RAHVUSLANE

Rahvuslane

laupäev, 27. oktoober 2018

Ilmunud on „Rahvusliku Teataja” oktoobrinumber

„Rahvuslik Teataja” on paberkandjal igakuiselt ilmuv parteipoliitiliselt sõltumatu ühiskondlik-poliitiline alternatiivmeedia väljaanne. Alates 2015.a algusest ilmub kaheteistkümnel  A3 leheküljel. Ühes lehenumbris on keskmiselt 25–30 erinevat artiklit nii päevakajalistel kui ka majanduslikel teemadel. Kodulehel: rahvuslikteataja.ee on esitatud viimaste lehenumbrite esimesed leheküljed, kust võib leida iga numbri lühikese sisukokkuvõtte. Enama huvi korral saab „Rahvuslikku Teatajat” tellida toimetuselt: stuvsta@hot.ee, kui see ei õnnestu siis helistada:  51 903 374 või kirjutada HATTO/78201 VELISE. Sama soovi ja ka teiste küsimustega võib ühendust võtta meie levijuhtidega:

Tallinnas: Johanna Ranne, telefon: 59 037 103, meil: armane@gmail.com;                                          
Pärnus: Isabell Maripuu, telefon: 50 84 137, meil: isabell@mmeedia.ee

TELLIJATE NIMEKIRJA EI OLE ARVUTIS. SEE ON TEADA VAID TOIMETUSELE. LEHT SAADETAKSE TELLIJATELE ÜMBRIKUS.
______________
 Soomes keelati rahumeelne kodanike ühendus

28. septembril (2018) keelas Turu ringkonnakohus ära Põhjamaise Vastupanuliikumise (soome k Pohjoismainen Vastarintaliike) Soome haru tegevuse Soomes. See on hämmastav!

Soomes on nii kaugele jõutud või õigem oleks öelda madalale langetud, et keelatakse ära kodanike vabatahtlik ühendus ainult selle maailmavaateliste seisukohtade tõttu. Vastupanuliikumise võrgukülg vastarinta.com 2. oktoobrist seletab lahti kohtuotsuse, mille põhjuseks oli Soomes elava juuditari Nena Kafka kõvasti meediaruumi saanud pihtimus. Naine olevat olnud juba Flossenburgi koonduslaagri gaasikambris, kuid pääsenud sealt ime läbi. Vastupanuliikumise aktivistid avalikustasid, et mainitud koonduslaagris ei olnud kunagi gaasikambreid ja seda ametliku ajalookäsitluse järgi.

Kohus otsustas, et juutide holokaust olevat oma „tõsiduse astmelt“ selline asi, mida pisendada või kahtluse alla seada on kuritegu. Selliseid kohtuotsuseid tehti omal ajal N Liidus. Maailm muutub meie ümber ja uus N Liit läheneb E Liidu nime all.
                                         
 Toimetus

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP