RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 13. veebruar 2017

Veel üks Rootsi politseinik on tulnud välja avameelse tunnistusega.

Göteborgi politseinik Tomas Åsenlöv paljastab, et Rootsi politseile on antud juhised kasutada spetsiaalset koodi, millega märgistada migrantide (moslemite) kuritegusid, et neid avalikkuse eest varjata.

"Rootsi avalikkusele tuleb kõik faktid nüüd ära rääkida," kirjutas Åsenlöv oma Facebooki lehel. Åsenlövi kinnitusel kasutab politsei spetsiaalset koodi "291", millega märgitakse immigrantide kuriteod. Selle koodiga kuritegusid ja kurjategijate pilte avalikkusele ei jagata.

Åsenlöv loodab, et olukord Rootsis muutuks. Ta avaldab tunnustust kolleeg Peter Springarele, kes tuli hiljuti välja skandaalse paljastusega moslemitest kurjategijate aadressil ning julgustab ka nooremaid kolleege olukorrast ausalt rääkima, isegi kui nende karjäär ja tulevik on seetõttu ohus.

"Ma saan aru, et nooremad ametnikud kardavad välja tulla ja kritiseerida valitsust, või avaldada toetust Peterile, sest siis on nende karjääril kriips peal. Isegi uue töökoha taotlusel klassifitseeritakse neid kui ebalojaalseid töötajaid," kirjutas Åsenlöv.
---
Meie siinkohal loodame, et tõde kaalub siiski vale üle, sest lõpptulemusena võidab sellest kogu ühiskond. Kahjuks on see ainus võimalus päästa, mis veel päästa annab.
http://freewestmedia.com/2017/02/09/second-swedish-police-officers-blows-whistle-on-migrant-crime-cover-up/

Allikas: Ei pagulastele, Facebook

0 kommentaari:

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP