RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 20. veebruar 2020

Kalle Grünthal: Millise riigi huvides tegutseb reformierakondlane Marko Mihkelson?EKRE liige Kalle Grünthal kutsus Riigikogus 17. veebruaril 2020 üles õiguskaitseorganeid kontrollima, kas reformierakondlase Marko Mihkelsoni tegevuses esineb kuriteo (riigireetmine) tunnuseid.

Read more...

Hea Maksuamet!

Allikas: Facebook

Read more...

Soome plaanib avada oma tööturu tuhandetele immigrantidele

Soome peaminister Sanna Marini juhitud valitsus soovib tööturule tuua tuhandeid immigrante, kuna ilma nendeta ei saa valitsus täita oma tööhõiveplaane.

Soome soovib välismaalt leida programmeerijaid, keevitajaid, masinajuhte, elektriinsenere, kokki, ettekandjaid, müüjaid, ehitajaid, aednikke, hooldajaid, koristajaid ja kinnisvarahooldajaid.
Põhjus on selles, et Soomel pole endal enam oskustööjõudu ning tööjõupuuduses kannatab ligi 50 protsenti ettevõtetest. Vananevas Soomes ei leidu kõikidesse ametitesse enam töötajaid.
Tööminister Tuula Haatainen ei oska täpselt öelda, kui palju välistööjõudu Soome vajab. Praegu antakse Soomes välismaalastele aastas umbes 8000-9000 tööluba. «Täpset arvu ei oska öelda, kuid see saab kindlasti olema suurem kui praegu,» sõnas Haatainen töölubade kohta. 
Soomes oli eelmise aasta lõpus 48 000 vaba töökohta ning nendest umbes 30 000-le on raske töötajaid leida. Tööandjate hinnangul on kõige suurem puudus töötajatest ehituses ja müügivaldkonnas.

Tööministri sõnul ei ole õige väita, et immigrandid teevad neid töid, mida soomlased teha ei taha. «Jutt on nendest kohtadest, kuhu on vaja palju tööjõudu.» Haatainen ütles, et rahvastiku vananemise tõttu jääb sadu tuhandeid inimesi pensionile ning nende asemele ei tule piisavalt inimesi, kuna sündimus on languses. Ilma 2000ndatel Soome tööle tulnud immigrantideta oleks Soome tööhõive palju järsemas languses.
Töö- ja majandusministeeriumi andmeil töötab Soomes umbes 89% immigrantidest, kes on sinna töö tõttu kolinud. Ministeeriumi teatel on immigratsiooni mõju majandusele positiivne, kui immigrantide tööhõiveprotsent on üle 60 protsendi.
«Tööajate elamislubade menetlemine võtab keskmiselt 2-4 kuud,» sõnas Olli Sorainen töö- ja majandusministeeriumist. Marini valitsus lühendab selle protsessi ühele kuule ning selleks antakse immigratsiooniametile lisaraha.

Allikas: https://maailm.postimees.ee/6900281/soome-plaanib-avada-oma-tooturu-tuhandetele-immigrantidele

Read more...

kolmapäev, 19. veebruar 2020

EKRE ajalehed: "Konservatiivide Vaba Sõna"

Link: https://issuu.com/konservatiividevabasona

Read more...

Si Vis Pacem...", 18.02.2020: Jaak Madison Eesti suveräänsuse kaitsmisest europarlamendisEuroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kõneleb poliitilistest jõujoontest ja Eesti suveräänsuse kaitsmise võimalustest Euroopa Parlamendis. Juttu tuleb ka rahvuslippude keelustamisest europarlamendi suures saalis, sakslaste ja prantslaste tahtmatusest kaitsta Balti riike ning liitlassuhete hoidmisest.

Read more...

Meie Kiriku peatoimetaja LGBT-rahastamisskandaalist: konservatiividel on aeg tegutseda!

Eesti Konservatiivsel Rahvaerakonnal ja erakonnal Isamaa on aeg tegutseda või vaikida igaveseks, kirjutab portaali Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri sotsiaalmeedias olukorra kohta, kus Riigikontrolli hinnangul on sotsiaalministeerium rahastanud nn võrdõiguslikkusega seotud projekte ilma õigusliku aluseta.

"Riigikontroll tuvastas, et sotsiaalministeerium on rahastanud ilma seadusliku aluseta (ehk siis ebaseaduslikult) mitmeid nn võrdõiguslikkusega seotud projekte (Eesti LGBT Ühing, portaal Feministeerium jne). Näib, et ebaseadusliku ja ulatusliku (jutt käib sadadest tuhandetest eurodest) rahaloopimise eest ei kavatse mitte keegi vastutust võtta."
"Keegi peab selle olukorra eest vastutama. Ei saa olla nii, et ühiskonna rahalisi vahendeid kulutatakse aastaid ebaseaduslikult ideoloogilistele projektidele, mille abil tahetakse muuta meie kõigi hoiakuid ja veendumusi. See lugu on nii skandaalne kui vähegi olla saab," kirjutab Veiko Vihuri.

Postituse tekst täismahus:
"Riigikontroll tuvastas, et sotsiaalministeerium on rahastanud ilma seadusliku aluseta (ehk siis ebaseaduslikult) mitmeid nn võrdõiguslikkusega seotud projekte (Eesti LGBT Ühing, portaal Feministeerium jne). Näib, et ebaseadusliku ja ulatusliku (jutt käib sadadest tuhandetest eurodest) rahaloopimise eest ei kavatse mitte keegi vastutust võtta. Võrdõigusvolinik Liisa Pakosta leiab, et paberil tuleks lihtsalt tulba pealkiri ära vahetada ja kõik olekski korras. Sotsiaalminister Tanel Kiik lubab jätkata debatti Varro Vooglaiuga (Pealinn, 11.02).
Ilmselt on plaan selline, et keegi vastutust ei võta, ebaseaduslikult välja makstud raha tagasi ei küsita, muudetakse ära rahastamise õiguslik alus ja elu on kui lill.
Aga mida ütlevad selle peale valitsuse konservatiivsed erakonnad? Jaanuaris ütles EKRE aseesimees Martin Helme saates "Räägime asjast" väga resoluutselt (kusjuures toona ei olnud veel teada Riigikontrolli hinnang):

"Niimoodi ei saa edasi minna, see ei ole meie jaoks vastuvõetav asi. Kui see on midagi, mida ministeerium teeb, sõltumata sellest, mida minister ütleb, siis peab minister selle ministeeriumi kontrolli alla võtma. Kui see on midagi, mida ministri heakskiiduga tehakse, siis ühel hetkel me ei saa selle ministriga samas valitsuses olla enam. See on nii põhimõtteline asi meie jaoks."
"Me oleme selgelt välja öelnud, et me ei saa sellega nõustuda," ütles samas saates EKRE esimees Mart Helme. "Kui nemad ütlevad, et meie retoorikaga tuleb neil ühel hetkel piir ette, siis mina ütlen, et meile tuleb piir ühel hetkel ette, kui selliste kampaaniatega jätkatakse."

KEEGI PEAB SELLE OLUKORRA EEST VASTUTAMA. Ei saa olla nii, et ühiskonna rahalisi vahendeid kulutatakse aastaid ebaseaduslikult ideoloogilistele projektidele, mille abil tahetakse muuta meie kõigi hoiakuid ja veendumusi. See lugu on nii SKANDAALNE kui vähegi olla saab.
Nüüd on konservatiividel - konkreetselt EKREl ja Isamaal - aeg tegutseda. See on olukord, kus tuleb tegutseda või vaikida igaveseks."

Allikas: http://www.meiekirik.net/index.php/uudised/1202-meie-kiriku-peatoimetaja-lgbt-rahastamisskandaalist-konservatiividel-on-aeg-tegutseda

Read more...

teisipäev, 18. veebruar 2020

MATTI ILVES: Ungari minister - massiline ränne on "väga tõsine oht kogu inimkonnale"

Ungari välisminister Péter Szijjárt ütles teisipäeval Viinis toimunud terrorismivastase võitluse konverentsil, et ÜRO raiskab kogu maailma ohustava rände hõlbustamiseks raha - raha, mida oleks parem kulutada terrorismivastasele võitlusele.
Szijjártó ütles osalejatele, et massilise rände edendamine maailmas kujutab endast "väga tõsist ohtu kogu inimkonnale", vahendab Hungary Today.
ÜRO globaalse rändekomitee julgustab inimesi kodumaalt lahkuma, ütles ta. Ta lisas, et see ohustab piirkondi ja ränderiike.
"Kutsume ÜRO-d üles lisama oma eelarvesse terrorismivastane võitlus ... ja kulutama vähem rändele", ütles minister ÜRO, Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) ja Šveitsi korraldatud konverentsil.

Varem on Szijjártó kirjeldanud, kuidas Ungari lükkab tagasi multikultuursuse ja massilise rände, ning eelistab demograafiliste ja tööturuprobleemide lahendamisel sotsiaalselt sidusat ühiskonda ja poliitikat, mis toetab kohalikke inimesi oma perekonna ja oskuste tõstmiseks.

Ungari välisministeri väljaütlemises peegeldub tõde ja ainult tõde. Kahju, et selliseid julged inimesi on tipppoliitikute hulgas haruldaselt vähe.

Kasutatud allikas: https://voiceofeurope.com/

Read more...

Kirjanik Jüri Lina korraldab PARADOKSAALSE ÕHTU

Esimesel poolel toimub loeng ”Massoonlus ja sotsialism/kommunism”

Jutt sellest, miks vabamüürlased panid aluse inimvaenulikule sotsialismile ja eluvõõrale liberalismile

Haruldasi algmaterjale vabamüürlaste allikaist, mis selgitavad põhjusi, miks oli nii väga tarvis kommunismi juurutada.
Nagu on protokollis kirjas, öeldi Saksamaa suurloožis 1917. aastal järgmist: ”Tegelikult esindab anarhist ja revolutsionäär Lenin järjekindlalt rahvusvahelise vabamüürluse poliitilisi ideaale.” (Moskva Eriarhiiv, fond 1421-1-9064 ja 815)
Wiener Freimaurer Zeitung kinnitas aastal 1919, et "vabamüürlased tervitavad liigutatult revolutsioonilise proletariaadi veripunaseid lippe".
Vabamüürlane Raimund Mautner nimetas marksismi kehastunud vabamüürluseks. (Der Zirkel nr 4, 37. aastakäik, lk. 61.)
Rahvusvahelise vabamüürluse ajakiri Kosmos (nr 29, 1906) möönis avalikult: ”Ajastu vaim nõuab meilt sotsialismi suunamist, ja mõned loožid juba teavad, kuidas seda eesmärki saavutada.”
Paralleelselt tuuakse välja kinnitusi tuntud sotsialistliku massooni Aleksander Herzeni teostest.
Ühtlasi tutvustatakse uusimaid andmeid massoonide salajase tegevuse kohta, mis on avaldatud omaaegse menuraamatu „Maailmaehitajate pettus“ kolmandas, täiendatud trükis, sisaldades 100 uut lehekülge. Ka on uuendatud kõik varasemad statistilised ja muud andmed. Lisaks on selles avaldatud mitmesaja salajase tegelase nimi, mis on kirjas Eesti loožides. Nendest teeb lektor olulisemad teatavaks ka loengu käigus. Raamat ilmub 4. mail kogu Eestis.

Ürituse teisel poolel loeng ”Elu saladused”

Jutt sellest. mida Pythagoras teadis elu päritolust

Suur antiikkreeka teadlane ja filosoof teadis hämmastavaid asju elu tekkest ja sellest struktuurist, millele meie bioloogiline areng toetub ja mis täielikult erineb eksitavast darvinismist.

Antakse vastused kõige tähtsamatele küsimustele: Miks elu on tekkinud? Mis on elu mõte? Kuidas on elu tekkinud? Kas juhuslikult või teatud seaduspärasuste alusel? Kust pärinevad kosmilised ja looduslikud seadused? Selles osas laiendas meie arusaamu ka vene kosmoseteadlane Konstantin Tsiolkovski.

Sellest poleks ehk mõtet rääkida, kui biokeemikute ja kvantfüüsikute viimase aja avastused ei kinnitaks Pythagorase väiteid teaduslike tõenditega.
Paralleelselt tuuakse näiteid teadusraamatutes avaldatud pöörastest avastustest, mis pööravad materialistliku maailmavaate pea peale.
Pythagoras oli esimesi teadjaid, kes näitas, et Maa on sfääriline moodustis ja mitte lapik, mida kirik hiljem avalikkusele peale surus.
Ta rääkis veelgi vapustavamaid asju, mis pole vähem jahmatav kui tema andmed surma saladuste kohta, millest Jüri Lina varem on rääkinud ja mis samuti on teadusliku tõenduse saanud. Aga maha vaikitud, nagu ikka.

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, eelkõige uut ”Maailmaehitajate pettust” 600 lk. Kõvas köites. Odavam kui poes. Lisaks saab veel ”Varjatud tervisevalemit”, millest on ilmunud viis trükki, ja tema uusimat teost ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemide ja maagiaga. Ka maagilisi nähtusi käsitlevat romaani ”Eemaldumine Kartaagosse”, mis sisaldab Pythagorase jahmatavaid andmeid, Toivo Kurmeti imeilusa muusikaga heliplaate, mida Eesti Raadio keeldub mängimast, ja filme (DVD-l). Lisaks tema kujundlikke muinasjutulavastusi. Lõpuks saab esitada küsimusi.

Tere tulemast!

Aeg ja koht:

Esmaspäeval, 4. mail 2020 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse läheduses. Priiparkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Kohale saab sõita ka busside ja trollidega.

Sissepääs 10 eurot.

Teisispäeval, 5. mail 2020 kell 18.30-21.30 Pärnu hotellis Viiking
Sadama 15. Sissepääs 9 eurot.

Kolmapäeval, 6. mail kell 18.30-21.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 10 eurot.

Neljapäeval, 7. mail kell 18-21 Rakveres Gustavi majas Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 8 eurot.

Reedel, 8. mail 18.00-21.00 Paides Järvamaa Keskraamatukogus Lai t 33, 3. korrus. Sissepääs 7 eurot.


Laupäeval, 9. mail kell 15-18

Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt. 72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).

Sissepääs 7 eurot.


Pühapäeval, 10. mail kell 14-17 Viljandis.
Tähe peosaal, Posti 6.

Piletid eelmüügil aadressil  ellaruus@hotmail.com

Sissepääs 7 eurot.

Esmaspäeval, 11. mail kell 18-20 Põlva kinos Jüri Lina film „Praod fassaadil“.

Sissepääs 6 eurot.

Read more...

Padre-Aivar Pärnust‎: Mis te virisete

Mis te virisete, et ajad on halvad, katsuge ise olla paremad, siis on ka ajad paremad.“
* Püha Augustinus (354-430), Hippo piiskop *

Read more...

esmaspäev, 17. veebruar 2020

“Räägime asjast” 16.02.2020

Link: https://www.mixcloud.com/raadiosaade/r%C3%A4%C3%A4gime-asjast-16022020/
 

Read more...

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP