RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 18. november 2019

“Räägime asjast” 17.11.2019

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-17112019/
 

Read more...

Vooglaid: valitsus ei leia raha sünnitusosakondadele, LGBT-le aga küll

SAPTK eestvedaja Varro Vooglaid kritiseerib olukorda, kus valitsus ei leia raha Valga ja Põlva haigla sünnitusosakonnale, kuid toetab sadade tuhandete eurodega homo- ja sooideoloogiat propageerivaid võltskodanikuühendusi.

"Eile langetati otsus, et Põlva haigla sünnitusosakond pannakse rahapuuduse tõttu kinni. Valga haigla sünnitusosakond suleti samal põhjusel juba mullu. Tähelepanuväärne on asjaolu, et võimalus ka edaspidi Põlva haiglas lapsi ilmale tuua eeldanuks aastas ca 400 000 eurost täiendavat rahastust," kirjutab Varro Vooglaid portaalis Objektiiv.
"Niisuguste uudiste taustal tõuseb ikka ja jälle esile kontrast ideoloogiliste ühingute riikliku rahastamisega, milleks valitsus leiab igal aastal sadu tuhandeid eurosid. Teatavasti anti Eesti LGBT Ühingule sotsiaalministeeriumi kaudu selleks aastaks 96 000 eurot, Eesti Inimõiguste Keskusele 92 010 eurot ja portaali Feministeerium haldavale MTÜle Oma Tuba 60 000 eurot maksumaksjate raha," märgib Vooglaid ja lisab:

"Midagi on sellises olukorras raskelt mäda, kui reaalset ühiskondlikku hüve loovaid teenuseid pakkuvad asutused likvideeritakse väidetava rahapuuduse tõttu, aga ideoloogilist propaganda ja -lobitööd tegevatele ühingutele, mis ei loo mingisugust ühiskondlikku hüve, vaid hoopis kahjustavad seda, jätkub raha küllaga."

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/1105-vooglaid-valitsus-ei-leia-raha-suennitusosakondadele-lgbt-le-aga-kuell

Read more...

"EESTI DEMOKRAATIA ON OHUS! VÕITLUS EKRE JA TEMA MINISTRITE VASTU NÄITAB AINA KASVAVAT TENDENTSI. MIS JA KES VÕIVAD OLLA SELLE TAGA TEGELIKULT?

On täisti selge, et täna ei ole meil normaalselt toimivat õigusriiki! Ajakirjandus tegeleb kohtumõistmisega ja prokuratuurist on saanud repressiivorgan. Kuritegusid uuritakse valikuliselt ja on näha, et siin on valitud maailmavaateline pool. Kuid ikkagi, kes on see keegi kes seda kõike suunab?

Võimu kohta õeldakse, et võim korrumpeerib, täielik võim korrumpeerib aga täielikult ja see on sageli tingitud rotatsiooni puudumisest. Võimule on jäänud pikaks ajaks ühed ja samad persoonid.

Kaja Kallase ja reformierakonna hüperaktivismist võib ka aru saada, neile pressib aeg peale, sest üsna varsti hakkavad tulema ka raportid rahapesu kohta. Sellest ka see meeletu kajakakisa.

VANU AJALEHTI SIRVIDES MIDAGI IKKA LEIAB

See 40 kinniste näomaskidega kapoka öine reid keskerakonna büroos 2012 aasta jaanuaris, põhjuseks ettevõtja Jüri Luige 500 eurone annetus kõlab täna halenaljakalt, kuid samal ajal tõenäoliselt ei ole juhus, et ka KaPo peadirektori Raivo Aeg-i teadmisel toimus ajaloo üks suuremaid rahapesutegevusi läbi Eesti? Äramärkimist väärib, et just KaPost on avastatud ka kõige rohkem vene luure heaks töötanud agente.

Juba aastal 2011 teadis rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise valitsuskomisjoni juht RAUL VAHTRA, et asi on mäda ja toonased protokollid tõestavad seda veenvalt, kuidas riigiametnikud teadsid ammu, et Venemaalt voolavad Eestisse ja Eestist tagasi hiiglaslikud jõed kahtlast raha. Muide, sellele juhtis tähelepanu ka Euroopa Keskpank.

Alles hiljuti külastasid Reformierakonna juhtpoliitikud Justiitsministrit Raivo Aeg-i, esitades talle küsimuse, kas maaeluministri volituse andmine PRIAle kohtuskäimiseks oli seaduslik, maaeluministrit süüdistatakse valetamises ja sajas muus surmapatus.
Aeg omakorda vallandab EKRE suunal sõimuvalingu, väites, et EKRE rünnakud prokuratuuri suunas on äärmiselt häirivad ja jälestusväärsed.
Kuid kelle nägu täna meie prokuratuur siis tegelikult ikkagi on?

See tänane rünnak EKRE vastu, välja otsitud pseudoteemad ning olulistelt sündmustelt tähelepanu hajutamine on põhjusega ja see põhjus on juba üsna läbinähtav.

Meenutaks mõningad episoode minevikust, mida katab tänaseni teadmatus ja saladusteloor.

Oleme kindlasti märganud ,et mitte kuidagi ei taha laheneda endiste reformierakondlastega seotud kuriteokahtlused, näiteks Tallinna Sadama asi. Selgub, et see ei jõuagi ilmselt kohtukullini, sest 55-aastane Harju maakohtu kohtunik Julia Vernikova taandab end Tallinna Sadama kohtuprotsessist, kuna plaanib 2020. aasta suvel minna pensionile. Kas siin oodatakse tõepoolest taaskord aegumist?

Tänast justiitsministrit teame kui tulihingelist Peaprokurör LAVLY PERLINGU toetajat, kes ise endine Saaremaa miilits, kelle KaPo peadirektoriks olemise ajal tegutses KaPo ridades äärmise viljakusega vene luure heaks ka Aleksei Dressen. ALEKSEI DRESSEN on tänaseks õnnelikult välja vahetatud Venemaale piiril röövitud Eston Kohveri vastu, kes muide väidetavalt töötab edasi sealsetes luureorganites, ...

ABIELUS JULGEOLEKUSTRUKTUURIDE JA VÕIMUVERTIKAALIGA?

Aastal 2013 sunniti KaPost lahkuma rahapesu uurinud uurija AIVAR ORUKASK, kes läks rahapesu teemadel nõu pidama KaPo korruptsioonivastase büroo juhi ­MARTIN PERLINGUGA. Tema üllatuseks ilmusid sellele kohtumisele ka toonane peadirektor RAIVO AEG ja tema asetäitja ERIK HELDNA. Miks Orukask üleöö KaPo usalduse kaotas, pole avalikusele teada.
Martin Perlingust ja Lavly Lepp-Perlingust on tänaseks saanud elukaaslased. Lavly oli enne Martin Perlinguga tutvumist pikka aega KaPos Peadirektorina ja Peaprokurörina töötanud, tänaseks manala teele lahkunud Jüri Pihli elukaaslane.

Kas teave mis saadi Krediidipangaga seotud isiku kaudu, et vene ärimees ANTON GER olevat rahastanud sotsiaaldemokraatlikku erakonda, viis Aivar Orukase töölt eemaldamiseni? Milliseid teeneid sotsid selle eest küsisid, avastas Orukask midagi veel hullemat, või sunniti ta lahkuma liigse agaruse ja kontakti otsimise pärast FSBga, et rahapesu tõhusamalt uurida, sellele vastused puuduvad.

KAS KÕRGED RIIGIAMETNIKUD TAKISTASID AUSAT UURIMIST?

Endine riigiprokurör STEVEN-RHISTO EVESTUS on öelnud, et sageli juhtus nii, kus prokuratuur kuulutas Orukase algatatud kriminaalasja uurimise mõttetuks ja tahtis toimiku arhiivi saata, Orukask aga vaidlustas selle, või saatis riigiprokuratuuri teabenõude küsimusega, miks uurimine ei edene.(?) Tavaliselt politseinikud nii ei käitu väitis toonane Riigiprokurör Evestus, kelle õeldu põhjal olid temal tülid Orukasega tavapärased. Mulje, et kõrged riigiametnikud on varasemalt takistanud rahapesu uurimist, kriibib hinge.

Anton Geri keda on süüdistatud 10 aastat tagasi suurimas 64 miljoni euroni küündivas rahapesus on toodud ka üheks arvatavaks põhjuseks sotsiaaldemokraadi ja endise siseministri ANDRES ANVELTI kiiresti halvenevas tervises ning töölt lahkumises.
Ger ja Anvelt olid peretuttavad, samal ajal liigutab Ger läbi oma firmade Ateka Resource ja Instance miljoneid sularahas üle riigipiiri Eestist Venemaale. Summad on nii kolossaalsed, et Ateka tarvitab raha vedamiseks soomustatud autot.

Justiitsminister Raivo Aegi ei heidutanud isegi 2011 aastal IRLs toime pandud räige kuritegu Eesti riigi vastu, elamislubade müügiskandaal ja liitus sellele vaatamata 2014 aastal IRLga. Seal oli teda ees juba ootamas skandaalne luurekoordinatsiooni juht EERIK NIILES KROSS, kes ülejooksikuna erakonda vahetas ja reformierakonnaga liitus. Märksõnadena võib siin välja tuua seosed Artic Sea kaaperdamise ja reisikeelu alla sattumisega USAs.

Kuid järjest huvitavamaks läheb. Rahapesuskandaali keskmes olev Swedbank on kaitsnud Rootsi riigitelevisiooni väitel Venemaa üht kõige ohtlikumat oligarhi ISKANDER MAHMUDOVIT, keda teatakse Vladimir Putini lähikondsena ja kelle Eestis tegutsenud äripartneritele MAKSIM LIKSUTOVILE ja SERGEI GLINKALE jagas kodakondsust just Keskerakonna ja Reformierakonna valitsus.

Nende meeste ettevõtete nõukogus on istunud ka keskerakondlane JAAN TOOTS ja eestkostjateks olnud toonane justiitsminister ja reformierakondlane REIN LANG, kui ka keskerakondlane, hiljem reformierakonda siirdunud endine siseminister KALLE LAANET.

Huvitav on ka Postimees grupp suuromaniku MARGUS LINNAMÄE seotus Liksutovi ja Glinka kaudu vene miljonär RUSTAM AKSJONENKOGA, kellel oli osalus läbi Eesti investeerimisfirma Finartis Linnamäe ravimimüügifirmas Magnum Medical.

LÄBI SWEDBANKI LIIKUS OLIGARHIDE JA VENE SALATEENISTUSE RAHA?

RUSTAM AKSJONENKO oli samuti helde reformierakonna toetaja ja Eesti kodakondsuse kõrgeteks soovitajateks Aksjonenkole võis leida reformierakondlased PAUL EERIK RUMMO, LAINE JÄNES-RANDJÄRVE ja ANDRUS ANSIPI.

Hilisem pilguheit Panama paberitele ja selle seostele rahapesuga toob sealt välja vägagi huvitavaid nimesid ja tegelasi:
https://www.aripaev.ee/…/09/panama-blogi-teder-berman-gnidin

Saatuse irooniana on õelnud kunagine Eesti Finantsinspektsiooni juht (2007- 2013) ja endine reformierakondlane RAUL MALMSTEIN 2009. aastal, et aeg ajalt erinevad venemaa finantsinstitutsioonid rõhutavad, et Venemaa lähiriikides on probleeme rahapesu tõkestamisega, aga need on enamasti üldsõnalised avaldused ja rahapesu kahtlustesse ei pea ülitõsiselt suhtuma. (!)

REFORMIERAKONNA VALITSUS PAKKUS 2007 AASTAL KATUST SIMMILE JA TEISTELE VENE SPIOONIDELE

Reformierakondlane JÜRGEN LIGI, olles aastatel 2009-2015 rahandusminister, jõuab finantsinspektsiooni nõukogu istungitele üliharva. (18st istungist vaid kahele) Ligi aga süüdistab rahapesu järelevalve tegemata jätmises hoopis Taani finatsinspektsiooni.

Kapos pikalt Eesti riiki reetnud UNO PUUSEPA, HERMAN SIMMI ja mitmed teised reetmisjuhtumid panevad küsima, kelle huve teenis Reformierakond ja Jürgen Ligi, kui lammutas 2007-2008. a KaPoga konkureeriva eriteenistuse, sõjaväeluure?

KaPo oli kujunenud otsekui Eesti riigireetjate taimelavaks, KaPoga paralleelselt loodud sõjaväeluurel sellist "riigireetjate armeed" ette näidata polnud.
Igal juhul teenis selline Eesti kaitsevõime hävitamine taaskord Venemaa huve!

Aastatel 2007-2015 juhtis Sampo panka ja Danske Eesti filiaali tänaseks manala teele suundunud Aivar Rehe, kes sooritas enesetapu. Küllap oli sellel sügav isiklik põhjus aga see teadmine on koos Rehega hauas. Rahapesu oli selleks ajaks ületanud 200 miljardi piiri.

Reformierakond on muutunud ohuks demokraatiale ja Eesti omariiklusele!

Olgem ausad, kõik viimasel ajal reformierakonna poolt ellu kutsutud sündmused sobituvad väga raskesti Eesti kui demokraatliku õigusriigi kuvandiga ja paistab, et sellele palaganile ei taha kuidagi lõppu tulla.

Kuid milline roll on selles kõiges politseikindralinspektor ja justiitsminister Raivo Aegil?"


Allkas: Kersti Kracht, copitud "Äripäv" - Facebook

Read more...

pühapäev, 17. november 2019

Huvitavat pühapäeaks: Enne kui jooksed, tasub alati mõelda, kelle järel, milleks ja kas ikka.

Soovin jagada vaid mõnda paljudest kogetud olukordadest isiklikus elus, mil olen elanud väljaspool kodumaad - Austrias, Saksmaal ja Inglismaal. Need mälestusekillud olgu lihtsalt mõtiskluseks, mida me täna oma "südame-profiilipiltidega" laiemas pildis saavutada soovime.
Näiteks on tänaseks saanud idüllilisest Salzburgi linnakesest Rumeenia "kerjusmafioosode" pesapaik. Turvaline ja esteetiline linnapilt on ärakasutavate kerjuslaste ja nende vanemate ja vanavanematega "reostatud" ja see mõjutab hetkel juba ka turistide külastatavust. Isegi Mozarti kuulikesed ei aita enam. Miks? Sest oldi liiga liberaalsed.
Saksamaal Essenis olid juba 2002. aastal linnasüdamest vaid kolme trammipeatuse kaugusel minu kui hea saksa keele oskusega inimese jaoks poodidel võõrkeelsed sildid, niiet ma vaid vaateakende kaudu aimata võisin, mida seal müüakse, võib-olla... Keskusesse sõites olin trammis oma kasutütrega nii kaugele kui silm ulatus ainuke mitte kaetud peaga naisterahvas ja meile saadeti imelikke pilke vaikiva sõnumiga "nii ei sobi". Ühel ootamatul õhtul tulid mu tollase sakslasasest elukaaslase juurde umbes kella kümneses metroovagunis neli tõmmut verd meest - vagun oli tühi ja ka hädapidur liiga kaugel -, müksasid teda provokatiivselt ja mõnitasid sõnadega "Hei, sina, sealihaõgija!". Kaaslasel ei jäänud muud üle, kui koos meestega mitte oma õiges peatuses väljuda, sest metroojaam oli inimtühi... Mida peab tundma inimene, kui teda koheldakse omaenda riigis sedasi?
2004.a Münchenis elades kogutakse meiegi maja elanikelt paanilises palves allkirju, et maja taga asuvast Saksa-Türgi kultuurikeskusest ei saaks islami mošeed (Saksa-Türgi oli formaalne silt, loomulikult ei käinud seal ühtegi sakslast ja saksa kultuuriruumiga sideme loomise asemel kasutati keskust juba tookord palvelana). Sama aasta suure neljapäeva hommikul, mis on teatavasti katoliiklikus ruumis üks tähtsamaid kirikuaasta pühasid, kuuleme oma magamistuppa, kuidas muezzin hüüab palvele. Kultuurikeskuse hoovi ja seintele on provokatiivselt paigaldatud hiigelvõimsad kõlarid. Müncheni politseilt ja linnavalitsuselt on saadud vastavad kooskõlastused. Sakslased sulgevad oma akende luuke...
Kuidas selline asi juhtuda sai? Sest Saksamaa on kannatanud mõneti ülekohtuselt II maailmasõja taaga all ja ei miskit muud, kui kunagi, palju aastaid tagasi oldi lihtsalt liiga liberaalsed.
2003. aastal Austria kaunis-kaitstud mägikülas elades, umbes 50 km Salzburgist lõunapool, saabuvad ühel ilusal suvepäeval külla õigeusklikud juudid, seavad end laagrisse sisse ja nõuavad iseenesestmõistetavalt, et tänasest päevast peale ei tohi nende kogukonnale ükski taluperenaine oma lehmalt piima lüpsta. Aga piima on neil vaja. Seda tehku ainult mees. Ja kui peremees nõus pole, siis lasku rabi isiklikult lehma juurde. Miks? Järjekordne II maailmasõja taak ja "väljavalitud maa" pühadusse tõstmine. Tõeline ajalookomplekside tohuvabohu.
Aga kuidas pidid tundma need põlised mägikülanaised, kes on au ja austusega oma lehmi aastasadu lüpsnud?
2009.a Londoni lähistel Slough´s elades elame Suur Britannia kõige emigrantiderohkemas linnas - teles jookseb lausa ekstra krimisari selle kohta, mis Slough´s toimub. Mitte sellepärast, et vaenu õhutada või kallutada, aga sellepärast, et seal tõesti juhtub. Juhtub sedagi, et meie üürimaja katuse kohal politseikopter tiirutab, sest juhtumisi otsitakse põgenemasaanud kurjategijat, muuhulgas ka meie pisikesest, kõrgete plankudega ümbritsetud aiast. Sellisest, nagu on enamik tüüpilisi inglise aedu. Britid olid sellest linnast üha jõudsamalt ära kolinud, sest nende jaoks ei jätknud enam "ruumi". Mida peab tundma ühe riigi kodanik, kellel ei ole enam omal maal oma ruumi?
2018. aasta oktoobris Kölnis ja Kölni lähistel külas käies kuulen arukatelt ja haritud sõpradelt, et järjest enam on tekkimas linnaosasid, kus sakslased enam elada ei soovi/ei saa, sest kultuursed ja sotsiaalsed arusaamad on lihtsalt leppimatult erinevad. Kohalikud on hakanud isegi väikelinnades uksi lukustama korraks majast väljudes, sest sissemurdmised ja aiavargused on oluliselt sagenenud. Pean silmas meie mõistes külasid, kus oli veel hiljuti normaalne, et aias töötades ei pea ust sneprisse keerama. Muuseas, samuti huvitav fakt: 2016.a Saksamaa kriminaalpolitsei statistika esmapilgul isegi ei näita sellist statistikat. Tundub, et rahvale ainult "tundub". Aga ups!, hiljem selgub, et just sel ajal, kui andmeid erinevatest liidumaadest Kriposse saadeti, olid Nordrhein-Westfaleni elektroonilised torud "mingil seletamatul põhjusel umbes ja andmeid ei saadudki statistikasse edastada"... Aga just selles liidumaas elab lõviosa neli aastat tagasi sissevoolanud migrantidest. Kölni katedraali ümbrus on alates skandaalsest uusaastaööst 2015/1016 paksult relvastatud politsenikke täis. Kuidas sellised asjad toimuda saavad? Sest 2015. aastal oldi liiga liberaalsed.
Läinud aasta septembris Strasbourg´i külastades pidin kõhedusega mööduma laetud automaatrelvadega politsenikest täiesti tavalisel tänaval, sest nende seljataha jäi juudi kultuurikeskus (ja ilmselt ka sünagoog). Sest kardetakse eri uskude relvastatud konflikte, enesetaputerroriste jne.
Välismaal elanuna ja Eestimaa senist turvalisust väga hinnates tahan ma täna küsida, kas kõik profiilipiltide muutjad on kordagi omal nahal kogenud eelnevalt kirjeldatut? Või kas on ikka piisavalt reisitud Euroopa suurriikides, eelkõige Prantsusmaal, Saksamaal, aga ka Rootsis peale 2015. aastat?
Kõigile neile eestlastele, kel on välismaalastest elukaaslased (ka minul on olnud, ja rohkem kui ühel korral) - selleks, et teie elukaaslane oleks perre vastu võetud ja ka ühiskonnas tolereeritud, ei pea ilmtingimata 180 kraadi teises suunas jooksma. Veel vähem lihtsalt kaasa jooksma sellepärast, et teised jooksevad. Üle võlli on alati üle võlli.
Võib-olla rahuneks nüüd natukeseks maha ja laseks asjadel lihtsalt settida - see ju meie esivanemate tarkus, mis on (küll praegusaja Eesti täbarast iibest hoolimata) meid vähemalt seni kenasti vee peal hoidnud.
Enne kui jooksed, tasub alati mõelda, kelle järel, milleks ja kas üldse.

Ursula Zimmermann

Read more...

Vooglaid ja Poolamets: Krossi kuritöö poliitiliste tagamaade uurimata jätmine oli lubamatuVarro Vooglaid ja riigikogu liige Anti Poolamets (EKRE) arutavad Mary Krossi kaasusesega seonduvaid probleeme, juhtides muu hulgas tähelepanu tõdemusele, et Krossi kuriteo poliitiliste tagamaade väljauurimata jätmine oli absoluutselt lubamatu ning et õiguskaitseorganite poolt talle menetluse oportuniteediga lõpetamise näol kingituse tegemine saadab ühiskonnale väga vale sõnumi.

Read more...

laupäev, 16. november 2019

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

Markus Järvi: ALDE aseesimehe sekkumine Eesti siseasjadesse on jultunud matslusEuroopa Liberaalsete Parteide Ühenduse ehk ALDE aseesimees Annelou van Egmond nõuab tungivas toonis, et Eesti rahvas ei saaks omal maal korraldada rahvahääletust, kas ja kuidas määratleda oma põhiseaduses abielu mõistet. Sellist jultunud matslust viljelev isik tuleks Eestisse sisenemisel viisakalt ent resoluutselt lennuki peale tagasi suunata, toonitab Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi nädalakommentaaris. Portaali Objektiiv videoproduktsioon.

Read more...

Saksamaal muutub laste vaktsineerimine kohustuslikuks, vaktsineerimata laste vanemad saavad trahvi

Saksamaal muutub järgmisel aastal laste vaktsineerimine leetrite vastu kohustuslikuks ning vaktsineerimata kooliealiste laste vanematele määratakse trahv kuni 2500 eurot.
Vastav seadus võeti vastu eile. Uus kord jõustub järgmise, 2020. aasta märtsis. Vanemad peavad tõestama, et lapsed on vaktsineeritud, enne kui nad lähevad lasteaeda või kooli, vahendab Daily Mail.

Samuti nõutakse vaktsineerimist, kui lapsed külastavad meditsiiniasutusi, kogukonnakeskusi või laagreid. Saksa terviseminister Jens Spahn nimetas uut seadust „laste kaitseks”.
 Selleks, et vaktsineerimisest oleks kasu, peab ühiskonnas olema vaktsineerituse tase 95 protsenti. Saksamaal on vaktsineeritud 93 protsenti kooli minevatest lastest.

Read more...

reede, 15. november 2019

Laste ajupesu korraldatakse kõige kõrgemalt tasemelt.

Euroopa Parlament võttis täna Brüsselis vastu resolutsiooni, milles kritiseeriti Poolat seksuaalhariduse seaduse eelnõu osas. 471 saadikut hääletas resolutsiooni poolt, 128 oli vastu ja 57 jäi erapooletuks.

EKRi nimel esitatud dokumendi muudatusi Brüsseli täiskogu tänasel hääletusel ei kinnitatud. Parlament tuletas siiski tungivalt meelde, et juurdepääs seksuaalsuse ja reproduktiivsete meetodite valdkonna tervishoiuteenustele, sealhulgas seksuaalharidus, pereplaneerimine, rasestumisvastased meetodid ja "turvaline ja seaduslik abort", on seksuaalsusele ja seksuaalsele suhtumisele positiivse ja austava lähenemisviisi loomisel hädavajalik. suhted.

471 saadikut toetasid resolutsiooni ühisettepanekut viie poliitilise fraktsiooni nimel. Mõned EPP fraktsiooni saadikud, sealhulgas PO saadikud, on sellele alla kirjutanud. 128 saadikut hääletas vastu.

Euroopa Parlament rõhutas täna muu hulgas tervise- ja seksuaalhariduse olulisust, eriti LGBT-tütarlaste ja noorte jaoks, millel on ebaõiglastel soolistel normidel eriline mõju - nende arvates parlamendisaadikute poolt -. Parlamendiliikmed toetasid sätet, mille kohaselt seksuaaltervis on üksikisikute, paaride ja perede üldise tervise ja heaolu põhialus, aidates nende arvates kaasa kogukondade ja riikide sotsiaalsele ja majanduslikule arengule ning tervise, sealhulgas seksuaal- ja reproduktiivtervise kättesaadavusele. on inimõigus.

EKR-i muudatus, mille eesmärk oli juhtida EP tähelepanu , et Poolas ei ole praegu kavas kehtestada seksuaalharidusteenuseid keelavaid või karistavaid seadusi ning et WDJ-tunnid on läbi viidud 21 aastat ja hõlmavad muu hulgas ka inimese seksuaalsust - see lükati tagasi. EP ei kiitnud heaks ka asjaolu, et mõnes liikmesriigis, sealhulgas Poolas, saavad vanemad vastavalt oma veendumustele ja õigusele pereelule valida, kas nad soovivad saata oma lapse seksuaalharidusklassidesse või mitte.
https://www.radiomaryja.pl/informacje/swiat-informacje/pe-przyjal-rezolucje-krytykujaca-polske-za-projekt-ustawy-dotyczacy-edukacji-seksualnej/

Allikas: Anti Poolamets, Facebook

Read more...

Lahkelid orjade hulgas


 Allkas:Facebook

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP