RAHVUSLANE

Rahvuslane

reede, 11. oktoober 2019

MATTI ILVES: MEID TAHETAKSE MUUTA METSLASTEKS

Alles hiljuti Rootsis tuldi välja ideega, et planeedi päästmiseks peaksime toiduks hakkama tarbima inimliha, SIIN! Seal otse veel inimesi tapma ei hakata. Aga Rootsi on nõndanimetatud kõige "eesrindlikum" maa, et vastu võtta E.Liidu kõige suuremad lollused.

Aga äsja tuli uudis USA-st, kus üks nooraktivist tegi ettpaneku planeedipäästjate kõrgetasemisel kokkusaamisel hakata toiduks tarbima enda laste liha!
See oli väga tähis koosolek, kuna seda juhis üks USA Kongressi liige. Rahvas kuulas selle ettepaneku tähelepanelikult ära, ilma, et selle totra ettepaneku tegijat oleks katkestatud või siis saalist välja aetud.

See näitab seda, et sellised juhised on saadud kõrgemalt poolt, arvatavasti globalistidelt. Nüüd jääb vaid oodata, millal taolised ettepanekud ka Eestisse jõuavad, et meie moraalituteks metslaseks kasvatamine ikka edeneks.

1 kommentaari:

Anonüümne 11. oktoober 2019, kell 13:26  

See laste söömine kõlab liiga absurdselt, et seda mitte "konspiratsiooniteooriaks" pidada. Seega algallikas on siin:
https://twitter.com/RealSaavedra/status/1179908480322289664
Lisaks, et tegemist oli "AOC" kihutuskoosolekuga, kes on muidu tuntud kui "Green New Deal" autor, praegune kongressi liige, endine baaridaam.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP