RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 26. jaanuar 2020

Markus Järvi: vot ei oskagi nagu öelda, Agnes...Maarja Vaino pani oma artikliga “Mis meist saab, Gabriel?” mõtlema professor Rein Taagepera hoiatavate märkuste peale. Eesti rahval suurt muud võimalust vist enam polegi, kui hüljata oma vaimuväiksus, saada hingelt suureks ja asuda tegusõna tulevikuvormi puudumisest hoolimata oma tuleviku peale mõtlema. Vastasel korral me tõenäoliselt hävineme, tõdeb Markus Järvi nädalakommentaaris.

Read more...

STASI ja KGB: Angela Merkel on Adolf Hitleri tütar - dokumendid


Read more...

Kliimamuutustega seotud kelmused on kokku kukkunud.

"Äsja avaldati laastav uurimistööde seeria, mis näitas, et inimtegevus võib põhjustada ainult 0,01 ° C globaalse temperatuuri tõusu, mis tähendab, et kogu inimtegevus, millele on suunatud radikaalsete kliimamuutuste häiretundjad - sisepõlemismootorid, lennukite lennud, diiseltraktorid - sellel pole praktiliselt mingit mõõdetavat mõju planeedi temperatuurile.
Soome teadlaste uuring tõestas, et pole eksperimentaalseid tõendeid olulise inimtekkeliste kliimamuutuste kohta .

Tegelikult oli NASA sunnitud hiljuti tunnistama, et süsinikdioksiid toetab massiliselt vihmametsade, puude ja rohumaade kasvu. Vaadake neid kaarte, mis näitavad rohelise taime eluea suurenemist tänu CO2 suurenemisele.

Ajaleht Science Daily teatas, et see viitab sellele, et kosmiliste kiirte suurenemisega kaasnes madala pilvekatte suurenemine, pilvede vihmavarju efekt jahutas mandrit ja Siberi kõrge õhurõhk tugevnes. Lisatud geograafilise pöörde ajal muudele nähtustele - tõendid aasta keskmise temperatuuri languse kohta 2–3 kraadi Celsiuse järgi ja aastase temperatuuri tõusu ulatub Osaka lahe settest - see uus avastus talviste mussoonide kohta annab täiendava tõestuse kliimamuutuste kohta on põhjustatud pilve vihmavarju efektist.

See kõik on massiivne, kooskõlastatud pettus ja peavoolumeedia valetab avalikkusele teadlikult kliimamuutustest, et suruda sisse vabaturgude skeeme, mis hävitaksid USA majanduse, kandes samal ajal sõna otseses mõttes triljoneid dollareid jõukate globalistide taskudesse osana „ süsinikumaks ”.

Kuid süsinik pole üldse probleem. Ja „süsinikusõda” on rumal ja mõttetu poliitika, mille on loonud idioodid, arvestades, et inimesed on süsinikupõhised eluvormid , mis tähendab, et igasugune „süsinikusõda” on sõda inimkonnale."
https://www.naturalnews.com/2019-07-12-climate-change-hoax-collapses-new-science-cloud-cover.html

Allikas: Eve Raid, Facebook

Read more...

laupäev, 25. jaanuar 2020

Laupäevased pildid

Allikas: Facebook

Read more...

HOIATUS LAPSEVANEMATELE, KELLE LAPSED KASUTAVAD ROBLOXI MÄNGUKESKKONDA!

Roblox on mängukeskkond alates seitsme aasta vanustele lastele, kus on võimalik luua oma minimänge ja virtuaalseid maailmasid. Üks lapsevanem märkas õudusega, et tema seitsme aasta vanuse lapse mängutegelaskuju grupivägistati virtuaalmaailmas julmalt. Perverdid on keskkonna avastanud ja hakanud seal oma äärmuslikke fantaasiaid virtualsel kujul täide viima.

Kui kirjutada Youtube keskonnas otsungusse märksõna "Roblox sex", tuleb esile hulgaliselt jõhkraid videosid, mida on sadu tuhandeid kordi vaadatud. Videodes on näha genitaalid, jõhker seks ja grupiorgiad. Palun hoidke oma lastel silm peal ja veenduge, et nende mängukeskkond oleks ohutu!
https://www.thesun.co.uk/tech/6702517/youtube-porn-videos-roblox-sex-games-watch-online/

Allikas: Ei Eesti laste seksualiseerimisele, Facebook

Read more...

Walter Austa: PAUL MAITLA, EESTLASTE RAHVUSKANGELANE.

(Mulle isiklikult suur eeskuju.)

"....Kui Tammsaare laseb Vargamäe Pearul öelda, et see on üks kange sugu sääl Vargamäel, siis on see ju öeldud kõigi eestlaste kohta, et see on üks kange sugu sääl Balti mere kaldasopis. Meie võitleme seni, kuni oleme saanud tagasi kadunud vabaduse ja kaitseme seda viimse meheni. Need on eestlased!"

Allikas: Facebook

Read more...

reede, 24. jaanuar 2020

Valitsuse pressikonverents, 23. jaanuar 2020Valitsuse pressikonverentsil osalevad ja ajakirjanike küsimustele vastavad peaministri ülesannetes siseminister Mart Helme, välisminister Urmas Reinsalu ja riigihalduse minister Jaak Aab.

Read more...

Peeter Espak: opositsioonipoliitik Kersti Kaljulaid ei saa põhiseadusest aru

Eesti president Kersti Kaljulaid ei saa Peeter Espaki sõnul põhiseadusest hästi aru. Foto: Scanpix

Peeter Espaki sõnul tsiteerib ja tõlgendab Kersti Kaljulaid põhiseadust valesti.

Espaki sõnul pole Kaljulaid võimeline hindama, milline on presidendi põhiseaduslik funktsioon ja on “omistanud meie põhiseadusele revolutsioonilisi ja osade teiste riikide põhiseadustes sätestatud aspekte, mida meie riigis ei eksisteeri”, räägib Espak Kuku raadio nädalakommentaaris.
Espaki ajendab Kaljulaidi funktsionaalse lugemisoskuse võimekuses kahtlema endise euroametniku Postimehes ilmunud aastalõpuintervjuu, milles ta nimetas valitsust ohuks Eesti julgeolekule, kuna ministrid ei pea, nagu nõuab Kaljulaidi arust põhiseaduse 12. paragrahv, kõiki inimesi võrdseks.
Espak viitab, et mainitud põhiseaduse paragrahv räägib hoopis, et “kõik inimesed on seaduse ees võrdsed”. Seadused “… ei peagi garanteerima kõikide inimeste „võrdsust“ juhul, kui selle võrdsuse taganõudmine on ebaratsionaalne ning hoopiski takistab teiste põhiseaduslike või seaduslike õiguste ning vabaduste olemasolu ja tagamist,” leiab Espak. (Toimetaja kaldkirjas rõhutus.)

Tema sõnul astub Kaljulaid samasse vääritimõistmiste ja lauslapsikuste ämbrisse, nagu seda on teinud sotsiaalministeerium oma käimasoleva “#samapaljuinimene” võrdsuskampaaniaga ja sotsiaalministeeriumi võrdsuspoliitika osakonna nõunik Agnes Einman oma hiljutises arvamusloos. Viidatud arvamuses “aetakse täiesti lootusetult ja infantiilselt segamini kõikide võrdsed õigused seaduse ees ja vähemuste väidetavad õigused või õigemini soovid,” kurjustab Espak ministeeriumiametniku võhiklikkusega.
Espak juhib tähelepanu, et “kõikide inimeste võrdsuse teema tõi esimesena laialt käibele maailmaajaloo üks verisemaid massimõrvareid Maximilien Robespierre 1790. aasta lõpus ühes oma kõnes”.

Orientalisti sõnul on Prantsuse Revolutsiooni loosung “vabadus, võrdsus, vendlus” kõlanud hiljemgi ja kõik lääne ühiskonnad tunnistavad inimeste võrdsust seaduse ees, kuid “eri indiviidide poolt saavutatu või tehtu võrdsus ei ole lihtsalt võimalik”. Inimesed ei ole võrdselt andekad, töökad ja edasipüüdlikud. Selles, mis inimestega juhtub, mängib suurt osa juhus ehk saatus ja nõuda saatuselt kõigi inimeste võrdset kohtlemist on “ülim absurd ja võimatus”.
“Kõikide inimeste võrdsust absoluudina saaks seega saavutada ainult juhul, kui vähemvõimekatele või ka vähem õnne omanutele teha järeleandmisi ja soodustusi ning võimekatelt ning rohkem õnne omanutelt omakorda võtta sunniviisiliselt nende töö ja arengu jooksul saavutatu ära,” räägib sumerite uurija õudustest, mis sunniviisilise võrdsuse kehtestamisega kaasas käiksid. “Ühiskond, mis taotleb sunniviisiliselt kõikide võrdsust, ei ole enam vaba ega ka vennalik, vaid eelkõige kõikide inimeste vaba eneseteostust allasuruv diktatuur. … Sellist diktatuuri aga saab üleval hoida ainult kitsas eliit või nomenklatuur jõuvõtteid ja repressioone kasutades.”
Espak heidab Kaljulaidile ette, et sellel on küll olemas avalike suhete-, vabakonna- ja kliimanõunikud – mis on valdkonnad, millel pole presidendi tegelike ülesannetega midagi pistmist –, kuid pole peale kolme ameti-aastat õigusnõunikku, mida põhiseadusliku korra järele valvav institutsioon tingimata vajab.

“Võimalik, et just seetõttu ongi tekkinud olukord, kus president polegi võimeline hindama, milline on tema enda põhiseaduslik funktsioon ning ka asjaolu, et presidendi institutsioonist on tänaseks saanud opositsiooniline poliitiline jõud,” leiab Espak lõpetuseks.
Facebookis oma võrdsuse teemalist sõnavõttu kommenteerides soovitab Espak, et Kaljulaidile oleks edaspidi abiks põhiseaduse kommenteeritud väljaanne, millest ta enne põhiseaduse kohta arvamuse avaldamist võiks vastava peatüki läbi lugeda.

Toimetas Karol Kallas

Allikas: https://objektiiv.ee/peeter-espak-opositsioonipoliitik-kersti-kaljulaid-ei-saa-pohiseadusest-aru/

Read more...

Khaan Šig-Alei Vastseliina lähedal

Kui teaks täpset kellaega, mil khaan Šig-Alei Vastseliina lähedal täna 462 aastat tagasi piiri ületas, saaks vaat et kellajalise täpsusega paika panna "Suure nutu aja" alguse Eestis...

Õudus, millesarnast pole ei varem ega hiljem siin Läänemere idakaldal nähtud. 1558. aastal alanud Liivi sõja ning Poola-Rootsi jätkusõja esimese perioodi (1600–1611) aegse vaenutegevuse ning nn. väikesest jääajast tingitud ikalduste ja näljahädade tagajärjel hukkus suur osa Eesti elanikkonnast.

Allikas: Mauri Kiudsoo, Facebook

Read more...

neljapäev, 23. jaanuar 2020

MATTI ILVES: George Soros on nimetatud Ukraina 2. mõjukaimaks tegelaseks

Ukraina silmapaistev uudisteorganisatsioon on nimetanud vasakpoolsust toetava, üleilmastumist toetava Avatud Ühiskonna Fondi taga asuvat meest George Sorost teiseks mõjukaimaks tegelaseks Ukrainas, otse riigi riigipea Volodõmõr Zelenski järel.
Kiievis asuv ajaleht Vesti nimetas oma hiljutises teoses „100 kõige mõjuvõimsamat inimest ja sündmust Ukrainas” valimisel Ungari-Ameerika miljardäri finantseerija ja ühiskonnainsener George Sorose riigis  teisele kohale.

Ukraina uudisteväljaanne seostab globalistliku miljardäri positsiooni nimekirjas tema erakordsel mõjul kogu riigis toimuvatele sündmustele kümnete tema rahastatavate poliitiliste organisatsioonide, aga ka tema toetatavate ministrite kabineti poliitikute kaudu.
Soros on Ukraina poliitikasse sekkunud ligi kaks aastakümmet, kaitstes niinimetatud “universaalseid väärtusi”, millel puudub “riiklik jurisdiktsioon”.

Uudisteväljaandes märgiti, et Sorose Avatud Ühiskonna Fond rahastas Gruusia endist presidenti ja Odessa piirkonna endist administratsiooni juhti Mikheil Saakašvilit, president Zelensky nõunikku Svetlana Zalatšukki ja mõjukat EL-i pooldavat ajakirjanikku Mustafa Nayyemit, meest, kes nimetati hiljuti Ukraina kaitseettevõtte Ukroboronprom peadirektori asetäitjaks.

Värskes intervjuus New York Timesile ütles George Soros, et natsionalistid-populistid, nagu Donald Trump, Itaalia Matteo Salvini ja Ungari Viktor Orban, on ajutised hälbed ning globalism hävitab lähiajal natsionalismi.

Natsonalistid-rahvuslased ei ole sugugi ajutised, vaid globalism ja globaistide võim on ajutine nähtus, nüüd on see juba täiesti selgelt näha. Niipalju arvan vastukaaluks Sorosele.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP