RAHVUSLANE

Rahvuslane

neljapäev, 1. september 2016

Kõlasid kuus punkti superriigi loomiseks Euroopas

Belgia ekspeaminister ja liberaal Guy Verhofstadt. Foto: Yves Herman, Reuters/Scanpix

Europarlamendi liige Guy Verhofstadt on eemaldanud katte föderalistlikult kondikavalt, mille alusel muuta Euroopa superriigiks omaenda presidendi, valitsuse, armee ja poolsõjaväelise politseiga.

Pahaendeline plaan näeb ette rahvusriikide eemaldamise otsustusprotsessist ning välistab võimaluse vältida ebapopulaarseid poliitikaid nagu Schengen ja euro, kirjutab Express.
Taustaks toimuvale on Brüsseli föderalistide katse kasutada ära Brexitit surumaks läbi oma ammune unistus Euroopa Ühendriikidest, kus kontinendi eraldiseisvad ja unikaalsed riigid lakkavad eksisteerimast.

Verhofstadt loodab alustada oma kuue punkti rakendamist kuue kuu jooksul. Belglase ettepanekud peaksid panema häirekellad helisema mitmetes maades, näiteks Rootsis ja Taanis – mis ei ole liitunud euroga – ning Iirimaal, mis pole Schengenis.

Guy Verhofstadti kuus punkti: 
  1. Tekitada Euroopa Liidu valitsus ja president
  2. Käivitada Brüsseli FBI
  3. Luua Euroopa armee
  4. Luua Brüsselisse ühine riigikassa
  5. Viia lõpule digiteenuste turu ühendamine
  6. Välistada võimalus mitte osaleda Schengenis ja eurotsoonis 
Allikas: http://objektiiv.ee/kolasid-kuus-punkti-superriigi-loomiseks-euroopas/

3 kommentaari:

Anonüümne 1. september 2016 12:36  

just nimelt OMAENDA presidendi ja riigi. Kas poleks siis ahvatlev teha plaan, kus kõik Euroopa riigid alluvad MINULE ENDALE JA MU SÕPRADELE.

Anonüümne 2. september 2016 22:38  

Ja kuidas nad allutavad ENDALE uhked prantslased? Ilmaime, et Kreekas pole veel sõjalist riigipööret toimunud, sead neid kolonele jalaga segada.Siis veel isepäised poolakad?Protestikisa kostub juba brusselist enesest üle kogu poolte maailma? Kuidas küll selline logisev logu koos püsib? Kõik need avaldused ei ärrita mitte vaid eestlasi, need käivad närvidele paljudele eu rahvastele.

Anonüümne 3. september 2016 12:40  

Pole seal enam mingeid uhkeid prantslasi, pooled "prantslastest" immigrandid.

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP