RAHVUSLANE

Rahvuslane

kolmapäev, 8. veebruar 2017

Mureliku isa kiri

Uudiseid naabrite juurest turvalisest rahumeelsest Soomest! (mitte Rootsist)

Mureliku isa kiri. Tere , tahaksin küsida teie seisukohta. Mul on 14 aasta vanune tütar ja afgaanid vägistasid ta ning peale politseile teatamist on veelgi ähvardanud et vägistavad uuesti, sellel nädalal on tütart ja tema sõpru kaks korda rünnanud - rusikatega ja pussiga.

Kaubanduskeskuses "Suur Õun" ja Matinküla ümbruses Espoos kui ta on väljas käinud. Politsei vastus oli et hoidke tütart kodus ja peab mõistma kultuuride erinevusi !!!!!! Ametnikud ei soostu siirdama neid 20 afgaani Matinkülast ja nad saavad vabalt ähvardada ka liiga teha 13-16 aastastele tüdrukutele. Oleksin küsinud, et on teil mingi seisukoht või abi meile siia põrgulikku painajasse mis kasvab päev päevalt vaid hullemaks ärvarduste ja vägivalla pärast.

Mis te arvate kuidas see lõppeb? Palusin endale kirjutada sellest kokkuvõtliku loo et saaksime seda jagada ja levitada - lubati paari päeva jooksul. Hetkel valvavad piirkonda kohalikud vabatahtlikud. Kuna see on kinnine grupp siis soovikorral jagada saab minu lehelt.Allikas: Maria Kaljuste, Facebook

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP