroopalikeks väärtusteks on Kaljulaidi ja kõigi teiste liberaalide meelest kindlasti ka see, et kõik, kes eelpool nimetatud “väärtustega” nõus ei ole, tuleb resoluutselt hukka mõista, demoniseerida ja sildistada. Rassist, homofoob, paremäärmuslane, neonats – neid sõnu on normaalsuse eest seisjate vastu viimastel aastatel kasutatud kordades rohkem kui kõigil eelnenud aastakümnetel kokku. Oma patroneerivalt üleolevat ja hukkamõistvat hoiakut ei suutnud Kaljulaid varjata ja vältida ka oma kõnes. Ma ütleks, et Kersti Kaljulaid peaks tõsiselt järele mõtlema, kas ta institutsioonina saab ikka aru, mida nõuab temalt Eesti Vabariigi põhiseadus ja kas ta on ikka võimeline põhiseaduses kirja pandut kaitsma. Mulle jääb paraku küll vastupidine mulje,” sõnas Mart Helme portaalile Objektiiv.

Allikas: http://objektiiv.ee/kersti-kaljulaid-ei-kutsunud-ekre-fraktsioonist-mitte-kedagi-roosiaia-vastuvotule/

Read more...

esmaspäev, 21. august 2017

Päästeplaan

Allikas: Facebook

Read more...

Anti Poolamets: Illegaalse immigratsiooni vastased meeleavaldused Soomes

Rahvaühendus "Suomi ensin" pidas laupäeval Turu keskväljakul, peale terrorirünnakut, illegaalse immigratsiooni vastase meeleavalduse. Marco de Wit on olnud üks kõige teravamaid võimude kriitikuid ning korraldanud palju immigratsioonivastaseid meeleavaldusi, sealhulgas 5 kuud kestnud Suomi Maidani Helsingi Rautatientoril, kust politsei ta jõuga eemale lohistas, samal ajal, kui kõrval olev illegaalide laager rõõmust hõiskas. Turu meeleavaldusel võite näha, kuidas punased neile kallale tungivad, aga politsei vaatab ükskõikselt pealt. Marco de Wit ja Suomi ensin on nagu Soome rahva südametunnistus, sel ajal, kui võimud oma rahvale õnnetusi kaela tõmbavad. Kuhu on Soome kukkunud oma sajandal juubeliaastal?
https://www.youtube.com/watch?v=vTKuF_GzpnA

Allikas: Facebook

Read more...

Risto Nahkor: Kallis Eesti rahvas, juurime ennast maasse!

Ilusat ja mõtisklevat iseseisvuse taastamise päeva.
Taastame enda tahte ja iseseisvuse! Maha reeturid!

Mõtiskleme selle üle, et kas meie "liidrid" kes kummardavad võõrastele ideoloogiatele(onudele) ning häbenevad enda rahvast on seisnud vaba Eesti rahva eest?
Eestis on pikalt olnud võimul isikud kes hirmutavad rahvast Venemaaga, samal ajal aga vahetavad enda riigis elavat rahvast välja - tassides siia võõraid, erinevatel "põhjendustel".
(Kui vastane füüsiliselt ründaks Eestit, siis see nagu on rünnak... kui eesti enda "liidrid" kahjustavad Eesti rahvast vaimsel-ideoloogilisel tasandil, siis see nagu ei olegi hävitamine?) Minevik on keeruline ja oleme jõudmas ajastusse kus osadest (mõistusega isikutest) siia toodud võõrastest(venelastest ja teistest rahvastest) on saamas meie rahva osa, meie venelased (teised hõimud) - nad räägivad eesti keelt ja neil on siin mitme põlvkonna juured ning nad peavad Eestit enda koduks ja eestlasi enda vendadeks-õdedeks. Vaevalt saab reaalne lõimumine, hinge tasandil, toimuma hakata, kui riiki valitsevad jõud tahavad rahva sekka uue kiilu lüüa ning võõraid (ideoloogiaid) sisse tassida. Miks võim seda oma rahvale teeb? (nad ei ole oma rahva valitsejad vaid võõraste jõudude esindajad)  -neid ei huvita rahva heaolu vaid enda võimu hoidmine - segaduses (vaimust nõrgestatud-pimestatud) ja valudes (füüsilise haigestumise tarvis soodsa keskkonna tahtlik loomine) vaevlevat rahvast on hea "valitseda".

Rahvas ei vaja türannidest vaimuhaigeid endale juhtideks! Rahvas peab võtma jõuga selle mis on nende omand ja hävitama kõik kes rahva tahet ja vaimu vägistavad! Rahvas peab endasse uskuma! Rahval on võim luua kodu kus valitseb õiglus ja terve mõistus!

Meie enda võimul olevad "liidrid" on rahva reetnud. Presidendiks, on mingi suvaline naeratav bürokraadist nukk, kes arvab, et Eestit võib esindada teemal "naispresident on saavutus omaette ja selle teema peal võib lõdvalt ligu lasta... ", president kes valetab enda rahvale näkku kui hea on elu Eestis... Tervise- ja tööministriks on isik kes on ajuehituselt sotsiaaldemokraat - sisuliselt on sotsiaaldemokraadid vaimselt haiged, sest on avalikult Eesti Vabariigi ja rahva reeturid ning teenivad võõraid isandaid-ideoloogiaid, otsides selleks nende ajule arusaadavaid "infomustrite seoseid". Sotsiaaldemokraadid rikuvad tahtlikult Eesti Vabariigi põhiseadust ja sunnivad rahvale peale vaimselt haigeid ideoloogiaid ning on avalikult rahvusriigi vastased. ((Miks sotsiaaldemokraadid pooldavad valimisea langetamist? -sest noori saab mõjutada (annad noorele vikerkaarelipu kätte ja teed temast ideoloogilise sõduri. Ja rumal noor mässumeelne tormab "õigluse" eest võitlema...) neid huvitab noorte kaudu enda võimu suurendamine. Miks Sotsiaaldemokraadid tahavad riiki tassida võõraid? -sest nad tahavad võõraste häältega enda võimu kindlustada. -kas selline tegevus näib riigi ja rahva huvide teenimisena või riigi ja rahva reetmisena? Ainult vaimselt haige isik asub võimu nimel enda rahvast hävitama ja võõraste (ideoloogiate) ees kummardama!)) Peaministriks aga on "mees" kes tunneb ennast erilisena kui Jean-Claude Juncker teda õlele patsutab. (hea ja kuuleka Eesti rahva hävitamise eest). Eestil peaks olema peaminister kes Jean-Claude Junckerile vastu hambaid annaks täie jõuga ja ütleks, et ei allu vaimuhaigetele ideoloogiatele ja, et Eesti Vabariik on vaba ja sõltumatu! Eelmine peaminister oli ühelt jalalt teisele hüppav erilistes sokkides kloun, meedias aga treiti hommikust õhtuni rahvale "uudiseid" kui jõulisest ja targast juhist. Kui riik kasutab rahva raha, et enda rahva tahet mõjutada-moonutada, siis selline tegevus on kindlasti rahva tahte vägistamise alla liigituv. -kas riiki valitsevad rahva tahet vägistavad türannid? Jah, Eesti Vabariiki on pandud juhtima võõrastele jõududele-ideoloogiatele sobivad isikud-nukud, kes tapavad Eesti rahva rahva tahet ja vaimu ning juurivad rahvast tema enda kodust välja.

Eesti rahvas peab säilitama enda tugeva tahte ja vaimu ning juurima ennast maasse veel tugevamalt!  Riigi kaaperdanud jõududele tuleb erineval moel vastu hakata - otse ja jõuliselt ning ringiga ning kavalalt!

Soovin Meile Jõudu ja Väge vägede koondamisel ja taastame meie tahtele toetuva iseseisvuse! Juurime ennast sügavale maasse!

Read more...

pühapäev, 20. august 2017

MATTI ILVES: NATO LENNUKID EESTIS JA MIS NEED MEILE MAKSMA LÄHEVAD?

Kunagi me arvatavasti maksime kinni Liibüa riiki pommitanud ja selle riigi hävitanud NATO pommitamise eest meile määratud arved, seetõttu tuleb nüüd sealt suurel hulgal nn. pagulasi Euroopasse.
Nüüd on aga meid kaitsma tulnud lennukitega umbes sama lugu. Sain hiljuti järgmise kirja:

Tere Matti,

Sain mõned päevad tagasi näha arveid , millel kirjas, et maksjaks on Eesti vabariik. Nimelt maandusid ja tankisid Tallinna lennujaamas kaks USA transpordi lennukit C-17. Arve parkimise ja kütuse eest 30 000 euri. Imestasin ja küsisin, et kuidas nii? Vastus oli lihtne. Vastavalt Nato lepingule maksab Eesti Vabariik kõik kulud kinni. Kõigi Nato lennukite kütuse, lennujaamade tasud, hooldused ja jne.. Ehk siis kogu selle pulli maksab kinni Eesti maksumaksja. Kui võtta, et Ämaris on vahel 15 erinevat Nato lennukit, mis ka pidevalt ja mõnuga siin harjutavad ja seda meie raha eest, siis kujuta vaid ette, mis see meile maksma läheb? Aga kvartalis, aastas? Mõni nädal on arved ka 300 000 eurot päeva eest Tallinnas, kui neid on mitu(7-8) ja paagid tühjad.. JA SEDA AINULT TALLINNAS ja ilma Ämarita. Nii et kui näed lendamas neid kotkaid, siis raha lendab ja seda eriti kõrgelt.

Agent

Jaa, ega midagi ei tehta tasuta NATOs, see pole mingi heategevusorganisatioon, sellest ei maksa unistadagi. Loodan, et nende arvete hulgas ei ole veel lennukite amortisatsiooni (nö. kulumise) arveid, aga peadselt võivad ka need tulla.

Oma väike lennuvägi piiride kaiseks võib meile isegi odavam tulla, sest kunagi pakkus Rootsi lennukeid meile täisti tasuta.
Fotodel on üks viimaseid Eestis maandunud lennukeid, selle teenindamine ja tankimine läks meile maksma 30 000 €.

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP