RAHVUSLANE

Rahvuslane

esmaspäev, 18. märts 2013

Küprose "abipakett" ehk Hoidke Raha Eurokassas!

postitas mauri ühtlasi-müüme-turvalisi-sukasääri osak. 23:07 16. märts, 2013
euro Euroopa Liit tegi täna järjekordse sammu eurotsooni kriisi lõpu suunas kui "aitas hädast välja" Küprose. 13 miljardi eurose mahuga abipakett sisaldab muuhulgas "kingitust" hoiustajatele, kes olid piisavalt ettevaatamatud ja hoidsid raha mõnes Küprose pangas. Nimelt võetakse igalt pangahoiuselt jõuga ära 6,75% kui hoius on alla 100 000 euro. Mis aga üle 100 000, sellelt võetakse ära 9,9%. Konfiskeeritud summad külmutati hoiustel koheselt. Esmaspäeval, 18. märtsil on riiklik püha ja pangad avanevad alles 19. märtsil. Juba on alanud pangajooks ning paljud sularahaautomaadid on tühjaks tõmmatud. Zero Hedge näitab ATM'ide kuvapauke ja seletab lühidas ja konkreetses inglišis, et nüüd on ots lahti tehtud.
Uuendus: Nicosia otsustas pangapüha pikendada ka teisipäevaks kartes kapitali järsku väljavoolu. Küprose parlament lükkas istungi edasi, kus pidanuks Eurokraatia ettekirjutused riigi seaduseks vormistama. EKathimerini kirjutab ka, et Saksa finantsminister ja IMF nõudsid 40% konfiskeerimist hoiustest.

Allikas: http://minut.ee/

2 kommentaari:

Anonüümne 18. märts 2013, kell 20:28  

Jube lõpp
on lähedal. Hullumeelne rahaeliidi projekt mägdaneb ja on ravimatu.
Eesti Pank peaks juba täna valmistuma rahva paljaksröövimise päästmiseks.

Matti Ilves 18. märts 2013, kell 20:39  

Jah, nii see paistab olevat. Aga olen kindel, et Eesti Pank, nüüd vaid Euroopa Keskpanga filiaal ei tee midagi.Eesti Vabadussõjalaste Liit


TIIBET VABAKS!

  © Blogger template Ramadhan Al-Mubarak

Back to TOP