RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 12. juuli 2015

JÜRI LINA LOENGUD

Jüri Lina loengud Sänna Terviseakadeemias

 

"Miks on osa andmeid vitamiinide positiivsest mõjust unarusse jäetud või koguni salastatud"

Laupäeval, 1. augustil kell 12.30 -14.00


Juttu tuleb vapustavatest uuringuist, mis selgelt näitavad, et oluliste vitamiinide annuste suurendamisel võib päästa inimelusid, kergendada haigete seisundit ja koguni paljudest eluohtlikest haigustest terveks ravida (näiteks teetanus, kuigi ametlikult on see ravimatu). Läkaköhast, tuberkuloosist ja hepatiidist on lihtne lahti saada, nagu selgub arstiteadlaste uuringuist, mida aga ei taheta teistele arstidele edasi rääkida. Üks USA arst, keda lektor päeva jooksul korduvalt osundab, pole kuidagi suutnud sellest aru saada: ”Uurimused on olemas, järeldused on lihtsad, võiks päästa hulga inimelusid, aga millegipärast seda ei tehta!?”
Samal ajal nenditakse uurimustes, et enamik inimesi kannatab vitamiinide ja mineraalide vaeguse käes, sest tööstuslikes toiduainetes on väga vähe või üldse mitte vitamiine alles, näiteks B12, mistõttu tekivad närvihaigused.
Uuringud on kestnud mitu aastat, abistamaks arste ja patsiente. Ometi pole neist avalikkusele räägitud, arstegi pole teavitatud. Justkui keegi ei tahaks terveid inimesi näha. Kuidas muidu seletada asjaolu, et andmeid nende uuringute kohta polegi nii lihtne kätte saada. Teatud andmed vitamiinide ülipositiivse mõju kohta, sealhulgas IQ tõstmisel, on koguni salastatud.

"Harmoonilise muusika imeline mõju tervisele"

Laupäeval, 1. augustil kell 15.00-16.30

Vanasti mängiti lossides kaunist muusikat, mis soodustas seedeprotsessi. Tänapäeval lärmatakse restoranides, tehakse disharmoonilist põrgulärmi, mida muusikaks kutsutakse, teadmata, et see kutsub esile seedehäireid, mille tagajärjel söödu hakkab maos mädanema, tekitades maksakahjustusi.
Helilooja Jean-Baptist Lully päästis oma kauni muusikaga kuningas Louis XIV elu tolle haiguse ajal. Taani haiglates mängitakse tänapäeval opereeritud patsientide valuvaigistuseks Vivaldit. Seegi toimib. Kuidas, seda aga ei teata.
Et harmooniline muusika meid tasakaalustab ja meid vajadusel lohutab, on tõdetud paljudes uuringuis. Nagu sedagi, et rotid suudavad labürindist tee kiiremini välja leida, kui neile mängitakse kaunist muusikat.
Neid ja paljusid teisi asjaolusid, millest lektor räägib, eiratakse jultunult, justkui ei mängiks see inimese heaolus mingit osa.Jüri Lina suurloeng Eesti linnades

Valedest rabatud”


Kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina kõneleb oma uuel loengul neist meetodeist, mille abil on laiu masse õnnestunud kõige võimatumate valedega lollitada.
Et aidata avalikkust ajupesu (loe: aju risustamist) läbi näha, on ta asunud väntama uut suurfilmi ”Illusioonide labürint: mundris mitmekesisus”.
Ta räägib ka meie tervise ja taibukuse teadlikust muserdamisest (sealhulgas meelemürkide abil), mida kinnitavad IQ-testid.
Ka tuleb juttu kultuuri laostamisest, rahvusriikide teadlikust hävitamiskavast, mille käigus vastupanu osutavad riigid ujutatakse võõrameelsete pagulastega üle. Need muudetakse võimueliidi tööriistaks. Selle eest hoiatas Jüri Lina juba 20 aastat tagasi. Aga siis ta naerdi välja.
Lina viitab tuntud ajaloolase ja arheoloogi Lev Gumiljovi ütlusele: ”Kui parasiidid on kohal, siis on lõpp ligi.”
Jüri Lina näitab, kust see plaan pärineb ja kes seda rahastab.
Hävinguprotsessi käigutamisel kasutatakse moslemite jõuke, kellega Euroopat kuritahtlikult koormatakse, kusjuures häbitult kasutatakse ära ohvritest võõrustajate kaastunnet.
Terve mõistuse säilitanud kodanike suhtes pruugitakse eriti intensiivseid mõjustusvahendeid, sõimates neid põlastavalt paranoia all kannatavateks vandenõuteoreetikuteks, et neid avalikkusest isoleerida. Sõimu võimendab ajupesijate käsutada olev pimedate armee.
Juttu tuleb ka uusimatest teaduslikest uurimustest vitamiinide kohta. Need on teadlikult maha vaikitud.
Jüri Lina räägib ka ”sotsiaalse tellimuse” loomise eeldustest ja toob ajupesu kõige pöörasemaid näiteid, millega nähtub, kuidas avalikkuse tegelikkusetaju on taandunud ja võime kahtlaste asjade kohta esitada asjakohaseid küsimusi unarusse surutud. Tänapäevalgi kasutatakse Lääne ideoloogiaruumis Nõukogude ajupesu eksperdi Anton Makarenko tõhusaid meetodeid, mis kehutasid ohvrid illusioonide labürinti, kus nad pärast töötlemist olid veendunud, et Lenin oli kaastundlik tööliste huvide eest seisja ja Stalin oli headuse kehastus Maa peal.

Jüri Lina tutvustab ajupesumeetodeid läbi aegade ning annab seletuse, miks lai avalikkus eelistab võimueliidi pööraste väljamõeldiste uskumist ja väldib kontakti tegelikkusega, tõrjudes kõiki fakte, mis nende viibimist konsensus transi seisundis häirida võiks. Mõiste konsensus transs ajupesu ohvrite seisundi kohta võttis käibele professor Charles Tart.

Aeg ja koht:
Esmaspäeval, 3. augustil 2015 kell 18.30 Tartu hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9, sissepääs 7 eurot.
Kolmapäeval, 5. augustil 2015 kell 18.30 Pärnu hotelli “Viiking” konverentsisaalis, sissepääs 6 eurot.
Reedel, 7. augustil 2015 kell 19 Tallinna kesklinnas Eesti Puuetega Inimeste Kojas Toompuiestee t 10.
Auto on võimalik parkida hoovi. Troll nr 1, buss nr 40. Kohtade arv on piiratud. Tel 661 66 29.
Sissepääs 8 eurot.
Laupäeval, 8. augustil kell 19.00 loeng Rakveres Pikk 28 (hoovipealne maja). Palume registeerida ennast aadressil: jyrilina@yahoo.com
Sissepääs 5 eurot.

Teema: "Miks on osa andmeid vitamiinide positiivsest mõjust unarusse jäetud või koguni salastatud"

Poliitiline vale on sünonüümne poliitilise korrektsusega.

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, filme ja plaate.

Tere tulemast!

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP