RAHVUSLANE

Rahvuslane

pühapäev, 26. mai 2019

Juncker valimiste eel: oma maad armastavad natsionalistid on lollid

Ametist lahkuva Euroopa Komisjoni presidendi arvates on oma maadesse armunud "natsionalistid" lihtsalt "lollid". Foto: Scanpix

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker tümitas CNNile antud intervjuus “lolle natsionaliste, kes on armunud oma maadesse”. 

Peagi ametist lahkuv Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker tunnistas CNNile antud intervjuus, et ta on teadlik, millist ohtu kujutavad “natsionalistlikud poliitikud” Euroopa solidaarsusele, mida Juncker nimetas ELi peamiseks eesmärgiks.
“Nendele ei meeldi need, kes kaugelt tulevad. Minule meeldivad need, kes kaugelt tulevad… me peame käituma solidaarselt nendega, kes viibivad meist halvemas olukorras,” tunnistas Juncker Euroopa Liidu immigratsioonipoliitikale viidates.

“Need populistid, natsionalistid, need lollid natsionalistid, nad on armunud oma maadesse,” kurtis lahkuv Euroopa Komisjoni esimees CNNile oma Brüsseli büroost.
Viimaste küsitluste tulemused näitavad, et rahvuslikku suveräänsust taotlevad patriootlikud jõud võivad peale valimisi tõusta Euroopa Parlamendi kõige arvukamaks fraktsiooniks.
Avaliku arvamuse uurimisinstituudi Ixe uurimuse kohaselt võidab Itaalia sise- ja asepeaminister 

Matteo Salvini poolt juhitud Põhjaliiga (Lega Nord – toim) Itaalia eurovalimised. Hiljuti ületas Põhjaliiga toetus kodumaal 30 protsendi künnise ning seega võib Põhjaliigast saada Euroopa Parlamendi suurim erakond.

Ka Ühendkuningriikide arvamusküsitlused tõotavad valimisvõitu Nigel Farage’i Brexiti parteile, mis mõnede küsitluste andmeil võib pälvida suisa 37 protsendi valijate toetuse.

Toimetas Markus Järvi

Allikas: https://objektiiv.ee/juncker-valimiste-eel-oma-maad-armastavad-natsionalistid-on-lollid/

0 kommentaari:Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP