RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 20. august 2017

MATTI ILVES: NATO LENNUKID EESTIS JA MIS NEED MEILE MAKSMA LÄHEVAD?

Kunagi me arvatavasti maksime kinni osaliselt Liibüa riiki pommitanud ja selle riigi hävitanud NATO pommitamise meile määratud arved, seetõttu tuleb nüüd sealt suurel hulgal nn. pagulasi Euroopasse.
Nüüd on aga meid kaitsma tulnud lennukitega umbes sama lugu. Sain hiljuti järgmise kirja:

Tere Matti,

Sain mõned päevad tagasi näha arveid , millel kirjas, et maksjaks on Eesti vabariik. Nimelt maandusid ja tankisid Tallinna lennujaamas kaks USA transpordi lennukit C-17. Arve parkimise ja kütuse eest 30 000 euri. Imestasin ja küsisin, et kuidas nii? Vastus oli lihtne. Vastavalt Nato lepingule maksab Eesti Vabariik kõik kulud kinni. Kõigi Nato lennukite kütuse, lennujaamade tasud, hooldused ja jne.. Ehk siis kogu selle pulli maksab kinni Eesti maksumaksja. Kui võtta, et Ämaris on vahel 15 erinevat Nato lennukit, mis ka pidevalt ja mõnuga siin harjutavad ja seda meie raha eest, siis kujuta vaid ette, mis see meile maksma läheb? Aga kvartalis, aastas? Mõni nädal on arved ka 300 000 eurot päeva eest Tallinnas, kui neid on mitu(7-8) ja paagid tühjad.. JA SEDA AINULT TALLINNAS ja ilma Ämarita. Nii et kui näed lendamas neid kotkaid, siis raha lendab ja seda eriti kõrgelt.

Agent

Jaa, ega midagi ei tehta tasuta NATOs, see pole mingi heategevusorganisatioon, sellest ei maksa unistadagi. Loodan, et nende arvete hulgas ei ole veel lennukite amortisatsiooni (nö. kulumise) arveid, aga peadselt võivad ka need tulla.

Oma väike lennuvägi piiride kaiseks võib meile isegi odavam tulla, sest kunagi pakkus Rootsi lennukeid meile täisti tasuta.
Fotodel on üks viimaseid Eestis maandunud lennukeid, selle teenindamine ja tankimine läks meile maksma 30 000 €.

Read more...

Nädalakommentaar: üksmeele meisterdajadAvaldatud 17. august 2017
Portaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Harri Kingo: Mis on argpükslik ja vastik?

President Kaljulaid pussitamisest Turus: "See on argpükslik ja vastik."
http://www.ohtuleht.ee/823187/president-kaljulaid-pussitamisest-turus-see-on-argpukslik-ja-vastik-'
______
Argpükslik ja vastik on see:

Et teie, proua president, vaikite maha ega maini poole sõnanagi selliste rünnakute tegelikke põhjused, vaikite maha selle julmuse otseste soodustajate tegevuse, kes on oma rahvavaenuliku poliitikaga muutnud soomlaste elu õudusunenäoks.

Minna ja pussitada selja tagant surnuks naine, kes oma lapsevankrit lükkab...

Argpükslik ja vastik on see, proua president, kui te lähete hoolimatult, ükskõikselt, "poliitiliselt korrektselt" mööda Soome valitsejatest, kelle lahkel loal see kõik on reaalsuseks saanud. Lähete vaikides mööda neist, kelle käed on sama verised kui pussitajal.

Õppige rahvale tõtt rääkima.
Ärge valetage.
Ärge salake tõde.
Sest see on argpükslik.
Sest see on vastik.

Allikas: Facebook

Read more...

laupäev, 19. august 2017

Laupävased pildid


Read more...

EKRE toetus on kõigi aegade kõige kõrgemal tasemel

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) toetus on kõigi aegade kõrgeimal ja Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) toetus kõigi aegade madalaimal tasemel. “EKRE toetus on tõusnud 17 protsendi tasemele, mis on nende läbi aegade kõrgeim ja IRL-i reiting langes 3.8 protsendini, mis on nende ajaloo madalaim tase,” ütles Kantar EMOR-i uuringujuht Aivar Voog BNS-ile. Maapiirkondades on EKRE toetus Reformierakonna järel teisel kohal: EKRE-t toetab 25 ja oravaid 29 protsenti maainimestest. Ülejäänud erakonnad jäävad alevites ja külades juba vähemalt kümne protsendi kaugusele.

“Mõlema eelpool mainitud erakonna summaarne reiting on olnud viimastel aastatel 20 protsendi lähedal. See tähendab, et nad omavad suuresti kattuvat valijaskonda ja kui üks tõuseb, siis teine langeb ja vastupidi,” märkis Voog. “Seda valijate segmenti võiks nimetada rahvuslikku temaatikat eelistavateks valijateks.”

“Erakondade reitingute edetabelit juhib kindlalt Reformierakond 27.6 protsendiga. See on sama tase, mis neil oli ka maikuus ja lähedane märtsikuu tulemustele,” sõnas Voog. “Nad on olnud kogu kevade ja suve suhteliste stabiilse toetusega, väiksed muutused on olnud pigem juhuslikku laadi,” lisas ta.
“Teisel kohal olevat Keskerakonda iseloomustab aga pikemajaliselt oluliselt suurem ebastabiilsus, mis on seotud selle erakonna sisevastuoludega,” ütles Voog. “Kuigi ka Keskerakond on alustanud aktiivset meediakampaaniat, siis selle mõju nullib ära erakonna sisemine lõhenemine,” nentis ta.

“Valitsuskoalitsiooni summaarne reiting jätkab pikemajalist langust ja võrreldes alguskuudega mullu novembris ning detsembris on see kukkunud 11 protsendipunkti võrra. Augustis on see nüüd 41 protseni, viimati oli see nii madalal 2013. aasta lõpus,” sõnas Voog.
Roheliste reitingu tõus juulis üle 5 protsendi oli Voogi sõnul pigem juhuslikku laadi.

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/ekre-toetus-koigi-aegade-koige-korgemal-tasemel/
______________
Kui selline EKRE tõus jätkub (lootust on, kõik märgid näitavad seda), siis tulevastel Riigikogu valimistel saab erakonnast kindlasti valitsust moodustav partei, seega, valimiste võit!
M.I.

Read more...

POOLA BARCELONA RÜNNAKUST: ütlesime sisserändele „ei“ ja meil pole sellised asjad võimalikud


Poola siseminister ütles pärast Kataloonia pealinnas toimunud terrorirünnakut, et tema riigis on sellised asjad võimatud, sest Varssavi on Aafrika ja Lähis-Ida sisserändele otsustava ei öelnud. Ta lisas, et Poola ametnikud olid Hispaania ametiasutustega pidevas kontaktis.

„Meil Poolas pole muslimikogukondi ja enklaave, mis kujutavad endast loomulikke baase islamiterroristidele. Me teeme kõik võimaliku, et meie riik oleks ohutu ning me keeldume migrante vastu võtmast,“ rõhutas Poola sise- ja haldusminister Mariusz Błaszczak rahvusringhäälingule TVP antud usutluses.

Euroopa peab ärkama


Ta märkis ka, et Barcelonas toimunu on tsivilisatsioonide kokkupõrge ja lisas, et selle vastu pole tõhusaid vastumeetmeid. „Ainus võimalus Euroopale, see on oma uste sulgemine. Euroopa peab üles ärkama.“
Błaszczak ütles, et sisserändajate ümberasustamine innustab miljoneid inimesi Euroopasse tulema. „See lõpeb traagiliselt. Meil on tegu tsivilisatsioonide kokkupõrkega. Seda tuleb otse välja öelda ja see on kogu Euroopa probleem,“ lisas ta.
Poola on keeldunud osalemast Euroopa Liidu kavas ümber paigutada Aafrika ja Lähis-Ida sisserändajad Itaalias ja Kreekas asuvatest laagritest, väites, et see programm ei lahenda probleemi olemust ning ohustab julgeolekut.
Błaszczak ütles neljapäeval: „Me ei anna sellele [Euroopa Komisjoni] survele järele, sest see teema puudutab Poolat ja poolakate julgeolekut.“

Vaja on kindlat ei-sõna

Poola peaminister Beata Szydło ütles omalt poolt, et Euroopa peab ütlema kindla ei terroristidele, kes püüavad vägivaldselt ja julmalt oma kurja ideoloogiat rakendada. Samuti mõistis ta hukka neljapäevased rünnakud Kataloonias.
„Kuigi see on pisarate ja valu aeg, me ei tohi lasta hirmul meid halvata,“ ütles Szydło Polska Agencja Prasowa vahendusel oma Hispaania kolleegile saadetud kaastundeavalduses.
Ta lisas, et peaminister Mariano Rajoy võib julgeoleku tugevdamisel ja terrorismi vastu võitlemisel loota Poolale.
Viimastel andmetel hukkus Barcelonas 14 inimest, vigastatuid on üle 130.
Autode ja veoautodega sooritatud rünnakutes on Euroopas viimastel aastatel hukkunud rohkem kui 100 inimest. Verisemad neist olid suurtes linnades, sealhulgas Londonis, Berliinis, Nice'is ja nüüd ka Barcelonas.

______________
Äsja Soomes ründas nn. pagulane pussnoaga inimesi, Turu linnas, kaks surnut ja 8 vigastatut. Sellise valitsuse poliitika tulemusel ei ole kaugel aeg, millal ka Eestis toimub esimene terrorirünnak.
M.I. 

Read more...

reede, 18. august 2017

George Sorose värviline revolutsioon Ameerikas

Hoolimata sellest, et USA president Donald Trump ütles laupäeval peale Virginias toimunud kokkupõrkeid parempoolsete ja vastumeeleavaldajate vahel, et mõistab igasuguse vägivalla karmilt hukka, kritiseeritakse teda liigses leebuses ja et ta ei nimeta konkreetseid gruppe kes vägivalda põhjustasid.

Me peame olema ühtsed ja mõistma hukka kõik, mida viha esindab. Sellisel vägivallal pole Ühendriikides kohta. Viha ja vastasseis peavad koheselt lõppema. Me peame olema ühtsed ameeriklastena, kes armastavad oma riiki,“ ütles Trump.
Hoolimata sellest väideti, et ta ei mõistnud meeleavalduse korraldanud paremäärmuslasi piisavalt selgelt hukka. Mõni päev hiljem tuli Trump välja järgmise pöördumisega: „Rassism on paha – ja need, kes selle nimel vägivalda põhjustavad on kurjategijad ja pätid, teiste hulgas KKK, uusnatsid ja valgete ülemvõimu pooldajad. Need liikumised seisavad vastu kõigele, mida ameeriklased oluliseks peavad. Kõik, kes te nädalavahetusel rassistlikus vägivallas osalesite – teid võetakse vastutusele. Õiglus seatakse jalule.“

On ilmselge, et USA varivalitsus püüab Donald Trumpi näidata autokraatliku liidri ja rassistina. George Soros, kes on üle maailma korraldanud mitmeid värvilisi revolutsioone, eesmärgiga destabiliseerida riikide poliitilist olukorda ning seada võimule globalistidele sobilik režiim, finantseerib nüüd ka erinevaid Donald Trumpi vastaseid grupeeringuid. Nende hulgas Move On Org ja Black Lives Matter. Nendest viimane, mis osales ka Charlottesville’ i meeleavaldustel, õhutab avalikult politseinike tapma. Sorose käest ei nõua keegi mingisugust hukkamõistmist või grupi finantseerimise lõpetamist.
Leidub tegelikult ka neid, kes George Sorose käest üht-teist nõuavad. Nendeks on Beverly Hills Antifa liikmed, kes nõuavad Soroselt lubatud tasu.

Nii nagu Virginias ja mujalgi, kus meeleavaldused on vägivaldseks paisunud küsitakse, et miks politsei midagi ei teinud või imestatakse, kuidas nad olukorraga toime ei tulnud. Vastus on väga lihtne. Politsei tuleks oma tööga väga hästi toime, sest see on osa nende väljaõppest ning nad oskavad meeleavaldusi väga lihtsalt rahumeelsetena hoida – kui selleks on vajadus. Seekord (nagu ka paljudel teistel, nt Pronksiööl) seda vajadust ei olnud.
Fox Newsi reporter Doug Mckelway sõnul ei lubatud politseinikel ilma Charlottesville’ i linnapea loata kedagi arreteerida. Hiljem lükkas politsei pressiesindaja selle väite tagasi. Mckelway ütles, et ta on siiski veendunud, et politseinikel ei lubatud sekkuda, sest kohapeal oma silmadega nähtu ja kuuldu kinnitab seda.

Donald Trump on globalistidel ja Uuel Maailmakorral risti jalus ning eesotsas George Sorosega rünnatakse teda vahendeid valimata. 12. augustil, George Sorose sünnipäeval, alanud Charlottesville’i rahutused on vaid üks osa sellest. Vana revolutsioonide korraldajana teab Soros täpselt kuidas mingit kindlat gruppi negatiivsesse valgusesse seada. Hetkel on selleks Ameerika paremäärmuslased, kellega Donald Trumpi iga hinna eest üritatakse seostada, hoolimata Trumpi korduvatest ja korduvatest kinnitustest, et ta ei toeta vägivalda, rassismi ja kõike seda, mis sääraste vaadetega kaasas käib.

Kui George Sorose plaan peaks õnnestuma, siis juhtub see, millest USA Kongressi vanemad liikmed juba pikemat aega teadlikud on ehk siis Trump kõrvaldatakse võimu juurest.
Donald Trump – president või käpiknukk?

Allikas: http://vanglaplaneet.ee/?p=4292

Read more...

Eesti toiduainete ja jookide hinnad on kõrged isegi soomlaste jaoks

Eestlaste jaoks on Eestis müüdav toidukaup olnud pikka aega kallis, kuid nüüd on hinnad kõrged ka soomlaste jaoks, kirjutab Tallinnas ja Helsingis ostukorve võrrelnud Iltalehti.

Iltalehti valitud 20 toiduainest koosnev ost maksis Tallinna Kristiine keskuse Prismas 46,99 eurot. Samadest toodetest koosnev ostukorv Helsingi Idakeskuse Prismas aga 38,07 eurot.

Tallinna Ülemiste keskuse Rimis kujunes ostude maksumiseks 43,58, Stroomi keskuse Maximas 46,34 eurot. Leht märkis, et piimatooted, puuviljad ja liha on Eestis aastaga kallinenud üle kümne protsendi. Ajaleht lisas, et õlu, mis pole küll esmatarbekaup, üle 20 ja tubakatooted üle kümne protsendi.

Prisma Peremarketi tegevdirektor Jussi Nummelin ütles, et hinnatõusu peamisteks põhjusteks on kohaliku tooraine ja palgatõus ning logistika- ja transpordikulutused. Samas viitas Nummelin Eurostati uuringule, mille järgi maksab Eestis toidukaup 90 protsenti Euroopa Liidu keskmisest, Soomes aga 120.

Allikas: http://uueduudised.ee/uudis/eesti-toiduainete-ja-jookide-hinnad-korged-isegi-soomlaste-jaoks/

Read more...

Poola siseminister Barcelona sündmuste järel: see võib olla poliitiliselt mittekorrektne, kuid pagulaste ümberpaigutamise süsteem on tee eikuhugi

Seni kuni teised riigijuhid alles seavad oma sõnu Barcelona sündmuste järel, ütleb Poola siseminister Mariusz Błaszczak (pildil): "See võib olla poliitiliselt mittekorrektne, kuid pagulaste ümberpaigutamise süsteem on tee eikuhugi" vahendab wpolityce.

"Probleem on arenemas kogu Euroopas, aga seni veel mitte Poolas. See on tsivilisatsioonide kokkupõrge."
"Pagulaste ümberpaigutamise süsteem on tõukejõud, mis sunnib inimesi tulema Euroopasse. Lääne-Euroopas olid need inimgrupid samuti alguses väikesed. Siis nad suurenesid..."
Błaszczak jätkas: "Pole olemas kindlaid protseduure ... See võib kõlada poliitiliselt ebakorrektne, kuid see on sündmuste arengu algus, mis lõppeb traagiliselt. Targem on teha järeldusi teiste vigadest, kui neid ise järele proovida oma kodus."
Siseminister rõhutas, et migratsioonilaine pole mitte ainult terrorismioht, vaid on ka oht kultuurile ja tsivilisatsioonile.
 

Read more...

neljapäev, 17. august 2017

MATTI ILVES: ARVAMUSFESTIVALIST

 Foto: Dimitri Kotjuh

Juba 5. korda toimunud Paide arvamusfestival on vaid poliitkorrektse propaganda tegemise koht ja midagi eriliselt seal muutunud ei ole. Kunagi kirjutas sellest Varro Vooglaid nii: "Arvamusfestival on saanud olulise koha protsessis, mida nimetatakse avaliku arvamuse fabritseerimiseks ehk sünteetiliseks kuvandi loomiseks sellest, kuidas meie riigis üks mõistlik inimene peaks mõtlema ja arvama. Anglo-ameerika poliit-tehnoloogiate mõisteaparaadi kohaselt nimetatakse seda protsessi “üksmeele tootmiseks” (manufacturing of consent)."

Pidupäevadeks kujunes see vaid ametnikele, eesotsas presidendiga ja teistele nn. "arvamusliidritele" ning mõningatele poliitikutele. Tegelikult ma ei käinud kohapeal, kuid seal toimunust sai hea ülevaate meedia kaudu.
Näiteks "Vikerraadio" rääkis suure rõõmuga, kuidas täisti propagandistliku nende saate "Vabariigi kodanikud" töökas kollektiiv lausa tormas Paidesse...

Välja oli mõeldud päris kummalisi teemasid, näiteks õmblusteta ühiskond. Ma ei saanudki lõplikult aru, mis elukas see veel on. Aga, president Kersti Kaljulaid nimetab sellist õmblusteta ühiskonda tõhusaks ja jõukohaseks 21. sajandi riigikorralduse mudeliks! See peaks toetuma muidugi vabatahtlikule tööle osariigi hüvanguks, sest nemad ei saa kõike reguleerida ja juhtida, kuigi ilmselt tahaksid.
Kohaletulnud inimesed oli seal surutud peamiselt pealtvaataja-kuulaja ossa (põhiliselt noorem rahvas, enamuses naised), tulid kuulama, mida targad onud ja tädid räägivad. Vaid mõni üksik pealtvaataja sai niivõrd õnnelikuks, et võis neile küsimuse esitada. Kohal olid muidugi ka meie eurosaadikud, kangelased ja ülitargad Eesti huvide kaitsjad Euroopa Liidus, kuigi nende tegemistest pole eriti midagi kuulda.
Mind huvitas seal tegelikult vaid erakondade esimeeste debatt, sellest SIIN. Ja veel EKRE telgis toimunu, SIIN. Mina kirjutasin siin blogis, et EL laguneb juba 3. aasta pärast, SIIN.

Ma tean, et sinna oli kohale läinud ka mõni teisitimõtleja, kuidas nendel läks, selles kuuleme vast edaspidi. Loodame, et neid seekord päris minema ei aetud, aga mine sa tea... Lugege SIIT ja SIIT.


Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP