RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 6. aprill 2017

Endine soovolinik: sugu ja rass on ideoloogide väljamõeldisedMari-Liis Sepper soovoliniku ametis. Foto: Scanpix

Endine soolise võrdõiguslikkuse volinik Mari-Liis Sepper kirjutab kultuurilehes Sirp, et sugu on nagu rass – seda ei ole olemas mujal kui ideoloogide ning nende järgijate peas. Rassism aga ei ole Sepperi sõnul üksnes rassivaen, vaid rassilise liigituse akt iseeneses.

“Sugu on nagu rass, seda ei ole olemas mujal kui ideoloogide ning nende järgijate peas. Rassism ei ole mitte üksnes rassiliigitusel põhinev võimuhierarhia, rassivaen ja rassieelarvamusest tõukuvad kuriteod, vaid juba liigituse akt iseeneses. Sama on lugu sooga,” kirjutab Sepper.

“Subjekti seksuaalne identiteet on valik, soovin uskuda, et üha vabam vanuse lisandudes ning hoolimata üha jõulisemalt pealetungivast heterofašistlikust poliitsurutisest,” võib artiklist lugeda.
Artikli avaldamise kuupäev ei ole 1. aprill, vaid 31. märts.

Mari-Liis Sepper töötas Eesti Vabariigi soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku ametikohal aastatel 2010–2015.
 Graafika: Objektiiv.ee

Allikas: http://objektiiv.ee/endine-soovolinik-sugu-ja-rass-ideoloogide-valjamoeldised/
____________
Uskumatu, et sellist lauslollust räägitakse tänapäeval täiesti tõsiselt ja loodetakse ka, et mõni veel usub veel seda. Aga mine sa tea, kui lollust-valet korrata järjepidevalt, siis pidi see muutuma tõeks.
M.I. 

1 kommentaari:

Anonüümne 6. aprill 2017 11:08  

Mars laagrisse.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP