RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 20. oktoober 2017

Fookuses: kehtiv valimisseadus põlistab erakondade võimu rahva ülePortaali Objektiiv videoproduktsioon

Read more...

Holokaustisti vale

 Link: http://der-stuermer.org/eesti/jurgen_graf.pdf
Ja kui kõik teisedki valed, mida  partei oli kinnitanud, heaks  kiideti – kui  kõik lood olid ühesugused – pidi vale minema ajalukku ja muutuma tõeks.”
George Orwell, 1984

Read more...

(:) kivisildnik | (:) vaesuse seksualiseerimise projekt

Foto: Stanislav Moshkov

Nagu me hästi mäletame, oli kommunism nõukogude võim pluss kogu maa elektrifitseerimine. Kommunism kukkus läbi ja meil ehitatakse parasviisi üles ilmakorda, millel on palju nimesid, aga üks kindel retsept: vaesus pluss kogu maa seksualiseerimine.
Vaesus on fakt, OECD uue suure uuringu järgi oleme kolme vaeseima tsiviliseeritud riigi hulgas, kusjuures lisaks vaesusele hiilgab Eesti vabariik ka ruineeritud tervise, näruste elamistingimiste ja pea olematu turvatunde näitajatega.

Seks vaesuse varjamiseks

Klassikaline õnnemudel – leiba ja tsirkust – on meil leidnud huvitava arenduse, vähem leiba ja rohkem anaaltsirkust. Vaeste, haigete ja õnnetute seksualiseerimine algas kärarikka heterokiima ülistamisega kõigis meedia, meelelahutuse ja propagandavalede kanalites. Alates šampoonireklaamide orgastilistest karjetest ja mitmesugustest paaritumisformaatidest televisioonis ning lõpetades jätkuvate poliitiliste prostitutsiooni mahitamise püüdlustega.

Iseenesest on vaesuse seksualiseerimise poliitikas oma loogika. Kui lääne tsivilisatsiooni kõrgeim ja ainus väärtus on hooramine, siis võib majandusliku edenemise kui eduka hooramise saavutamise vahendi vahele jätta. Paraku ei ela inimene üksipäini spermast. Kommunaalid on vaja maksta, sest meie kliimas pole võimalik lõplikult seksualiseeruda kõnniteel pappkastil lesides. Sealt tulevad need halvad tervise ja elamistingimuste näitajad.
Ma pean debatti euroseksualimi teemadel ülearuseks. Piisab sellest, kui teame, et kõik eliidi projektid on siiani läbi kukkunud. Mis debatti meil veel vaja on, kui meenutame armetuid põrumisi euroopaliku heaoluühiskonna ülesehitamisel (teoorias viie rikkama riigi hulgas, objektiivses reaalsuses aga kolme vaeseima hulgas), äpardumine töökohtade loomisel euroraha imevõime abil. Tulu ei tõusnud ka lollist maksusüsteemist ega orjastavast töölepinguseadusest ja kinnisvaramullist, lisame siia häbistavad kaotused kõrbesõdades ning heas usus valatud verele vaatamata Ukraina arengute valguses ikkagi täiesti olematud julgeolekugarantiid jne.

Nii nagu USA on alustanud ja kaotanud peale Teist ilmasõda kaheksakümmend sõda ja ei lase ennast eksitada, nii käivitab ka Eesti eliit vääramatus tahtes ja kindlas usus ühe hävinguprojekti teise järel. Eks ta ole, euroseksualistide eelisarendamise argument on see, et toimuv on Eesti edu pant, tulevikuväljavaade maailmas ja demokraatia mõõdupuu. Demokraatia mõõdupuu on kooseluseadus tõesti, vähemuse tahte läbisurumine vahendeid valimata ja võõrvõimude survel (ikka see maailmas läbilöömine ja edu, mis ootab alati kauges tulevikus, aga ainult siis, kui teha kellelegi järeleandmisi ja anda kellelegi teenimatuid eeliseid) on demokraatia hauakiri. Tore, kui hauaplaadil on risti asemel kurtvonnegutlik urruaugumärk *.

Eliit pingutas, aga heaolu ei vedanud välja, siis hakkas eliit pingutama, et varjata heaolu puudumist genitaalide liputamisega ning jagada uusi valelikke lubadusi ja lasta käibele uusi katteta ähvardusi. Eliidi lubadusi ei ole alust uskuda ja tõsiselt ei ole vaja ka ähvardusi: kes vireleb niigi viletsuses, orjuses ning haigustes, selle elu ei saa enam halvemaks minna. Kui kukume tagant kolmandalt kohalt teisele, mis siis ikka, see juhtub idiootide juhtimisel niikuinii.

Eestilik anaaldiskussioon

Ometigi käib pidevalt mingi anaaldiskusioon. Mõttetus, meil on ainul üks arutelualus ja kõikide asjade mõõdupuu, see on Eesti vabariigi põhiseadus. Kas te olete kunagi kuulnud, et keegi räägiks põhiseadusest? Kus sa sellega, ikka iniseb mingi tola õnnest ja mingitest tunnetest, võrdsusest ja ajab muud löga suust välja. Tunnetest ja õnnest ei ole põhiseaduses sõnagi, siiras tunne ei ole argument, ka sarimõrvarid tunnevad midagi eriti ülevat, kui nad lapsi ja naisi tükeldavad – te ei kujuta ette nende tunnete ülevoolavust. Samas kuuekümne tuhande Eesti vabariigi valitsuse haldusalas puudust kannatava lapse tunded ei ole argument.

Seksualistid peavad olema võrdsed kõigi teistega, heakene küll, aga olgu siis pankurid ka võrdsed kõigi teistega, eelkõige oma sissetulekutes. Seni, kuni pole lasteaiakasvataja võrdsust pankuriga ja poeedi võrdsust Sandor Liivega, ärge tulge mulle võrdsusest rääkima. Seoses Sandoriga lisame häbiväärsete läbikukkumiste nimekirja ka Eesti Energia Jordaania ja Utah' projektid, eliidi VEB fondi traditsioonid on visad kaduma.

Minu arvamus on, et kui eliit ei suuda keskmisi palku, pensione ja sotsiaaltoetusi tõsta isegi Soome tasemele, siis olgu ta vait, häbenegu ja tehku tööd. Soomlaste haridus on halvem, kliima on halvem, geneetiliselt on soomlased vähem eurooplased kui meie, ajalooliselt on nad olnud meist alati vähem arenenud ja rohkem joonud – mis toimub? Ma saan aru, kui meil on väike mahajäämus Šveitsist, see oleks mõistetav, aga meil on juba tekkimas mahajäämus sõjašovinistlikust Venemaast.
Kuid tulgem tagasi põhiseaduse juurde. Milline on kooseluseaduse kasu põhiseaduse, eriti selle preambuli vaimust lähtudes? 

Vaatame, mida annab uus suur seadus Eesti rahvale, eesti keelele ja Eesti kultuurile:

1. Seadus oma praegusel kujul on rahva taastootmise seisukohalt kasutu. Laste tootmist see ei taga, laste ümberjagamine ei ole aga lahendus. Kusjuures seadus ei taga ka laste ümberjagamist. Seadusel oleks teatav mõte vaid sel juhul, kui bioloogiliselt mittefunktsionaalsed pered lapsendaksid funktsioneerivate perede lapsi, võttes endale osa laste kasvatamise ülesandest ning võimaldades sel viisil sünnitajate lastekasvatamiskoormust vähendada ja suunata kogu jõud kasvatamise asemel sünnitamisele. Selline lähenemine võimaldaks iivet suurendada. Samas puuduvad uuringud, mis kinnitaksid, et mittekvaliteetsed kasvutingimused, eelkõige bioloogilise ema või isa puudumine, kaaluvad üles suurema sünnitamisvõimsuse ja meil on sügavaid kahtlusi, et kvantiteet läheb üle kvaliteedi puudumiseks.
Samuti pole kindlust, kas seda lisasünnivõimsust üldse tekib, on enam kui tõenäoline, et hedonistlikud kiusatused, eelkõige hooramine, kaaluvad üles väärika sünnitamiskohustuse au ja valu isegi siis, kui tekib võimalus lisasünnitamiseks. Ütleme, et pere suudab ainelistel põhjustel kasvatada üles kaks last, kuid oleks bioloogiliselt võimeline sünnitama veel seitse last – kas need seitse last sünniksid, kui keegi nad lapsendaks? Sünnitajatelt tuleks küsida, kas nad vajavad lisasünnitamisvõimsust, ning kui jah, teha reaalselt toimivate sünnitajatega lisasünnilepingud ning alles siis võtta vastu laste ümberjagamisseadus, mida, ma rõhutan, meil ikka veel ei ole.
2. Eesti keele seisukohalt on seadus eksitav, ähmastab perekonna termini mõtet ning takistab sellega keele kui tegelikkuse tunnetamise aparaadi tööd.
3. Kultuuri seisukohalt on seadus aga otse kahjulik, seadus loob raamistiku loovast tegevusest kaugenemiseks ning on otseses vastuolus põhiseaduse vaimuga, võttes bioloogiliselt sigimatult seltskonnalt nende ainsa põhiseadusliku eelise – võimaluse demograafilistest kohustustest vabana täielikult ning segamatult Eesti kultuurile pühenduda.

 Kokkuvõtteks võib öelda, et põhiseadusest lähtudes ei oma kooseluseadus kõrgema võimu kandja püsimajäämise seisukohast mingit tähtsust, küll aga kahjustab oluliselt eesti keele ja Eesti kultuuri tulevikuväljavaateid.

Allikas: http://www.ohtuleht.ee/599797/-kivisildnik-vaesuse-seksualiseerimise-projekt#.VELRUdQ2qXY.facebook

Read more...

neljapäev, 19. oktoober 2017

MATTI ILVES: EKRE TULEMUSTEST KOHALIKEL VALIMISTEL

Toon kõigepealt paar tsitaati ajakirjandusest.

"Postimees": "Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Mart Helme on üle-eestilise valimistulemusega rahul, sest võrreldes eelmiste kohalike valimistega kasvas erakonna toetajate hulk üle viie korra ning erakond pääses ligi pooltesse Eesti omavalitsustesse. ... Eesti Konservatiivne Rahvaerakond pani neil valimistel välja 50 nimekirja üle Eesti. Volikokku pääseti 39 omavalitsuses, kaasa arvatud suuremates linnades nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Viljandi ja Rakvere."

EKRE vaenlane Ahto Lobjakas kirjutas: "Samas näib EKRE võtvat piisavalt hääli paremal tiival, et Reformi hüppeliiges läbi lõigata ja erakond Eesti poliitikas ettenähtavalt ankurdada positsioonile number kaks. Keskerakond on poliitilise tsentri enda omaks teinud ja seal on oravatel üha raskem konkureerida."

Eks kõik ootasid EKRElt veidi paremat tulemust, ka nemad ise, samuti konkurendid. Aga kohalikel valimistel need lootused siiski ei täitunud. Siin avaldas kaheldamatult mõju kohalike organisatsioonide nõrkus, kuigi selle nimel on tööd tehtud, aga see on pikemaajaline protsess.
Mõju avaldas kindlasti ka erakonna vaesus, kui kartellierakonnad kulutasid nendel valimistel igaüks umbes 1 miljon €, siis EKRE vaid 0,2 miljonit. Rahast sõltub siiski päris palju, on isegi välja arvutatud, et Riigikogu valimistel maksab 1 koht parlamendis 40 000 eurot!
Aga üks asi veel, EKREs ei ole peale Helme´te eriti tuntud nimesid. Tõsi, mõned enne valimisi liitusid erakonnaga, aga ka need polnud mingid esimese suurusjärgu tähed ega suurärimehed. Suuri tähti peletab EKRE-st eemale pidev sõim meedias erkonna aadressil ja nii on erakonda astumine seotud riskiga ja ka isikliku julgusega.

Aga siiski kirjutab Lobjakas suure südamevaluga, et EKRE võib parteimaastikul mööduda Reformierakonnast ja võtta sisse teise koha. Neid kardavad ka reformikad ise, sest valimistulemuste selgumisel tundsid nad kergendust ja sõimasid EKREt päris avalikult ja nimetasid neid valimiste suurimateks kaotajateks, ning see olevat näidanud, et eestlased pooldavad kindlalt liberaaldemorkraatiat ja ELi "väärtuseid". Kuigi enne valimisi olid nad isegi nõus moodustama Tallinnas koalitsiooni koos EKREga Keskerakonna vastu.

EKRE tulevik näib olema hea ja ise nad arvavad, et järgmistel Riigikogu valimistel kasvatavad nad tublisti kohtade arvu, ja võivad isegi moodustada valitsuse. Aga ülejärgmistel valimistel võtavad nad parlamendis juba 51 kohta ja muutuvad ainuvalitsevaks parteiks!

Read more...

Austria tõenäoliselt ühineb Poola ja Ungari koalitsiooniga

Pärast pühapäevaseid Austria valimisi, kus võidutsesid immigratsioonivastased jõud, võib tekkida Viini, Varssavi ja Budapesti liit, teatas The Times.

Kuigi Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker nõudis Austria valimised võitnud konservatiivide liidrilt Sebastian Kurzilt brüsselimeelse valitsuse moodustamist, ei näi asjad nii minevat.
The Timesi andmeil on Austrias moodustumas uus parempoolne immigratsioonivastane blokk, mis tõenäoliselt ühendab jõud Poola ja Ungariga ning teiste Kesk-Euroopa riikidega, kes on mures moslemite invasiooni pärast.
 

Read more...

Soomes pussitati ja rööviti eestlast neegrite poolt

Taaskord uudiseid Soomemaalt, seekord siis päris tõsised ja otseselt seotud eestlastega, asi on niiiiiiiiiiiiiii kuradi lähedale liikunud...

Jagan ühte postitust!

Pille Juur: "15.okt.öösel 00.00-1.00 vahel pussitasid 3 neegrit minu abikaasat Helsinkis Migratsiooni hoone ees. mees tuli laevalt (mis hilines 1,5 tundi). kuna aeg oli hiline, ühistransport ei liikunud, siis ta läks trammipeatusse, et äkki mõni tramm ikka liigub. Järsku ilmusid välja kolm neegrit. Üks varastas koti asjadega, kaks lõid tal prillid puruks ja siis pussitasid teda. Tõenäoliselt taheti noaga kaela lüüa, aga mees sai käe ette ja sai haava käsivarde. Varasti seljakott asjadega. Mees isegi ei mäleta pussitamist, ju vist oli šokis või ka korraks teadvuseta. asi on soome politseisse antud. Igatahes minu viha on suur nende neegrite vastu."

Allikas: K.Tammiksaar, Facebook

Read more...

kolmapäev, 18. oktoober 2017

Eesti Aeg - Nädal Riigikogus - #741 - Henn PõlluaasMuidu suure suuga demokraatiast jahvatavad erakonnad kardavad rahvast tegelikult nagu tuld ega julgenud kooseluseaduse tühistamist käsitleda, kartes valijate nuhtlust käimasolevatel KOV valimistel. Kõigest sellest ja paljust muustki räägib lähemalt Henn Põlluaas.

Saatesarjas EESTI AEG - Nädal Riigikogus, toome teieni kuumad hetked, tähtsamad otsused ja “ämbrid” meie poliitmaastikul ja seda eeskätt läbi rahvuskonservatiivse prisma.
Saatejuht: Urmas Espenberg.

Read more...

Jüri Böhm: Kes ja kuidas suudab kaasata seda jõuku?

Meil räägitakse ikka lõputult venelaste kaasamisest meie ellu. Lugege, mida vabadusvõitleja Jüri Böhm sellest arvab:

"Ma tahaks näha kes ja kuidas suudab kaasata seda jõuku kes on siin selleks, et hävitada meie riik ja tappa meie rahvas. Sellel eesmärgi nimel nad punaarmee tääkide najal siia ja teistesse okupeeritud ja annekteeritud riikidesse paigutatigi. Nendega koostöö on meie riigi, keele ja kultuuri säilitamiseks võimatu sest see ei vasta juba oma olemuselt vene riigi ja rahva rahvuslikele huvidele."

Allikas: Facebook
______________
Lugege lisaks ka SIIT

Read more...

Nõmme TV: Et töötajatega dialoogi asuda, kutsus ettevõtja neile politsei

Selle asemel, et töötajatega dialoogi asuda, kutsus ettevõtja neile politsei ja laseb osasid järjest lahti, et teisi hirmuga tööle sundida! Sina saad toetada streiki, ära osta enam Rakvere LK tooteid! Sulle Rakvere LK (Soome lihatööstuskontsern HKScan) politseid nuuti andma ei saa kutsuda ega ka sind lahti lasta! Jaga seda pilti või lae alla ja postita ise sotsiaalmeediasse!
______________
Ei ole nii vanulikku suhtumist oma streikivatesse töötajatesse enne näinud. Nüüd tuli teade, et alustatakse siiski mingeid läbirääkimisi. Aga esimine voor ei andnud mingeid tulemusi.
M.I.

Read more...

teisipäev, 17. oktoober 2017

"Räägime asjast" 15.10.2017

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-15102017/
 

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP