RAHVUSLANE

Rahvuslane

Laupäev, 13. juuni 2020

Tabel: homoaktivistid on saanud valitsuselt 10 aastaga miljon eurot

Sotsiaalminister Tanel Kiik koos ministeeriumi kantsleri Marika Priske ning võrdsuspoliitika osakonna juhataja Liina Kanter. Foto: Objektiiv
Sotsiaalministeerium oli SAPTK nõudmisel sunnitud välja andma info, et ajavahemikus 2009–2019 on homoaktivistidele rahalist toetust antud üle miljoni euro. Praeguses valitsuses on aga homoaktivistide peamiseks eestseisjaks kujunenud sotsiaalminister Tanel Kiik, kelle kaitsva tiiva all homo- ja sooideoloogiat propageerivate ühingute riiklik rahastamine jätkub.
Koroonakriisi vallandudes kadus valitsuse sisevastuoludest vähemalt nähtaval kujul küsimus sellest, mis saab kolme homo- ja sooideoloogiat edendava võltskodanikuühenduse – Eesti LGBT Ühingu, Eesti Inimõiguste Keskuse ja portaali Feministeerium haldava MTÜ Oma Tuba – riiklikust rahastamisest.
Teatavasti otsustas Riigikontroll SAPTK märgukirjast lähtudes ja põhjalikule analüüsile tuginedes juba veebruari alguses, et Sotsiaalministeeriumi kaudu nimetatud ühingute riiklik rahastamine hasartmängumaksust laekunud vahenditest on vastuolus hasartmängumaksu seadusega, sest neile toetuse andmise aluseks olevate projektide sisu ei paigutu hasartmängumaksu seaduses (§ 7 lg 4 p 2) ette antud kasutusalade loetelu alla.

Lugege edasi siit: https://objektiiv.ee/tabel-homoaktivistid-on-saanud-valitsuselt-10-aastaga-miljon-eurot/

1 kommentaari:

Anonüümne 6. november 2020 13:19  

NEED AKTIVISTID TULEB LIIVA-HANNUSE JUURDE SAATA.VENE AJAL RAVIS TAOLISI HÄVIKUID SIBERI KÜLM JA METSATÖÖ-LAAGRID VÄGAGI EDUKALT. PEEDUD AHJU.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP